Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gocha!!!! Narobilas mi smaka. Uwielbiam placki po zbojnicku. Jak teraz bylam w Krakowie to ciagle je jadlam. Mame poprosilam, zeby mi zrobila. Nawet chodzilam do barow mlecznych, zeby je zjesc. Mowie Wam kobitki jak mnie teraz ciagnie na miesko. Zawsze bylam bez miesna osoba a teraz to schabowe, kielbaski itd. Na slodycze nie mam ochote a zwykle jadlam ich tone. Wszedzie mialam batoniki i cukierki oraz jakas czekoladke, ktora potrafilam pochlonac cala naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia siedze wlasnie przy kompie z wielkimi sluchawkami na brzuchu. Puszczam Malemu piosenke ta ktora kiedys mi przyslalas. Jak przestaje grac to kopie i jak juz wlacze ponownie to przestaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
witam wszystkich :) kobitki kochane mam male pytanie, na liscie rzeczy ktore mam zabrac do szpitala dla dzidzi sa przescieradla o co im chodzi? to maja byc zwykle bawelniane czy jakies inne i gdzie ich mam szukac. a co do plackow to ja je znam pod nazwa placki po wegiersku i tez je uwielbiam mniam mniam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba wszystkim smaka narobilam hihi :) cudnie ze malenstwu podoba sie piosenka, puszczaj mu pare razy dziennie, do teraz filipkowi ja nuce albo spiewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola tu chyba chodzi o takie przescieradla nieprzemakalne, ja mialam firmy SENI, są super bo w szpitalu dają tylko taką ceratkę i na to normalne przescieradlo , a te chronią bardzo dobrze. Tu w Polsce są tanie, 6 zl za kilka dużych sztuk, mnie wystarczylo 1 opakowanie na 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karola możesz wziąść te nieprzemakalne prześcieradełka ale te wymienione na liście (bo pewnie dostałaś ją w szpitalu w takiej książeczce) to zwykłe bawełniane prześcieradła dla dziecka tak mi lekarka powiedziała ja je kupiłam w tym bałaganiarskim sklepie który mi poleciłaś. Tam chyba 4 są wymienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu Jaką masz sekretną pioseneczkę na uspokojenie Filipka?? Ja sama jestem ciekawa, bo czasami mam takie akcje w brzuszku że szok, skręcam się wtedy z bólu. A jak działa na maleństwo Meggi to i może na moje zadziała. Zdradzisz mi??????????:):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a moja Natalia ma chyba skazę białkową. Tak podejrzewamy, bo nigdy tego nie widziałam \" na żywo \", ma drobne czerwone chrosteczki za uszami i na czole taką łuszczącą się skorupę, zaczerwienioną. W piątek idziemy do lekarza, zobaczymy, co powie. Mała cały czas pokwękuje, jest rozdrażniona, nie moze spać. Żabciu, o ile dobrze pamiętam, to Twoja Amelka też to miała, znikn ęło mi Twoje gg, więc jakbyś miała czas , to napisz kilka słów o tym, zupełnie ciemna jestem w tym temacie,szukałam na różnych forach, ale niewiele znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przslijcie mi maila to wyle wam ta piosenke, ja ja sluchalam co chwile, wtedy jak malenstwo sie urodzi to kojarzy mu sie to z bezpieczenstwem w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
witam Dziekuje za informacje o przescieradełkach juz je kupilam :) a to jest moj adres czekam na piosenke od Gosi karola416@interia.pl i z gory bardzo dziekuje .buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie mi rade zeby szybko rosly mi wlosy i paznokcie, robie zoltko z oliwa raz w tygodniu i rzeczywiscie sa zdrowsze a na paznokcie miod z mlekiem, co jeszcze moge robic, macie jakies zlote rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu mój adres to agnlac5@wp.pl Ale niestety nie znam żadnego sposobuna włosy bo nigdy nie miałam z tym problemu, a na paznokciach mam zawsze tipsy, więc też mnie jeszcze ten problem niedotyczy. Najgorzej będzie jak będzę musiała zdiąć tipsy przed porodem. Czasami próbuje robić przerwy i nie zakładam na kilka dni ale po tych kilku dniach niemogę wytrzymać bez i musze założyć. Normalnie jestem uzależniona od tipsów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... Ja wymęczona strasznie.. wczoraj wieczó miałam straszne bole i regularne skurcze ale w odstępach 20-25 miny.. ale ze do szpitala daleko to pojechaliśmy.. na miejscu sie okazało ze faktycznie rozwarcie zaczyna sie robic wypadł mi do końca ten mój nieszczęsny czop i kazali czekac... ale ze w nocy nic sie niezmieniło a bole ustały ( w nicy dostałam zastrzyk w pupe ale niewiem na co to było chyba coś przeciwbolowego -ach te uroki irlandii ze nic sie niedowiem ) to wróciąłm do domku. mam czekac az bole beda niezadziej niz co 15 minut i wtedy przyjechac. wiec leże i odpoczywam:( a już sie tak cieszyłam w nocy ze rano byc moze bede miec już swoje maleństwo:( a jak nic sie niezmini do czwartku to ustalą dopiero termin wywołania. no cóż i tyle wiem. mam jednak nadzieje ze maleństwo zechce juz opuścic mój brzuszek... pozdrawiam i ide odpoczywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Jestem tu po raz pierwszy chociaż czytam wasze forum już od jakiegoś czasu. Mam nadzieje że znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla przyszłej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Jestem tu po raz pierwszy chociaż czytam wasze forum już od jakiegoś czasu. Mam nadzieje że znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla przyszłej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Jestem tu po raz pierwszy chociaż czytam wasze forum już od jakiegoś czasu. Mam nadzieje że znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla przyszłej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Jestem tu po raz pierwszy chociaż czytam wasze forum już od jakiegoś czasu. Mam nadzieje że znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla przyszłej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Jestem tu po raz pierwszy chociaż czytam wasze forum już od jakiegoś czasu. Mam nadzieje że znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla przyszłej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Motylku!!!! Witamy cię cieplutko!!! Pewnie że jest miejsce dla ciebie:):):) Napisz coś więcej o sobie, w którym tygodniu jesteś??? W jakiej części Irlandii mieszkasz?? i na kiedy masz termin?? A pozatym pisz co tylko chcesz:):) Tu naprawdę jest super atmosferka!!!! Gosiaczku bardzo dziękuje ci za kołysaneczkę jest boska!!!!!! Mam nadzieję że Pawełkowi też się podobała. Bebolku współczuje:( bądź dzielna i 3maj się cieplutko!!!Przesyłam ci mnóstwo całusów na polepszenie samopoczucia!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Jestem tu po raz pierwszy chociaż czytam wasze forum już od jakiegoś czasu. Mam nadzieje że znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla przyszłej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 14 tyg. termin mam na 29 kwietnia. Od miesiąca mieszkam w Dublinie, mężuś już prawie rok. Mieszkamy w Dublinie. Forum czytałam jeszcze w Polsce i bardzo mi pomogło - wielkie dzięki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi... Wszystkim mamusią z dzidziusiami bardzo gratuluje, czekającym na rozwiązanie życzę cierpliwości i lekkiego porodu - szczególnie dla Bebolka.... :) A starającym się dużo sił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej motylku widze ze kolejna mama nas podglada i dopiero po jakims czasie sie ujawnia, swintuchy jedne, jak jeszcze ktos taki jest to pisac i meldowac sie od razu :) miejsca jest sporo, a tabelke nasza bedzie milo rozszerzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć motylku, Dublin, ech... mam sentyment do tego miasta, chociaż brudne i szare:P i do Clifden też tęsknię, i do Galway... Chyba się niedługo wybierzemy na Zieloną Wyspę, bo nam zaczyna jej brakować:) Bebolku widze TYwoje opisy, więc wiem, co czujesz:( ale tak jak radzi Gosia-staraj się nie niecierpliwić, czymś się zajmij, bo nie dosć ze malenstwo czeka ogromny stres-przyjscie na świat-to jeszcze teraz przejmuje Twoje emocje. wiem, łatwo powiedziec, sama się niecierpliwiłam, mimo ze rodzilam w terminie. Ale mimo wszystko-spokoj i jeszcze raz spokój,to naprawdę już niedługo:) wszystkie czekamy razem z Tobą, pamiętaj o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
dobry wieczor:) witam nowa przyszla mame tu naprawde jest super atmosferka mozna pytac o wszystko:), a ja jak zwykle nie moge spac ale juz powoli sie do tego przyzwyczajam . dziekuje za kolysanke swietna, musze sie nauczyc słow. Bebolku cierpliwosci wiem ze sobie pomyslisz latwo mowic ale musisz byc spokojna i odpoczywaj zbieraj sily do porodu. zycze ci szybkiego i lekkiego porodu. moja Oliwcia jest strasznie ruchliwa uwielbiam patrzec na ruszajacy sie brzuch choc czasami dostane takiego kopniaczka ze tchu braknie ale kocham to uczucie. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Czesc dziewczyny, dawno mnie nie bylo ale strasznie zajeta jestem. Nawet jeszcze nie zdarzylam poczytac waszych wypowiedzi. Poczytam podczas weekendu zeby byc na biezaco. Motylek - napisz cos wiecej o sobie. Ja tez jestem w 14 tygodniu, termin mam na 4 maja. Gdzie rodzisz? Ja w Rotundzie. Narazie bede konczyc bo trzeba sie wziac do pracy. Pozniej napisze wiecej. Buziaki wszystkim Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam uzupełnioną tabeleczę🌼 Mamucie i Dzieci Gosia ....... 8 Czerwca 07 .....synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .......córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzwesnia 07 ...córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia .........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ......20 Października......córcia Lenka Oczekujace Bebolek ..41tydz ........2 Listopad ........??????? Ania_84.....36tydz.......30 listopada......Oleńka Karola416...34tydz.......21 Grudzien......Oliwcia Aga84 ......33tydz .......27 Grudzien .....Pawełek Megi ......23tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ..19tydz ..........1 Kwietnia ........????? Agula ......19tydz ..........2 Kwietnia ........???? Siobhane...13tydz.........17 Maj..............???? Motylek_22....14tydz......29 Kwietnia........????? Kathy100......14tydz.....4 Maj...............????? Starajace sie: Viola ..............Trzymamy kciuki nikaWirsku .......Niecaly rok...... Mam nadzieję że nie zrobiłam żadnej pomyłki:) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam motylka!!! Bebolku Tobie zycze duzo cierpliwosci i zdrowego, slicznego bobasa. Mnie od paru dni bierze na slodkie ale staram sie nie przesadzac. Gosia ja kiedys lykalam wyciag ze skrzypu i nawet pomoglo, bo wlosy przestaly mi wypadac i paznokcie stwardnialy. U nas w centrum obok super Q jest taki sklep z naturalnymi lekami. tam kupowalam takie witaminki na wlosy, skore i paznokcie. Tez polecam!!! Buziaczki ide na kanape leniuchowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!! Witam nową mamucie..:) kochane ja sie trzymam wczoraj soebie popłakałam .. ja daje rade ale strasznie mnie denerwują wszyscy dookołam kazdy wydzwania pyta czy już.. teściowa wypisuje smsy czy już.. siostra codziennie wygaduje mi zebym wreszcie urodziła...:( mam już ich wszystkich dość. teraz wsparcie mam tylko w męzu bo tylko on mnie rozumie i on niepyta .. ! jak już słysze ytelefon to jemu kazuje rozmawiac a jak chca ze mna to kazuje mu mówic ze biore prysznic alboe ze spie bo niemam już sił wysłuchiwac:( no cóż już sie niezale.. ja cierpliwie czekam.. w kloncu dzidzia prędzej czy puzniej opusci moj brzuszek.. uciekam ozdrawiam was kobeitki trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×