Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Czesc Donn!!! W sumie to mi sa juz jakies potrzebne. Leje mi sie siara i to w takich ilosciach, ze ciagle brudzi mi biustonosz i koszulke do spania. Moze tylko do tego beda dobre. Na pozniej wiadomo, ze kupie lepsze. Ciagle jak przegladam rozne stronki to juz wszystko bym kupila a tak naprawde zastanawiam sie czy to wszystko sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi>> jak na teraz to napewno będą dobre... boone w sumie nie takie najgorsze sa :D a nad czym sie zastanawiasz to ci powiemy czy potrzebne czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. myslalam nad kolderka do wozeczka http://www.allegro.pl/item269767606_cieplutka_posciel_do_wozka_by_4_baby.html I czy oprocz tego kupowac tez do lozeczka. Nie chce klasc dziecka na podusi, wolalabym na plasko. Kupuje taki spiworek rozek i zastanawiam sie czy to na poczatek nie wystarczy zamiast kolderki. Rodze w marcu i na pewno przez pierwsze dwa miesiace bede w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi>> ja poscieli do wożka nie miałam tylko gruby koc.. ale mój wózek ma taki ochraniach czy tam śpiworek ... na początku Aurora spała w rożku kołderka przydała sie dopiero jak wyrosła z rożków.. a na poduszce do tej pory nie spi.. wogóle poduszka jest dla dzieci od 1 roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie mysle, ze moze na poczatek zwykle nosidelko mi wystarczy. Nie chcialabym przyzwyczajac dziecka to ciaglego bujania ani kupowac sterty rzeczy z ktorymi nie bede miala co zrobic pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi>> ja jestem przeciwniczką wszelakiego rodzaju bujaczków, leżaczków i huśtawek.. w huśtawce Aurora dopiero teraz sie czasem pohuśta... takiemu maluszkowi to najlepiej leżeć w łóżeczku i najwygodniej.. często oglądam Mamo to ja.. na tvn style i tam też mówili że bujaczki leżaczki a szczególnie huśtawki są beee :) wózeczek mi sie bardzo podoba.. chociaż nie lubie 3 kołowych...ale X-landery są fajne... nie pamiętam już ile on waży zwróć na to uwage.. jeśli nap musiała byś go gdzieś wnosić np po schodach do windy.. tak jak ja...:) moje dziecko opanowała dzisiaj jakaś mania demolowania i rozwalania dosłownie wszystkiego.. dom wygląda jakby przeszedł huragan.. chyba już z 10 rady układałam rzeczy w szufladach.. teraz olałam bo ile można.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojec bardzomi sie podoba.. trzeba by tylko sprawdzić czy ten górny poziom po włożeniu materacyka nie jest zbyt płytki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.K. W grudniu bede juz w polsce to podjade do sklepow i moze beda gdzies mieli taki, to sprawdze. Zabieram sie teraz za jakies jedzonko, bo juz robie sie glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lale :* megi my mamy kojec z baby dream tez z muzyczka lampką i wibracjami i jest fajny. Ja wlozylam mani do niego dodatkowy materacyk tez z łozeczka i naprawde jej bardzo wygodnie bo jak sie wierci w nocy to nie uderza glówka tylko o siatke a to nie boli :) donn my mamy duzo takich \"ulepszaczy\" a hustawka to ulubione miejsce mojej córci i w sumie nie slyszalam o tym ze to moze malej szkodzic. slyszalam o syndromie sbs ( chyba tak to mialo byc) ale to raczej od kolysania w wozku nic od hustawki. Lezaczek bujaczek sie u nas nie sprawdził, ale mysle ze to raczej wina bujaczka. Mam adbor taki najprostszy i po pierwsze jest malo interesujacy ( te z wibracjami byly by lepsze) a po 2 pasy sa źle zrobione tak ze jak wloze mala to ma pasy na uszach - to lezaczek na duze dziecko :) a co do wózka to mi sie strasznie niepodobaja 3 kolowe nie wiem dlaczego :) U nas juz dzis troszke lepiej z katarem za to ida Mani górne jedyneczki wiec ma zly humor i lepiej niedotykac jej teraz bo moze ugrysc- doslownie! :D:D:D Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma inny gust. Ja znowu nie lubie wozkow cztero kolowych. Ten trzy wszedzie mi wejdzie a ciagle gdzies jezdze autkiem. Chustawki fajna sprawa i sa niektore prze sliczne ale moja przyjaciolka tak przyzwyczaila swoja core do bujania, ze ta mala bez chusiu, chusiu nie zasnie. Wiadomo, ze na pewno z czasem cos kupie ale wole, zeby w praniu wyszlo czego potrzebuje. Jej uciekam, bo juz mnie plecki bola od tego siedzenia przy komputerze. Pozdrawiam Was kobitki i dzieki za dobre rady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej MaMani:) dzięki dobrze.. właśnie śpi:) a ja próbuje porządku przedświąteczne robić :D ale jakoś marnie mi idzie... za to postępy w spaniu sa tfu tfu :D zeby nie zapeszyć :P... dzisiaj sie obudziła na butle o 6 i spała jeszcze do 8 ... :) a jak Marysieńka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi chyba dzis w Krakowie jakas śpiąca pogoda bo Mania poszla wczoraj spac o 18 i przebudzila sie na chwile o 22 tak na 40 min. Zasnela spowrotem i dospala do 5.40. Zjadla mleczko i spala do 7.30, po czym o 10.30 poszla spac obudzilą sie o 12 na mleko, zjadla i spala do 13. Teraz sie bawi z tatusiem :D:D To jest dopiero śpioch. Jak noworodek nic tylko spi i je :D:D:D I tyleczek jej rosnie:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Ja dzisiaj spalam jak niedzwiedz. Wstalam o 9:00 zjadlam sniadanie z Mężusiem i pojechal do pracy. Pogadalam na internecie z Mama do 11:00 i polozylam sie spac. Wstalam, patrze ciemno w pokoju. Spojrzalam na zegarek a tam 17:24. Musialam szybko ugotowac cos do jedzonka, bo Mezus okolo18:30 wraca z pracy. Na nowo zaczynaja mi sie drzemki calo dniowe. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Nic jeszcze :( No ja wreszczie uporałam sie z tymi sprawozdaniami i teraz bede mieć więcej czasu na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> mi tez nic pewnie byłyśmy niegrzeczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) gdzie to sie wszystkie krakowianki podziewają???? meggi>> łóżeczko bardzo fajne:).. co u ciebie jak sie czujesz??? MaMani>> gdzieś sie podziała??? jak tam Marysieńka?? Kika >> a ty co już całkiem nas opuściłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) donn mala własnie sie uklada do snu :) Narazie sie wiertoli w lozeczku i spiewa cos po swojemu :D:D megi fajne to lózeczko :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani >> Aura dzisiaj ani myślała iść spać dopiero niedawno usneła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze dluzej pospi. Mania wstala o 8.40 i juz 3 raz bedzie sopala... ale ona sypia po max pol godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Ja juz zyje wyjazdem do polski. Codziennie biegam po urzedach i zalatwiam ostatnie sprawy. Czuje sie dobrze tylko dzisiaj brzuch boli mnie jak na okres. Mam nadzieje, ze jest wszystko O.K. Ide zabrac sie za objadek. Pozdrawiam Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×