Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

aha zielona wysepka mnie wcale ten fakt nie dziwi,ze tyle czekacie,bo ja stram sie pieniadze za L4 juz od 5miesiecy i szlak mnie trafia 😡,bo oni sa smeiszni ja jestem w ciazy a oni tak traktuja ludzi,ze szkoda gadac !!!! Prosponuje zeby twoj maz tam zadzwonil i pytal o wasza sprawe,bo jak ich sie neka to przyspieszaja troche :) To sa lenie smierdzace ale z drugiej strony maja tez sporo roboty,bo tutaj duzo ludzi stara sie o socjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
hej, no wiec ja bylam przykuta do lozka 3 dni :( przez infekcje, trafilam do szpitala w czwartek po poludniu i bylam do wtorku ale inne wychodzily po 3 dniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Hej dziewczyny sorry ze sie dlugo nie odzywalam ale jakos tak strasznie zajeta jestem ostatnio. Z paszportem to napewno poczekacie. Mi sie waznosc paszportu skonczyla i musze wyrobic nowy. Dzwonilam do ambasady miesiac temu i udalo mi sie zapisac na wizyte na 17 lipca ale to byl juz ostatni wolny termin do konca sierpnia. Po wizycie z konsulem i dostarczeniu odpowiednich dokumentow czeka sie na paszport 4 miesiace. Jest tez tak zwany serwis express ale niestety jest niedostepny. Pan w konsulacie mi powiedzial ze jak bylby ogolnie dostepny to wszyscy doplacali by te extra 30 euro i z niego korzystali wiec stwierdzili ze trzeba to zlikwidowac. Z serwisu express moga w tej chwili korzystac tylko osoby, ktorym ktos w Polsce zmarl i to tez trzeba dostarczyc dokumenty potwierdzajace zgon. Porazka. Co u was poza tym dziewczeta? Bo u mnie nadal czekanie na @. Nie pojawia sie wiec nadal mam nadzieje. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wysepka
Hej dzieki za adres konsulatu! :) Mój mąż nie będzie w Irlandii wyrabiał paszportu bo zbyt długo sie czeka. Idzie tylko złożyć podpis że zgadza sie na wyrobienie paszportu małej i jej wyjazd z kraju. A paszport z tym zaświadczeniem wyrobię małej tutaj., bo u nas czeka sie podobno ok miesiąca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym paszportem tofaktycznie jest troche zachodu wszczegolnosci jesli chodzi o zalatwienie paszportu dla dziecka urodzonego tutaj 😠 No,ale nic takie sa procedury i niestety trzeba ich przestrzegac mimo,ze z niektorymi rzeczami przesadzaja !!!! Twoj maz bedziemusial wczesniej odwiedzic przysieglego ,zeby zatwierdzil pozwolenie jego tak bynajmniej mi pani w ambasadzie powiedziala. Gdzie reszta kobitek :) Pozdrawiam 🖐️ zycze milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane.. u mnie nienajlepiej.. wczoraj dzwoniłam po wyniki badan i okazało sie ze mam zakarzenie bakteryjne:( jutro z rana mam wizyte u Pani Anety:( boli mnie to ze jak kobiety niechca dziecka i zachodza w ciąże to przechodza ja bez zadnych prolemów a jak już sie chce miec dzidzie ti same problemy wynikaja:( czka mnie kuracja antybiotykowa:( jutro sie wszystko okaze... napisze do was co i jak jak narazie uciekam... pozdrowionka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
bebolku wspolczoje ci ale nie martw sie bo ja tez bralam antybiotyki ale potem bylo wszystko ok, mialam straszne brazowe uplawy tak wiec trzymam kciuki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Bebolek Nie martw sie badz dobrej mysli :) Moze nie bedzie tak zle.GLOWKA DO GORY :) Gosiu a ja mialam uplawy brazowe,ale zadnych lekarstw mi nie przepisali 😭,bo podobno jak dlugo sie utrzymuja to wtedy jest wskazane a ja mialam tak,ze raz byly a raz znikaly :)No i nie byly zbyt ciemno brazowe,ale wierz mi,ze czasem balam sie czy naprawde wszystko jest wporzatku :O Ostatnio dzidzia mnie tak kopie,ze koniec :O he Naciesze sie jeszcze tymi ostaTnimi chwilami,ale z drugiej strony jak czytam co u Twojego filipka to ja juz tez bym chciala miec na rekach ta malude ;) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
niom zabciu cudowne uczucie, maluch rosnie w oczach, spi duzo i duzo je :P apetyt ma po tatusiu wczoraj czyscilismy mu nosek i obcinalismy paznokcie tzn bartek mu obcinal bo mi sie rece trzesa :P druga kapiel za nami, musze poczytac o kapieli dla maluchow, bo woda byla idealna, sprawdzalismy termometrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem!!!! Juz po wolnym weekendzie i po wizycie u pani Anety :) Jestem bardzo zadowolona, jest przemila :) Dzidzia zdrowa i duza taka jak powinna byc :) mimo ze brzucha dalej prawie nie mam. I juz wiemy ze bedzie dziewczynka :) przezylismy lekki szok bo nastawialismy sie na chlopca ale jestem taka szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!! Na pocztaku chciałam wszystkim wam bardzo podizekowac zawsparcie!!!! Mam rozegle zakazeni bakteryjne... mam przepisane dosc sile antybiotyki w zelu... króry musze sobie wstrzykiwac wadomo gdzie... bardzo nieprzyjemne:( ale podobno niezaszkodza dzidzi.. Pani doktor zleciła 7 dniowa kuracje i zakazała sie przytulac.. i do rozwiaznia.. przed i po kazdym przytulanku mamy brac prysznic szczególne męzulek... poniewaz dużo bakteri znajduje sie w moczu.. i moze dojsc do zakazen. Bakteria zarozano jestem tylko ja i mąż niemusi sie leczyc. Z dzidza ok... coraz mocniej kopie... dzis w nocy szłam na 4 do kibelka bo tak mnie kopła w pecherz ze ise niemogłam wyprostowac bo bym popusciła:) leki sa na tyle silne ze niemusze zjawic sie na wizyte po skonczonej kuracji bo napewno bede zdrowa!! i kolejna wizyta za 4 tygodnie!!! bedziemy wedziec już napewno czy to dziewczynka!!! Kitek82 a który to tydzien u ciebie??? Fajna ta Pani Aeta no nie??? moim zdaniem lekarz z powolania. gratuluje dziewczynki!!! Ja wole dziewczynke!! A macie już jakies dzieci??? Dlaczego nastawialiscie sie na chłopca??? A u mnie jak by niebyło to już 5 miesiac sie zaczoł!!! ale ten czas leci!!!! Ja uciekam pozdrowionka zajrze tu jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Czesc dziewczyny u mnie nadal nic , ani @ ani ciazy. Wsciec sie mozna, juz sama nie wiem co sie dzieje. Kitek, gratulacje. Mam nadzieje ze cieszysz sie z dziewczynki mimo tego ze nastawialas sie na chlopca. Zabcia, zyjesz jeszcze? Pewnie pogoda ci w tej chwili bardziej odpowiada. Violaa, gdzie sie podziewasz? Pozdrawiam reszte Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
ojej bebolku no to nieciekawie, mam nadzieje ze ci te 7 dni szybko minie. moj filipek spi duzo i duzo je :) zrobila mu sie plesniawka ale na szsczescie mama przywiozla mi kropelki wiec juz powoli mu schodzi, troszke grymasi po nim, no ale coz :P dzielny chlopak. dzis glaskalam go po buzce i zasnelismy razem na kanapie, tzn dokladnie nie wiem kto pierwszy zasnal i czy ja nie bylam pierwsza. w prawdzie wstaje tylko 3 razy w nocy o tych samych godzinach ale bartek pracuje w nocy wiec jestem w nocy sama, byc moze za tydzien bedzie juz pracowal na dzien :P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz biegne do Was :) Witam wszytskich 🖐️ Umnie jakos leci wyczekuje i sie juz niecierpliwie :O Tak bym chcilala ta kruszynke trzymac na raczkach :) I przytulic Ostatnio duzo spie ale to pewnie tez pzrez pogode :) W czwartek ide do lekarza jak zwykle tasmowka bedzie :P No ,ale isc trzeba !!! Niestety a tak mi sie nie chce 😭 Umnie zostalo 3tyg do terminu ciekawe kiedy ta maluda sie wykluje 😍 Kathy a pasuje mi pasuje jak najbardziej :) :D Mimo to i tak puchnom mi nogi i,ale jest znacznie lepiej jest w taka pogode niz jak jest cieplo :O Bebolek ja tez mam miec dziewczynke :)Juz mamy imie wybrane ;)A ja tez osobiscie wolalabym dziewczynke :)Juz szykuje ciuszki torche mi sie nazbieralo a mam jeszcze dostac :O Co ja z tymi wszytskimi ciuszkami zrobie :O Pujde na targ sprzedac :P Gosia a od czego robi sie plaesniawka bo gdzies slyszalam to slowo,ale jakos nie wiem za bardzo co to :( A powiedz jak wogole Ty sie czujesz psychicznie i fizycznie :) POZDRAWIAM WAS 🖐️ MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
psychicznie czuje sie bardzo dobrze, fizycznie jestem troche zmeczona i trzeba chociaz godzinke dosypiac w ciagu dnia ale jest juz lepiej bo mam pas sciagajacy (zbawienie dla kregoslupa) no i koncze antybiotyki wiec opuchlizna i infekcja juz zeszly. dzis zaczynam na nowo brac witami i zelazo bo mialam zakaz na ponad tydzien ze wzgledu na to ze w szpitalu mialam podlaczona kroplowke z zelazem 2 razy, dawka uderzeniowa bo mi krytycznie spadlo, mialam juz problem w liceum. jedynie co to ta pogoda dobija bo nawet nie moge na ogrod wyjsc, mialam dola okropnego w moje imieniny w szpitalu, to byl 3 dzien jak bylam przykuta do lozka, kazdy ruch sprawial bol i nawet nie moglam filipka nosic, faszerowali mnie przeciwbolowymi ale to malo dawalo dopiero jak dostalam takie za przeproszeniem do d... :P to bylo lepiej pielegniarki przychodzily bardzo czesto zeby mi pomoc, oprocz jednej jedzy i lekarza sadysty to reszta byla przekochana :) moja kolezanka ktora tez urodzila z powiklaniami i skonczylo sie cesarka powiedziala madrze ze wszystkie bole razem wziete to nic ale jak juz ma sie malenstwo w domu i jest sie obok niego to szybko sie zapomina i juz planuje powoli drugie :P plesniawki to takie biale plamy w buzi malenstwa, sa rozne przyczyny zakazenia nawet w czasie porodu moga sie zarazic a ujawniaja sie w 8, 9 dzien od urodzenia, badz tez sa przyczyna zlej sterylizacji (nie oblizujcie smokow bo to najgorsze co moze byc). ja do steryzlizacji uzywalam tabletek, teraz wygotowuje 10 min rano i wieczorem a w ciagu dnia wrzucam do tej wody z tabletkami. plesniawki nie sa grozne i wiekszosc malcow je ma ale trzeba leczyc bo jak sie rozwina to sie robi jakastam narosl i maluchy traca apetyt. uzywam aftin z polski ale tu pewnie tez cos jest, na szczescie filipek tak czy inaczej dobrze je i mu powoli znikaja, jesli ktos wam powie zeby aftin dac na tetre i wlozyc paluszek do buzi zeby maluch sam possal i starl (czytalam na jednym forum) to tak sie nie robi bo wtedy sie roznosi jeszcze bardziej i jak tetra jest twarda to mozna podraznic dzisla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek to mnie przestraszylas, bo mi tez pobrala wymaz i mam po wyniki zadzwonic w poniedzialek i myslalam ze wszystko ok bo niby nic sie nie dzieje ale teraz sie zaczynam martwic ze cos wyjdzie... Mam nadzieje ze jednak bedzie ok i Tobie tez zycze szybkiego powrotu do formy 🌻 Ja jestem juz w 25 tyg :) A jak przyszlam na wizyte to pani Aneta sie mnie pyta a pani tez w ciazy? i jak jej podalam termin ostatniej @ to sie dopiero zdziwila ze to juz taka zaawansowana ciaza :) brzucha nie mam prawie wcale ale Malutka jest normalnych rozmiarow, wiec widac taka moja uroda :) Ja sie bardzo ciesze z cory zreszta moj P. tez tylko bylismy przekonani ze bedzie chlopak - \"matczyne przeczucia\" hehehe Jutro ide wydac troche kasy nareszcie wiem co kupowac, same rozowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,ale sie rozpisalas :),ale to dobrze przynajmniej juz conieco wiem :)Moze sie przyda.Pytalam Cie jak sie czujesz,bo slyszalam,ze kobieta taka jakas wyczerpana jest przez pierwszy tydzien.A ja tak bym chcialal jak najszybciej dojsc do siebie :)Zobaczymy zreszta kazda kobieta ma inaczej :)Przychodzi do Ciebie polozna ,bo ja sie zastanawiam czy bedzie mi potrzebana skoro bede miala mame i tesciowke :D Dziekuje Ci bardzo za wyczerpujaca odpowiedz :)3maj sie 🌼 Kitek82 Nie martw sie na zapas ja tez mialam barny wymaz i wszytsko wporzatku bylo :)Badz dobrej mysli.Pamietaj,ze nastawienie pozytywnie jest najwazniejsze :)Wtedy Twoja dzidzia bedzie spokojniejsza a ty bedziesz dobrze sie czula psychicznie dobrze :D Kazda kobieta ma inaczej,wiec nie ma co sie zamartwiiac na zapas ! Zycze Ci zeby wszytsko wporzatku bylo 🌼 A bedzie napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki🌼 Kathy❤️ja dalej trzymam za Ciebie kciuki zeby Ci sie udalo!!!Moze przejdz sie do lekarza jak nie masz @? Bebolku ❤️duzo zdrowka dla Ciebie🌼 Pogoda to mnie dobija glowa strasznie boli:(Moj Skarbek od wczoraj w nowej pracy:)jak na razie zadowolony i mam nadzieje ze tak bedzie cały czas,wiecej bedzie zarabial jak w poprzedniej pracy ciesze sie bardzo przynajmniej szybciej sie kase odlozy i bedziemy mogli wrocic do kraju,tak bardzo teskinie za Rodzicami,rodzenstwem i za przyjaciolmi.Dalej biore duphaston od soboty i dalej sie staramy,mam nadzieje ze sie w koncu uda:)tak bardzo bym chciala.Dobra juz mnie dopada dol ,zaczynam smucic:(nic zmykam Dla pozostalych dziewczynek pozdrowionka[kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM wszystkie przyszłe ( i doszłe...)mamusie.Nareszcie ! nie mogłam znalezc wątku ale chyba ci z admin. mi pomogli - chylę czoło :) Ciesze sie ogromnie ,że moge tu troszke pobuszowac i dowiedziec sie od Was wiele. Mieszkam w Dublin 15- Tyrrelstown termin mam na 22go wrzesnia (nasz bąbelek ma sie dobrzei jest baaardzo ruchliwy),juz niedługo 2lipca kolejna wizyta w szpitalubede rodziła w Rotundzie.Moze jest jakas mama o bodobnym terminie? a moze ma szkole rodzenia na 30 lipca to juz byłabym w 7mym niebie :)Pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia83 - czytam ze ty tez do rotundy chodzisz,to prawda ze robia tylko 1no usg? matko bo jesli tak to skad wiedzą ze wszystko jest ok?wyczytałam tez ze byłas nad jakims jeziorem,mozesz powiedziec gdzie to jest dokladniej? moze wybrałabym sie z mezulkiem,niestety nie pracuje i mam mnostwo czasu. Własnie kobitki ,ktore nie pracujecie jak Wy to znosicie? ja czuje sie troche jak darmozjad ( wczesniej byłam w polsce a teraz to juz nie chca mnie z brzuszkiem:( )wiem ,ze nosze pod seruszkiem bąbelka ale .....to siedzenie w domu.....kasy z tego nie mai teraz musimy szukac czegos tanszego A moze macie namiary na cos niedrogiego ,najlepiej tak zeby samemu meszkac,bo po ostanisz perypetiach ze wspołlokator.wyladowałam w szpitalu....ale nic tam Było mineło 3ba isc do przodu i cieszyc sie malenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe twarze!!!!! Hej kochane!!! Ja już czuje sie dobrze ... jakoś doszło do mnie ze te antybiotyki tylko pomoga.. a niezaszkodza.. wiec już bez oporów sobie aplikuje:) Wiecie co może to dziwne ale strasznie sie nudze ... dzieci spokojne.. obiadek ugotowałam wczoraj na 2 dni a teraz sie poprostu nudze!!! Ale z dwojga złego lepiej sie nudzic niz przemęczyć!!! ja narazie ide sobie poleżakowac do dzieci.... może jeszcze zajrze pozdrawiam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
u mnie malenstwo slodko spi wiec postanowilam skorzystac z okazji i napisac o paru rzeczach ktore sie okazaly bardzo przydatne dla mnie i zebyscie nie popelnily niektorych bledow ktore ja popelnilam albo moja kolezanka ktora urodzila rowno miesiac przede mna :P szpital: - kupcie 3 koszule rozpinane z przodu, ja kupilam takie najtansze bo i tak przydadza wam sie na ok 2 tyg i tyle. ja mialam tylko 2 i ciezko bylo je prac na bierzaca, bardzo bedziecie sie pocic, szczegolnie w 2 pierwsze doby, maluch moze na was zwymiotowac, -kupcie sobie paczke majtek poporodowych w aptece (pakowane po 5 ) i na prawde duzy rozmiar podpasek 1 paczka starczy :P - bierzcie prysznic tak czesto jak tylko mozecie, ja bralam nawet do 5 razy dziennie albo i wiecej, nie zawsze pelny prysznic ale sie tam podmywalam za kazdym razem jak sie zalatwialam, prysznic dziala zbawiennie na bol, czasem stalam nawet 10 min ze strumieniem skierowanym na plecy :P - nigdy nie odmawiajcie zupy ani jedzenia, nawet jak bedzie nie dobre, - nie pijcie duzo wody, pijcie ogromne ilosci wody, im wiecej tym lepiej, nie bedziecie mogly robic siusiu ale z kazdym zrobionym bedzie wam latwiej i bedzie wam sie oczyszczal organizm, nawet nie mialam apetytu na soki czy jak moja wspollokatorka irlandka na cole 4 godziny po cesarce :P - nie bojcie sie dzwonic po pielegniarki i prosic o pomoc, szczegolnie w nocy, - niech ktos do was przyjezdza w ciagu dnia zeby zajac sie malestwem a wy nawet jak nie zasniecie to po prostu zamknijcie oczka :P nie tylko maluch potrzebuje duzo snu dom: - nie oblizujcie smokow - ja uzywam tabletek milton sterylizujacych ale wygotowuje smoki i butelki ok 10min w wodzie przefiltrowanej teraz 1 raz dziennie i starcza - nie trzymajcie zbyt dlugo w odkazaczu, ja robie troszke slabszy roztwor i trzymam max 30 min bo potem butelki smierdza chlorem - jesli nie bedziecie mogly karmic piersia (ja nie moglam a bardzo chcialam) to nic strasznego sie nie dzieje, mialam na poczatku dola ze nie dalam rady ale teraz widze ze maluszkowi lepiej, mialam strasznie popekane sutki (mimo uzywania ich najlepszego kremu, taki fioletowy) i potem leciala mi krew. maly sie stresowal i gryzl coraz mocniej, plakal pierwsza dobe bo sie nie dojadal a ja juz nie mialam sily zaciskac zebow . teraz mleko jest na tak wysokim poziomie ze nie ma tragedii ja uzywam sma gold to samo mleko co uzywaja w szpitalu, najpierw kupowalismy w kartonie a teraz kupilismy w puszce i maluszek w koncu zaczal porzadnie bekac :P w kartonie musi stac w lodowce wiec przesmierdnie tym wszystkim co tam mamy, stoi otwarte dluzej i jest ciezsze w smaku od puszki - kupcie maly garneczek tylko dla maluszka zeby porzadnie wygotowac wode - nie uzywajcie wody w butelce, pielegniarka mowila ze ma duzo sody i sie nie powinno tak wiec my filtrujemy, filipek nie ma zadnych kolek i zalatwia sie jak powinien :P - nie kupujcie ciuszkow newborn size bo one sa tylko do 3,2 kg, ja kupilam i filipek sie w nie nie zmiescil, kupcie rozmiary 0 do 3 mies!!!! - w razie infekcji, a duzo kobiet ma w tamtych miejscach po normalnym porodzie mama przywiozla mi vagosan, jest to mmieszanka ziol dla kobiet do miejsc intymnych, dzieki niej szybciej mi opuchlizna zeszla - nie kupujcie drogich herbatek na kolki np plantex, ja kupilam bobofen, jest to mieszanka kopru, rumianku,mojej mamie polecila kolezanka farmaceutka pachnie cudownie, pozyczylam kolezance i mowila ze lepiej sie sprawuje, do tego mam po prostu ziarna kopru wloskiego - jesli pojawia sie plesniawki nie ma paniki, leczone nie sa grozne, pisalam juz o tym wczesniej: nie dawajcie na tetre zeby possaly bo mozecie zranic dziasla dajcie po prostu co pare godzin aphtin, jedna kropelka na jezyk - nie dokarmiajcie maluchow, jak beda na prawde glodne to zaczna plakac, moj czasem marudzi i ssa reke, bo po prostu chce smoka - zawsze jak przebieracie maluszka to przykrywajcie go pieluszka tetrowa zeby mu bylo cieplo jak sie obracacie po cos, szczegolnie jak bedziecie mialy synka bo moze wam kanape ochcic tak jak moj filipek - za kazdym razem, nawet jak ma siusiu przemywajcie letnia woda i wacikiem (bedziecie ich potrzebowac mnostwo), nie musi byc przegotowana i najlepiej w 1 plastikowej miseczne, ja mam 2 na gore i na dol - nie uzywajcie oliwki z johnsona, ja uzywalam te dni co bylam w szpitalu i maly mialam pupke zaczewieniona, pielegniarka powiedziala zeby uzywac oliwy z oliwek, takiej spozywczej i jest na prawde swietna, maluch nie ma zaczerwien, odparzen ani zadnych krostek, i jego skorka pachnie jego zapachem, jest bardziej miekka :P ufffffffffffffffffff ale sie rozpisalam a to dopiero 12 dni jak filipek jest z nami, :P macie sciage jak cos bedzie nowego albo mi sie przypomni to napisze ufffffffffffffffff buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
zabciu, dobrze ze bedziesz kogos miala, ja sie zbieralam przez ta infekcje ok tygodnia. moja mama przyjechala na 3 tygodnie, wiec jak bartek chodzil do pracy w nocy i odsypial w dzien nie bylam sama. na poczatku nawet dluzsze stanie sprawialo mi bol/ jesli chodzi o polozna to jest tzw pielegniarka srodowiskowa ktora pomimo ze masz mame i tesciowa i tak przyjdzie, bedzie maluszka badac, obwod glowki wage i mozesz poprosic o to zeby zmierzyla jak twoj maluch jest dlugi. da ci taki katalog na temat wszystkiego i zalozy mu karte ktora pojdzie juz potem do szkoly, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kolezanke 🖐️ MELKA-P :D Nasza nowa kolezanko :) tam gdzie bylam nad jeziorkiem to szczerze mowiac raczej tylko autkiem dasz rade dojechac :),ale sa tez organizowane wycieczki busem :) Miejsce nazywa sie Glendalough.Jest tam poprostu cudownie polecam :)Gdybys jednak miala samochod to Ci mniej wiecej wytlumacze jak tam dojechac :) Co do Uzg w Rotundzie to juz wczesniej wspomnialam,ze mialam tylko dwa razy robione UZG.Oczywiscie poszlam jeszcze do polskiej ginejkolog,zeby upewnic sie,ze jest wszystko wporzatku,bo te wizyty w Rotundzie to czyste debilstwo!!!!Nie wiem po jaka cholere oni robai te wizyty jak g*** sie dowiesz ( przepraszam za ostre slowa ),ale wierz mi ze przy koncowce nie jest to przyjemne jezdzic i czekac godzinami na wizyte.Wolalabym siedziec w domku i odpoczywac a nie meczyc sie w tym szpitalu zrobia Ci raz badanie krwi a przy kazdej wizycie badanie moczu.Co do Uzg to oni robia kolejny tylko gdy cos sie dzieje.Nie martw sie tym za specjalnie tylko idz do polskiej ginekolog ona przynajmniej ci wszytsko powie,bo te tepaki nawet zmierzyc brzucha nie potrafia czyste debilstwo!!!Jak bylam u p.Anetki to mi wszystko powiedziala ile dziecko wazy wszystkie wymiary mi podala powiedziala nawet plec :P Tak,wiec nie przejmuj sie tym podejsciem tylko odwiedz polska ginekolog ;)Powodzenia czy zycze 🖐️ Ja ide jutro sie uzerac z tymi kretynami Na sama mysl mi sie nie chce 😭No,ale coz musze 😭 Gratuluje Ci dzieciatka 🌼Odwiedzaj nasz topik a tyrelston wiem gdzie jest pracowalam niedaleko w blenczestown. GosiaIrlandia ale sie rozpisalas musze to jeszcze raz pzreczytac :P ,bo tyle tych cennych informacji podalas,ze chyba wiekszosc spisze a nwet napewno :P Dzieki jestes boska :D Nie ma to jak wymieniac sie doswiadczeniami tym bardziej,ze czas mnie goni i coraz bardziej sie denerwuje 😭Jak tak czytam to wszytsko to normalnie glowa mnie juz boli od tych informacji :( Czasem mam wrazenie nie jestem wstanie tego wszytskiego spamietac :( No,ale nic chociaz cos tam pewnie zapamietam.Dobrze,ze Twoj filipek jest taki kochany,ze nie masz z nim problemow :)to najwazniejsze,zeby dal ci tez normalnie funkcjonowac :)Wiesz co do przyjazdu mojej mamy i tesciowki to sie ciesze,bo zawsze bede miala pomoc dodatkowo :)Niestety nie usmiecha mi sie tak do konca to wszytsko ,bo w miedzy czasie przyjada jeszcze dwie inne osoby co prawda z rodzinny,ale nie wiem czy dam rade w tyle osob sie zorganizowac.Jeszcze bedzie dziecko do tego :O i dlatego tak jakos sie martwie czy poradze sobie ze wszystkim :( niedenerwujac sie 😭No nic napewno Ci napisze jak to wszytsko znosze :)Pozdrawiam :) 🌼 A gdzie reszta naszych dziewczyn :) POZDARWIAM 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiairlandia-dziekuje za cenne informacje,skrzetnie zostały zanotowane :) zabciu78- mamy samochodzik to namiary sie przydadza na to jezioro:) a co do rotundy ,to powiem Ci ze 1wszy raz trafiłam tam z podejz.o ciąze pozamaciczna,wlasnie p Anetka poradziła przez telefon zeby szybko jechac bo objawy niepokojace.....wyobrazcie sobie 3mali mnie tam 3dni jak sie okazalo po to zeby zrobic skan -bo nie mieli aparatu- tak twierdzili....poczym dowiedzial.sie ze jetem w 5 tyg i wszystko ok i moge isc do domu.A po tygodniu przyszedł rachuneczek na pięknym czerpanym paierze: 1200 euro za3dni!!! oczywiscie nie zapłaciłam ale co nerow sienajadłam......przyznali mi 2ga kategorie( ja nie pracuje)Masz racje ,wybiore sie do polskiej ginekolog,tylko narazie nie mamy za co....wiec musze dac sobie na wstrzymanie i 2go lipca pojsc na umowiona wizyte do rotundy....Kurde tyle złych opini o tym szpitalu az sie boje tam rodzic.Dobrze ze misiek bedzie ze mna- on ich tam poustawia :) Ach,słuchajcie wrzesniówki mam pytanko moze znacie kogos kto był-jest wciazy i cierpił na neuralgie nerwu trójdzielnego? Ja mam to cholerstwo,przeszło po lekach na padaczke ( neurotop)myslałam ze bezpowrotnie.....i odstawiłam na długi czas teraz pomału jak ten złodziej sie zakrada i takuje! ale wiadomo lekow nie bede brała bo zbyt silne .Moze tez ktos to mial ? boje sie ze wysiłek (porod) wywoła nawrót choroby.... A musze byc dobrej mysli :) pozdrawiam WSZYSTKIE panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia83- przepraszam Cie najmocniej bo napisałam do Ciebie jako zabcia73 to zmeczenie ,jestem juz śpiaca jeszcze raz przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj kochane!!!!!!!!!!!!!!!! u mnie dobrze.. dzidzia kopie... chyba wie ze do was pisze:P ... Zabciu u cibei to już koncóweczka... mam nadziejez zxe zdasz nam wszystkie relacje....:)chciałabym już sierpien... wyjazd do polski... a puzniej ostatnie 9 tygodni spedzic w spokoju...a ty jeszcze cały lipiec i cały sierpien!!! i dopiero wymarzony wyjazd:( oj.. mugłby ten czas szybciej leciec... wy wszystki urodzicie a ja zostane sama:(... i bede wam zazdroscic ze macie już swoje kruszynki ze soba... Zauważyłyscieze wszystkie z nas jeżdza do pani Anety?? i ze szystkim zapowiedziała dziewczynke:P ciekawe czy to zbiegokolicznosci??? czy tez może cos innego?? Kochane ja narazie zmykam.... uciekam robic obiadek.. wczoraj zrobiłam mase drożdzowego(pracowałam z meżem w piekarni) wyszła mi piekna strucla z serem babka drożdzowa i swojskie drożdzóweczki z serem.. niewiecie jak takich przysmaków nam tu brakuje!!! a teraz mam straszna ochote na PTYSIE!!!! A mówia że kobita w ciąży drożdżowe nigdy niewychodzi!!!!!!! BZDURA pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale tu spokoj :( Bebolek na stanowisku :) i Melka :) Dziewczyny co jest z Wami odwiedzcie nas 😭 Tesknie za Wami 😭 Gosia usprawiedliwiona jestes,bo ty pewnie z Filipkiem duzo roboty masz :) Jak twoj maluszek sie sprawuje :) Bebolek masz racje co do p.ANETY :)Wyobraz sobie,ze tez ostatnio o tym myslalam,ze albo zbieg okololicznosci ,albo prawda ;)Tylko,ze ja jak bylam u innego lekarza to tez mi powiedzial,ze dziewczynka a jak bylam w Polsce to tez mi powiedzial moj gin ,ze dziewczynka wiec zobaczymy :)Bebolek ja lece pierwsza na obstrzal :)Nie martw sie napewno napisze :)jak poszedl porod. U mnie bebolek wszystko wporzatku.Wczoraj bylam u lekarza.Za kare,ze mi smaka zrobilas to ja chce kawalek ciasta :D A wiesz,ze podobno jak kobieta lubi slodkie w ciazy tzn.,ze dziewczynka ciekwe ile w tym prawde :) Melka Jesli chodzi o dojazd to najlepiej wpisz sobie ta nazwe na gogle wyswietli Ci wszystko o tej miejscowosci :)Napisze ci jak my zawsze jedziemy no wiec jedziemy M50 a potem odbijamy na inna utostrade ( NAPISZE WIECZORKIEM )bo musze zapytac mojego Micha :),zeby Was w blad nie wprowdzic :O Jedziecie w strone ENISKERRY zoabacz sobie na mapie.Jak bys miala jakies pytania to pisz postaram sie Ci odpowiedziec :) Co do Rotundy to ja jedyne na co jestem zla to na to,ze masz niby ustalona godzinne wizyty a czekasz prawie dwie godziny :( Nie sluchaj opowiesci dziwnej tresci,bo jak znam zycie kazdy szpital ma cos na sumieniu :)Nie ma w tym nic dziwnego,ze ktos tam czasem powie cos negatywnego,bo to normalne.Kieruj sie swoja intuicja i nie martw sie na zapas.Zreszta ja znam takie osoby,ktore zlosliwie pisza na temat Rotundy same negatywy,wiec sie nie martw :)Bedzie dobrze.Ja to narzekam,bo ja ostatnio maruda sie zrobilam 😠,bo wierz mi,ze chcialabym juz koniec.Ogolnie ja tez trafilam do ROTUNDY z krwawieniem jejku jak ja sie balam 😭,ale wszytsko oki :) Mam 3 kolezanki ktore pracuja w tym szpitalu i kazda mowi,ze oni takie opoznienia ze wszystkim maja,bo za duzo pacjentow jest a za malo pracownikow.I niestety nie wyrabiaja sie ze wszystkim :( A tak poza tym jak narazie trafilam na mila polozna :) i milych lekarzy jakas tam zolza sie trafila,ale to normalne jak to w zyciu nie kazdemu dogodzisz :) Dziweczyny wczoraj bylam u lekarza w Rotundzie i mierzyli mi 3 razy cisnienie,bo mialam za wysokie i musieli kilka razy sprawdzic :O Strasznie glowa mnie boli od kilku dni wiec mowili,ze moze od tego :O Mimo to ide do lekrza na kontrole Ogolnie bylo sporo kobiet czekajacych z czego wiekszosc miala znacznie wieksze brzuchy niz ja.Ja to wygladalam jak w 6 miesiacu :O Kitek nie przejmuj sie tym brzuchem,bo ja tez mam za maly :O Najwazniejsze,zeby wszystko wporzatku bylo z dzieckiem :)A co u ciebie sukienusie juz kupilas :)??? A my juz wybralismy imiona :) tzn dla chlopca wrazie czego tez wybralismy :P ,bo nigdy nic nie wiadomo :) - ERYK 😍 i AMELIA 😍 Moja dzidzia jeszcze sie nie wybiera na swiat tak bynajmniej lekarz mowil :) Jeszcze twardo siedzi.Z dwa tyg napewno :) 3majcie sie kobietki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIWCZYNY TERAZ DO WSZYTSKICH :) jak cofniecie sobie ;) na goze to mozecie przeczytac o wszytskich zasilkach !!!!!!!!!!!! Powodzenia w rozumieniu wszytskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×