Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAŁA 22

Gdzie Ci Ludzie Się Poznają???

Polecane posty

Gość leca na mnie bo jestem bogata
leca na mnie goscie bo im rodzice mówia ze jestem dobra partia. a ja nie wiem co robic. z jednej strony to upokarzające a z drugiej to nie mam chłopaka jestem samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luky strike masz racje;) ale np ja mam duza wade wzroku i nosze szkla +5 wiec w okularach niezbyt ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dobrane okulary każdemu mogą dodać uroku, zarówno kobiecie jak i mężczyźnie:) Tak na serio ja na szczęście nie potrzebuję drugiej pary oczu, ani w postaci soczewek ani okularków korekcyjnych, ale czasem zapominam zdjąć okulary słoneczne i wtedy są jaja...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"facet co nie był w wojsku to ciota a nie facet\" hmm, a faceta co idzie bez sensu do wojska to jak określić? Ja nie uważam, żebym mógł się tam czegoś sensownego nauczyć, więc mi jakoś wcale nie było spieszno. Luky - pewnie, że tak. Jakiś czas byłem na ksero - dłuuugo tam czekałem, bo miałem dużo laminowania - i była właśnie dziewczyna co miała super dobrane okulary - myślę, że bardzo dodawały jej uroku. (Bardzo fajnie ich kolor pasował, chociaż był taki trochę \"nieoczywisty\"). Liczę na to, że może facetowi też mogą trochę dodać wizualnego uroku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie bardzo facetow w okularach:) jak szef w pracy zalozy okulary to tak jakos fajnie wyglada, tak powazniej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leca na mnie bo jestem bogata - hmm, musisz coś \"wykombinować\" Może spróbować poznać faceta, który nie wie \"o forsie\". Zresztą, czy tego w dłuższej znajomości nie da się wyczuć, że facet leci tylko na kasę? (Chociaż w sumie pewnie obawy zafałszowują odbieranie tego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynka
ja nie spie:) ale po calym dniu spedzonym na gotowaniu i sprzataniu mam oslabiona zdolnosc reakcji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynka
juz sie dosyc w ostatnich dniach nagimnastykowalam:P a to taniec z odkurzaczem, a to wygibasy na parapecie przy myciu okien, wreszcie na kleczkach myjac podlogi... Wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynka
Krolestwo za masaz!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, jesteś usprawiedliwiona. :P Faktycznie durny pomysł przyszedł mi do głowy jak na czas porządków świątecznych. Ja też trochę poćwiczyłem jogę z odkurzaczem i dolnymi szufladami. Albo z górnymi półkami i wersalką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, masarnie już zamknięte, więc nie wiem czy się jakiś pan masaż znajdzie :P Wysyłam Ci pozytywne wibracje masujące ciągiem zer i jedynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobrze :) U Ciebie też były dzisiaj elementy gimnastyki z odkurzaczem lub innymi przyrządami gimnastycznymi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynka
Pan masarz to by sie znalazl, mam nawet jednego na gg:D przez czysty przypadek:P I smiem przypuszczac, ze bylby to masarz chetny na masaz;) gdyby nie dzielaca nas odleglosc Eeeee mnie nic nie rozbudzilo:( za slabo sie starasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na dziś kończę:) Jeśli będę tyle wlepiała wzrok w monitor, to niedługo faktycznie potrzeba będzie korekcji wzroku;) Pozdrawiam wszystkich baaaardzo serdecznie!!!! seledynko, pracowita z Ciebie dziewczyna, jakbyś była facetem, to z chęcią bym Ci ten masaż zafundowała...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - ale walnąłem gafę - pan masarz i masaż :/ Miłych snów Serenity [cześć[ Seledynko - ja też bym Ci chętnie zafundował ten masaż, ale nie wiem w jakim kierunku iść, a ciemno i drogi nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynka
Serenity - dziekuje:) z pewnoscia skorzystalabym z Twojego masazu, gdybys byla mezczyzna;) Milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej nocki:)) Dreamer tak gimnastyka byla:D latem chodzilam do fajnego masazysty:) dosyc ze fajnie masowal to jeszcze byl mily, sympatyczny ido tego przystojny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynka
Dreamer - kto by sie ortografiom pzejmowal, som warzniejsze sprawy w rzyciu;) np masaze:D a ze ciemno? To tylko dodaje smaczku chwili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynka
Jaki problem? Ja znam droge do Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynka
Olejek sie skonczyl:P Bedziesz musial robic za masazyste i olejek w jednym;) Olalee - dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×