Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Czesc Kobitki {czesc] 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 No tak jak zwykle sie rozpisalyscie moje kochane :P Musialam wyterzyc wzrok,zeby wszytsko dokladnie przeczytac :P Karola ;) Super,ze sie odezwalas nie martw sie tymi ruchami na poczatku tak jest takie leciutkie ruchy sa.A niekiedy jakby gazy sie zbieraly,albo jakby cos Cie laskotalo :)Nieprzejmuj sie zreszta jak lekarz mowi,ze serduszko bije tzn.,ze maluda Wasza jest z Wami tylko moze jak narazie jest malo ruchliwa.Zobaczysz jak pod koniec bedziesz marudzic,ze chcesz juz miec ja na rekach :O Ja juz nocki mam zarwane praktycznie ostatnio nie moge spac 😭,bo albo maluda mnie kopie albo sie wierci,albo musze do ubikacji co godzine :( Ogolnie samopoczucie super :p Nawet jakos ciesze sie jak szalona,z eto juz niedlugo :) Nie jest mi latwo psychicznie,bo jak wspomnialam nie mam tutaj parktycznie nikogo z bliskich i jest mi troche smutno,ale musze dac rade i jak to kiedys powiedziala moja kolezanka :) Juz niedlugo nie bedziesz sama :) i wiesz jak jest mi smutno,ze sama siedze,ze nie mam z kim pogadac to rozmawiam z dzieckiem ;)I wiem i czuje ,zemnie slucha ;)Pamietaj,ze jak czujesz ze chcesz rozmwiac to rozmawiaj ;)A jesli nie to sie tym nie przejmuj ja dopiero od niedawna zaczelam rozmawiac z dzidzia ;)Zobczysz sama jakie to fajne uczucie jak zaczniesz odkrywac,ze Twoja dzidzia lubi np.jazz tak jak moja ;) ze lubi filmy sensacyjne ;)ze lubi jak chodzisz nie lezysz,bo zaraz mnie kopie jak szalona :O Juz polowa za toba,ale zoabczysz jak to zleci :O Mi juz brzuszek rosnie z tyg na tydzien :O i troszke mi ciezko,ale juz niedlugo koniec mam ;)Dzis ide do Rotundy na wizyte ciekawe jak bedzie :O Pewnie nudno i tloczno jak zawsze :)Pamietaj teraz Twoja rodzina jest teraz maluda i Twoj ukochany :)Dacie rade jak bedziesz miala wsparcie z jego strony ;)To bardzo wazne ;) Kitek82 Doskonale Cie rozumiem co do kupowania ciuszkow :) :) :) Ja kupilam ostatnio taka fajna marynarke uniwersalna bo i dla chlopca i dla dziewczynki :)Tez mam kilka takich slicznych ubranek przed ktorymi nie moglam sie opedzic i nie dziwie Ci sie absolutnie :P Dzisiaj zaciagnego mojego micha do sklepu,bo jedziemy do szpitala na badania to przy okazji pujdziemy do moich ulubionych sklepikow i cos tam pewnie wyszukam ;)W weekend bede robic kacik dla naszego szkraba ;)Nie bedzie miala pokoiku,ale zrobie jakis ladny kacik dzicinny ;)Tu jest tyle pieknych rzeczy,ze szczerze nie bede wiedziala co wybrac :OKitek wlasnie bo niepamietam gdzie ty chcesz rodzic,bo jesli w rotundzie to tam masz parcownika socjalnego i nie musisz sie tulac i stac w kolejkach tam mozesz umuwic sie na spotkanie.A co do wizyty w Rotundzie to nie chce Cie w blad wprowadzac,ale chyba bedziesz potzrebowac list od lekarza,bo ode mnei chcieli,ale moj GP wyslal :P ,ale trzeba uwazac,bo one maja taki burdel w tych papierach,ze koniec :O Powodzenia Ja dzis tam ide Pozdrawiam reszte kolezanek 🖐️ Kathy 🌼 Bebolek 🌼 ja_ie 🌼 wiola 🌼 aine 🌼 JoasiaKr 🌼 agula23 🌼 aneczka11 🌼 MILEGO DNIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Czesc dziewczyny, co tak pusto tutaj? Pozdrawiam wszystkie. Zabcia - ty jak bys mogla to i na 5 stron bys sie rozpisala, ale to dobrze, milo sie czyta. Wiem co czujesz bedac tu sama, ja mam tak samo - ani rodziny ani znajomych. Dobrze ze chociaz mam swego mezczyzne. Daj znac jak poszlo w Rotundzie. Kitek, co slychac? Spisz pewnie po pracy. Violaa, mam nadzieje ze dol przeszedl. Odezwij sie bo sie zamartwiam. Pozdrawiam reszte ''klubu''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kathy Dol jak na razie przeszedl ciekawe na jak dlugo:(boli mnie cos jajnik,kuje mnie.Wczoraj wieczorem dzwonilam do gina o wynik i wszystko ok.Mam druga grupe cytologii zawsze taka mialam.Mam sie zglosic ja skoncze brac duphaston w czerwcu po @.Wlasnie wrocilam z dworu bylam ze wspollokatorka i jej 5-letnim synkiem na placu zabaw,dobrze ze pogoda jest w miare.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :) Znow w pracy :) Zreszta dzis wstalam z moim P. jak sie wybieral do pracy i od rana sprzatalam i gotowalam i pralam jak nigdy, bo ze mnie to raczej taka marna gospodyni :) a dzis jakis zastrzyk energii dostalam i jak mroweczka :) Wczoraj powiedzialam w pracy ze jestem w ciazy, dopiero teraz :) i dostalam gratulacje i wysciskana zostalam i oczywiscie jak powiedzialam ze to juz poczatek 6 miesiaca bedzie to byl szok :) nic po mnie nie widac,.... I nawet moja menagerka zalatwi namiary na tego nieszczesnego GP i nareszcie rusze cos do przodu. Zabcia dzieki za wskazowke z tym pracownikiem socjalnym skorzystam jak tylko uda mi sie tam w koncu dostac do tej rotundy, bo pewnie tam bede rodzic. Ale fajna pogoda nawet sie przeszlam na piechotke do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) Kitek jak pojdziesz do lekarza do szpitala to musisz poprosic polozna zeby Ci powiedziala gdzie jest ten parcownik,bo ja Ci moge mniej wiecej napisac,ale moze ona ci pokaze gdzie jest to wejscie :)On Ci juz konkretnie powie o co mozesz konkretnie sie starac.Zreszta w twojej karcie jest tez rubryka odnosnie sochjalu czy sa jakies problemy Musisz miec ze soba swoja kartoteke,ktora zawsze dostajesz przy pokazniu ksiazeczki jak idziesz na wizyte. Bylam wczoraj na tej wizycie i powiedzieli mi, ze mam za maly brzuch jak na ten miesiac i faktycznie,bo jak przygladalam sie innym kobietkom to mam za maly ;( ale na szczescie jest wszystko wporzatku z dzidzia.Maja tylko podejrzenie,ze dziecko urodzis sie male.Kitek chyba kupie troche wiecej tych ciuszkow NEWBORN :p Za 3 tyg mma nastepna wizyte i chyba juz ostatnia :O A potem to juz porod :O Dziewczyny do mnie to jeszcze tak dokonca to nie dociera.Wierzcie mi mnie jest jakos trudno uwierzyc,ze moze juz za miesiac nasza kruszynka 😍 bedzie z nami :) :) Bede miala chyba cesarke,ale jeszcze niewiadomo dzidzia ma tydzien,zeby sie przewrocic :) Moze poslucha wkacu mamusie ;) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
hej kochane!!!!!!!!!!!!!!! Ale jestem padnieta!!! własnie wrócilismy z całodnieowej wycieczce po dublinskim zoo oczy to same mi sie juz kleja... a nogi to niepoiem juz gdzie mi wchodza... na szczescie mezulek kazał mi wskakiwac do wurka cobym sobie odpoczeła.. byłam z mezem siostrą bratem i tylko 3 dzieci ale z nimi to jak z cała klasa przedszkolakó a oczy trzeba było miec dookoła głowy ... naszczescie juz w domku.. odezwe sie jutro.. pozdrawiam was wszystkie serdewcznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Hej dziewczyny, a co tu tal pusto? Niedawno wrocilam z zakupow i jestem padnieta. Wiecie co? Ja chyba zwariowalam. Tak sobie chodzilam po miescie i zaszlam do Mothercare zeby tak sobie popatrzec no i nie moglam sie powstrzymac - kupilam sliczne malenkie buciki. Ja jestem chyba nie normalna, przeciez nawet jeszcze w ciaze nie zaszlam. W miescie mnostwo ciezarnych kobiet. Ja tez juz chce! Odezwijcie sie. Co u Was? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Hej dziewczyny, a co tu tal pusto? Niedawno wrocilam z zakupow i jestem padnieta. Wiecie co? Ja chyba zwariowalam. Tak sobie chodzilam po miescie i zaszlam do Mothercare zeby tak sobie popatrzec no i nie moglam sie powstrzymac - kupilam sliczne malenkie buciki. Ja jestem chyba nie normalna, przeciez nawet jeszcze w ciaze nie zaszlam. W miescie mnostwo ciezarnych kobiet. Ja tez juz chce! Odezwijcie sie. Co u Was? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny No wlasnie co tutaj tak pusto :O Jejku jak mnie ta pogoda denerwuje 😭 chodze wkurzona zle na mnie dziala ta apskudna pogoda 😡 Jak spedzacie weekend ? Ja bylam wczoraj na zakupach juz mnie sie nie chce chodzic po tych sklepach ( jak nigdy )Wczoraj wymeczyl mnie ten Blencz,bo tam z reguly robimy zakupy :) Kupilismy wanienke i kilka potrzebnych i przydatnych rzeczy dla dziecka :) pozdrawiam Was 🌼 i odezwijcie sie napiszcie jak mijaja Wam dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathy Wlasnie chcialam Ci napisac,ze u mnie w rodzinie jest taka tradycja ze jak kobieta jest w ciazy to kupuje sie buciki :) Tak jak Ty kupilas :) Pierwsza rzecz jak kupilam to byluy wlasnie buciki tak,wiec zycze Ci bys wkacu zaszla w ciaze :)Moja mala dzis sie przekrecila siedzi na srodku he az smiesznie sie siedzi :),bo musze siedziec wyprostowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Ja oczywiscie w pracy :) Dzis jest super bo nie mam nic do roboty, moge sobie ogladac tv, czytac ksiazeczke i jesc :) Zabcia mam pytanie do ciebie czy wiesz moze gdzie mozna tanio kupic wozki, lozeczka i tego typu sprzety. Gdzie np. ty kupowalas?? I jaki masz wozeczek bo ja chyba z tym bede miala najwiekszy problem No i juz sie martwie szukaniem mieszkania, bo na razie mieszkamy w domu z 5 sypialniami i raczej nie ma tu miejsca na dzidzie (za duzo ludzi), ja chcialabym wynajac jakies jednosypialniane mieszkanko tylko strasznie drogie sa albo ewentualnie z 2 sypialniami i kogos do drugiego pokoju tylko sie zastanawiam kto sie zdecyduje na mieszkanie z noworodkiem bo wiadomo ze dzieciaczek placze po nockach.....a wy jak mieszkacie?? Podobno mozna sie starac o jakies doplaty na mieszkanie ale ja oczywiscie nic o tym nie wiem, moze ktoras z was ma jakies pojecie, to ja poprosze o wskazowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milej pracki Ci zycze :) Kitek :p Kupowalam w skepie EURO-BABY LONGMILE RD DUBLIN 12 to jest mniej wiecej jak jedzie luas tam sa niedaleko fabryki min coca-coli :D tak sie nazywa nie zdziw sie jak wejdziesz i piertwsze co zobaczysz to rowery :) Sklep ma duzy wybor to fakt maj lozeczka wozki,poscielki,lezaczki,komody i cos tam jeszcze znajdziesz :)Ja mam lozeczko firmu Julia sliczne ;) jest kazdy to mowi :) za 180 euro,ale wiem,ze byly tansze :) A wozeczek mam QUINNY BUZZY nie napisze Ci ceny :O ,bo byl naprawde drogi :O A nie chce bys pomyslala ze sie chwale.kupilismy caly zestaw :P ale jesli chodzi o sklepy to jeszcze na Blenczu jest MOTHERCARE tez fajny sklep ja tam kupilam zestaw do lozeczka w zyrafki :) najbardziej mnie sie podobal,bo jest kolorowy :)Wanienke kupilam w argosie,bo jest bardzo praktyczna ta wanienka i razem z lezaczkiem :)a w argosie sprawdzalam ze jest taniej :)Na blenczu jest jeszcze MAMAS-PAPAS ,ale ja tam nie kupilam nic bo strasznie drogo :O A gdzie szukasz mieszkania ?Wiem,ze starac sie mozna o dodatek jak macie male dochody ale o szczegolach Ci nawet nie napisze,bo nie chce.Jesli nie jestescie malzenstwem to mozesz sie starac o dodatki.proponuje Ci poprostu isc do pracownika socjalnego i przdestawic mu sytuacje,bo tak przynajmniej bedziesz miala pewnosc,ze dobrze cie pokieruje :)Ja mieszkam z szwagrem :) i kumplem.mnie sie dobrze z nimi mieszka duzo mi pomagaja a wszegolnosci teraz jak mam taka trudna sytuacje z moim pracodawca :( No,ale szczerze Ci powiem,ze nie wiem co Ci doradzic z tym mieszkaniem pozdrawiam Cie Jak chcesz jakies jeszcze informacje to pisz smialo :)Jak bede umiala Ci pomoc to z checia Ci napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
witam :) ja mam dzis termin porodu ale mojemu maluchowi jeszcze sie nie spieszy :) chyba mu tam za dobrze, wolalabym juz miec wszystko za soba :) bylam juz w szpitalu 3 tygodnie temu (falszywy alarm) i jestem bardzo zadowolona z opieki ktora mi zapewnili, pielegniarki sa przekochane i przemile, nie moglam w nocy spac, poszlam do nich po wode i byl to cudny widok jak kazda z nich trzymala po 2 maluchy na rekach :) moja kolezanka urodzila miesiac temu w tym samym szpitalu wiec jak bylam ja odwiedzic a potem tydzien pozniej sama wyladowalam na 24h na oddziale pielegniarki zartowaly ze mialam wrocic za miesiac a tydzien pozniej z tesknoty za nimi zajmuje im juz lozka :) teraz nic tylko czekac... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia dzieki za jak zwykle cenne informacje :) Mieszkanka szukamy w swords. A jakie masz problemy z pracodawca jesli to nie tajemnica? Bo ja jak do tej pory jestem mile zaskoczona warunkami pracy i stosunkiem pracodawcow do pracownika. No moze z jednym malym wyjatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
kilkenny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
szkoda ze nie w rotundzie bo bylabys dla mnie cennym zrodlem informacji ;) tak czy inaczej jak znajdziesz juz po chwilke czasu to mozesz napisac co i jak :) i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka rodzila w Rotundzie troche wiem mimo to i tak mam tysiace pytan i obaw czy to dobry szpital Kitek nie ma problemu :P Jak cos potrzebujesz to pytaj.Wiem gdzie jest Sword piekna okolica cisza :) Ogolnie podoba mi sie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek nie to nie jest tajemnica ,ale duzo pisania niestety :O Moze kiedys napisze.Dzis mi sie juz nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie tu podoba :) Wlasnie dalam ogloszenie ze poszukujemy pary do wynajecia mieszkania od wrzesnia moze sie ktos zglosi bo znalazlam tez dwie pary w podobnej sytuacji wiec jest nadzieja :) A jutro ide do GP zobaczymy jak mi pojdzie. Ile taka wizyta kosztuje?? Zabcia a ile ty mialas tu wizyt i jak one wygladaly jakie badania ci robili ile usg itp.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U samego GP tylko jedna, bo niepotrzebowalam wiecej :P A placisz 50e za pierwsza wizyte a potem to jesli Twoja wizyta bedzie zwiazana z ciaza to nic nie placisz, ale jesli jakies przeziebienie czy choroba to juz palcisz normalnie.A USG mialam po pierwszej wizycie u GP a potem przy pierwszej wizycie, ale juz w szpitalu.Potem UZG mialam,ale jak lecialam do Polski a tak chyba juz w Rotundzie nie robia UZG :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
ja mialam sporo wizyt, pierwsza u gp. ktora jest wspaniala lekarka kosztowala mnie 50 euro, cala reszta do 6 tygodnia po urodzeniu jest za darmo, ale ja skorzystalam z okazji ze mam macierzynski i jeszcze nie dostaje dodatkow i wyrobilismy medical card wiec kolejny rok mam z glowy :) gp wysyla zgloszenie do szpitala, ja poszlam pod koniec 2 miesiaca ciazy albo poczatek 3, tam robia badanie usg, krwi i mocz, cisnienie i wage i tak na zmiane, raz sie chodzi do gp a raz do szpitala, na pocztku rzadziej a potem pod koniec ciazy to juz co 1.5 tygodnia albo tydzien :) w piatym miesiacu mialam kolejne usg, na poczatku lekarz nie chcial mi go zrobic bo powiedzial ze badania sa super i ze mi zrobi w 7 miesiacu ale sie wyklocilam, ze poprzedni lekarz mi to obiecal i ze sie dowiem czy synek czy corka tak wiec po 15 min zrzedzenie (a z kobietami w ciazy sie nie dyskutuje) wyslal nas na usg i przez 30min gapilismy sie na nasze malenstwo, filipka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia to wszytsko zalezy od szpitala jakie oni maja wymagania itd...Ja rodze w Rotundzie :) i nie musze chodzic do lekarza GP czesto zreszta i dobrze,bo nie najlepiej sie czuje niekiedy a mam daleko do mojego GP.To fakt im blizej porodu tym czesciej sie chodzi na wizyty do szpitala.Zreszta jak wszytsko jest wporzatku to po co latac i po lekarzach i panikowac :P Zawsze jak cos sie dzieje mozna na emergency isc lub do swojego GP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Czesc dziewczyny. ale sie rozpisalyscie, chwile mnie tylko nie bylo a tu tyle czytania po zalogowaniu. Jak wam dlugi weekend minal. Ja znowu spalam. Czekam teraz na @ i jesli sie nie pojawi to robie test bo nie wiem od czego innego moge tyle czasu spac. Zabcia to dobrze ze malutka sie odwrocila, w dobrej pozycji teraz jest? Kitek, bylas juz u lekarza? Violaa jak po grillu? Jak samopoczucie? Pozdrawiam reszte dziewczyn. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathy :) To zycze Ci,zeby sie nie pojawil :) :) :) Nie ma nic wazniejszego jak szczescie w zyciu czlowieka a wiem,ze bys byla w 7 niebie :) Tak,wiec zycze Ci bys byla w ciazy :) A u mnie dzis jakas handra :( Nie wiem czemu hmm...Moze przez sen :( W ktorym bylam w Polsce i byl tak realny,ze jak sie obudzilam to nie wierzylam ze tutaj jestem 😭 Mam jakas taka dolinke :( Tesknie strasznie za rodzinna i przyjaciolmi i zdaje sobie sprawe,ze szybko sie nie zobaczymy :( Tez tak czasem, macie.Wiem jaki nasz kraj jest, ale mimo to chcialabym tam choc przez chwile byc 😭 Pozdrawiam Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebolek20
Hej kochane!!! Ja dzis w podłym nastroju... znowu rano plamiłam... zaraz dzwonie do pani Anety kiedy mam do niej przyjechac.. Tak jak mi powiedziała ostatnio nic sie niedenerwuje.. bo jak mnie nic nieboli to napewno to ta ranka na macicy:( od razu bede robiła badania na glukoze.. mam nadzieje ze z dzidzia se dobrze rozwija... napewno przepisze mi duphaston:( tak jak to powiedział:( trzymajcie kciuki zeby wszystko było dobrze... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki 🖐️ Co tutaj takie pustki 😭 Bebolek 3mam kciuki :) Wiem co czujesz ja tez jak sie pokrwawilam to ryczalam cala noc 😭 Nie martw sie bedzie dobrze :) Daj znac jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
ja juz tez krwawilam ale mnie zostawili na 24 w szpitalu bo mysleli ze sie juz zaczyna, dali mi jakies zastrzyki i do domu, w piatek ide na usg i w koncu powiedza mi kiedy z torba mam przyjsc. tak bym chciala przytulic juz malenstwo, a tu cisza, jedynie co to pietke mi wbija pod zebra :) czasem z pelna premedytacja :) daj bebolek znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane... z Pania Aneta jestemumówiona na sobote!! powiedziała ze mam sie niedenerwowac i odpoczywac... ale odpoczynek trudno sobnie wyobrazic z trójka dzieci na głowie:( ale staram sie jak moge... mam wielka nadzije ze wszystko jest w porzadeczku. naszczescie pojade z moim mezulkiem.. wiec poogladamy dzidzie na monitorku i posłuchamy serduszka:) pozdrawiam moze jeszcze dzis zajrze doi was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek to jest teraz najwazniejsze,zebys odpoczywala :) Staraj sie odpoczywac, bo to moze byc od przemeczenia :O Nie martw sie wszystko bedzie dobrze 🖐️ Pozdrawiam reszte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×