Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pryszczata 30 stka

30 lat i trądzik?!

Polecane posty

Gość o kurczaczek
Zosiu może będziesz bawić???????? :) u mnie raz lepiej raz gorzej ale to przez tą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
kurczaczku, kurna nadal nie mam @!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boze....................:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30l to nie trądzik
kto tu sobie coś ubzdurał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
leć po test .Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
Zosiu jak sprawy? i jak Twoja buzka? Ja jutro kończe antybiotyk i nie wiem jak bedzie dalej z wypryskam,bo wyleczona do końca nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
mam jakis nawrot caly policzek zasypany, kurczaczku moze to od zblizajacej sie @?????? nie jest prawdopodobne ze jestem w ciazy, ZAWSZE uzywamy prezerwatyw, nawet na sekunde nie robimy tego bez... ale testu nie zrobie, bo na zawal wykituje... wiesz wyobraznia dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto bedzie mówił lekarce
zreszta co to ja obchodzi i tak nie potrafi wyleczyć wykwitów skórnych ,bo wiadomo że 30l to nie trądzik tylko zanieczyszczenie toksynami _heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
ja do końca nie jestem pewna czy u mnie to te toksyny czy inna wewnetrzna przyczyna.W kazdym bądz razie odstawiłam suplementy ( juz o tym wspominałam) i inne......... Jest lepiej. Zosiu może zastosuj diete oczyszczającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
kurczaczku jestes? co uCiebie? mam @ nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
hejka Zosiu. :) Myślałam,że już topiczek nie podskoczy.Ja tu rzadko zaglądam. Cieszę się,że masz @. Mam nadzieję,że bużka tez Ci się poprawiła. U mnie tak ale nie do końca..Skończyła mi się kuracja ale zostało mi opakowanie to biorę jeszcze po tabletce dziennie. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
Dodam jeszcze,że skórę mam wysuszoną i musiałam kupić krem półtłusty, bo nawilżający sobie nie radził.Ogólnie mam jakąś tą skóre wrażliwą i żle reaguje na różne zmiany klimatyczne i jeszcze nie wiem na co, bo różnie z nią bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
polecam Ci krem ziaja Calma ale nie pod makijaz, bo zaraz splywa. troche jest za tlusty, ale ladnie lagodzi podraznienia. no i jakby Ci nie podpasowal, to tylko9 zl w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
Zosiu wczesnie zaglądasz do komputera :) Ja nie jestem przekonana do tej firmy którą polecasz.Może kiedyś spróbuję. Narazie kremów mam pod dostatkiem. :) Nie napisałaś czy lepiej u Ciebie z trądzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
u mnie nie wiem jak. raz jest ok, na drugi dzien mam syfola. jeszcze1 op. unidoxu mi zostalo, ale wydaje mi sie ze coraz mniej mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
Cześc dziewczyny to znowu ja dawno mnie nie było . Umnie narazie spokuj z pryszczami tylko czasami wyskoczy jakiś pojedyńczy,ale mam wredną teściową która ostatnio tak mi zatruwa życie że może się to skończyć wysypem bo u mnie to też od nerwówi stresów.Powodzenia w zwalczaniu tego paskudztwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
nie przejmuj sie ta baba, wlasniena przekor badz zadowolona i szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
Zosiu jesli masz od czasu do czasu syfola to super.Przecież każdy jak naje sie czegoś ciężko strawnego może mieć takie objawy przeciążenia wątroby.Lato tez sprzyja wypryskom. U mnie pojawiają się na całej buzi pojedyńcze krostki ale nie bolące tylko czerwone i to szpeci calokształt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
Dzięki zosiu właśnie mam zamiar przynajmniej udawać szczęśliwą i niedać tej babie poznać po sobie że boli mnie to jak mnie traktuje tylko że to może być trudne bo to jest taki typ co nie może znieść jak ktoś jest szczęśliwy i powodzi mu się w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
wiecie co bylam wczoraj u dentysty i w rozmowie powiedzialam ze biore doxycykline unidox od kwietnia to mnie opieprzyl i zabronil brac! powiedzial ze dermatolog chyba oszalal, ze nie powinno sie tego brac wtakich ilosciachtak dlugo!!! moze ma racje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
TO o jest naprawdę długi okres ale małe dawki i nie raz już czytałam że tak leczy się trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
TO o jest naprawdę długi okres ale małe dawki i nie raz już czytałam że tak leczy się trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
nie wiem czy dobrze zrobilam ale nie wzielam ostatniego opakowania... mam straszny problem po antybiotyku, musze isc dzis po jakies leki dowcipne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
Zosiu z tym to możesz nawet iść do swojego dermatologa który napewno przepisze ci jakieś doustne środki przeciwgrzybicze no a możesz teżkupić do podmywania Tantum rose i clotrimazolum w globulkach i maść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
wlasnie dzis ide dolekarza I kontaktu, nie bede czekala na wizyte u gina, wezme flumycon 150mg x 3tabletki, clotrimazolum 500 mg x 2 op. i zeby w domu bylo clotrimazolum 100 mg i pimafucin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
U mnie chyba się już zaczyna ale narazie czuję jakieś pryszcze na głowie są bolące i niewiem co z nimi robić ze względu na to gdzie się znajdują.Po zaprzestaniu brania Diane 35 zaczęła mi się bardzo przetłuszczać skóra na głowie również wczoraj umyłam głowę Nizoralem ale po jednym razie to jeszcze nie ma efektu i nawet nie wiem czy wogóle jakiś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
ja mam na czole rogi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia34
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
przestalam brac unidox imam wrazenie ze syfy wracajaaaaaaaa chyba jestem na nie skazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31-latka...
Witam przemiłe Pani e Mam tradzik od 14-ego roku zycia (obecnie 31)wiadomo teraz troche mniej ale tez nienormalne aa i blizny po nim... ma sie rozumiec. A i wybrałam sie do lekarza... (nienawidze dematologów juz) engokrynologa... Brałam rozne antybiotyki i hormon diane 35 bo po nim bylo lepiej... Ale poszłam zrobic inne badania w tym usg jajników. I co sie okazało - ze przyczyna moich dolegliwosci w tym wieku (skórnych) jest PCO ktore zaczynam leczyc.... Mam spironol I lek jaki otrzymałam od lakarza ginek - endokryn. - poloznika...w jednym... a pozniej wejda formonki a jak bedzie przebiegała wizyta zobaczymy i na pewno opiszemy... jestem pełna optymizmu bo widzialam kobiety po leczeniu u tego lekarza... Wydaje sie byc bardzo wiarygodny... A jesli chodzi o hormmony to przy tym schorzeniu mam podstawowy hormon do dupy... testosteron - 2 razy wiekszy niz norma.... Wiec moze poczatek konca mojego koszmaru z syfami.... Pozdrawiam - i na pewno sie odezwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
oo nie pomyslalabym ze to od PCO ja mam znow coraz wiecej syfow... idzie sie zalamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×