Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia12347

nasze osiagnięcia- kobietki- 90 kg zdrowe odchudzanie!

Polecane posty

Wiecie chyba jest nas 4 z takim marzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. Musi sie udać. Najgorzej teraz nam sie bedzie odchudzało. Kilogramy bedą wolniej spadaly-ale będą:) Dziewczyny jak ja juz bym chciała byc lżejsza o te następne 10kg. Już sie tak ciepło zrobiło, laski chodzą w krótkich spodenkach, spódnicach a ja dalej sie kiszę w spodniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:)moge sie do was dolaczyc??:)mam 22 lata i kiedys bylam szczupla wazylam zawsze duzo,ale uwierzcie mi nigdy nie bylo tego po mnie widac, mam 173 cm wzrostu kiedys wazylam 75 kg i nosilam rozm 38 teraz waze 93:(=rozm 42,44;/,hormony, przyjmowane leki spowodowaly taki wzrost wagi, cholernie zle sie z tym czuje i dlatego najwyzsza pora wziac sie za siebie, mam nadzieje ze z wami bedzie razniej, chwilowo jestem zdesperowana poniewaz pod koniec czerwca ide na duuza impreze na ktorej chce jak najlepiej wygladac...ma sie rozumiec w pore sie obejrzalam:O i aktualnie jestem na 13 dniowce potem na kapusciance no i cwiczonka-orbitrek skakanka itp, potem juz bede kontunuowac dietke jednak w duzo rozsadniejszy sposob:), powiem jeszcze, ze zawsze mialam tendencje do tycia, w 8 klasie podstwowki schudlam 14 kg, waga utrzymywala sie az do 1 roku studiow kiedy to zmuszona bylam faszerowac sie hormonami, teraz znow chce wygladac jak czlowiek i wiem ze mozna, tak wiec jesli nie macie nic przeciwko chetnie sie do was dolacze:), widze ze w temacie jest podkreslone-zdrowe odchudzanie, chwilowo moje odchudzanie nie nalezy do najzdrowszych ale jest spowodowane czysta desperacja;), potem bedzie lepiej,buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EB ja z kolei chodze w odpowiednio dobranych sukienkach i spodnicach, lepiej sie w nich czuje, w spodniach czuje sie jak baleronik;), marzy mi sie wcisniecie na dupke obcislych dzinsow jak za starych dobrych czasow;), na razie glownie sa ta spodnice za kolano rozszerzane ku dolowi, jesli spodnie to zawsze jakas tunika na wierzch:(, ale rozumiem doskonale ze kazdy chodzi w tym w czym czuje sie najswodobniej i najlepiej o ile w ogole mozna sie czuc db z nadmiarem kg:(, pozdrawiam goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ,witam doris w naszym gronie. Otóż ja ostatnio duzo jem bo jestem przed \"tymi dniami\" wiec pewnie nic teraz nie spadnie a obawiam sie ze wrecz przeciwnie echhh, ale spoko dziewczyny damy rade z naszymi marzeniami -- musimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga pewnie, że damy! musimy wazyc tyle ile chemy do konca lipca.. ja od jutra ostro biore sie do roboty, bede biegac codziennie z kolezanka, bo przygotowywujemy sie z kolezanka do testów na AWF.. mysle, ze to pomoze, a przy okazji conajmniej raz w tygodniu aerobik..:) i mam nadzieje, ze bede cieszyc się pięknym ciałem w sierpniu!:) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wczoraj nie miałam wieczorem dostepu do netu, ale dziś jestem. witam koleżanke doris!! u mnie tak sobie z dietą, dalej nie mam systematycznych posiłków i waga od miesiaca zaledwie -1kg pokazala, wczoraj wazyłam sie na elektronicznej porządnej u siostry:( jestem ciąle w biegu, zaraz jadę po Mikołąja do tesciow bo mielismy konferencje w szkole i musiał go dziadek przejąc po żłobku. Kasia, jak ci na tym, Awf-ie dadzą w kość to dopiero schudniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na to liczę, że mi dadza, w kosc, po to tez tam ide:) ale licze na to, ze do konca lipca sie uda:) jutro mam turniej w Nysie całodniowy siatkowki wiec caly dzien w ruchu i idealny poczatek odchudzania. musze sobie kupic hula hop bo podobno dziala cuda:) srednica 90cm, dodam wody i jakos pojdzie, nauczyc sie musze:D kurcze jak ja juz bym chciala miec mniejszy brzuch.. tylko to juz jest moim utrapieniem.. piersi mi zmalaly z 95 DD/E na 85D i bardzo sie ciesze.. nie chce miec tez za malych bo mnie chlopak rzuci hehe:D ale jakby mi tak jeszcze brzuszek spadl i bylby mniejszy to juz bym byla calkiem szczesliwa:) ale mysle, ze w miesiac biegania spale to sadełko:D do tego aerobic i brzuszki i powinno byc optymalnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie:), dzieki za mile przyjecie:D niesprawiedliwe cholera to zycie...jedni zra w nieswoje duchy i sa szczupli inni musza niezle sie nameczyc zeby osiagnac upragniony efekt...a kiedy juz sie go osiagnie trzeba znowu sie meczyc zeby go utrzymac i kolo sie zamyka, teraz jestem juz naprawde zmotywowana i mysle ze kg przynajmniej teraz na poczatku beda szybko leciec w dol bo maja z czego leciec:) kasia biuscik na pewno ci poleci w trakcie odchudzania nie ma bata:), a facet jak kocha to wielkosc biustu nie bedzie miala wiekszego znaczenia hehe;)z tymi studiami to fajny plan nie od dzis wiadomo ze sport to zdrowie, trzymam kciukaski zeby udalo Ci sie dostac:) Mesafe nie smutaj sie na pewno kg znow rusza w dol, to taki chwilowy zastoj:) aguletta pewnie ze musimy, lato nastalo wiecej sie odkrywa niz zakrywa lepiej wiec zeby cialo wygladalo estetycznie, samo sie nie zrobi, a szkoda:), za to jaka potem satysfakcja z utraconych kg:) mialam dzis ciezki dzionek wiec zmykam, zycze wszystkim dobrej nocki i wytrwalosci w dazeniu do ladniutkiej sylwetki:)dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok przyznaje sie -ostatnio sobie troche ppopuściłam z dietka ,a le juz od jutra zaciskam pasa znow, a co do tych naszych biustów hm no lecą lecą przy odchudzaniu,ale same musicie przyznac ze troszke sie wydłuzają i traca na jedrnośc przy tych dietkach, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety traca na jedrnosci, ale ja od dzisiaj rbie pompki.. wczesniej robilam i efekty byly naprawde zaskakujace..:) codziennie bede robic 3 x 10 i zobaczymy:) Doris- nie chce zeby spadły tez dlatego poniewaz chce byc szczupła, ale miec duze piersi, bo dla mnie to wyglada ladnie:D nie chce byc deska hehe:D Aga- no to zaciskamy pasa od dzisiaj- razem! Dziewczyny dzisiaj moze wejde wieczorem na kafe tylko zobaczyc i odpisac ewentulnie, bo mam calodniowy turniej w nysie i wracam wieczorem:) buziaki i 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Musze Wam sie pochwalić moja waga wskazuje 77kg:) Jak sie ważyłam do stopki aby wpisac to było jeszcze podczas miesiączki. Kasia ja z biustem nie mam wiekszego problemu, moj rozmiar biustu 75C. Kiedys był 80. Ja jestem typem gruszki i mi najbardzej zależy na odchudzeniu dolnych części ciała. I tak już jestem szczęśliwa bo wczoraj przymierzałam swoje stare ciuchy i wszystko na mnie wisi:) Nie chcę za bardzo kupować nic nowego bo moim zdaniem to bez sensu. Spadnie mi jeszcze jakieś 5 kilo i to co bym kupiła znowu będzie wisiało. Fajnie , że Dorotko do nas sie dołączasz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris* ja nosiałam chyba rozmiar 38 jak byłam w podstawówce. Nie pamietam tego zbytnio. 40-tke nosiłam na początku studiów. Właśnie nie pamietam jaki rozmiar nosilam w ogólniaku, bo z reguły chodziłam na sportowo ubrana. A one sa inaczej oznaczane.Wchodziłam- góra w M dół w L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos Was gdzieś dzisiaj wcięło. Słuchajcie znowu przez weekend nie bede miała dostępu do komp:( Jeszcze mi nie naprawili. Tak więc miłej zabawy w weekend. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:)jak tam wasza walka z parszywymi kilogramami??:D ja dzis mam dobra szkole przetrwania i trening sily woli ;)nadal jestem na 13dniowce, robilam dzis obiadek dla mego kochanie, a slina ciekla mi potokiem z ust hihh;)ale sie nie skusilam na dobre papu, jem nadal swoje skladniki dietowe, choc musze przyznac pokusa jest ogromna, a apetyt tez wielki jednak wierze, ze dam rade:) kasia Ty pewnie szalejesz na treningu siatkoweczki:)jakby nie patrzec laczysz przyjemne z pozytecznym, zakladajac oczywiscie, ze lubisz grac w siatke:), a tluszczyk sam sie spala:) co do biustu to niestety cos za cos, ale lepiej miec mniejszy niz dotychczas biust i byc szczupla niz gruba z duzym biustem;) no to zmykam odezwe sie pozniej papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! PIękny ciepły dzień za nami. Ewa, jak ty to robisz ze tak chudniesz, pochwal no się co jesz i jak. dziś przyszła moja waga no i pokazałą 75, musze zmienić stopke, ale sprobuje jeszcze rano, na czczo, moze cos sie zmieni... doris, ja bym tej kopenhaskiej nie mogła, umarłabym chyba, zazdroszcze smaozaparcia i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) co za piekny dzień, jade dzis na plażówkę na kilka ładnych godzin wiec cały czas w ruchu.. i to jeszcze na słońcu!:) buziaki! Ewa- Tobie na pewno sie uda osiagnac 70kg pod koniec wrzesnia:) Ola- i jak waga? WALCZYMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie dziewczyny chyba sobie kupie hula-hop, bo slyszalam, ze to cacko pozwala niezwykle szybko stracic zbedne centymetry na brzuchu i boczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z plażówki:D uff.. coś pięknego:D na obiadek pomarańczowa kapusta:D mniam:) Żyje tu ktoś w ogóle?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:)ja zyje:D, choc momentami bedac caly czas na 13 dniowce mam wrazenie ze kres mego zycia juz blisko hih;)glodem przymieram ,ale trwam twardo przy swoim, jesli spadly juz 3 kiloski to poleca tez kolejne mam nadzieje:)pije duzo wody i jest w miare ok:), dzis zdecydowalam sie na ryzykowny krok-opalanie:)-3 godzinki lezalam na sloneczku jestem brazowiutka,ale grozilo mi drobne omdlenie z braku praktycznie jedzenia..., na szczescie wszystko jest ok:) kasia a co to jest ta pomranczowa kapusta??dziewczyny skad wy w ogole jestescie??ja z Bialegostoku. lece powsmarowuje w siebie rozne mazidla antycellulitowe:)buziaki wszystkim topikowiczkom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka kapusta biała gotowana z przecierem pomidorowym.. coś pięknego:) no mi waga dzisiaj pokazywala 78:) ale nie bede sie podniecac do konca czerwca musi byc 75 i innego wyjscia nie ma! jutro jade do domku nad woda, wiec zalicze dosc jazde na rowerku, w jena strone okolo 45 minut, wiec 1,5h na rowerku idealny trening:D a na sloneczku tez tluszczyk sie spala wiec pozytywnie:) buziaki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja za niedlugo jade nad wode rowerkiem:) od jutra biegam z kolezankami:) zapowiada sie ciekawie.. a waga dzis wskazywała 77kg! buziaki i miłego dnia! wieczorem wpadne!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że topik żyję.. ja od jutra znowu 2 miesiace bez slodyczy, duzo ruchu.. wracam do swoich poprzednich ograniczen.. do konca lipca musi byc 70! odchudzanie na całego:) buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryska i marenad i decofun
jak sie mozna tac spasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, przyznaje sie zgrzeszyłam w ten weekend echhh wiec waga na pewno wzrosła, ale zamierzam niedługo isc na ta kopenhadzką diete, ale to dopiero jak wroce ze szpitala bo usuwają mi pieprzyk pozdrawiam grzesznica hahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść, przyłaczam sie :) Mam 172 cm, ważę 72,5 kg (startowałam z wagi 75)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miminikna- zapraszamy:) Ewa, Ola, Doris- cos się z wami dzieje dziewczyny?:( stęskniłam się !:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×