Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość kammaCSW
co do tego postu o Step up 2 tam właśnie wszyscy ubierają się zajebiście. Cały czas szukam tych spodni jeansowych jakie miała ta laska na przesłuchaniu do szkoły co była po raz 1 xD jak ktoś widział niech da link xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
Dziewczyna nie może mieć własnego stylu Kpisz chyba.Noszenie szerokich portek nie sprawia,że jesteś ikoną oryginalności.Kopia kopia kopia,wszędzie nastepna kopia kopii. Czyli żeby każdy widział we mnie coś z dziewczyny to muszę chodzić na szpileczkach słuchać Disco Polo nosić miniówy i wg ubierać się w ścisłe bluzeczki ?? Sama nie chcesz,żeby ludzie mysleli o Tobie stereotypowo,a myślisz identycznie.Kiepsko.Kobiecość nie tkwi w ciuchach,ale jak trochę podrośniesz to sama się o tym przekonasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxskateexx
do ''Mafu ma racje'' Ty no sory jezeli skejci sluchają punka to wiesz co to ja jestem Bogiem ... zal mi Cie to ze punkowce jezdzą na descorolkach to nie znaczy ze skejci sluchaja punka soreczka emo np tez jezdzi na descorolce a ma styl emo :) nara zjebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natuśka-Skate
Hym..myślcie co chcecie a zwłaszcza niektórzy!! bo ja jestem skejt dziewczyną i co z tego? każdy ma swój styl a ten mi sie podoba i szacunek dla skejt dziewczyn i wgl. :) Ps... i ja nie koniecznie zawsze noszę spodnie do kolan gdzie wgl według innych nie ma kobiecości!! nosze rurki i tez zwykłe dżinsy do tego "stroju" heh ;P pzdr XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
punkowce jezdzą na descorolkach "Punkowce" jak to nazywasz,nie jezdżą na deskach.Taka mała uwaga dla znawczyni takie jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajestemprawdziwa
to co przeczytalam to dla mnie jest poprostu smieszne.... pozdro lale...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OfaceKilla
:D zgadzam sie z prawdziwą:)) skate girl.... jakja nie nawidze tego określenia!!! od kilkunastu lat kocham hh i uważam, że nie strój jest odzwierciedleniem miłości do muzyki wiec ten wasz problem mnie śmieszy:DDD chcesz-chodź w szerokich portkach!jak sie w takich czuje najlepiej i nie zamienilabym ich na żadne inne. a ze od prawie 14 lat słucham że dziewczynka nie powinna..:D ich problem a nie mój, ubieram sie dla siebie a nie na pokaz co teraz stało się ikoną mody i bycia cool;/ zresztą nie wiem czy ktoś z powyższych pamieta jeszcze jak to wszystko powstawało (nie czytałam wszystkich wpisów zatem jesli ktos cos to z góry sorewicz:)) wiec chyba nie powinien istniec problem -załozyc szerokie spodnie czy nie? \"idź swoją drogą\" i nie patrz na to co mówią inni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfik xD
ja od niedawna tez zaczęłam sie ubierac na skate, poprostu kupuje męskie ciuchy. w housie mozna fajne znalezc :D pzdr. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajaaa
naprawdę wszystko zależy od nas i to jest osobista sprawa w co się ubieramy, podobnie jak to, co myślimy. ja noszę spodnie luźne, ale mam kroku w kolanach, po prostu lubię mieć spodnie troche za duże w których czuję swobodę. a do tego nakładam luźny lub obcisły tiszert i fajne adasie (adasie som debest :P) i to wszystko jest dla mnie, bo ja to po prostu lubie, a ten styl mam jużod bardzo dawna. i przy okazji przez to, że go nie zmieniam zapracowałam sobie na szacunek i podziw :) pzdr dla wszyyystkich tu i tych, co mają własny styl :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiśka
No wiecie co ja mam 11 lat i już dawno jestem skate i mnie to wali co inni o mnie sądzą... nie znają sie te cioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiśka/Olka
Ja mam 11 lat i już dawno jestem skate wiele osób mnie nie akceptuje ale większość za mną przepada xD wszyscy chłopcy mnie lubią i jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Ty chyba nawet nie wiesz o czym mówisz ;] 11 lat... xD Rozwaliłaś mnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nałóg to pasja
yoo, laski ^ słuchajcie u nas w budzie [ panoszą się takie panny ] zapytam się was bo inni są ciemni .. czy jak się nosi obcisłe spodnie [ takie ze szok ] . pantofelki i w h**j jakieś amaszki sraszmi itp. to jest się skate ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nałóg to pasja
ejj, drażni mnie to że ziomom z mojego bloku przeszkadza to że noszę szerokie spodnie .. itp. wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orginality
Dla mnie styl ubioru skate u dziewczyn to jest zajebioza ;D. xD każda nastolatka ma prawo tak sie ubierac i inni powinni to uszanowac ^^. xD sama od roku sie ubieram jak skate i jeszcze nie usłyszałam krytyki w moją strone ;d, z resztą często spotyka sie dziewczyny skate w miescie :D pozdr x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkPanter
Do fanki Gothyckiego stylu.... Gothki to jakieś obleśne dziwadła, które nic nie robia tylko narzekają na życie.... Za nie długo będą wyglądały jak dzieci z ameryki- grube, blade i głupie, bo nie umieją nic robić... a skórzene spodnie to ja moge se do d*py wsadzić!! A tak poza tym to chyba forum o skate a nie o jakiś gothkach...hmm?? Moja opinia! Moim zdaniem styl skate jest fajny i wygodny bo nie wpijają ci się spodnie do tyłka podczas tańcu itp.Zgadzam się też z niektórymi, że luźna góra u dziewczyn wygląda źle, lecz tylko u niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca...
Chcę zacząć ubierać się w stylu skate. Możecie powiedzieć mi od czego wy zaczynaliście?? Niewiem na przykład jakie ciuchy. a tak poza tym mam dopiero 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Jeśli mówisz,że często widzi się dziewczyny skate, to sorry,ale chyba nie wiesz w ogóle jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_lbn
chyba pare miechow tu nie zagladalam, wchodze, patrze a wy ciagle o tym samym tluczecie.. gdzie sa prawdziwi skate z pasja zesz cholera no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
W sumie temat dotyczy sprawy "co sądzicie", więc czego wymagać. Aczkolwiek też jestem zdania,że można to rozkręcić bardziej na chatroom niż pozerskie "to jest zaje*****"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleoś...
Ja tam wyjściowo preferuję vintage... Jednak słucham rapu, mój chłopak też jest pogrążony w kulturze hh jest b-boy em i bardzo mu się podoba mój styl... Po domku jednak śmigam sobie w bardzo szerokich dresikach z powodu płynącej z tego typu ubrań wygody;) I jeżeli on wpada bez zapowiedzi I zastaje mnie w takim stroju wcale się nie krzywi. Wręcz przeciwnie! Podoba mu się... Moim zdaniem brak tolerancji, wytykanie kogoś z powodu stroju ewidentnie oznacza głupotę, ograniczenie, prymitywizm. Nie twoja sprawa jak inni się ubierają nie ty w tym chodzisz i to nie ty masz czuć się w tym dobrze... Co przykre zarzuty pod adresem stroju innych najczęściej płyną od osób których ''ksero''to co druga osoba spotkana na ulicy:/ Nigdy nie wygramy walki o tolerancję ze strony innych pokoleń nawet w naszym jej brakuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko1015
Zauważyłam teraz jaki jest naprawdę brak tolerancji i akceptaci dla troche 'innych' osób....Boze jakie to jest wkurzające....czasami robi się przykro z tego powodu jak ktoś Ci wytyka palcami czy coś....Ale nie ma co się poddawać trzeba brnąć do swego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaSLU
NIE MA NIC GORSZEGO ja sie bd ubierać jak chce a nie ku'rwa minioweczka kozaczki i bluzka z dekoltem tak to tylko szmata sie ubiera, ja preferuje szare dresy, dunki, oraz męskie koszulki za luźne najlepiej "PIERDOL SIE" rozmiar XXL i gitara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexiaa
ja tam uważam że taki styl jest jak fajny jeśli osoba która sie według niego ubiera nie przesadza. Nie wiem jak wy, ale dla mnie 'skejtki' łażące po mieście w bejsbolówkach i szerokich gatkach ubierające sie tak tylko dlatego żeby zrobić wrażenie na chłopakach skate'ach to żenada. I wydaje mi sie że facieci (13 - 16 lat) na takie dziewczyny lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzuli92
oh jej girls... nie wnikac w innych... mi ten styl sie podoba jak cholera... i z tego wzgledu tak sie ubieram... jednak nie nakladam na siebie totalnego luzu ale tylko jak luzn spodnie to obcisla bluzka, rurki luzna bluzka i bluza... kocham deske!!!!! a jak ktos przegina z krytyka to dostaje wpierdol... bo sa jakies granice, ale na ogol jebie to kto co o mnie mysli czy mowi, ale jak juz wspomnialam ,,sa granice\"... wiec dziewczyny!!! UBIERAJCIE SIE TAK JAK WAM SIE PODOBA... SZACUNECZEK ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakowaa
racja racja , też mam luźny styl no i dobra ubiore się czasami na elegancko jak okazja tego wymaga ale nie czuje się soba i czuje sie głupio , niech każdy bedzie soba , niech kazdy bedzie podążał za stylem jaki mu sie podoba , jak bedzie wyrażał jego osobowosc lub cos takiego. szerokie spodnie sa fajne moim zdaniem , jestem nastolatka i wiecie kazdy jest ładny na swój sposób , na desce tez sie chce nauczyc a na rolkach umiem i to dobrze wiec z tego jest niezła jazda ( ; pozdrawiam *;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwaa
a co ja mam poradzić, jak ludzie się mnie wiecznie pytają, dlaczego chodzę w męskich koszulkach i bluzach? no człowieka może coś trafić, jak wiecznie się o to przypieprzają.... moja sprawa w czym chodzę, a to, że lubię luźne koszulki, to już moja sprawa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×