Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość vicky.81
czesc, ja urodzilam 19/05 w Rotundzie wlasnie znalazlam wasze forum i ciekawiacy mnie temat, czytalam tak pobierznie bo maly wymaga ciagle cycka. Chcialam zapytac o tak karte medyczna bo ja wlasnie siedze nad formularzem i musze isc do gp podbic i wyslac nie wiem czy powinnam zalaczyc ksero ppsa, dochod z maternity benefit i umowe o mieszkanie. Jestem samotna mama wiec chyba tyle co powinnam zalaczyc, jak macie jakies pytania do do porodu piszcie sprobuje jeakos odpisywac bo z malym i domem na glowie troszke mi czasu brak, jeszcze nie spelniam sie jako idealna organizacyjnie mamuska :P Pozdrowka Vicky i James

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! ale piekny dzien mamy? Dziewczeta czy wiecie coa na temat wychowawczego?? jest tu wogule cos takiego?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem :) Internet nam padl w pracy dlatego milczalam ale juz jestem :) Ale ale co tu tak cichutko???? Ja bylam dzis u GP slyszalam serduszko maluszka :) Przytylam 3 kilogramy w ciagu ostatniego miesiaca i nie wiem gdzie one sie podzialy :) bo brzuch dalej maly ale pani doktor mnie uspokoila ze tak moze byc. Dala mi list i tel do rotundy, zadzwonilam a tam mi powiedziano ze moze w sierpniu beda mnie mogli umowic na wizyte a moze tez nie :( zalamalam sie. Ale moja szefowa do nich zadzwonila i zapisali mnie jako \"pilna\" i mam czekac na list :) a jak sie nie doczekam to pewnie wybiore sie do tej polskiej pani doktor mozecie mi powiedziec o niej cos wiecej??? ile kosztuje, gdzie dokladnie jest i czy ma usg i jakie??no i jaka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cicho.... Gdzie jestescie?????????? Pewnie sie opalacie, taka sliczna pogoda :) A ja musze siedziec w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Czesc Kitek, strasznie tu cicho. Ja sie tez przez chwile nie odzywalam, ciezki tydzien mialam w pracy ale juz weekend - dzieki Bogu. Sliczna pogode dzis mamy az sie nie chce przed komputerem siedziec. Kitek, ja to sie chyba juz teraz na wizyte w Rotundzie zapisze to jak w koncu zajde w ciaze to juz nie bede musiala czekac skoro tam takie kolejki ;) Co u was dziewczyny? Ja mialam dzis dostac @ i jak narazie nie ma. Moze to dobry znak a moze tylko moj organizm sie ze mna bawi? Sama nie wiem co myslec. Poczekam jeszcze chwilke i zrobie test bo juz mi sie tak dzidziusia chce. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam wszystkie kobietki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathy czesc :) To ja trzymam kciuki :) Kurcze dla mnie weekendy to juz przestaly istniec nie pamietam kiedy mialam jakis wolny :( ale byle do nastepnego bo wstepnie mam i sobote i niedziele wolna wiec jest nadzieja :) moze w koncu bym dublinskie zoo zwiedzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Czesc Kitek smutna jestem dzis bo z rana zrobilam test i w ciazy nie jestem. Moj mezczyzna zabiera mnie dzisiaj do Howth na spacer i obiad bo mamy 3 rocznice bycia razem to moze mi sie troche humor poprawi. Teraz czekam na ten glupi @ i znowu zaczne probowac moze w koncu mi sie uda w nastepnym cyklu. Strasznie drazni mnie to ze dziewczyny ktore nie chca dzieci wpadaja bardzo szybko a my sie staramy i staramy i nic. Zlosliwosc rzeczy martwych. Piekny dzien dzis mamy. A ty Kitek znowu w pracy? Jak reszta dziewczyn? Violaa odezwij sie? POzdrawiam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Kobitki :P A ja dzis nad jeziorko w gorach jade :) Piekna pogoda to zrelaksuje sie :) A wieczorem na imprezke do znajomych szczerze nie chce mi sie ale wypada, bo to urodziny kumpla :) Wczoraj bylismy powdychac jodu :)cudownie slyszec szum fal ;)kocham to :)no i dzidzia przynajmniej zdrowe powietrze powdychala :)a to najwazniejsze !!! Kathy :) Glowa do gory kiedys napewno wam sie uda.Ja tez za pierwszym razem jak robilam test wyszlo,ze nie a potem jak dwa tyg pozniej robilam to wyszlo,ze jedna kreska byla widoczna a druga do polowy.To juz wogole nie wiedzialam co ejst grane.Dopiero w 7tyg ciazy mi pokazalo,ze jestem ;)Tak wiec moze jeszcze nic nie straconego :)buzka 👄 Pozdrawiam reszte kobitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathy glowa do gory. Jeszcze sie doczekasz zobaczysz :) A pozniej bedziesz marudzic tak ja dzis ze cie plecy bola :) Ja oczywiscie w pracy a taka piekna pogoda ze az mnie serce boli ze musze siedziec w czterech scianach ale za tydzien mam nareszcie wolny weekend mam tylko nadzieje ze sie pogoda utrzyma. Milego dnia dziewczynki korzystajcie z pogody :) A dzis widzialam moja znajoma, tez Polke i nie moglam uwierzyc jak zobaczylam u niej brzuszek, musze ja jakos namierzyc zawsze to razniej we dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Kathy wiem jak sie czujesz przykro mi ze sie nie udalo ale sie nie poddawaj.Tez dostalam @ ale juz mi sie skonczyla wiec zaczelismy dzialac:)mam nadzieje ze sie uda,mam jeszcze brac przez 10 dni duphaston i dzialac:)a jak sie nie uda to mam sie zglosic do gina,ale na razie o tym nie mysle mam nadzieje i wierze w to mocno ze sie uda:)Pochwale sie Wam moj Skarbek tam gdzie skladal dokumenty o nowa prace ma lotnisku,udalo sie zaczyna od 18 czerwca i ja tez od poniedzialku bede pilnowac dziecko.Pozdrawiam Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebolek20
Hej kochane u mniewszystko w porzadeczku.. Byłam u Pani Anety i naszczeszcie wszystko z dzidzia jst w porzadku... i ze mna tez... popprała sluz do badan .. na czystosc pochwy i cytologie.. bo niema pojecia z kad to plamieniae.. a tu przeciez nikt mi niezrobi takich badan... wyniki bede miała za tydzien w sobote... najleprze co mi powiedział wczoraj to to ze niegdzie niewidzi jajek wiec prawdopodobnie bedzie dziewczynka ale dokładnie sie dowiem za 5 tygodni bo wtedy mam kolejna wizyte... powiedziała ze jajka moga sie pojawic do 24 tygodnia czyli wtedy juz bedzie wiadomo napewno.. mój mąż był w szoku jak widział na monitorku bijace serduszko..i nasza dzidze... był bardzo wzruszony... oki ja uciekam .. odpoczywac... lenistwo na całego... Ps jutro kupujemy basen wiec bede sie codziennie moczyła w wodzie...... i relaksowałą.. pozdróweczka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathy100
Witam wszystkie ciezarne i nie. Dzieki za slowa otuchy. Troche mi dzis lepiej, nie poddajemy sie i caly czas probujemy. A moze ten test byl jakis dziwny bo nadal mam zawroty glowy, mdlosci, boli mnie w krzyzu no i spie jak susel, a @ jak nie bylo tak nie ma. Poczekam jeszcze troche i zrobie kolejny test. Zabcia pocieszylas mnie troche ta swoja opowiescia, moze u mnie bedzie tak samo. Zobaczymy. Violaa probujcie i nie poddawajcie sie. Napewno sie uda, musi sie udac. Juz nie moge sie doczekac kiedy zajdziesz w ciaze i z radoscia napiszesz nam o tym. Chyba az ci szampana kupie. Ale ze mnie optymista, co? Ale to chyba dobrze. :) Kitek a ty nie pracuj tak ciezko, wzielabys sobie wolny weekend i pojechala nad jeziorki jak Zabcia albo chociaz po plazy pochodzila. I nie mow nam tutaj ze z kolezanka byloby razniej niz samemu. Sama nie jestes, zobacz ile nas tu na tym forum. Bebolek, witam. Chyba jeszcze nie rozmawialysmy. Ciesze sie ze dzieciatko ok. Pozdrawiam reszte dziewczyn. Buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam :) jak zwykle z pracy :) byle do nastepnego weekendu juz zaczynam planowac co bedziemy robic zeby tylko pogoda byla taka jak teraz :) Kathy ja Ci powiem ze jak zrobilam test to ta druga kreska byla ledwo widoczna i nie pojawila sie tak od razu i wpatrywalam sie w ten test i sama nie wiedzialam co myslec drugiego nie chcialo mi sie robic bo postanowilam ze pojde po tyg do lekarza, a ze bylam zaraz po odstawieniu tabletek to rownie dobrze mogla mi sie tylko @ spozniac. I jak poszlam do lekarza to on tez nie byl pewny powiedzial ze niby macica wyglada na powiekszona ale roznie moze byc no i tak sobie zylam w niepewnosci :) a potem juz nawet jak lekarz znalazl pecherzyk to i tak nie wierzyalm bo objawow prawie nie mialam. Wiec wszystko sie moze zdarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Dzieki Kitek za pocieszenie. Mam nadzieje ze tak bedzie. Kto wie, moze sie uda. Moze juz nosze dzieciatko i nawet o tym nie wiem. Pozyjemy zobaczymy. Biedaku ty znowu w pracy. Zamecza cie tam. Ja zaraz ide do restauracji. Mamy 3 rocznice we wtorek wiec moj mezczyzna zabiera mnie na obiad. A jak twoje dzieciatko, wszystko w porzadku? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak prosze jak Ci fajnie :) ja tez bede miala trzecia rocznice ale we wrzesniu :) Dzieciaczek kopie nawet teraz :) i chyba rosnie, co prawda po brzuchu nic nie widac ale serduszko slyszalam na wizycie u GP, kolejna lekarka kazala mi sie nie martwic brakiem brzucha wiec staram sie o tym nie myslec no i czekam na list ze szpitala mam nadzieje ze dostane w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYTSKIE KOBIETKI :) A ja po spacerku :) niedawno wrocilam w ten weekend dzidzia byla zadowolona morze,gory,lasy i jeziorko ;) No i dzis klify :D Ciesze sie,ze moglam odpoczac na lonie natury a nad morzem bylo cudownie cieplo :D Moja dzidzia juz kopie rzadziej za to sie wierci jak szalona az brzuch caly sie rusza same zobaczycie jakie to uczucie :P Smiesznie to wyglada!!!! Kathy trzymam kciuki :)Bys do nas dolaczyla Bebolek cale szczescie, ze wszytsko ok z malenstwem :D Kitek nie martw sie brzuszkiem ja jestem juz na samym koncu a brzuch tez maly mam :P Violcia a co u Ciebie 🌼 pozdarwiam reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wysepka
Hej!!!!!!!!! Ja niedługo wyjeżdzam z dzieckiem do Irlandii mój mężuś już tam jest. Mam pytanie czy któraś z Was dziewczyny ma dziecko ( sorki nie chciało mi sie czytać od początku). Interesuje mnie jakie są ceny mleka modyfikowanego, pieluch, leków.???? Czy rzeczywiście jest problem z kupieniem zwykłej włoszczyzny??? czy tylko mój mąż nie może znależć. Będę wdzięczna za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathy100
Witaj zielona wysepka. Milo nam ze do nas dolaczysz. Ja jak tu pierwszy raz przyjechalam to tez nie moglam niczego znalezc ale jak sie dobrze szuka to sie wszystko znajdzie zwlaszcza ze coraz wiecej polskich sklepow mamy. Co do produktow dzieciecych to zostawie ten temat mamom i kobietkom w ciazy bo ja sie jeszcze nie orientuje. A ile lat ma twoje dzieciatko? Zabcia witam. Stesknilam sie za toba. @ dalej nie ma wiec caly czas mam dobra nadzieje. Poczekam jeszcze pare dni i nastepny test. Uparta jestem. Violaa gdzie ty sie podziewasz? Napisz troche wiecej. Kitek, ty sie nie przejmuj tym brakiem brzucha jeszcze sie pokaze. U mnie w pracy jest dziewczyna w ciazy i przez pierwsze 6.5 miesiaca nie miala brzucha wcale a teraz jak jej urosl to chodzi i narzeka bo sie ruszac prawie nie moze. Sluchaj Zabci, ona sporo wie. Pozdrawiam reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY :D Piekna pogoda dzis :) Ide zaraz na spacerek !!! Juz licze dni do porodu mimo, ze jeszcze mam czas to i tak wiem, ze szybko zleci :P Wam tez szybko zleci zoabczycie :)Nie przypuszczalam, ze ciaza mimo, ze trwa 9miesiecy moze szybko zleciec :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Zielona wysepka co do cen pieluszek to ceny sa rozne,ale z reguly ceny podobne do Polskich najczesciej sa pampersy i huggiesy.Ja dopiero czekam na dziecko,ale orientowalam sie co cen.Szczerze rozgladaj sie po tesco a w aptekach sa roznice minimalne miedzy innymi sklepami jesli chodzi o pieluszki :)Co do lekow nie wiem,bo ja z reguly z Polski sciagam leki :)Co do wloszczyzny to fakt, ze trudno ja znalezc,ale widzialm kiedys peczek w Superquinie taki market i wtesco pakowane sa marchewki pietruszka seler-czasem :( i por,ale wierz mi,ze nie smakuja tak jak Polskie,ale moglabys zabrac z Polski takie suszone warzywka sa zdrowsze od tych irlandzkich i lepiej smakuja.Rozejrzyj sie moze znajdziesz :) w Polsce przed wyjazdem .Pozdrawiam Kathy moze faktycznie jetes w ciazy jak tak czytam twoje objawy to kto wie :)Bede czekac z niecierpliwoscia na wiadomosc co i jak :)A ja mecze sie od kilku dni, bo spuchly mi nogi i nie mam kostek tak m i spuchly :( To wszystko przez ta pogode no i ze na koncowce jestem :) Pozdrawiam ;) Pozdrawiam reszte 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosiiiiiiiiiiiiiimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wysepka
Hej!!!!!! Kathy100 Tak słyszałam że juz coraz więcej polskich sklepów. Moja córeczka ma 5 lat ale jest niestety niepełnosprawnym dzieciaczkiem:( więc temat pieluch nadal mnie interesuje Dzięki Zabcia83 za odpowiedż. Leki też będę sprowadzać z Polski ale czasem trzeba będzie kupić jakiś antybiotyk itp. ale większość postaram sie zabrać ze sobą, wszystkiego się jednak nie da. Nie mamy jeszcze konkretnego terminu wyjazdu. Ja jade 18 lipca wszystko pozałatwiać. A jak się tam Wam w ogóle mieszka?????? bo mój mąż nie przepada za tym krajem a może dlatego że jest tam sam i bardzo tęskni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane... u mnie wporzadeczku... Wiecie co ... kupiliscmy ten wspaniały ogromny basen zapominajac ze nieposiadamy weza ogrodowego...:( i od 2 dni mój mężulek i brat nosza ta wode w misce i wiaderku!!! no tragedia i dopiero jest około połowy... a na dodatek cały czas pada lub kropi deszczyk!!! no katastrofa!!! mam nadzieje ze jutro sie wypogodzi!! ok ja uciekam musze szykowac jakis podwieczorek dla dzieciaczków... a to kupa roboty... pozdróweczka dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ale jestem dzis happy :) dostalam wolne jutro i sobote i niedziele tez mam wolna i trzy dni w przyszlym tygodniu normalnie super!!!! Wydam pewnie duzo pieniedzy :) nakupie rzeczy dla Juniorka i moze jakies pierwsze ciazowe ciuszki dla siebie, moze w ten sposob namowie brzuch do tego zeby zaczal rosnac ;) Pogoda taka ladna byle sie tylko do soboty utrzymala to pewnie skoczymy na plaze i do zoo :) Dzis dostalam list z Rotundy mam wizyte 25 niestety bez usg, ktorego termin wyznacza mi dopiero na tej wizycie. I teraz nie wiem co mam zrobic jak radzicie isc teraz na usg do tej polskiej lekarki??? To moj 23 tydzien a ostatnie usg mialam 9 maja wiec chyba by sie przydalo zrobic bo przeciez nie wiadomo kiedy mi w rotundzie wyznacza. Zabcia jak myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona wysepka mi sie tu podoba olbrzymim plusem jest to ze o kase nie trzeba sie martwic, ludzie sa bardziej zrelaksowani milsi dla siebie. Sa tez minusy: brak rodziny, pogoda (choc ostatnio nie ma co marudzic bo jest super), brak truskawek na kilogramy (to moja najwieksza tragedia ;)), jakby nie to ze musze studia skonczyc i to ze rodzinka tak daleko to pewnie bym chciala tu zostac na stale a tak to jeszcze sama nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Hej dziewczyny co yu takie pustki znowu. Zabcia, rozkrec troche towarzystwo. Zielona wysepka, mi sie tu tez podoba. Kitek ma racje ze o kase sie nie trzeba martwic i ludzie sa bardziej zrelaksowani, potrafia cieszysc sie zyciem. Bo jak ja zajade do Polski to tylko narzekania slysze. Fakt, ze ciezko jest sie przyzwyczaic bo to w sumie obcy kraj ale ja juz tu jestm 5 lat i nie narzekam i chyba tu zostane. Rodzine juz powoli sciagam a moj chlopak jest Irlandczykiem wiec nie mysle o powrocie do kraju. Czasem mnie tesknota bierze ale jak slysze opowiesci mamy i czytam polskie wiadomosci to az mi sie odechcewa tam wracac. Zreszta przyjedziesz i sama ocenisz. Kitek widzisz jak ci sie fajnie udalo z tymi dniami wolnymi. Juz dawno trzeba bylo w pracy powiedziec ze jestes w ciazy. Oni tutaj zabiegaja o ciezarne kobietky. Kitek jak tak czasem rozmawiamy to mi sie wydaje ze ciebie znam. Jakies takie mam dziwne odczucia. U mnie @ dalej nie ma wiec ciagle jest nadzieja. Violaa, co tak rzadko zagladasz? Pozdrwiam reszte dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathy moze sie znamy :) Faktycznie strasznie tu cicho. i pogoda sie popsula ale za to ladnie pachnie po deszczu :) a ja juz za godzinke uciekam do domku i juz planuje co jutro bede robic, zeby tylko nie padalo... Kathy a gdzie ty mieszkasz w Irlandii bo nie pamietam a teraz mi sie szperac po poprzednich stronkach nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wysepka
Dziewczyny a czy dobrze umiałyście język przyjeżdzając do Irlandii?? Bo ja dopiero tak naprawdę zaczynam naukę mój mąż w miarę umie więc mam nadzieję że mi troche pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ wszystkie moje kolezanki :) Dzis strasznie sie czulam 😭 Nie dosc,ze kobieta w ciazy sie poci to jeszcze duszno :( Nie idzie wytrzymac :( Na dodatek puchnom mi nogi, ze az kostek nie widac :( A nogi mam jak balony :( Cale szczescie,ze troszke popadalo, bo juz myslalam,ze sie udusze.wierzcie mi dziewczyny, ze koncowka jest troszke uciazliwa wszczegolniosci w taka pogode :( No,ale poza tym jest nastroj super :),bo coraz blizej Wierzcie mi,ze jeszcze trudno mi w to wszytsko uwierzyc :) Dzis nie bralam udzialu rozmowie z Wami, bo wierzcie mi,ze zle sie czulam Jutro sie odezwe :P OBIECUJE, ze jutro sie wiecej rozpisze i odpowiem Wam wszyskim 😍 3majcie sie dziewczyny jutro napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona wysepka Nie martw sie na zapas ja nie umialam na poczatku nic :( Moj misiek umie bardzo dobrze jezyk, ale to nie zawsze mi pomaga,bo on nie zawsze ma czas,zeby latac ze mna :( ,ale jakos sobie radze choc nie ukryuwam,ze czasem mi ciezko.Mimo to jakos daje rade,bo chce zeby rodzinna byla razem i wlasnie dlatego tutaj jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Witam kolezanki, Kitek ja mieszkam w Santry, a ty gdzie? Zycze udanego dnia, wprawdzie sloneczko sie schowalo ale nadal jest cieplutko wiec mam nadzieje ze wolne dni dobrze spedzisz. Zielona wysepka, sluchaj Zabci i na zapas sie nie martw. Ja jak tu przyjechalam to znalam angielski dobrze i mimo tego nic nie rozumialam. Oni maja troche dziwny akcent do ktorego trzeba sie po prostu przyzwyczaic. A jak juz tu bedziesz to samo to przyjdzie. Ja sie probowalam poduczac przed przyjazdem ale wierz mi ze w praktyce o wiele szybciej sie nauczysz. Zabcia, jak maluda? Mam nadzieje ze dobrze. Biedaku ty, ja nawet nie wyobrazam sobie jak ty sie musisz czuc. Ja sie strasznie poce bez ciazy a co dopiero mowic o 9 miesiecznym brzuszku. Violaa a ty co tak ucichlas. Pisz, pisz. U mnie @ nadal nie ma no i do tego doszly mi jeszcze bole podbrzusza i plecow. No i piersi mam jakies wrazliwe. Albo ja mam ciaze urojona albo naprawde mi sie udalo. Chyba z testem jeszcze poczekam pare dni bo nie chce sie znowu rozczarowac. Pozdrawiam reszte Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×