Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAŁA 22

Gdzie Ci Ludzie Się Poznają???

Polecane posty

Serenity:) a moze taki pyszniutki, pulchniutki omlecik ze słodkim pomidorkiem i jeszcze wyśmienitszą szyneczką, oliwkami i odrobiną żółtego sera startego na wierzch-palce lizać.......a od jajecznicy do omleta już blisko:):P szczypiorek też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie nie przepadam za jajkami, w żadnej formie...;);):P Wybrałabym za to np. makaron z sosem pomidorowo-pieczarkowym, do tego parmezan.... Oliwki uwielbiam, zarówno czarne jak i zielone (koniecznie z pastą paprykową). A jeśli mowa o oliwkach, to przyszła mi na myśl sałatka grecka. Mmmm... Sałata, soczyste pomidory, oliwki, papryka, feta, zioła, oliwa z oliwek i kapka octu balsamicznego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer, nie musisz się poświęcać, bo ja bym przyszła na kolację tylko i wyłącznie do wyjątkowego mężczyzny, takiego, do którego czułabym chemię...;);):P Do obcych facetów nie chadzam na kolacyjki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obcym to dzwi nawet nie otwieram :D no chyba, że by mnie jakieś zapachy omamiły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer, więc chyba nie jest nam po drodze... ...upsss--> mnie nawet nęcące zapachy nie przekonają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mówisz, że nie jest, to pewnie nie jest. Z biologią był Żenujący Żart Dreamera, bo mi się chemia ze szkołą skojarzyła, jako przedmiot. Ale w sumie to ma nawet sens, bo jednak kobieta też musi mnie jakoś pociągać fizycznie żeby mi się podobała - więc biologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike....////
ja mógłbym pójść do obcej kobiety na każdy posiłek....do obcego faceta też mógłbym, gdybym był wjątkowo głodny;) (proszę nie doszukiwać się podtekstów:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Skoro mówisz, że nie jest, to pewnie nie jest.\" a jak może być, skoro Cię nie znam...??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike....////
niezupełnie;) chciałem powiedzieć, że jestem za leniwy na gotowanie:P a serenity mogłaby zamiast narzekać na jaja dreamera (o jajecznicę mi chodzi;) ) zaproponować, że poduczy go w fachu kucharzeniu trochę.....wspólna zabawa w kuchni lepiej smakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike....////
"fachu" powyżej wykreślić:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem feministką i baaaardzo daleko mi do niej... A z cierpliwością wprost wybitnie dobrze:) Jestem oazą spokoju i cierpliwości;) A Ty jesteś pojętnym uczniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky to ja się tu staram żebyś na lenia nie wyszedł;) a Ty tak prosto z mostu:D zapraszam do mnie:P Ja swietnie gotuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, z pamięcią - to zależy do czego. Np. przepisów nigdy nie pamiętam i muszę mieć ściągę, co jak się robiło. A dlaczego to takie ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike....////
brak mi ogłady niestety:P a z zaproszenia chętnie skorzystam:D ja natomiast świetnie potrafię docenić kunszt kucharski (chrząkam z podziwu i wykrzywiam twarz z zachwytu) na trochę lecę aż mi gupio, ale idę do telewizora żeby ocenić jak mój idol z lat jeszcze nie tak strasznie odległych i pierwszy twardziel polskiego kina Boguś Linda zwany Franzem Maurerem gra gosposię:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×