Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość pomarancza___
🖐️ Solka ja myślałam ze to od razu wszystko sie robi :D A dziś czuje nogi i tyłek o tak hehe szczególnie przy siadaniu ;) Ja też biegać nie lubię ale cóż trzeba się przemóc ;) wczoraj myślałam ze walne na tym bieganiu kondycji nie mam :O Oj widzę, że sie zawzięłaś i się nie odzywasz :P Tak jak myślałam nie dzwonił wczoraj :P Pewnie dziś będzie dzwonił a ja nie wiem czy odbierać. To jest popaprane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza..ale dalas sobie w ...tyłek;) ja dzis jeszcze czuje miesnie ale mysle ze jutro wroce do treningu:) ale czuje ze pod tym brzucholem(tzn.ta warstwa tluszczu) odezwaly sie miesnie, hura! a juz myslalam ze cheesburgery je pochlonely:p dzisiejszy dzien spedzam w samochodzie bo bez przerwy kogos musze gdzies zawiezc, odebrac..itd. ale nic to, lubie autka:) wczoraj w kosciele zobaczylam kilka kolezanek z podstwowki..hmm...zaobraczkowane, w ciazy a ja taka ciapa, niezdara bez wlasnego zycia. Nie wiem, jak nic sie nie zmieni to chyba gdzies pojade za granice bo chyba nie zniose tego blagalnego spogladanie na mnie z mina: ale ona biedna, stara panna a wcale nie taka najbrzydsza... fuck. cos mi sie wydaje ze zycie mi miedzy palcami przecieka, coraz bardzie czuje ze chcialabym miec kogos, na zawsze, ze chcialabym miec dziecko..moze to glupie ale nie mam aspiracji zawodowych....ech, solnitshka popieprzyła sobie zycie hihi buzki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
solnitshka ja tez mam takie mysli nie przejmuj sie zwlaszcza , ze Ty jestes taka mlodziutka ja w Twoim wieku to nawet o tym nie myslalam heh . Ja mam dolka bo ten " moj" wydaje mi sie ze juz wrocil z tego co pisal wyjechal na tydzien , obliczylam sobie i trzy badz cztery dni temu powinien byc juz w domu . Myslalam , ze po przyjezdzie sie odezwie , porozmawiamy a tu kicha:( nie wiem co robic , odezwac sie do niego pierwsza , zapytac czy wrocil szczesliwie ? a moze czas sie pozegnac zostawic mi maila z trescia pozegnalna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
solnitshka dzieki za ten link ja oczywiscie mam spozniony zaplon i wkoncu po czasie znalazlam te cwiczenia na pupe. Chcialam zapytac jeszcze bo juz sama nie wiem czy kazdego dnia robicie cwiczenie na inna partie ciala czy w kazdym dniu wszystkie ciwczenia na nogi , na pupe itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monyka, na pewno nie jests az tak duzo starsza oe mnie:) moze odezwij se do niego, a jak nie bedzie przejawial checi do spotkania to wtdy posuniesz sie do srodka ostatecznego:o Daria=> ja po jednych taich cwiczeniach( w sobote) do dzis si ledwo ruszam, gdzies przeczytalam ze jakis kols rbi cw.nawet kilka razy w ciagu dnia:) a gdzie indzie znou czytalam ze np.cwiczenia na brzuch nalezy obic z 1-dniowa przerwa bo musza sie zregenerowac, a posladk najlatwiej wyrzezbic...ile w tym prawdy-nie wiem ,ale dziele sie z wami inf.:) ja mysle ze na nogi mozna codzennie, na ramiona tez...ale brzuszek to trzeba troszke oszczedzac, przeciez jest potrzebny rowniez do innych funkcji:D, aha i ponoc \"zabane\"miesnie brzucha po ciazy szybciej pomagaja wrocic do formy:)...alez ja przyszlosciowo mysle hihi buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
dzieki solnitshka jednak o spotkaniu to moge sobie teraz pomarzyc chcialam z nim ogolnie porozmwiac bo przestal sie odzywac kurcze nie chce wyjsc na nachalna a bede zmuszona odezwac sie pierwsza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monyka... nie wiem ale chyba lepie wyjsc na nachalna niz na \"nie zaintersowana\". Dasz mu sygnal, ze Ci zalezy, a on musi cos z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
w sumie masz racje i gdyby mi nie zalezalo pewnie wogole nie zadawalabym sobie pytania pisac czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
a to ze mi zalezy chyba juz udowodnilam kiedy pisalam pierwsza jak dluzej nie pisal wiec albo mu juz nie zalezy albo on jakos inaczej to wszystko pojmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monyka...wiesz, ja wole gdy sprawy sa jasne. czasem bylo tak, ze facet byl, a za chwile juz nie ma sladu po nim, dlatego ja postanowilam, ze zawsze gdy bede chciala cos zakonczyc to powiem tej osobie:do widzenia. Urwanie kontaktu bez slowa jest byc moze lepsze ale ja wychodze z zalozenia ze jakikolwiek by nie byl ten drugi czlowiek, trzeba go szanowac i wyjasnienie sie nalezy:) pewnie pociagnelam watek nie na temat ale mysle ze gdy sie odezwiesz to juz w maire rozeznasz sie w tej calej sytuacji, jesli chlopak nie bedzie zbyt chetny albo bedzie cos krecil to zakoncz kulturalnie, wierz mi, gdy ja tak postepowalam to nie mi bylo glupio tylko temu facetowi. Tak wiedze ze ci faceci jakos nieskorzy sa do jakichs przejawow czulosci i zainteresowania. Moj eks nawet teraz do mnie pisze(nie to nie przeszkadza), daje mi odczuc ze nadal jestem dla niego wazna, wlasnie przez ten kontakt. Moze moje rozumowanie jest troche dziwne ale gdy mezczyznie zalezy to na pewno sie odezwie, chyba ze juz sie w tym pogubil-i jesli takjest w Twoim przypadku monyka to daj mu znak, ze Ty jestes, ze teraz jego ruch, jesli go nie zrobi to chyba szkoda czasu...bo on pewnie sam nie wie czego chce. Sorki ze tak sie rozpisalam 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Solka 🌻 Oj dalam sobie w tylek i to jak :P dzis to chyba nie dam rady na nic tak wczoraj zaszalalam ;) No chyba ze pojde pobiegac to moze nie bedzie tak bolalo ;) Choc nawet jak schodze po schodah to jest rzeznia :P:P:P Ja to znowu taka jestem ze nie odezwe sie pierwsza :P Ja na miejscu Monyc czekalabym az sie odezwie. Przeciez wlasnie dawalas juz mu znaki ze Ci zalezy niech i On to okaze. Przeciez powiedzial ze sie odezwiejak wroci tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
solnitshka urwanie kontaktu bez slowa nie jest lepsze to jedno z mozliwie najgorszych pociagniec naprawde przynajmniej dla mnie:( ja wole najgorsza prawde o milczenia .. ja w trakcie jego nieobecnosci wyslalam jakis tam mail tak , zeby sobie poczytal jak wroci ( taki wesoly normalny) myslalam ze po powrocie odezwie sie a tu nc:/ nie wiem co sie dzieje... to prawda kiedy milczal raz zaintersowalam sie odpisal po czasie , milczal kolejny raz znwou pytalam co sie dzieje , teraz znowu cisza i nie wiem co robic... ja odnosze wrazenie ze on nie wie czego ja chce bo na poczatku bylam zdystansowana ale przeciez zawsze mila i kiedy milczal pisalam i wiem ze sie ucieszyl ze martwilam sie o niego . Jestem zbita z tropu ale chyba sprobuje jeszcze raz .. pomarancza ja tez nie lubie pisac pierwsza ale chyba nie mam wyjscia , martiw sie czy wrocil caly i wogole co u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
pomarancza nie , nie powiedzial ze sie odezwie a ja glupia zapomnialam mu powiedziec , zeby po powrocie dal znac ze jest juz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nic nie narzucam , skoro myslisz ze bedzie lepiej jak monyka bedzie milczala to moze masz racje:) ja to mam za dobre serce dlatego czasem robirzeczy ktorych zaluje. Monyka!!! jesli czujesz ze powinnas milczec to czekaj az on nawiaze kontakt, moze faktycznie Pani Pomarancza ma racje:) Pomarancza=> widze ze masz tak jak ja mialam w niedziele..masakra. dzis juz lepiej, moge przykucnac a to juz sukces:) jak mi to nap.zeks ze nie mozna tak nagle duzo trenowac bo mozna miesnie\"spalic\" i potem dlugo sie dochodzi do siebie i jest to bolesne, wiec uwazaj, bieganie..nie ucieknie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Ja oczywiscie tez nic nie narzucam :) Ja to z reguly taka jestem ze pierwsza sie nie odezwe taka malpa ze mnie:P Choc raz mi sie zdarzylo i to wlasnie do niego sie odezwac pierwsza bo dluzej przerwie choc wtedy nasze relacje byly tylko i wylacznie kolezenskie bo teraz to jest pomieszanie z poplataniem :P No ok odpuszcze sobie dzis bieganie :D:D:D Beda odpoczywac miesnie jutro pojde :D Zreszta dzis chyba wieczorkiem wychodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Ale Monik skoro faktycznie no napisz ze sie martwisz bo nie daje znaku. Taka sytuacja to troszke inna fakt :D Ale decyzja nalezy do Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
eh dziewczyny poplątanie z pomieszaniem :D to taki sekundowy usmiech .. wlasciwie to co ja sobie wyobrazam on nie jest moim chlopakiem ehhh chyba jednak napisze jak sie do wieczora nie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
To wlasnie mowie ze i u mnie takie pomieszanie :P:P:P Nie wiadomo czy sobie cos wyobrazac czy nie :P Ahhh Ci faceci :P A tam raz sie zyje napisz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Czesc :) Monyka ja bym pewnie nie wytrzymala i napisala :O Nie potrafie byc taka twarda :P U mnie juz nie bylo dwa dni odzewu w sumie to ja po prostu nie wchodzilam na skype od piatku ;) ale dzis pewnie juz nie dam rady i nie wiem czy do niego napisze czy nie :P w piatek to on napisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...ja juz nic nie doradzam bo to Wy znacie ich lepiej,latwiej Wam zdecydowac:) ale zgadzam sie ze raz sie zyje, co Wam szkodzi, nie ubędzie Was a przynajmniej bedziecie mialy czyste sumienie ze dawalyscie pozytywne znaki( kurcze, znowu doradzam....:p) [kwiatek}dla otuchy Ja tez kocham=>🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Ja solka sie z Toba zgadzam ze nic nas nie ubedzie jak napiszemy, ale z drugie strony na facetow dzialapodobno tylko brak kontaktu :O ja nie wiem czy dzis pisac czy nie :( wiem ze on ostatnio gada z wieloma dziewczynami na necie i tak mi glupio mu sie narzucac skoro ma inne rozmowy i potem sie denerwuje ze mi odpisuje co kilka minut :O POMOCY !! co robic ????? A jak sie odezwe to mowic ze juz nie kocham przez te slowa o jego mamie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
dziewczyny napisalam i otrzymalam blyskawiczna odpowiedz , ze wczoraj wrocil a zadzwoni do mnie po pracyaha i ze ma komp w naprawie . Jakos dziwnie tak. Ciesze sie ze wrocil caly ale zastanawia mnie jedno mowil ze jedzie na tydzien a wrocil dopiero wczoraj czyli dwa dni pozniej . cholerka szczerze mowic dziwnie sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
monyka to super ze dostalas blyskawiczna odpowiedz :) moze jego wyjazd sie przedluzyl, przeciez czasami tak sie dzieje :) rozumiem ze masz wiele podejrzen bo ja kiedys tez tak robilam :O teraz staram sie nad soba panowac i nie snuje czarnych wizji po jednym zdaniu zle wypowiedzianym ;) poczekaj az porozmawiacie wtedy sie wszystko okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..napisac czy nie...?kurcze...obydwa wyjscia jakis sens maja...moj mozg jest za maly na takie rzeczy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
ciesze sie ze napisal zaraz ale jakos tak dziwnie... czy wycieczka mogla sie przedluzyc ? mam wrazenie ze cos kreci ale to niepodobne do niego poza tym nie zapytal co u mnie ale czekam do rozmowy tylko znowu sie obawiam ze jak przyjdzie co do czego to z nerwow nic mu nie powiem i pomysli ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
nie napisalam :P mimo ze to ja weszlam pozniej :P ale on napisal ;) jupi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Mam nadzieje Monic ze sie odezwie szybko :D I ze czarne mysli przejda w sina dal :D Ja tez kocham.... no widzisz jednak zatesknil :D Solka na moja tez :D nie mam glowy do tych "zabaw" juz mam ich dosc ze wszystko niejasne itd :O A ja postanowilam dzis co ma byc to bedzie :D Nie dzwonil dzis albo moze i mnie nie bylo.Przeciez nie bede wiecznie czekac :P I postanowilam nie byc sama a przez niego to odwlekalam :P Ale on powaznie tego nie traktuje wiec i ja nie bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ja tez dalam sobie spokoj ;) mam to w dupie !!!! tylko jeszcze mu wypomne po co mi mowil ze bym go uszczesliwila :O nie ebde sie z takim palantem zadawac skoro nie kocha to widocznie nie jest mnie wart i juz :P :P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Oooooooooo widze bunt ;) Mamy ich w dupie heheh Nie wiem czemu ale ja dzis mam swietny humor wyszlam sobie dzis z facetem przyznam sie :P i bylo mi cudnie :D Skoro nie chca sie okreslic niech ida w cholere:P 👄 Dla Ciebie Ja tez kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×