Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NightExpress

ABORCJI TAK!!!

Polecane posty

Gość Trzy razy TAK
Debilom TAK Tym bez wyobraźni też TAK I jak kiedyś, mamy słynne 3 razy tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aborcji NIE, chyba zę ciąża: -z gwałtu -dziecko bedzie ciężko chore - ciąża zagrażająca życiu matki tak pobieżnie w tym kontrowersyjnym temacie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z Juken-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy, którzy zmuszają kobiety do porodu, niech odpowiedzą, czy rodzić ma także ta dziewczyna, która: 1. zaszła w ciążę w wyniku gwałtu albo stosunku kazirodczego 2. płód ma poważną wadę genetyczną i jego wychowanie będzie dla matki ciężarem, którego ona nie chce (całe życie z warzywem?) 3. ciąża zagraża życiu dziecka lub matki 4. matka jest nieletnia- ma np. 13 lat 5. zarodek zagnieździł się w jajowodzie (ciąża pozamaciczna) 6. matki nie stać na wychowanie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punkt 4 i 6 to nie wina dziecka że matka i ojciec do ostre przygłupy :-O czemu ma umierać za ich debilizm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma_wroc
kazdy niech decyduje o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jak co....ale mój tyłek to powinna byc tylko moja sprawa...tak uważam a nasi posłowie niech lepiej zapewnia minimum socjalne tym już narodzonym a nie zmuszaja kobiety do rodzenia dzieci których nie chcą. Bo jak sie domyślasz wychowanie głównie spada na kobiet właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORDERCY
To ci, którzy są za aborcją!!! Jak można ZABIC bezbronne dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juken 13 latka mogła zostać zgwałcona, a sytuacja materialna rodziców to wina państwa --> polityka prorodzinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilopo
juken - jasne niech umiera z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margerita nie pieprz
a jezeli obydwoje rodzice sa niewidomi to dziecko tez sie slepe urodzi ?? Einstein był geniuszem czy sadzisz, ze znaleźli go w kapuscie ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeez
Kobieta powinna mieć prawo wyboru . Nikt nie ma prawa za nią decydować .Nie wiem czy sama zdecydowałabym się na aborcję ale to , że ktoś chce decydowac co się dzieje z moim ciałem to średniowiecze nigdy tego nie poprę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie debilem moja matka ani ojciec nie kończyli studiów a ja razem z rodzeństwem to powoli robie :-O do tego powiem nie skromnie że szkolę średnia kończyłem jako jeden z 10 najwybitniejszych jej absolwentów wiec nie musisz mieć mądrych starych, wstraczy abyś dostał szanse żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nikt nie myśli o kobiecie? o tym, że często wpada w depresję poporodową? Że sama musi użerać się w pracy, żeby jej nie stracić, do tego wychowywać dziecko? Że niechcianego dziecka nie jest w stanie pokochać? I po co te dzieci mają potem siedzieć w bidulu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze...ta cała ustawa to kasa dla lekarzy...aborcja jest, była i będzie... kolejna obłuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacytuję : Antygzuba: \"Wiek dziecka liczony jest od dnia jego przyjścia na świat, wiek płodu liczony jest od chwili poczęcia. Gdyby płód był człowiekiem, to dziecko rodząc się automatycznie miałoby 9 m-cy, a w rzeczywistości ma tylko 1 dzień. Ktoś kiedyś napisał, że kobieta ma prawo decydować o swoim ciele, ale nie ma prawa decydować o nowym życiu, które w niej powstaje, ale przecież to nowe życie, ta zygota jest tylko zlepkiem jej i partnera komórek. Czemu kobieta nie może decydować o czymś, co do niej należy? Gdyby zygotę wyjąc z organizmu kobiety, to zygota by umarła, więc kobieta jest bezpłatnym inkubatorem. A jeśli tak naprawdę nie chce nosić w sobie tego cudzego życia, to co wtedy? Dziecko jest odrębną istotą w momencie przyjścia na świat, wcześniej jest tylko robaczkiem w macicy swojej matki. I jeszcze zdanie poseł Senyszyn: LPR chce wprowadzić do konstytucji zapis \"od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci\". Naturalna śmierć człowieka następuje wtedy, kiedy obumiera jego mózg, więc człowiek bez mózgu jest martwy, jest tylko ciałem, więc płód, który nie ma jeszcze wykształconego mózgu nie jest człowiekiem!!\" i tyle mam do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden nock nie wchodzi
kurde czemu faceci tak lubią zajmować sie naszymi tyłkami :P my kobiety powinnysmi decydowac... juken..prosze cie :) niech dadza szanse tym niechcianym ktore juz sie narodziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez -mam takie samo zdanie, czemu banda balwanow z rzadu ma decydowac o losie mojego brzucha, za cholere tego nie pojme :o niech sie troszcza o ograniczenie korupcji lepiej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeez
o kobiecie nikt nie myśli bo to jej problem.Nikt tego nie zrozumie gdy nie przeżywa - wygoda, obłuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tego nie widzicie że karta przetargowa.....która niczego nie zmienia? a bogaci lekarzy którzy nie mają kas fiskalnych....a np. kioskarka ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewstia \"zmusić\" kobietę to urodzenia koejnych dzieci jest dyskusyja i kontrowersyjna :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORDERCY
Night... niech kobiety pomyślą, zanim zajdą w ciążę, której nie planują. Teraz jest przecież tyle metod zabezpieczania przed ciążą. TO NIE ŚREDNIOWIECZE. A MORDERSTWO pozostanie MORDERSTWEM! Aborcji stanowcze NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORDERCY
Kobietą, mam 29 lat i 2 dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeez
nala - bo to nie oni chodzą w ciąży nie ich ciało się zmienia nie oni czują ból , ONI TYLKO MAJĄ DUŻO DO POWIEDZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MORDERCY a dlaczego to kobiety muszą uważać i się pilnować? To faceci na lewo i prawo \"szastają\" plemnikami. Facet zrobi swoje i jest zadowolony, a baba ma się martwić? To dopiero jest średniowiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak mozna zabić
coś co jeszcze nawet mózgu nie ma i nie jest człowiekiem ? :O Przeciez Kościół nie pochowa albo nie poswieci grobu martwo urodzonego płodu bo wg Koscioła to nie jets człowiek :O dwie zlepione komórki nie sa jeszcze ludzmi bo zlepek komórek nie swiadczy o człowieczenstwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×