Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia12347

nasze osiagnięcia- kobietki- 90 kg zdrowe odchudzanie!

Polecane posty

Aga, Iwo23 jeszcze bedzie musiała suknie zwężać przed samym ślubem!:) a mnie dziś o 7 obudził sms od przyjaciółki któa od 5 lat mieszka w Niemczech, że przyjechałą na 2 dni i chce sie spotkać noi własnie wróciłąm ze spotkania, na któym zjadłam 2 kawałki pizzy... byłam po zebraniu z rodzicami w skzole i byłam głodna no i pizza poszła. Ale piwka odmówiłam choć dziewczyny piły, a z resztą byłam autem a to świetnawymówka! Pizze mam ale na sumieniu....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola...nie drecz sie no.. ja dopiero sie odchudzam od czerwca- dobry dzien na rozpoczecie 1.06! i chce osiaganac na poczatku swoj pierwszy cel- 75! a potem samo poleci:) bedzie dobrze..nie męcz się tyle!:) P.S. wczoraj zjadłam Twixa- i wiesz co- był zaj******!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) Dzisiaj nie miałam jak pisać w sumie będę miała przerwę z pisaniem do wtorku. Oj nie poznaje Was , gdzie motywacja do odchudzania!!!!!!! Straszne jesteście. Ja jakoś od poniedziałku trwam w tym moim ponownym odchudzaniu. Mam nadzieję, ze we wtorek jak stanę na wagę będzie 78 kg. Pozdrawiam i miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguletta
hej dziewczyny - u mnie z dietką jako tako hhehehhe, dziś lece na karaoke by kocham śpiewać,pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, chetnie bym cie posłuchałą jak ci to wychodzi! a ja piekę ciasto- po raz 1 z takieo przepisu i bede musiała spróbować no zanim podam gościom juro. Od 1 czerwca odchudzanie na maxa, ale terazteż sobie zbyt nie pozwalam, trwam przy swojej SB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguletta
DZIEWCZYNY NA KARAOKE NIE BYłAM . SłUCHALYśCIE DZIS RADIA ESKA? DZIS ROZPOZNAłAM DZWIęK - I WYGRAłAM W RADIU ESKA 15 TYS Zł --- JESTEM SZCZESLIWA (JEDNA NA CAłA POLSKę) HURAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga! poważnie?????????????? dżizas ale extra i co teraz zrobisz z ta kasa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguletta
POWAżNIE!!!! JESZCZE NIE WIEM CO ZROBIę .ALE CHOLERNIE SIE CIESZE HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze. mialam 2 dni skurcze żołądka.. znowu się powatarza.. muszę iśc do lekarza, bo nie ma żartów..:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja miałam wczoraj swoje urodzinowe party w domu iz tej okazji zrobiłam 2 ciasta i lasagne- no i musiałam zjeść po kawałku bo nawet bym nie wiedziała jak smakują. Coś baaaaaardzo poluzowałam, ale od 1 czerwca solidnie sie biorę, no od poneidziałku nawet teraz, ale tak baaaardzo bardzo to od 1 czerwca bo lubie zaczynać od 1-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny dzisiaj dzień wagowy.. ja moge powiedziec, ze jestem bardzo szczesliwa.. wreszcie mam upragnione 7 z przodu:) .. mysle, ze do konca czerwca uda sie osiagnac pierwszy cel czyli 75! buzki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barberita
do aguletta powiedz, czego to był dźwięk, bo się w końcu nie dowiedziałam...trafiłam w radiu na moment w którym zaczęłaś piszczeć:) z wygranej, a jestem ciekawa co to było....Gratulacje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguletta
hej barberita, otóż był to dzwięk rozwijania metrówki, a skąd jestes? pozdrowionka z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguletta
kasia ja też sie dzis znow waze , ale pewnie znow waga nie ruszyła w dół echhh to się okaże , jak na razie to od piątku chodze cała w skowronkach buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguletta
No dziewczyny los mi sprzyja bo dziś się ważyłam i od momentu odchudzania czyli dzis minęły 3 tygodnie schudłam 4 kg !!! :) echh fajnie,lece na aerobic buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, jaka ty musisz być szczęśliwa.Ech ile bym zrobiłą zeby mieć taką kase... Ja bym wydała zaraz na pożadne wakace jakieś egzotyczne z całą rodzinką bo w zesżłym roku pojechalismy do Turcji tylko we dwójkę bo stwierdziliśmy,że MIkołaj za mały na takie upały, ale teraz już by było ok. Co do mojej wagi to ze 2 kg może zeszło albo i nie, z porannego ważenia wynika, ale nie czuje się na tyle, a jak inaczej stane na wadze to 75kg pokazuje i nie wiem w koncu ile. U mnie powód braku spadku wagi prosty: jedzenie wieczorem, za dużo orzechów, nieregularne i omijanie posiłków. Zamawiam dziś na allegro jakas wage elektroniczna i bede miala wyniki brane nie z kątu patrzenia czy też postawy. Dziś wieczorem aerobik- na 21 i strasznie mi sie nie chce. Jakoś nie mam pędu do ćwiczeń, nie lubie no...:( nigdy nie lubiłam wf-ów i zawsze jak można było unikałam. no to nie marudze dalej! paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola nie martw sie- sa zle i dobre chwle w odchudzaniu.. bedzie dobrze:) aga- mam do ciebie prosbe zaczernij sie! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA aerobik na 21 pojechałyśmy z sąsiadkami rowerami. Fajnie było! a powrót jeszcze lepszy bo puste chodniki. Na kolacje wedzona makrela. Popiłam jourtem pitnym z Lidla co ma w 100g 38kcal:( a miało nie być już węglowodanów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Aga gratulację. Mówiłam , że dopiero we wtorek sie odezwę. Dziewczyny byłam z kolezanka na tej wystawie i była dziewczyna 178cm o wadze 65kg , jak ona szczupło wyglądała. Mówię Wam, ja też tak chce!!!!!!!!! W sumie do lata -wakacji daleko. SCHUDNE- MUSZE:) Później Wam zdjecia swoje przesle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co z Wami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ja w parcy, mam akurat okienko i siadłam do kompa ale zaraz bedzie dzownek i musze ruszyć na dyżur. Zadałam pytanie o chitosan bo mnie zaciekawił, to naturalny wspomagacz w odchudzaniu- zamienia sie w żel w żołądku i wiąże tłuszcz i sie wydala. Ciekawe nie? zaglądam przez okno i widze dzieciaki ze żlobka na przeciwko gdzie chodzi mój Mikołaj jak sie bawią na podwórku- słodkie są!!! dziś dyrekcja jak mnie zobaczyła po raz 1 po L4 stwierdziła że coś wychudłam- hurrrrrrrra, przynajmniej jedna osoba widzi jakiś efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jaka cisza!!! Co sie z Wami dzieje??? Powiedzcie mi czy do końca czerwca możliwe jest aby schudnąć tak z 7kg? Niby to sześć tygodni więc powinno się.Chciała bym bardzo ważyć tak z 71-73 do konca czerwca. Ja juz mam \"jobla\" na tle odchudzania. Nie potrafie normalnie jeść bo mam później straszne wyrzuty. Pozdrawiam i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa jak włączysz do tego duzo sportu to moze Ci się uda.. ale to ciezko po jakims czasie odchudzania tyle schudnac bo organizm sie przyzwyczaja.. w kazdym razie 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wiem , że ciężko ale przypuszczam , że każda z nas by chciała szybciej chudnąć. Zobaczymy czy się uda, jak nawet 5kg czy 4 mi zleci to będę szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, ze tak:) ale jak to sie mówi dla chcącego nic trudnego:) ja chce wazyc 70 do konca lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, widze Kasia ze mamy to samo marzenie- do konca lipca 70 kg , czas pokaze co bedzie - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×