Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość guciO.
ooo jak to odrazu dobrze zobaczyć jak sie każdy tu dogaduje . :)) macie racjee . ; D ktoś skate ktoś emo . ;) różni są ludzie . x D żeby wszyscy byli tacy sami to ten świat byłby nudny . ; D noo ja sie tam z wami zgadzam . " żółwik" .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiya
No i trzeba sie do trzego przyzywczaic ze kazdy bedzie inny tak samo nie da sie czlowieka zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Teraz w ogóle ludzie są mniej tolerancyjni... zresztą powstają też nowe subkultury i nie do wszystkiego jesteśmy przyzwyczajeni. I akurat słowo "tolerancja" nie odnosi się do zachowania tylko do ubioru, np: skate girls w szerokich gaciach i szerokich koszulkach, bo w przypadku zachowania, niektórych rzeczy nie można tolerować. Mam na myśli wyzywanie innych. Strasznie gnojeni są emo... a niełatwo nim być, bo większość skejtów ich wyzywa i nie toleruje. Pewnie dużo osób z Was spotkało się jak ja z obrazkami "deskorolka przeciwko emo" itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiya
DskStory masz racje, lecz takie zachowania, wplyw innych ludzi jest ciezki do zmiany, lecz proby zmienienia tego za wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La_Monita
Co wy chcecie od 16latek? Ja mam 17 i nadaj ubieram sie na skategirl... nie widze nic w tym zlego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Do niektórych nie docierają takie sugestie i różnego rodzaju zwracane uwagi. Może kiedyś jak sami się znajdą w takiej sytuacji to zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecko
dziewczyny mam do sprzedania super spodnie dresowe ecko typowo dziewczece w kolorach szarosci i wstawkami rozu jak myslicie ile powinnam za nie zaspiewac nie bardzo sie znam na cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
wyślesz mi ich zdj zebym miala do wgladu? i jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciO.
no właśniee . x . d a co to kogo obchodzi jak kto sie ubiera . ! lepiej niech patrzy na siebie a nie komentuje innych x . p ja jak widze skate , punk czy emo to sie ciesze że przynajmniej ma ten ktos swój styl a inni to sie wyśmiewają z takich i obgadują . grrr nie lubie tego . -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
już się rozmyśliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma74
Mam pytanie do " BLUtiful" Siemka podobają mi sie spodnie tego stylu i mam pytanie czy można gdzieś na necie takie kupić - koniecznie Białe ?? Podasz mi stronę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skejciara
Zgadzam się z Wami wszystkimi ;)) Kazdy z Nas ma racje ile ludzi tyle poglądów na różne tematy...;) Każdy ubiera się jak chce ;)) PzD dla wszystkich piszących na tym forum ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hip-Hop Generation
hmmm ja sie tutaj wylamie i wypowiem sie jako facet z tego stylu o razu zaznaczam ze wyrazam tylko swoje zanie i nie chce nikogo urazic :) po 1 szerokie sponie i luzne ciuchy to wcale nie styl skate :) przepraszam ze takbrutalnie gasze wszystkich ale wlasnie luzie sie berzo myla subkultura i zty szerokich ciuchow i rapu nie nazywa sie skate ale hip hop generation to sa szerokie sponie i hh na sluchawach ale przechodzac dalej w temat ubioru dziewczyn w stylu hip hop generation po 1 ten styl jest zupelnie rozny dla dziewczyn i dla facetow facet szerokie spodnie nisko krok koszulka jak najdluzsza na to luzna bluza ewentualnie koszulka i duza koszula oczywiscie wszystko made in skateshop osobiscie polecam marki mass dnm , rydel house , 69 i stoprocent,tak wyglada facet hiphopowiec ale kobieta to juz zupelnie inna bajka top obcisly najlepiej czy jakas bluzeczka koszulka ale obcisly i tylko spodnie maja byc luzne szerokie ale bron borze krok w kolanach to nie dla dziewczyn spodnie nisko na biodrach ale nie z rokiem w kolanie najlepiej odkryty brzuszek i buciaszki o ktorych nie wspomnialem u facetow ale obie plcie maja nosic oczywiscie buty skateboardowe a jesli ktos podwarza moje zdanie to dodam tylko ze jestem wlascicielem sieci skateshopow FLOW wiec cos na ten temat wiem :) pozdrowienia dla wszystkich klucacych sie w tym temacie mam nadzieje ze chociaz troche pomoglem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciO.
dobra spoko fajnie . :)) ale ja nie noszę i nie mam zamiaru nosić "odkrytego brzuszka " pozdrO . ! x .dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
No ja tez odkrytego brzucha nie mam zamiaru nosić... a co do butów... glupio brzmi ze koniecznie skateboardowe jak kto s nie jezdzi na dsk no ale coz... jak juz sie cos utrze to tak ma byc i koniec -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate zuzaaa
jesli chodzi o buty to ja sie z tym nie zgodze....ja jezdze na dsk i jakos mam rozne rodzaje butow...a znam kilku chłopakow co sa hip hop'ami i nie nasz butow w tylku skate ...sorry ale nie zgodze sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkosia20
to, ze dziewczyna jest aktywna - jeździ na rowerze, jest skatem czy uprawia jakikolwiek inny sport nie oznacza, że nie może być sexy i wyglądać kobieco - zresztą same zobaczcie tę laskę http://pl.youtube.com/watch?v=tbbmjRU48os&e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciO.
właśnie . nikt nie będzie mi mówił jak mam sie ubierać . nie chce wygladać sexy . -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Ech.... xD no tak... teraaz wszystkie będą sie buntowały,... xD a hh generation to nie dla mnie xD hahaha xD jeszcze czego pf o.O skate rlz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skejciara
ja znam dziewczyny i sama tez czasami tak sie ubieram nosze rurki do tego buty "skejty" bluzka jakaś taka normalna w miare bluza z kapturem i srednie słuchawki na szyi...i kazdy mówi ze wyglądam jak skejt... i jeszcze jezdze na desce ;)) PzD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate zuzaaa
a ja mysle zeby sie kazdy ubierała jak chce...nie buntowac sie ...kadzy ma swoje zdanie "a ty zachowaj swoja odpowiedz dla siebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciO.
gagagagagaga ale kiszka . ; DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiya
;] dziewczyny luzzz kazda niech sie ubiera jak chce i BASTA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLUtiful
do puma74 nie wiem musisz poszukac moze sa na allegro ja nie kupuje przez internet bo u mnie w miescie jest duzo skte shopow. "Dlaczego widzisz wroga w mej osobie, ja nic Ci nie robię!! Ja spokojnie idę sobie dalej!! Rymy płyną z mojej głowy stale, ja wszystko inne walę!! W telewizji wciąż skandale, a ty co?? PRZYPIERDALASZ SIE DO MNIE BO MAM SZEROKIE SPODNIE Mi jest tak wygodnie, ty mówisz że to jest nie modnie GÓWNO CIE TO OBCHODZI, TAK BEDE KURWA CHODZIC!! Niewiedza kłamstwo rodzi patrz na siebie!! Ja trzymam mikrofon, tobie się we łbie jebie!! Ja mówię prawdę, Ty okłamujesz siebie Daj spokój człowieku nie prorokuj!! Jak mnie nie znasz to nie plotkuj!!" no i tyle PEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
003 dlaczego :D no a... słuchawy... ja nie nosze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate zuzaa
co tu taka cisza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciO.
nie wiem . ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
no wlasnie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikadance
Ten styl jest bardzo ceikawy i interesujacy uwilbiam go ja staram sie tanczyc hip hop i bardzo jestem zadowolona oczywiscie nosze szerokie buty lub trampole i do tego rurki jaki tishet i szeroka bluza nie ktorzy mysla ze to tak dla szpanu ale wyrazamy swoje uczucia tym co nosimy a przeciez to zabawa ciuchami kazdy stara sie miec wlasny styl popieram wszystkie skejciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×