Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia12347

nasze osiagnięcia- kobietki- 90 kg zdrowe odchudzanie!

Polecane posty

Czesc dziewczyny. Nowa koleżankę też witam.Wczoraj miałam chwilę załamania i jadłam wszystko co mi pod rece wpadło(możecie krzyczeć). Miałam takiego kaca moralnego, że sobie nie wyobrażacie. Ważne, że już dzisiaj jestem pozytywnie zmotywowana. Jeszcze tylko na razie te 10paskudne kilo i bedzie w miare ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa- ja wczoraj tez zrobiłam sobie dzien zupełnej przerwy- to co miałam ochote to jadłam:) ale nic ja muszę miec energie na mature wiec sobie to tym tłumacze, a po maturze znowu się przycisne..:) witaj Iwo, miło, że wpadłaś.. jak zrzucisz 4 kg zamiast 10 to przeciez też sukces, a po slubie mozesz sie bardziej postarac i kontynuowac odchudzanie, zebys była szczuplutka mamusią:D buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguletta
hej dziwczyny.EB nie będę na ciebie krzyczec bo każdy ma takie chwile załamania czyli dnia bez dietki.Najważniejsze że dziś juz jesteś zmotywowana i tak trzymaj :)Kasiu masz racje musisz mieć siłe na maturkę wiec trzyamamy kciuki, a po maturce przypilnujesz się bardziej . pozdrawiam papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czyli dostałam rozgrzeszenie :p Ola mi tez cos ostatnio gardło wysiada. Zdrowiej mam prędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Ola brakuje nam Ciebie! zdrowiej prędko i wracaj:) hehe no rozgrzeszona, rozgrzeszona:D buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Ola brakuje nam Ciebie! zdrowiej prędko i wracaj:) hehe no rozgrzeszona, rozgrzeszona:D buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Ola brakuje nam Ciebie! zdrowiej prędko i wracaj:) hehe no rozgrzeszona, rozgrzeszona:D buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam problem wejsc na ten topik. Ja jak na razie jestem po dwóch kawach inkach z mlekiem:) Pop wczorajszym obżarstwie nie chce mi sie jeść. Moze potrzebowałam takiego wstrząsu aby mi się waga ruszyła. Zobaczymy jak to będzie. Za nie całe 2 tygodnie trzeba sie ważyc a moja waga stoi w miejscu. Dobrze , ze chociaż w miejscu a nie idzie do góry:) Chyba bym się załamała, bo mam wszystkie spodnie powszywane po bokach:) A i jeszcze sie pochwalę -wsadziłam swoje 4 litery w spodnie lniane rozmiar 40:) A co sie dzieję z Zielonym Kaopeluszem- Marysią, gdzie jest???? Kasia a jak po angielskim i kiedy ustne matury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWA..nie poszło mi tak jak chciałam.. wylosowalam okropne miejsce ostatnie i nic nie słyszałam.. bede miała około 75 % tylko:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguletta
Heheh no tak rozgrzeszenie dałam, choć księdzem nie jestem hahahahah :)Ale jak przy każdym rozgrzeszeniu jest pokuta i obietnica poprawy wiec dziewczyny pamietajcie o tym eheheheheheh. Kasiu na pewno bedzie dobrze z angielskim.A wybierasz sie na studia?Już wiesz na jaki kierunek?pozdrawionka- ja dziś lece na urodzinki do kumpeli ,oczywiście poza herbatką nic nie rusze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja nie wiem co sie ze mną dzieje, ale teraz mam zapaleniekrtani i L4 do końca przyszłego tygodnia. teraz mi to nie na rękę bo gorący okres w szkole, szykujemy sie już do wystawiania ocen i musiałabym pogonić dzieciom kot i zrobić jakieś kartkówki a tu siedzę w domu. Z jednej strony takie siedzenie to super sprawa- uwielbiam nic nie robić:) Mam okrutne zakwasy po wczorajszym stepie i przedwczorajszym ABSie. Aga, zazdroszcze 12 aerobików miesiącu! to duuuużo, 3 razy w tygodniu. Powiedz mi,ile kosztuje w łodzi taki fitness? włąsnie zajadam sie odtłuszoną parówką, uwielbiam parówki choć wiem co do nich mielą, ale po 2 miesiacach nie jedzenia ich nie mogę się oprzeć. Aha! ja dziś wlazłam w moje spodnie które chciałam już wyrzucić bo dawno sie w nie mieściłam ale mi ich było zal bo ładne. NO to tyle dobrego! aha, no i jeszcze to dobre,że do południa będę tu zaglądać do was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguletta
12 wejsc to sporo na razie byłam na 1 wiec nie mam sie czym chwalic hehe ale wszystko przede mna. Otóż Mesafe juz ci pisze jak jest u mnie w klubie z cennikiem no akurat tam gdzie chodze bo gdzies indziej moze byc inaczej . Otóż wejscie jednorazowe kosztuje 12 zł. Karnety : 4 razy w mies -- 40 zł, 8 wejsc w mies ---65 zł, 12 wejsc w miesią.---75 zł, 16 wejsc w mies 95 zł, a karnet ful 120 zł. A ty ile płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, u mnie 40zł za 1xtyg. 70zł 2xtyg, 95zł 3xtyg, 125zł 4xtyg.. a wystarczyłoby troche samozaparcia i ćwiczyć z płytą za 9.99zł w domu. Ale ja bym zawsze znalazła jakąs wymówkę. NIezły tekst w piosence HAni i Andrzeja. A mnie teraz napędza Shakira La Tortura - aż same nogi ruszają. A tortura to apropo diety i cwiczeń- wiecie jak wczoraj ze mnie płynął pot, myslałam że wyjde z sali normalnie. A prowadził ten step syn koleżanki- i było na co popatrzeć. NIezłe ciało i przesympatyczny chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- AWF Katowice, gdyż może będę grała w Częstochowie w drużynie:) buziaki:* ja narazie musze jesc normalnie bo zanikl mi okres a musze miec optymalna ilosc tluszczy zeby wystapil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguletta
mesafe 40 zł za godzine/? cos nie kumam, wróciłam z urodzinek-oczywiscie nic nie jadłam poza piciem winka herbatki i soku.Było mi troche głupio bo nic nie ruszyłam ze stołu a wszyscy tak namawilai mnie choc na kawałek tortu, troche tak nie wypada odmawiac ale uparłam sie i nic nie ruszyłam .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Kasia to nie ciekawie z ta miesiaczka. Ja wczoraj tez miałam wilczy apetyt ale jadłam tylko zielenine i kawałek wędliny drobiowej zjadłam. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie o wiele lepiej. Ale cos wkurza mnie to, że ta waga mi stoi w miejscu. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a gdzie ta Twoja koleżanka z bloku? Nic o niej nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, u mnie stoi już prawie miesiąc!!! no ale może dlatego że jem za dużo- choć dalej zero słodyczy, zmieniaklów, białego chleba... ja jużnie wiem, może to moje hormony z którymi od zawsze miałam problem.Pamietam jak dziś słowa profesora doktórego chodziłam,że tylko dzięki tabletkom Diane tak funkcjonuje,że nie tyje zbytnio,bo one mi regulują hormony. I pewnie dltaeo nie idzie mi z dietą jak trzeba bo ich już dawno nie łykam. CHyba czas odwiedzić doktora. Aga, 40zl za jedne zajęcia w tygodniu czyli wychodzi 4 w miesiącu. Sorry moze źle się wyraziłam ale mi chodziło o karnety miesięczne bo w ten sposób to tu działa- zapisujesz się na konkretny aerobik i wykupujesz karnet na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pewnie przytyje w tym miesiącu.. bo matura i brak okresu powoduje u mnie normalne jedzenie.. niestety..:( buzki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie łam sie. Od czasu do czasu nas organizm potrzebuje wiecej jedzenia. Ja tak mam przed okresem. Poźniej znowu zaciśniesz pasa i waga zacznie spadać. Musimy wazyc chociaż tyle co Ola do końca czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dla chcacego nic trudnego. Zobacz jak dzielnie sobie dawałas rade i efekt jest widoczny. W dlaszym ciągu jak bedziesz chciała to schudniesz. Przecież nasza waga zależy od nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos czuje, że chyba wszystkie sobie trochę popuściłyśmy :p Ale Adzie dajemy przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no Aga nie bierz z nas przykładu..:D buziaki! właśnie zrobiłam sobie mature z biologii rozszerzoną.. jutro mam.. miałam 56%.. kuurcze gdybym miała tyle z właściwej to chyba bym do nieba skakała:) wtedy o studia martwic sie nie musze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia będzie dobrze. Ja też pisałam z biologii mature. A temat miałam o mitozie i mejozie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguletta
Hej dziewczyny heheheheh spokojnie daje rade, choc ostanio wprowadziam do diety wędline bo nie miałam co położyc na kanapke ale z drugiej strony nie ma co świrować , bo skąds trzeba brac siłe do pracy szkoły i na aerobic heheeheh. A co do mojej kumpeli to chyba jest zapracowana- przygotowaniami do slubu , bo też sie z nia nie widziałam , ale miło że pytacie , na pewno sie odezwie do was buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, trzymam kciuki za mature.Jak przypomne sobie moją to brrrrrrrrrrr, ogromny stres miałam. ale dziś pochłaniam, nie umiem sobie odmówic kefira z Biedronki a on choc nie ma tluszczu to ma cukier w składzie a w diecie nie można, a tego kefiru jest prawie pół litra... jakoś nie moge opanowac sie ostatnio wiecie co, może mnie zlinczujecie ale ja mam od prawie 2 lat tabletki -odpowiednik Meridii, ten sam skład kupiony od osoby która sprowadzała je z Egi[ptu i się łamie czy ich nie brać przynajmniej co drugi dzień. kupiłam je dawno i niecałe 1 opakowanie zużyłam i przestałam bo jakoś mi sie odchudzać nie chciało a same tabletki to jeszcze nie wszystko. teraz jakby poskładac do kupy aerobik, rower- jesli w końcu bedzie pogoda i zdrowie mi dopisze, oraz dietę SB to może by mi pomogło. Przynajmniej na tyle żeby sie nie obżerać wieczorami, bo ja w sumie wieczorem najwiecej zjadam, taki mnie głód dopada. POdreperuje swoja krtań jeszcze i chyba wygrzebie te tabsy z szafki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWO23
Czesc DZIEWUSZKI, oj, dawno mnie chyba nie było, bo czytałam i czytałam to co napisałyście.Miłe jest ktoś pamięta...ja od wtorku ide na aerobic. Mam zamiar bezlitoścnie sie katowac, bo karnecik nie jest tani i szkoda by zmarnowac wydaną kaske.Obiecuję sie pojawiac częsciej.Pozdrawiam, buziaki dla Was...;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×