Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gosiu Bardzo Ci dziekuje :) za rade bo kazdy mi inaczej mowi a ja w stresie juz zyje i sama nie wiem co mam pakowac a czego lepiej nie :O Czytalam i spisalam wszelkie i nformacje odnosnie potrzebnych rzeczy jutro przyjada :) A z ta oliwka to masz racje bedzie napewno bardzo przydatna dlatego tez jutro przyleci :P Dziekuje za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
z polski przyda wam sie vagosan do przemywania miejsc intymnych w razie infekcji ale mozecie uzywac zapobiegawczo, bobofen - herbatka z kopru i rumianku w razie kolki i 1 opakowanie plantexu bo go mozna uzywac najwczesniej, ja mojemu filipkowi dalam raz plantex ale rozrobilam go w podwojnej ilosci wody i pare lyczkow herbatki jak to moja mama mowi slomki z normalnych ziaren kopru i kolka przeszla po paru godzinach :P teraz filipek juz slodko spi. moja mama kupila mi 10 pieluch tetrowych ale z grubszego materialu bo tu sa tylko cienkie i po 3 praniach nie wygladaja zbyt dobrze i 5 takich super pieluszek flanelowych, ktorych tu tez nie moglam dostac. tak wiec,,, filipek spi w lozeczku ale jak na razie w rozku i na to kocyk wiec nie boje sie ze sie w nocy odkryje jak sie wierci, jak nie odbeknie to go klade na nboczku i nie ma jak sie obrocic na plecki :p tak wiec rozek ma wykryty tymi z flaneli a reszta to sluzy jako sliniaki i jak filipka przebieram na dole to na ceratce wiec na to klade pieluche, w razie gdy czegos zapomne albo filipkowi sie czegos zachce to nie ma obawy przykryje go tetra i mu cieplo i ja nie mam stresu :) poza tym mama przywiozla mi rozek z taka wkladka w srodku wiec teraz ma poki maluch sie nie usztywni ma plecki na prostym :) zmieniam zdanie o aphtinie, na dawidka kolezanki dziala ale mi filipek marudzil wiec poszlam z nim do mojej lekarki i dala mu syropek, pachnie migdalami, na poczatku babel sie krzywil a teraz marudzi jak wyjmuje palca (bo musze sobie palca wysmarowac i mu dawac do ssania) i chce wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaIrlandia - MATKO ! OGLĄDAŁAM WASZE ZDJECIA tosz to cud !!! :) Boże jakieśliczne maleństwo,to wszystko te chwile .....tak sie wzruszyłam,ze siedze i chlipie sobie...:) Nie mialam pojecia ze bede tzrymać taką kruszynke delikatna :) Ciesze sie waszym szczesciem.Zycze pociechy z Filipka ,dużo zdrówka i miłości dla waszej trójeczki :) Ach i naprawde wielkie dzieki za wszelkiewskazówkijakie zamieszczasz,nie masz pojecia jakie to dla nas was wazne - można wszystko na spokojnie rozplanowac.Pozdrawiam:) Zabcia83 - cześć żabencjo :) fajoskie fotki !:) chyba mamy podobnej wielkości brzuszki ?:) a znasz pleć? Zupełnie inaczej odbiera sie człowieka jak juz sie go zobaczy ( to tylko takie moe odczucia ) tzn. chodzi mi o to ze ma sie juz jakiewyobrazenie ,jest to jakiś rodzaj \"wiezi\" - nie zrozumcie mnie broń Boze zle .... Jestem jakby tu nowa staram sie poukładac sobie kto jest kim i bardzo sie ciesze ,że jesteście drogie mamusie :) Kitek82 - hello kitek jak odczucia w szpitalu,napisz koniecznie :) Bebolek 20 - bebolku biedniutka ,bardzo Ci współczuje nie potrafie nic zaradzić (niestety) ale szczerze zyczeTobie i maleństu zdrowka. Dora kochane dziewczatka uciekam gotować pózny obiad dla moich chłopakow.O matko!!! czemu taknapisałam??? przecież nie znam płci!!!??? Zmykam ,jesli kogos pominełam to szczeg.pozrawiam !!!:) do wieczorka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka :D A znam,ale nie chce nastawiac sie,ze napewno bedzie dziewczynka Choc nie ukrywam,ze byloby super,ale dla mnie najwazniejsze jest zeby nasza dzidzia byla ZDROWA jak rybka :)A ty Melka w ktorym jestes miesiacu :),bo juz niepamietam :P Sorka,ale was sie ostatnio tutaj tyle nazbieralo,ze dopiero od niedawna wiem ktora to ktora :P Jak sie wogole czujesz ? Gdzie jest reszta Kitek82 :) 🌼 Kathy :) 🌼 Wiola :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
no moje drogie, jak juz dojdziecie do siecie to pierwsze co Wam przyjdzie do glowy to jak sie taka kluseczka zmiescila w brzuchu :) nie zdawalam sobie sprawy jak to mozliwe, macie jakas diete czy nie??? bo ja mam 2 miesiace na dojscie do siebie za niedlugo kupuje steper, ze spacerow nici to moze chociaz w domku troche pochodze, zaczne od 5 min rano i wieczorem wolnym tempem bo nie chce sobie czegos tam zrobic, pamietam ze kiedys zrobilam sobie diete kapusciana czy jakos tak, mama ma mi przeslac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam zadnych konkretnych diet :P ,ale moge ci jedynie napisac,ze zawsze jak chcialam schudnac to wykluczlam biale pieczywo i maczne :)No i wierz mi,ze pomagalo :)Przede wszytskim ruch i jeszcze raz ruch steper jak najbardziej najlepiej wejdz poszukaj na stronce - www.zyjzdrowo.pl moze cos tam znajdziesz :) Zreszta zoabcz na forum diety dziewczyny tam wymieniaja sie doswiadczeniami na temat roznych diet :) Ja jak narazie :) ide do kuchni po ciasto drozdzowe,bo sie wlasnie upieklo musze skubnac,bo ten zapach doprowazda mnie do szlu :P Tak mi sie chce tego ciasta :) Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
no pieknie ja tu o diecie a ty mi o ciescie drozdzowym :p jak bedziecie chciala to wam przesle przepis bardzo prosty na jablecznik z beza, przepis przyszlej tesciowej po prostu palce lizac :P a co reszta dziewczyn nic nie pisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheeh Gosiu nie martw sie jeszcze troszke i dolacze do Ciebie dlatego narazie jeszcze sie naciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam juz isc spac ale sie chyba uzaleznilam od tego forum hehe:) Zabcia83 -zabijesz nas tymi opowiesciami o drozdzowym ciescie ...:) co do ciazy to w ten wtorek skonczymy 28 tydzien.Czy wy tez mialyscie zwroty głowy bo ja miewam takie jakbym miała cały czas jazde...:)ale tak poza tym to czuje sie dobrze ,czasem mam tylko dni ze mi sie nic nie chce robic i tak własnie robie ,bo jak to mowił Kubuś Puchatek: nic nie robienie jest baaardzo meczace :) Hmmm,tak sobie mysle,ok 26 lipca sie wyprowadzamy na jakas chyba wioche:) zeby mieszkac ,no wiecie tylko sami ( ponoc im dalej tym taniej...) i jakbysmy sie tak spotkały u nas?( nie koniecznie w tym terminie moze pozniej ?) Np.Niektore brzuchate niektore juz dzieciate ,mogłoby byc wesoło co nie? No a poza tym mogłybysmy posmakowac tej słynnej drozdzowki o ktorej tak sie rozpisuje Zabcia83 hehe :):):):) gosiaIrlandia - dieta kapusciana ,hmm Kwasniewski ponoc schudł od ttego:) mnie kapusta kojazy sie jedynie z gołabkami i bigosem (mniam) ale to chyba nie jest dobry pomysł. Och Wyyyy ! jedna o ciescie ,druga o kapuscie i teraz głodna jestem a juz tak pózno....i musze sie sokiem zadowalac.....:( Na dodatek moj styrany praca maztak chrapie i ma wzdrygi ze na pewno nie zasne.On tymi wzdrygami mnie potrafi w nocy obudzic i wystraszyć...7swiatów normalnie,wasi tez tak mają ?:):):):)Chyba w odwecie bede go budziła i mowila ze mi wody odeszły hahaha ale by sie wkurzył..:):):) Dobra głupoty wypisuje ,zegnam Panie drogie Panie ,caluchy dla Was ,waszych bąbelkow papa:) do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
zeby Was nie draznic ja nie mialam zadnych objawow ciazy oprocz: braku okresu i rosnacego brzucha :P zero nudnosci, spuchnietych nog, smakow zachcianek i nie wiem co tam jeszcze, pod koniec ciazy troche mi palce u rak spuchly :P szczesciara ze mnie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
no to spacer za nami, ucieklismy przed deszczem, poszlismy do sklepu i z powrotem ok 40 min, jestem cala zmachana z jezorem na wierzchu :P pozostale kilogramy robia swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
a Was na porodowki powywozili??? :) u nas kolejny dzien jakos minal, moja mama jutro a raczej dzis w nocy wyjezdza wiec zostaje sama :( dobrze ze bartek zaczal prace na dzien bo inaczej byloby ciezko, jutro ide do kolezanki i jej miesiac starszego bobasa :) no i jak mamy nie ma to od jutra dieta dieta dieta ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!! co tam u was??? u mnie coraz leiej z dnia na dzien swedzenie znika!!! HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie wy sie wszystkie podizłąyscie!!! żabciu u ciebie już chyba mama lub tesciówka?? tak?? mam nadzieje ze wszystko w porzadeczkiu bo nic sie nieodzywasz!!! kochana jak znajdziesz chwilke to napisz mi prosze o tym tanim sklepie w dublinie co wszystko dla dzidzi mozna kupic. ja sie biore za obiadek.. jutro ide sie umówic na wizyte do mojego GP bo teraz tam mam ja miec:) choc tak naprawde niewiem po co te wizyty tam skoro on tylko zapyta jak sie czyje i nic wiecej.. bo tu u nas niepobieraja moczu ani krwi.. ale jak mus to mus!! dobra ja uciekam mam nadzieje ze znajde jeszce chwilke zeby zaklikac dzis do was pozdrawiam wszystkie !!! A gdzie te nasze staraczki??? nic sie nieodzywaja!!! dajcie znac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Czesc dziewczyny, juz jestem po dlugiej nieobecnosci. Taka jakas melancholijna ostatnio jestem, ze za kazdym razem po wejsciu na forum plakac mi sie chce wiec nic nie pisalam. @ dalej nie ma, to juz ponad 40 dni. Chyba powinnam zrobic test ale zwlekam caly czas bo nie chce sie rozczarowac. Ide w piatek do lekarza, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziewczyny, ja juz watek stracilam. nie mam pojecia co ktora robi, ktora rodzi, a ktora nie. Zabcia, ci juz chyba niewiele zostalo, prawda? Tak starsznie zazdrosna jestem. Kto wysylal zdjecia? Ja tez chce i poprosze na moj e-mail: kathy100@interia.pl. Violaa, gdzie jestes? Jak praca? Jak starania? Kitek, z toba dawno nie rozmawialam, az sie stesknilam. Pozdrawiam reszte. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kolezanki :D U mnie tesciowka juz jest :P Wczoraj przyleciala :) Sama jestem ciekawa jak to wszysto bedzie wygladalo czy nie bedzie mnie denerwowac,bo jak kazdy zna zycie tesciowki potrafia byc uszczypliwe.A moj misiek to jej pierwszy syn,wiec wiadomo musi mnie pewnie przeswietlic czy sei nadaje na synowa :P hehe,ale ja sie nie dam :P U mnie urwanie glowy nawet za bardzo nie mam kiedy wejsc i do was zajrzec 😭 Postaram sie jednak do Was czasem zajrzec,ale widze ,ze pustki 😠 Tylko gosie widac na posterunku :) 🌼 Gdzie reszta meldowac sie :P Gosiu ja jeszcze nie urodzilam :P Dzidzia sie nie szykuje cos nie chce na swiat :( A szkoda,bo ja juz bym chciala ja miec na raczkach :) Jak tak patrze na tego twojego filipka to Ci zazdroszcze :P No,ale moze juz niedlugo :)POZDRAWIAM Trzymajcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathy100 :) Wysle Ci fotki :) ale na dniach lub jak znajde czas :),zeby sie wkrasc do kompa ;) Bebolek u mnie juz tesciowka jest Nawet nie mam za bardzo kiedy wskoczyc,zeby sobie z Toba pogadac :P Wysle Ci fotki w takim razie jeszcze raz jak bede wysylac do Kathy :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
no to jeszcze melki brakuje do zameldowania :) wieczorem zrobilam obiadek, kurczaka po meksykansku, filipek spi jak zabity wiec ja puscilam mu berry white a i ide sobie porzadki robic, bylam u kumpeli i jest w szoku ze filip sam zasypia bez bujania, hustania i w halasie i ze jest taki spokojny :P no ale mus to mus pamietajcie bedzie ciezko ale badzcie nieugiete :) filipka biore na raczki ale jak widze ze juz przysypia to go od razu klade zeby sie nie przyzwyczail a w nocy to butla pampers gasze swiatlo i moze marudzic az padnie, przewaznie zasypia od razu w lozeczku sam bez mojej pomocy :P jak juz filip zasnie to trzesienie ziemi go nie budzi :) moge nawet przy nim odkurzac i jeszcze jedno w dzien caly czas cos gra i rozmawiamy normalnym tonem natomiast w nocy cisza i spokoj moze jeszcze potem zajrze :P buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MELKA no wlasnie gdzie Ty sie podziewasz :) A ja wkradlam sie na chwilunie :P Wlasnie wrocilismy ze spacerku :) No,zle wymeczyl mnie ten spacer juz przy tej koncowce dziewczyny nie chce mi sie za bardzo chodzic :( Tesciowka robi wlasnie obiadek :D Przynajmniej mi pomoze, bo ostatnio nic mi sie nie chce a niekiedy to juz nawet sil stac za dlugo nie moge,bo krzyz mi dokucza 😭 Gosia ty sie ciesz,ze nie mialas zadnych objawow ktore by ci dokuczaly, bo ja to niestety narzekam :( A poczatek byl straszny szczegolnie z rana wiadomo dlaczego :P A teraz jeszcze krzyze i puchne :( niedlugo napelnie sie jak balon :P Kobitki a jak Wasze tesciowki ? Jakie macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej żabciu... pytałas jaki sa nasze tesciówki... Moja jest nieciekawa.. nielubi mnie zreszta z wzajemnoscia... staram sie ja polubic ale niemoge .. jest strasznie fałszywa... na slub nawet nieprzyjechałą wymyslałą setki powodów... myslałą ze jej syncio wszystko odwola bo mamusia nieprzyleci ale sie przeliczyła... bo slub z nia czy bez niej i tak sie odbył!! jak sie dowiedziął ze staramy sie o dzidzie to przy mnie gadała jaka to niejest szczesliwa a mojemu ukochanemu gadała ze da se kolejnego BCAHORA zrobic i tyle ze darowałby sobie i takie tam.. myslała ze jak mnie niewidzi to ja niesłysze z drugiego pokoju... a do mnie na dodatek powiedziął ze jak bedzie chłopak to do todziny nieprzyjmie!!! i jak ja lubic!!! kiedys na poczatku mojej znajomosci z ukochanym stwierdziła jak mi robił sniadanie do łóżka ( miałąm chore kporzonki) ze mu \"dupy \" za to daje... wiec naprawde mam nieciekawie... jak to powiedziła wziełam mojego meza na rozmowe i mu powiedziałm ze ja w takich warunkach mieszkac niebede i musi wybvrac albeo ja albo mamusia... w dodatku działo sie to wszystko w moje 18 urodziny(wtedy poroniłam z nerwów przez nia):( niezatrzymał mnie.. jak wychodziłąm na dwoerzec... ale mineło 2 tygodnie jak załatwił domek do mieszkania dla nas i przyjechał po mnie z waliza... nieodzywalismy sie z jego matka przez 3 miesiace... niewiedział gdzie mieszkamy.. i co sie z nami dzieje.. mój skarb był taki szczesliwy ze wreszcie sie od niej uwolnił ze szok... tesciu mimo ze jest alkoholikiem bardzo mnie polubił.. gdyby nie on nieskonczyłabym szkoły... miałam straszne zaległosci z chemi i matematyki po operacji niemogłam wrucic do szkoły przez 4 miesiace.. i dzieki niemu sie udało bo mnie nauczył tego czego nauczycielki niemogły przez 3 lata..... wiec widzicie same ze niemam ciekawie... ona wszytsko wie lepiej a jak mój powiedził ze jestem w ciąży to niebyła zbyt zadowolona a jak już dowalił jej ze przy dziecku bedzie mi tylko moja mama pomagac to sie oburzyła!!!! niedziwcie sie ze ja niechce jej pomocy... ooo ale sie rozpisałam... a jest tych opowiesci jeczsce na 4 kartki pisania... no nic naszczescie my jestesmy tu a ona 3 tys. km od nas weic teraz mamy przynajmniej normalne życie bez wpierdzielania sie z jej najlepszym zdaniem pozdraiwam.. i czekam na wasze story.... pa żabci tak wróciłam do nazych pierwszych postów... ja byłam w 11 tyg a ty 27... kurcze ale ten czas leci... a przecież było to tak niedawno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem Kochane po dwoch dniach wolnego znow w pracy :) W poniedzialek spedzilam 4 godziny w Rotundzie ale musze powiedziec ze spodziwalam sie ze bedzie gorzej a nawet mi sie podoba to jak tam wszystko maja zorganizowane. Polozna srednio mila byla na wstepie zapytala sie mnie czy po angielsku mowie to juz jej chcialam powiedziec ze nie tylko przyszlam sobie na nia popatrzec :) ale sie powstrzymalam a ona przez cala wizyte ziewala az ja zaczelam i tak na zmiane sobie ziewalysmy :) Slyszalam serduszko niuni :) malym brzuchem mam sie nie przejmowac bo taka moja uroda :) nawet schudlam pol kilograma i teraz waze 56 :) Gosia ja tez mam bezobjawowa ciaze :) cale szczescie. No teraz jedynie skurcze zaczely mnie w lydki lapac nocami ale juz biore magnez wiec powinno byc lepiej. Dzownilam do pani Anety cytologia i wymaz ok wiec jestem cala happy :) W poniedzialek mam usg w rotundzie, a 10 lipca pierwsze zajecia w szkole rodzenia. Czy wy tez chodzilyscie albo chodzicie?? Gosiu twoje rady cenniejsze niz zloto :) Zabciu ja to juz sie za ciebie chyba denerwowac zaczelam :) mam nadzieje ze jak gosia znajdziesz czas dla nas tym bardziej ze ten sam szpital nas czeka :) Kathy 😍 nawet nie wiesz jak mocno za ciebie kciuki trzymam :) Pisz co tam u lekarza.... Mnie dzis spotkala mila niespodzianka od asystentki szefowej dostalam mini wyprawke dla corci :) 3 sliniaczki, 3xskarpeteczki, 2 body i kocyk jeszcze z szoku nie moge wyjsc :) W Polsce w zyciu nikt by sie nie domyslil zeby cos takiego zrobic a tu prosze :) strasznie to mile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Bebolek 20
Nie znam twojej tesciowej,ale chyba nie powinno cie dziwic,ze tesciowa nie chciala na przyszla synowa dziewczyny,ktora w wieku 18 lat zachodzi w ciaze :o i jeszce sie z tego cieszy.A jesli masz 20 lat,jestes w ciazy i tak mlodo bralas slub-to tez sie nie dziwie ,ze sie czepiala.Moim zdaniem i na jedno i na drugie za wczesnie.A moze bys pomyslal o dalszej edukacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem po co ten komentarz....Kazdy ma prawo decydowac o wlasnym zyciu, a najprosciej jest anonimowo oceniac innych...i wlasciwie jakim prawem??? Mam dosyc pomaranczowych anonimow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek oj ja sie denerwuje,ale jakos maluda nie chce wyjsc :P A w sumie chcialbym :D Pewnie,ze Was nie opuszcze :) Bede pisac do Was jak tylko znajde czas :D Ja to jak urodze dziewczynke to moja lanlordka szykuje wyprawke :)po swoich corkach,bo stwierdzila,ze jej juz sie nie przyda :)Bylam w szoku jak to powiedziala ona nawet zadzwoni,zeby sie zapytac jak sie czuje i,ze mam ja poinformowac jak juz urodze :) Bardzo mile to nie powiem :P W Polsce bym pewnie takiej osoby nie spotkala. A do Rotundy znow ide za tydzien :O A potem znow za tydzien no i zoabczymy :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby która pisała na mój temat: niewiem dlaczego sie mnie czepiasz skoro nawet mnie nieznasz!!! mi takie zycie odpowiada i uważam ze niemasz prawa komentowac tego wszystkiego nieznajac mojej histori.. która naprawde niejest ciekawa. a tak dla zaspokojenia twojej ciekawosci: 1. wtedy ani ja ani mój obecny maz ani tesciowa niwiedzieli ze jestem w ciażuy!! dowiedziąłm sie u lekarza!! nastepnego dnia! 2. brałam slub w wieku 20 lat bo uwazamy z mezem ze skoro sie kochamy (jak zaczelismy wszystko wiedziec niewiedzielismy ze jestem w ciąży) i staramy sie o dziecko to niewidzimy przeszkud by niezatwierdzic tego w urzedzie. 3. o ciaży sie dowiedziłam w marcu a w stycznoiu był załatwiony slub 4.jesli chodzi o moja edukacje to uwazam ze jest to indywidualna sprawa..a na studia lub jakas szkołe policealna zawsze sie mozna wybrac nieco puzniuej!!! pozatym mieszkam w irlandi a tu jest wielu ludzi którzy maja z problem z czytaniem i pisaniem tpo dlaczego mam sie czuc gorsza?? ze niemam studiuw ani matury!!! przyjechałam tu z mezem sie czegos dorobic.. a nie zyc jak szczury w polce głodza sie bo niema na nic pieniedzy!!! i skad wziasz na dalsza edukacje... zreszta widze ze jestem osoba tzw\"lepszego pokroju\" która i tak nic z tego niezruzumie iu dalej bedzie miaął swoje zdanie. kochane wybaczcie mi ten monolog to \"OSÓBKI LEPSZEGO POKROJU\" ale nielubie jesli ktos mnie ocenia a mnie niezna.. mam nadzieje ze wam to nieprzeszkadza. nic sobie z tej uwagi niezrobie poniewaz niewart. a jak tam u was?? u mnie dzidzia od rana daje kopniaczki a nocy szalała do 1 niemogłam zasnac.. kopniaczki to chyba najcudowniejsza rzecz która ta malenka osóbka moze powiedziec \"ja tez cie kocham mamusiu\" pozdrowionka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane napisałam w tym monologu ..\"... widze ze JESTEM osoba ....\" miałao byc \" widze ze JESTES osoba\" wybaczcie blad lecz za szybko pisałam i niezwruciałm uwagi lece obaczyc na miesko w piekarniku:P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane napisałam w tym monologu ..\"... widze ze JESTEM osoba ....\" miałao byc \" widze ze JESTES osoba\" wybaczcie blad lecz za szybko pisałam i niezwruciałm uwagi lece obaczyc na miesko w piekarniku:P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
czesc dziewczyny, co u was? Bebolek, nie zwracaj uwagi na ten komentarz. Nienawidze jak ludzie oceniaja innych zupelnie ich nie znajac. Po co wogole durniu czytasz ten topik? Nikt cie tu nie chce wiec spadaj i nie wracaj. Mowie wam dziewczyny - nienawidze debili. Zabcia, slij te fotki, slij. Jak maluda? Juz sie pewnie tak bardzo nie mozesz doczekac? Kitek, ty to mnie rozmieszyc potrafisz. Ciekawe jak ta polozna by zareagowala gdybys jej to naprawde powiedziala. Dobra jestes. Mnie tez denerwuje jak mnie pytaja czy po angielsku mowie. Violaa, gdzie jestes? Pozdrawiam reszte kobietek. Uhh caly czas jestem zla na tego debila. Co za glupi komentarz. Tylko tyelk mu nakopac. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
jeju mamuski nie kloccie sie bo to nie ma sensu, jestesmy komletnie rozne, kazdy przyjechal tu z innego powodu, dla mnie nie wazne jest wyksztalcenie wiek itp ale nasze doswiadczenia w czasie ciazy i macierzynstwa. sama mam 22 lata mieszkamy z bartkiem razem 2 lata chcemy sie pobrac wkrotce nie ze wzgledu na filipka ale dlatego ze planowalismy to wczesniej. co z tego ze mialam dobre oceny i zaczelam studia, nie skonczylam ich ale przyjechalam tutaj i wiecie co wiele ludzi na poczatku ocenialo mnie ze jestem durna ze nie skonczylam studiow ale to teraz ja mam dom, nowe auto laptopa, przystojnego partnera, cudownego synka i nie martwie sie co bedzie jutro. teraz to ja zyje na dobrym poziomie i spie spokojnie a inni po studiach wyjezdzaja. pewnie ze chce skonczyc studia ale wole najpierw zdac tu certyfikat. nie ma ludzi glupich bez studiow i madrych po studiach! taki podzial nie istnieje! mnie nie bylo stac zeby dokonczyc studia w krakowie i sie tam utrzymac,po zajeciach od razu szlam do pracy, niech zyje tpsa a kiedy mialam wolne dorabialam ulotkami i wierzcie mi na dluzsza mete nie wychodzi!!!! z reszta nie mam ochoty za bardzo do tego wracac, tak czy inaczej znalazlam szczescie. na forum nie da sie opisac naszych sytuacji zyciowych, nie da sie przekazac do konca to co mamy na mysli a ten temat byl zalozony przez bebolka zebysmy sobie pomagaly a nie ocenialy nawzajem tak wiec moje drogie zgoda ma byc koniec kropka :P pozdawiam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
nie powinnam sie wtracac ale byla tu taka mila atmosfera i jak ktos sie wypowiada na czyjs temat to nie powinien anonimowo!!! bo to tak jak obgadywac kogos za plecami, sloma w butach i nic wiecej!!! kathy100 jak tam test??? zrobilas juz??? ja bym chyba tyle nie czekala. irlandczycy to dziwny narod ale wiecie co pare razy bardzo mile mnie zaskoczyli, najpierw jak zaszlam w ciaze i o tym mowilismy to wszyscy reagowali: wow, ale super, gratulacje itp a w polsce: boze, jak sobie dacie rade, bez slubu i tylko narzekanie, mowie o ludziach obcych ktorzy do konca nas nie znaja!!! zeby nie bylo porozumien, w kazdym razie tu wszyscy tak fajnie reagowali najbardziej mnie zaskoczyli jak w hotelu dziewczyny z ktorymi pracuje chodzily z ogromna kartka do podpisu i zbieraly na prezent, zebraly az 160 euro, wiec kupily vouchery do najlepszego sklepu z ciuszkami dla maluchow. nie chodzi o pieniadze ale o sam fakt ze kazdy entuzjastycznie chcial sie dorzucic, nawet generalny mial gest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×