Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

brrr ... trzeba wkleic caly a nie kawalutek ale i tak chyba sie nie wyswietli ... obrazkowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to idzie? nie wyswietli sie tutaj obrazek? :(:(:( ja nie umie :( Czasem to pogoda nie daje wyprac mimo, ze pralka wolna :/ Nie mamy suszarki wiec ja korzystam z dobrodziejstw pogody, siedze na przeciw okna, podskoczylam z radosci jak slonce wyszlo ale wiadomo cykl prania trwa, trwa na tyle, ze ... przyszly chmury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie Dziewczyny co u mnie na suwaku???? 1 MIESIAC :)! Nie 7 i nie 5 a 1, toz to co nic:) A przeciez niedawno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilac czas biegnie w nieublaganym tempie, gdy sie pojawialm na forum bylam w 14 tyg ciazy, z ktorego zrobiono mi 12 po kolejnej wizycie w szpitalu, teraz tylko 11 do rozwiazania... teraz wszytskie jestesmy skupione na Tobie i juz trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izutek kiedys mieszkalam kolo Naas :D A to niedaleko mam do Ciebie ;) Mieszkac samemu to jest luksus to jest prawda:D Pamietam jak ja mieszkalam z innymi ludzmi, jeden chlopak notorycznie zostawial pranie w pralce nawet po pare dni:O pozniej mu je wyciagalam i zostawialam na krzesle,bo ilez mozna czekac. Na szczescie mielismy wlasna lazienke, bo on swojej nigdy nie sprzatal a taki wielki pieknis z niego byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok temu mieszkalismy z kuzynem mojego chlopaka jego zona jej siostra i jej chlopakiem i tez nie bylo za ciekawie czepiali sie ciagle o byle co w tym domu tez tak jest zawsze cos jest z naszej winy :P myśle ze i Ja sie doczekam kiedys mieszkania bez lokatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis juz koniecznie musze kupic lozeczko z osprzetem, od rana zabieram sie za wielkie sprzatanie i ... tylko pranie sie wypralo :) Jak nie wezme sie z samego rana to potem mi ciezko, wszytsko robie byle tylko ... nic nie robic:) Trzymajcie kciuki Dziewczyny, bo juz za chwilke to beda tygodnie a pozniej "az" dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
jak zobaczylam ze sloneczko wyszlo to az sie lepiej poczulam ;) obiadek zrobiony ;) pranie sie robi ;) mezszu do pracy kanapunie tez ma ;) to sie nazywa dostac zastrzyk energii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to raczej mezus dostal zastrzyk energii, pranie zrobil, posprzatal, poodkurzal, podlogi umyl, koszule do pracy sobie poprasowal i po zakupy teraz pognal...a ja obiad nam zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekacie za bardzo dziewczyny na tę pogodę? U mnie też słońca jak na lekarstwo, ale na spacerze z mężem byliśmy. Dzidzi się chyba tez podobało, bo grzeczna wyjątkowo była... Rano tak szalała, że potem mnie brzuch bolał. Jeśli chodzi o pranie, to też muszę wreszcie Maleństwu ciuszki poprać. Nie mam tylko na razie w czym. Wybieram się do tego sklepu w Rathcoole, który marigo polecała lilac na zakup łóżeczka. Mają tam też kosmetyki i inną chemię z Polski np. proszki do prania. U mnie równe 2 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda super sie zrobila pranie juz sie suszy :) obiadek zrobiony tylko czekac na narzeczonego i na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha a nie chcesz pozyczyc meza??? ;);) oddam w nienaruszonym stanie :):) Cos mnie sie wydaje, ze inne niebo u Was Dziewczyny:) U mnie piekne slonce pol dnia :):) Testowalam dzis nowego lenora czarnego, nie bardzo zachwyca ale ja uwielbia zapachy i troche mam moze - jak to moja Przyjacilka mawia - kolbe - 3 comforty, 3 lenory,1, fairy, 1 tesco, 4 wtyczki zapachowe .... :) RudiK ja pralam ciuszki Malutka w Persil non bio - posluchalam Marigo a w tesco widzialam ostatnio w promocji Fairy. Nagimnastykowalam sie z odlurzaczem a Brzuchatku cisza, spia czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff :) teraz tylko czekac:) zrobilam wlasnie ostateczne zakupy dla Stokrotki mojej:) - internetowo :) lozeczko, materac, posciel, i baldachim) i troszke kosmetykow (ha nie dla mnie:)) Musze zrobic ostateczny przeglad i male pranie ale to chyba poczekam na posciel:) Dlugo sie zbieralam, spac nie moglam ... Moze jeszcze sobie cos ... "strzele" :) ??? Marigo dziekuje Tobie, bo akurat te zakupy zrobilam w sklepie, ktory Ty mi polecilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w domu znowu zamieszanie sie porobiło bo nie moga dziecku znależć smoczka heh a mają tylko jeden :P i chodzą i krzyczą a dziecko placze :/ zamiast kupic dodatkowy to codziennie Gdzie jest smoczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Widzę,że miałyście wczoraj dzien prania. Ja też robiłam, ale u nas pogoda była ładna i bardzo ciepło- cyba w okolice Cork musicie się przeprowadzić :-) Izuniek- Ja pierwsze ruchy naszego malenstwa poczułam w 17 tygodniu,za to teraz cisza. nie wiem czy to maleństwo spokojne narazie czy ja przez ten nawał pracy nie mam czasu się w słuchiwać. Chodź wczoraj wieczorem jak wróciłam z pracy i położyłam się w salonie to się poruszało- miałam wrażenie,że sobie pływa i czasem ociera się o moją skórę. Fajne uczucie :-) Ty się nie przejmuj bo każda z nas oczuwa je na innym etapie ciąży,a zwłaszcza przy pierwszej może to być po 20 tygodniu. Na pewno i ty też się doczekasz. Sylwucha-Ja przez ostatnie 2 tygodnie miałam okropny ból pupu i pleców (obok kości ogonowej) Byłam u ginekologa i powiedział mi,że to ciąża i nie ma lekko-nic nie możesz smarować na to jedynie co to możesz tabletki przeciwólowe paracetamol i apap brać. więc nie spodziewaj się po tej wizycie cudów, bo raczej ich nie będzie. Trzeba to przetrwać. ja narazie mam lepiej i bóle ustąpiły sporo, a już nie mogłam się poruszać i doprowadzał mnie ból do płaczu ,a tu trzeba było do pracy iść. Pozdrawiam wszystkie, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja wlasnie po wizycie u GP, dostalam zwolniena z pracy na tydzien... jakis zel do smarowania plecow podobno bezpieczny, ale jeszcze go nie wykupilam i cisnienie mam za wysokie:/ za tydzien kolejna wizyta, troche sie zmartwilam bo nogi i rece mam opuchniete nawet wczesnym rankiem po przebudzeniu i do tego bole glowy wiec podejrzewalam ze moze cos byc z cisnieniem jezeli mocz w porzadku... no nic teraz przez tydzien sobie odpoczne i mam nadzieje wszytsko wroci do normy:) aaa mialam was zapytac co to za polski sklep o ktorym marigo pisla, mi chyba gdzies umknela ta informacja. to z tego sklepu zakupilas lozeczko lilac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sylwucha jak sie nie myle ten sklep to www.babycarrierdublin.com on jest na Rathcoole :) Witam was wszystkich w ten piekny słoneczny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny to ja zas dzis pranie wieszam ale 3/4 to w rekach, bo zbyt delikatne aby w pralce mieszac:) Sylwucha ja na nogi (stopy)nie patrze , czy rano czy wieczor sa opuchniete z tym, ze wieczorem bardziej. Rano i buzia nabrzmiala i palce ... glowa tez mi czasem "szumi" ale wtedy niezaleznie od pory otwieram okno, Tobie Sylwucha tez to racze, dwa lyki wody i na powrot w bety:):):) Plecy juz mnie nie bola ale nogi bardzo i to nawet od siedzenia. Ten polski sklep to rzeczywiscie http://babycarrierdublin.com/ ja mam wszedzie daleko, mimo, ze mamy autko maz hmm no nie wszedzie chce jechac wiec wchodzily w gre zakupy z dostawa. Przegladalam wybieralam i w koncu ostatecznych zakupow dokonalam tam: lozeczko (zwykle), materac(troszke "lepszejszy"), posciel+baldachim+stelaz, troszke kosmetykow dla Malenstwa. Dostawa "wyjdzie" w poniedzialek. Mam nadzieje, ze bede zadowolona:) Mysle tez, ze po tych zakupach bede juz ... gotowa :):):) W przyszlym tygodniu chyba spakuje torbe, bo "boje" sie, ze maz zabierze same pieluchy albo same spiochy a dla mnie stary szlafrok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo a gdzie jestes? w plenerze? w Dublinie tez macie lato jak na"srodku" i w Cork????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Jesteśmy studentkami drugiego roku psychologii. Na potrzeby pracy empiryczne przeprowadzamy badanie. Ankieta i pozostałe informację znajdują się pod adresem: http://badania.webd.pl/swps/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Pare dni mnie nie bylo a tu tyle , napisalyscie ze hej!!! Dzis w Dublinie piekna pogoda :D Czekam z niecierpliwoscia na pierwsza wizyte w szpitalu :-) I chyba ja tu zostane najdluzej bo do pazdziernika. Witam Izuniek Chorykrolik co tam z tymi bakteriami??? Moze pojedz sobie suszonych żurawinek. Lilak 3mam kciuki Pozdrowionka dla Wszystkich brzuchalków :-D Do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello pogoda w dublinie przepiekna-wiec przekrojowo widac cala irl w sloncu skapana;) mamy kogos z co mayo? galway moze? wzielam sie za porzadki wiosenne....okna,firanki,maz pokosil ogrodek.niestety misia dzis piszczek jest-cikawa swiata sie nagle zrobi;a.tylko na raczki i rozglada sie na wszystkie strony.wlasnie prubowalam jej wmowic ze fajnie jest polezec z mama i odpoczac ale ona ma wlasne plany-dobic matke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja was witam bardzo słonecznie... Mieliśmy dziś taki przymusowy trochę wypad za miasto i przyznacie mi chyba rację, że wiosna to najpiękniejsza pora roku? Co prawda piękno natury podziwiałam raczej z okna samochodu, ale i tak było fajnie. Przy okazji odwiedziliśmy ten sklep dziecięcy "babycarier" i pokupowałam troszkę dla Maluszka. Lilac tobie też jest tak gorąco jak mi? Mimo, że temperatura nie jest wygórowana, ja mam takie napady, że pot mi się leje po ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorykrolik
Z bakteriami musze sie na razie wstrzymac, bo w pl zaczelam brac probiotyk, dziala tez na uklad moczowy, wiec jak skoncze to wybiore sie na nowy posiew... Zaopatrzylam sie w kolejnego arbuza :) Sa naprawde pyszne, a jakos soki itp mi nie wchodza, wiec chociaz tak sie nawodnie. Zakupilam tez rozne warzywka i miesko i wreszcie jutro zrobie obiadek :) Przez ten wstret do smrodkow to tylko moj mogl dzialac w kuchni, no ale wreszcie musze sie do czegos przydac, bo mnie wymieni ;) Cos mi zaczyna przebakiwac o slubie, wprawdzie zareczyny dawno za nami, ale planowalismy dopiero po powrocie do pl i nie wiem, co go teraz wzielo... Chyba wiosenne przesilenie ;) Wczoraj troche wypoczelam, wzielam sicka, bo noc przelezalam z goraczka i bolem glowy, wiec spalam przez wiekszosc dnia. Jakis leniuch sie zrobilam, kiedys pracoholiczka, a teraz pracowstret ;) A, skonczyla mi sie umowa, w grafikach dalej jestem, wiec pytam jak to bedzie dalej, a oni tylko, ze nic, pracuje, skonczyl mi sie okres probny i teraz mam po prostu wiecej praw i tyle. Nigdy nie pracowalam bez kontraktu, wiec nie wiem, czy ich o to cisnac, czy uwierzyc na slowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorykrolik
Pogoda piekna w rzeczy samej ;) Spacerujcie brzuchatki jesli mozecie, ja nie skorzystam, najpierw obserwowalam przez okno w pracy, potem przez okno w aucie, a teraz trzeba sie uczyc, bo jutro egzamin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×