Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

no w niedziele mam zamiar sie pakowac i wyslac pare rzeczy, a wyjezdzamy w nastepny poniedzialek :) a tu moj maly zrobil mi jeszcze niespodzianke i sie rozchorowal, wymiotuje i ma biegunke :( siedze jak na szpilkach - bo jak pomysle o tych lekarzach tutaj to mnie szlag trafia....nic nie sa w stanie poradzic czy przepisac, jedyne na co ich stac to powiedziec: biegunka moze sie utrzymywac tydzien.... boje sie zeby sie nie odwodnil.....o Boze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam - niestety moja pocecha ma 3 tyg - inie mam za duzo czasu na pisanie -ale bedę tu zaglądać - może kiedyć uda nam się sptkac na jakims spacerku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola, jeszcze trochę i odetchniesz :) dziewczyny myślałam że tylko mój mały ma hopla na punkcie butów :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
czesc dziewczyny,mam do was prosbe szukam dobrego ginekoloda z krk nowa huta moze mi pomozecie??jestem w 2mies ciazy i chce zmienic gin bo mam dosc daleko go niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki : ja poleam dr Gacha lub dr Olszanską. Obydwoje przyjmuja w centrum Nowej Huty Ja własnie w 7 miesiącu zmnieiłam gin na doktor Olszańską i byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, cos ten topik dlugo nie pozyje..... wszystkie sie \"wekendujecie\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Donn - jedyna w domciu siedzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakuś>> no narazie w domku ale jak Auruśka wstanie to lecimy na spacerek :) NIKI>> ja ci polece dr Andrzeja Jaworowskiego przyjmuje na Centrum A.. jest zastępcą ordynatora na ujastku..chodziłam do niego całą ciąże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auruśka zaczeła dzisiaj chodzić .... sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn>>gratulacje dla Aurory :) a Tobie zycze oczu wokolo glowy :) a ja jestem bardzo szczesliwa - wreszcie wracam do domu, po 3 miesiacach wygnania. Dzisiaj ostatni dzien w pracy /jesli moge to cos nazwac praca/ i ostatni weekend w Anglii, w poniedzialek domek:) moj maly to jeszcze sobie chyba specjalnie sprawy nie zdaje co sie wokoł niego dzieje, ale jak znow zobaczy rodzinke i malych znajomych to na pewno bedzie wniebowziety:) zreszta tak jak i ja :) nie wiem kiedy i czy wogole jeszcze tu zawitam /nie mam internetu w domu nie wiem do kiedy :(/ wiec zycze wszystkim duzym i malym Krakowiankom wszystkiego dobrego :) do \"uslyszenia\" mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakus>> nie znikaj bo ja juz sama zostane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKI polecam dr Skotnickiego przyjmuje na Szklanych Domach ;-) wcześniej chodziłam do pewnej pani ale zmieniłam i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki odzywać sie :D Kika >> wróciłaś już?? kiedy na spacer??? NIKI>> i jak z lekarzem?? Bakuś >> ty pewnie już w domku... nikolla80 >> a skąd jesteś?? moni271 >> jak synuś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kraka- samo centrum co do starych twarzy - ja juz nie wiem gdzie się udzielam - :) powinnam więcej sypiac :) gdzie chodzicie na spacerki ? - moze was mijam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla>> ja z huty to raczej sie nie mijamy... a co do sypiania to ja też wole posiedziec na necie niż spać :D.. a jak maleństwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Donn: Myslałam ze dzisiaj spacerek ale Natalia ma katar i chce ja przetrzymac w domu ze dwa dni. Odezwe sie to sie umówimy Witam nowe kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> fotki sobie oglądnij :)... a spacer może być pod koniec tygodnia może pogoda będzie lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie to już któryś z kolei temat o mamusiach z Krakowa..którego nikt nie odwiedza... Kika>> jak Natalka??? zdrowa już?? wychodzisz z nią ?? bo może byśmy sie na spacer przeszły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj donn Własnie dzisiaj sie zastanawiam czy nie wyjsc na chwile. Nie byłysmy od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło jest u mnie 24 stopnie tylko wiatru troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacze jak bedzie potem. A i poniedziałek mam wolny wiec wtedy na bank spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. Coś nam topik pada. Tak mało jest nas z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> :D taki urok topików z Krakowa pada już któryś z kolei :D.. no chyba że sie niedamy.. jak tam Natalka po ostatnim spacerze... a byłyście wczoraj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×