Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

A i co do truskawek to ja nic o tym nie słyszałam. Moja Natalia je uwielbia i chyba bede dalej podawać. Ona jest nie jadek jesli chodzi o deserki wiec korzystam póki moge. Jogurtów jeszcze nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Wiesz co ja na to :) Moze bedziemy miały okazje oblać Doris egzamin. Ja tez coś dogorywam. Wszytko mnie boli, wszytkie mięsnie. Jakis wirus panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale burza................. Dobrze ze w pracy jestem bo ja to strasznie sie burzy boje. Moniczka: Chyba nici z spaceru. Chyba ze u Was nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie burza straszna i tez się trochę boję a jestem sama. Mam mały problem nie wiecie skąd można wziąć 6 tyś tak nagle :) gotuję Oliwce kalafiorową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kalafiorowej jeszcze nie dawałam Natalce. Moniczka: Chyba zostaje Ci pożyczka w jakimś banku. Chyba ze zagrasz w toto-lotka:) Dziś losowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika no dobry pomysł z tym Lotkiem. Normalnie szlag mnie trafiA BO NIE MOGę IśC DO PRACY NIE MAM Z KIM Oliwki zostawić. Zastanawiałam sie nawet nad jakims chałupnictwem ale wszędzie najpierw trzeba kase wpłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> opcja jest ze to piwo to jutro żebyś sie ty jeszcze załapała przed wyjazdem..:) Mooniczka>> z banku najlepiej zrobić np debet na koncie to sie w jeden dzień załatwia góra na drógi dzień.. a może poszukasz jakiegoś dobrego żłobka.. ?? Kika chyba wie gdzie są dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniczka>> amoże ty byś sie na piwko wyrwała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na piwko chętnie tylko ja mam strasznie do was daleko. debet też właśnie wymyśliłam. donn dziękuję :) Przełom w jedzeniu zupek. Oliwek jadła dziś kalafiorową. Wpieprzała aż jej się uszka trzęsły ;) Mięsko z królika i wszystkie warzywka z przewagą kalafiora i zamiast jakiegos zageszczacza po prostu jak dla nas 2 ziemniaczki. Rozgotowałam to tak że nie musiałam miksować (tak do tej pory robiłam0 tylko podziabałam wszystko widelczykiem. Nie wiem czy zjadła dlatego że nie była to wreszcie taka papka czy dlatego ze kalafiorowa. Kika pisz mi biegusiem co to za barszczyk i jak te kluseczki lane robisz. U mnie właśnie leje deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziemy szły to pewnie gdzieś na rynek... Kika to jak będzie.. u mnie też leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny: Daj Cie mi znac co z dzisiejszym dniem. Ja jestem chetna tylko napiszcie gdzie i której :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> jednak rynek bo Bernatka pisze że też pójdzie.. a pozatym nie wiemy z Doris czy wizyte w tym kwadracie czy jak mu tam byśmy przeżyły :P... ja jeszcze ci dokładnie dam znać o której.. bo nie wiem o której H wróci z działki bo dzisiaj odwiedziny kierownika budowy... Mooniczka>> czyli idziesz z nami ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Moze byc i rynek. A kwadrat nie jest taki zły. Przynajmniej nie był jak ja studiowałam. Chyba ze cos sie zmneiniło. Ja moge po 19 wiec jakby Tobie tez tak pasowało to 10 mamy o 19.12 i 19.29 Czekam na wiadomośc od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra zobaczymy co ten mówj mąż wymyśli i o której sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> a jak ty sie czujesz?? bo mi już jakby lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn; Mi tez juz lepiej ale boje sie żeby Natali nie zarazić. Bo sie załamie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj :) a Bernatka to fajna laska z naszego topicu sierpiowego Doris też idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> dziecko mam zdrowe syropki tylko do soboty a katarek sie może do 14 dni utrzymaywać... kierownik na budowie będzie jutro... H będzie w domu no to pijemy !!! :D zważyłam Aurore 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle przybrała. Ja moją zważe po przyjeżdzie. Sukienke Ci wezme. Mam nadzieje ze nie zapomne. No to o której sie umawiamy. Jedziesz ze mną czy wcześniej sie z Doris umawiacie? Jak ze mną to daj znac którym tramwajem. Te godziny co Ci podałam to z przystanku od Ciebie. Ja bym wsiadła na swoim. Moniczka: Idziesz znami? Daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Ja za nie długo wychodze wiec czekam na wiesci. Jakby co to daj znac smsem bo ja nie mam dalej internetu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny niestety nie moge iść dzisiaj z wami na to piwko pomimo tego ze strasznie bym chciała. Nie mogę z tego powodu ze nie mam z kim Oliwki zostawić. Ja moge wyjsc ale tylko wtedy gdy wiem o tym wczesniej a nie tego samego dnia. mam nadzieje ze nastepnym razem po wcześniejszym umówieniu się spotkamy sie na piwku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka >> my sie na 20 umawiamy to może już ktoś będzie w domu... i pisałyśmy już wczoraj że dzisiaj to piwko!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzisiaj ostatni dzeń jestem z Wami. Bo od jutra wyjazd i witaj morze. Donn: Jak tam po wczorajszym. Żyjesz ? Po Twoim głosie wnioskuje ze nieźle sie jeszcze bawiłyście. Ja dawno sie tak nie uśmiałam. Żałuje ze wczesniej musiałam wyjśc ale nastepnym razem sobie odbije. Jak tam samopoczucie? Bo mnie rano głowa bolała i Tomek śmiał sie ze kac:) A i mówil ze musze częsciej wychodzić bo taka radosna wróciłam. Dzieki ze wziełyście mi sweter. Zadzwonie dzisiaj do Ciebie i podjade sobie po niego wieczorkeiem. Oczywiście jeśli moge. A H......... dalej obrażony? Moniczka: Szkoda ze nie byłaś ale moze nastepnym razem sie uda. Doris: Udanej zabawy na weselu. Bernadka: Jak zaglądasz do nas to pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D Kika>> głos taki bo chrype mam :P.... a bawiłyśmy sie nieźle.. no i jeszcze jeden dzbanek poszedł :D... H sie odbraził przejrzał na oczy chłopak chyba :P.... ja już alka prim walnełam i jako tako sie trzymam ale marze żeby sie położyć.... a Bernatka mi napisała że jesteśmy kanalie żeby opowiadać że poród to super sprawa.. :P.. ja tam sobie nic takiego nieprzypominam :P spoko możesz wpadać wieczorkiem :) Mooniczka>> żałuj że sie jednak niezdecydowałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Dobre. No to musiało byc nieżle jak jeszcze jeden dzbanek poszedł :) O porodzie to tez sobie nic nie przypominam. No ale moze pamięc krótka jak o swetrze zapomniałam :) A H przejdze :) Musisz go na szkolenie do Tomka wysłac. Bo mój mówi żebym częściej wychodziła :):):) Bo on tez ma z tego korzysci hahahah. Na grillu poprawimy :):):) Tylko czekać na mnie :):):) Mówiłam Tomkowi wiec z grilem nie ma sprawy. Moze byc 31 w niedziele jak Wam pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kochana i trzymam Cie za słowo z tym pakowaniem :) Doris jest świadkiem jak mi obiecałaś.............. Ja juz dochodze do siebie wypiłam herbatke z cytryną . Dobrze mi to zrobiło i zabieram sie za papiery. Aurora napewno da Ci odpocząć ............ hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×