Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAŁA 22

Gdzie Ci Ludzie Się Poznają???

Polecane posty

Zapytałam tylko dlatego, że sam nie mogłeś określić, czy jesteś pojętnym uczniem, a im uczeń pojętniejszy, tym jego pamięć lepsza...;) Można zatem wiedzieć do czego masz dobrą pamięć?? Bardzo mnie takie zagadnienia ciekawią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bieegnij:) ja chyba tez zafunduję sobie odrobinę sportu-tak pięknie za oknem:D mały sprint nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, do szczegółów - często dupereli jak również i ciekawostek. Miałem z tego powodu dobrze na historii, bo sprawy oczywiste były omawiane, a duperele ciekawostki sam skądś tam pamiętałem. Dzięki temu łatwiej było i te oczywiste zapamiętać - skojarzyć. Ostatnio wyszło chyba na to, że do cytatów - chociaż mi się wydaje, że raczej pamiętam ich sens przeważnie, niż dokładne brzmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ciekawie wygląda na kafe słowo d u p e r e l a. Czyżby już jest powszechnie uznawane za obelżywe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei nie mam pamięci do historii, nigdy nie przepadałam za tym przedmiotem i ledwo odróżniałam datę hołdu pruskiego od II wojny światowej;) Moja pamięć związana jest z rozumowaniem logicznym, jeśli po prostu coś zrozumiem (jakiś mechanizm, prawo etc.) wtedy bez problemu to zapamiętam. Generalnie mam dobrą pamięć wzrokową, mogę nie zapamiętać czyjegoś nazwiska, ale twarz rozpoznam choćby po 10 latach. No i jest też tak u mnie, że gdy coś/ktoś mnie baaaardzo interesuje, wtedy pamiętam prawie wszystko, nawet daty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim 🖐️ Fajnie że topik się rozwija :D :D A teraz czeka mnie doczytywanie tego, co było, jak mnie nie było :P I trochę tego jest, ale mam usprawiedliwienie-skończyłam właśnie pisać pracę mgr, mam już całość :D :D Mimo tego jakoś mi dziś smutno :o Moje współlokatorki wyjechały i zapowiada się samotny wieczór, a ja nie lubię samotnych wieczorów :o Potrzebuję towarzystwa do życia 😭 Na szczęscie jutro jadę do domu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dokładnie tak samo - wzrokowo głównie zapamiętuję, szczególnie to co mnie zainteresuje. Dlatego historia mi dobrze wchodziła, tym bardziej że u nas nauczycielka historii stawiała na myślenie, przyczyny, skutki i właśnie wyciąganie wniosków. hołd pruski - 1525, II WŚ w Europie 1 IX 1939 - 8 V 1945. :D Na Pacyfiku kiedy się skończyła daty nigdy nie pamiętam. Chyba któregoś sierpnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć *pussykotka*:) Tak, topic się rozwija, jednak niezupełnie zgodnie z tematem...;) Ale najważniejsze, że jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer, a może historia tak Ci leżała, bo miałeś fajną nauczycielkę??;) W końcu kontakt wzrokowy....:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity>> tka naprawdę to 90% topików tutaj odbiega od tematu, wiec nic w tym dziwnego ;) Ważne że towarzystwo się rozkręca :D Może dzięki Wam minie mi dziś kiepski nastrój :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jeszcze sobie pomyślę, ze mnie nie lubicie i uciekacie, bo nie chcecie ze mną gadać :o :o No ale niech będzie :P Do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaleee
Witam:)) troszke wpisow przybylo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olalee 🖐️ jak mija wieczór?? Ano trochę przybyło :D :D Ja nawet doczytać nie zdązyłam, bo przed chwila się tu pojawiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieoczrek jak narazie spokojnie:) milo:) ja tez nie doczytalam:) dzis probowalam sie pozbywac troche niesmialosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola>> i jak? Są jakieś postępy?? A ja dzis na totalnym odludziu-cały dzień pracę pisałam :o Ale ważne ze już skończona :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer>> zależy z czego :P Ale ja generalnie lubię się produkować i pisanie pracy mi pomogło realizować się twórczo :P Całe 130 stron naprodukowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem z czego ;) Myślę o czymś z technologiami stron internetowych, ale szczerze mówiąc nie bardzo wiem co konkretnie i u kogo mógłbym coś takiego pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat na tym się nie znam :P Pewnie informatykę studiujesz, choć pewnie mi nie powiesz, bo ja nie powiedziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie studiuję informatyki. Ale myślę, że jak to skończę(ewentualnie nie skończę), zacznę pracować i będzie mnie stać to zabiorę się za studiowanie psychologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam o podyplomówce z psychologii, bo lubię pomagać ludziom ;) Co prawda z finansami niewiele ma to wspólnego, ale dla siebie to będę studiować, nie dla dyplomu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kierunek też ma niewiele z psychologią wspólnego. Ale wiem, czego robić nie mam zamiaru ;) Może do \"papiera\" jakoś dotrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na swój sposób lubię moje studia :D Zresztą już je kończę, więc nawet trochę mi szkoda :o :o Starzeję się :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubię. Ostatnio próbuję im trochę nadać sens i właśnie może połączyć z tymi stronami internetowymi. Ale trzeba przyznać, że wiele dzięki nim zrozumiałem. Sporo dojrzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×