Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

hej kochane!!! dzieki za wasze opinie!!! ciesze sie ze kazda z nas ma jakis cel na tym forum i tym ze tu jestesmy.. Gosiu ze mnie tez sie wszyscy nabijali ze w ciemno z Pawłem jedziemy on całkiem bez jezyka musielisy sie nazapożyczac zebynas było stac na wyjazd.. nikt niedawał nam szans ze nam sie uda... minoł miesiac... ciezkiego życia w hostelu w dublienie na poszukiwanie pracy.. i co mój ukochany zaczoł szkolenie a tydzien puzniej ja dostałm prace... wiec teraz to do mnie wzyscy z polski załatw mi prace!!!i masz całkowita racje z tym ze teraz to mi zazdroszcza laptopa i to nie najtanszego!! ze mnie stac na wszystko i niemartwie sie czy bede miec na chleb!! a najwazniejsze niemusze byc na utzymaniu rodziców!!! ja uwazam ze kazdy jak najszybciej powinien sie usamodzielniac...jak najszybciej.. takie jest moje zdanie.. wiem ze niebyło mnie stac na samodziele zycie w polce wiec próbwalismy za granica... teraz moj skarb mówi po angielsku bardzo dobrze!! i jestem z niego dumna no dobra ja uciekam !!! do zaklikania jutro!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
ciesze sie bebolku ze mieliscie sily na to wszystko :) bo to bardzo wazne a z tym zalatwianiem pracy to tez roznie bywa, bartek zalatwil koledze i kuzynowi i nawet nie chce mi sie mowic jak nas wyrolowali. kolega na 500euro a o kuzynie to za dluga historia... ja tu staram sie diety trzymac a jak moja kumpela co przychodzi to zawsze cos slodkiego przyniesie :P niestety stepera nie ma w sklepie, trzeba czekac ale bartek pojechal mi po chleb vasa :) kurde przez ta pogode nawet na spacer sie nie da :( jesienna melanholia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM.....................ale bardziej wegetuje niz żyje........jestem wykonczona.Ciagle te cholerne koszmary!!!!! Raz rodze,kota,raz mysz ,ciagle sama odbieram poród,krzycze przez sen i szarpie sie z Łukaszem(nie świadomie) I ciagle ten stres.......długoby opowiadac.....Pisałam ze zmieniamy mieszkanie(nie chcemy mieszkac dłuzej w 7 osób) ale ja martwie sie ze ten lanlord cos znowu wymysli i nie odda nam kaucji....nowe mieszkanie daleko na wygwizdowiu ale tanio i sami .Tak tak tylko ,ze do najbilzszej miescinki 6km.jak ja z buta bede chodziła tyle do przystanku? a szkoła rodzenia?,nawet oddychac nie umiem.....:(:(:( Misiek sie zażyna 16godz.nie ma go w domu......A mnie juz łeb peka odtego myslenia.Co gdzie jak załatwic,kiedy itp.jeszcze ta przeprowadzka ,tez dokładnie nic pewnego dokąd?Kreci mi sie w głowie ,widze na zółto i mam jakies leki ze ktos jest w domu .Jak do porodu nie zwariuje to bedzie cud!!! NIe wiem co robic....a Was tez nie chce zanudzac swoimi problemami ,bo każdy ma swoje........ Bebolek 20 - ciesze sie ,ze Twoje dolegliwosci ustepuja.Co do tesciowej to naprawde współczuje.....a ja myslałam ,ze to jamam złe relacje.....Tyle tylko ze my staramy sie nie wchodzic sobie w droge.Mnie jedynie wkurza to ,ze moja tesciowa faworyzuje córke,zawsze tak było( jej poprostu sie nalzy, bo młodsza),natomiast Miskowi kazdy gest zostaje wypomniany.....Ja tez jestem najmłotrza i miałam łatwiej ale nigdy moi rodzice nikogo nie wyrozniali.Nawet dzis jesli ktoremus chca i moga pomoc ,to pytają reszty rodzenstwa co o tym myslimy ,czy zgadzamy sie zeby pomoc teraz np. mojemu bratu bo w tej chwil On tej pomocy najbardziej potrzebuje i to moim zdaniem jest ok. Ale nic tam.Naprawde tesciowej nie zazdroszcze i podziwiam Cie ze sobie z tym radzisz i jesteś dzielna :) Kitek82 - widzisz i nie taka rotunda straszna jak ja opisuja....:) dobrze ze wszystko wpozadku.Na którego masz termin ,bo ja 22 wrzesnia a szkołe mam na 30 lipca, czy im sie cos nie pomyliło? hmmmm czy to dla mnie nie zpózno? Moja wizyta w ten poniedziałek,3majcie kciuki. Zabcia83- powodzonka w oczekiwaniu na malensto,pewnie sie nie mało denerwujesz ,3mam kciuki za Was i pomodle sie o szczesliwy poród:) Bede czekala na Twoja relacje z porodu no i symptomow:) kathy100- dzis jest piatek wiec 3mam kciuki,a nawet jesli nie poszłoby bo waszej mysli ,to nie smuć sie na wszystko przyjdzie czas i tak uważam ,ze jestes najdzielniejsza z nas wszystkich :) A co do angielsk.u lekarza, to nie dziwcie sie ze pytaja .Ja Bogu dziekuje ze pytaja....musze chodzic z mezem.....czuje sie jak alien...!Zrozumiem ale za nic nie odpowiem ,nawet jesli wiem jak....:(:(:( gosiaIrlandia- Gosienko,coz moge powiedziec? Pogratulowac organizacji i Filipka :) Ze tez Ty wiesz ,kiedy to wszystko ogarnac i jak ? Ja nie wiem ,czy ja sobie poradze z tym wszystkim ? Dobrze dziewuszki ,chyba bede uciekac....powinnam zrobic obiad ale mam takiego egzystencjala ,ze pojecia nie mam jaksie za niego wzasc i co tu znowu upichcic? Miłe Panie :) zycze zdrówka i wiecej optymizmu niz ja posiadam...Całuski do zklikania pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!!! I znow leje :( Melka ja mam termin na 9 pazdziernika. A szkole rodzenia na 10 lipca wiec cos chyba im sie u ciebie pomylilo bo to chyba troche za pozno wiec sie zapytaj. Ja tez w poniedzialek bede w Rotundzie ale ja tylko na usg :) A z tym pytaniem o angielski to ja rozumiem gdyby ona sie mnie zapytala z troska bo np chcialaby mi tlumacza zalatwic, a ta polozna z taka pretensja zadala mi to pytanie, bo przede mna byla trojka Polakow (para plus ich kolega w roli tlumacza) i chyba srednmio sobie radzili. No ale ja sie tez nie dziwie bo ja smigam po angielsku ale nazw wszystkich chorob tez nie znam :) wiec jej kazalam tlumaczyc co to za choroby i jeszcze sama polozna miala taki akcent ze szkoda gadac, no a skoro pojawilam sie tam sama to chyba oczywiste ze mowie po angielsku no bo po co bym przychodzila :) Pogoda taka ze najchetniej bym do lozeczka wskoczyla pod kolderke a tu w pracy siedziec musze a tu nawet zywego ducha nie ma tylko ja samiutenka :) az chyba cos zjem z nudow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
oj ogarniete to Wy tez bedziecie :P nie mozecie pozwalac maluchowi na pewne rzeczy, musicie go od razu przyzwyczajac ze w nocy sam zasypia w lozeczku, jak w ciagu dnia bierzecie go na rece (ja to robie dosyc czesto) to jak tylko widzicie ze przymyka oczy od razu go kladzcie, filip czasem zasypia nawet godzine bo wyrzuca specjalnie smoka i probuje wymuszac ale ja jestem nieugieta :p smok z powrotem i musi sam zasnac. nawet jak pomarudzi a nauczycie sie rozpoznawac sztuczny placz to nic mu sie nie stanie, przy najmniej spi dluzej. czasem jest ciezko no ale jest coraz lepiej, nie ma czegos takiego jak genetycznie grzeczne albo nieznosne dzieci, one polegaja na nas i tak na prawde to my je wszystkiego uczymy :) od jutra biore sie za diete trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Dziewczyny :) RozpisaLyscie sie niesamowicie :P he ale przynajmniej bylo o czym czytac A ja wczoeraj czasu niesttey nie mialam na rozmowe z wami,bo tesciowke mam 😭 no a dalej to juz chyba nie musze pisac :P Madre jestescie to same sobie dokaczcie :) Kochane zycie bywa okrutne to fakt,ale najwazniejsze,zeby dazyc do szczescia :) Ja jestesm osoba,ktora martwi sie na zapas,ale bedac tutaj nauczylam sie,ze nie warto sie przejmowac komentarzami wrednych ludzi,bo nie sa tego warci !!! Nie wiem jak wy ale przez ten wyjazd zrozumialam wiele rzeczy i czas tez mi pokazal kto jest moim przyjacielem.Po czasie slyszalam glupie teksty,ze ja sobie nie poradze,bo nie znam jezyka i te slowa byly bardzo bolace,bo prosto z ust moja najlepszej ( bylej ) przyjacioleczki.Czego bym sie nie spodziewala.Teraz wiem,ze to wszystko przez zazdrosc !!!Zawsze bylo tak,ze ona miala lepsze ciuchy drogie kosmetyki itd..9czego nigdy jej nie zazdroscilam )Teraz kiedy sie role odwrocily wypowiada sie na moj temat w sposob bardzo nie mily,ale ja juz tym sie nie przejmuje ,bo wiem,ze moge sie pochawalic swoim sukcesem ;)Wlasnymi rekoma dorobilam sie rzeczy na ktore ja dzis i nawet za kilka lat nie bedzie stac :) A poza tym jak juz wspomnialam najwazniejsze,ze jestescie szczesliwe.A to ludzi czasem boli,ze ktos ma wiecej szczescia i dlatego tak sie dzieje,ze ktos zle o nas mowi :P Bebolek nie przejmuj sie komentarzami ludzi,bo najwazniejsze,ze kochasz swojego meza i,ze stworzycie prawdziwa kochajaca rodzine :)Ciesz sie,ze nie musisz sie martwic o lepsze jutro,bo masz to jak w banku a nie ma nic piekniejszego jak widok kochajacej rodziny :D Nie ma znaczenia ile masz lat ale jaka jestes osoba i co saba reprezentujesz.Zreszta ja nie uwazam,zeby studia dawaly przepusteke na lepsza przyszlosc,wiec glowka do gory i mysl o swoim dzieciaczku :) Gosiu ja tez nie skonczylam studiow skonczylam studium a moja przyajciolka twierdzila,ze niczego w zyciu nie osiagne jak bede miala takie podejcie,ale ja chciallam sama decydwoac o swoim losie 😠.I ciesze sie,ze wybralam taka droge bo mam kolo siebie juz niebawem dwie osobki dla ktorych chce zyc :)I wiem,ze dla mnie to jest najwieksze szczescie :D A wiesz mi gosiu,ze studia nie daja rzadnej przepustki na lepsze jutro :O Moze i dobrze miec tytul magistra,ale najwazniesze,zeby byc szczesliwym i postepowac zgodnie z soba:) A ty teraz masz czym sie pochwalic :) Jak filipek czytam twoje wskazowki i musze przyzanc,ze masz bardzo fajne podejscie :)Tak trzymaj Melka pisz nawet jak bys miala powazne problemy :) I za duzo sie nie pzrejmuj teraz mysl o dzidzi ona jest teraz najwazniejsza pamietaj,ze ona czuje co mamusia czuje.Nie stresuj sie tym wszytskim tak,bo nie ma sensu wierz mi :P Wiem co pisze bo mialam nawet gorsze sytuacje duzo gorsze.Tez zmienilismy mieszkanko bo mieszkalismy w 8osob nie do wytrzymania !!Nawet moj wlasny brat okazal sie ostatnio...😠 a teraz udaje ze nic sie nie stalo !Tez wszystkim sie martwilam a potem stwierdzila,ze nie ma sensu :P Mysle o dziecku reszta sie nie liczy :)Modl sie modl o mnie ,bo ostatnio miewam jakies skurcze :P Kto wie moze juz powoli sie zbliza :0 Ja tez bede sie modlic o Ciebie :) Kitek Nie dziw sie ze pytaja o angielski bo jak bys miala na 10 pacjentow 2 ktorzy cie rozumieja to tez bys wkacu zaczela pytac.Jak bylam na tych testach u poloznej to sma mi mowila,ze to jest juz meczace ale nie maj wyjscia,bo musza to robic.Jak wiec widzisz im tez nie jset latwo :O Ja akurat trafilam na fajna polozna ;)To bardzo dobrze ze tak sobie radzisz z angielskim :) Zazdroszcze Ci ,bo moj jest slaby ale jakos sobie sama radze :)Ucze sie przed kazda wizyta :) i nawet wiele razy sie przekonalam,ze warto tak robic zeby uniknac nie milych sytuacji Jak sie czujesz ? jak w pracy ? Kathy wysylam Ci dzis foteczki dlatego prosze o raport czy doszly :P Jak tam kochana sie czujesz :) Zrob ten test ja bym chyba zwariowala.U mnie jakos leci ale dzidzia siedzi cicho i chyba sie jej nie spieszy na swiat :P Wiola a ty gdzie jestes :) Pisz do nas czekamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
w koncu dzis nie padalo i bylismy z filipkiem na spacerze. w zeszlym roku caly czas pracowalam jak bylo piekne slonce a teraz jak mam wolne to pogoda beznadziejna :( siedze do 23 sama bo bartek ma 2 zmiane :( czasemi od tego siedzenia mozna juz kota dostac, jak nie pada to nie jest tak zle ale jak pogoda do dupy to sie poryczec mozna, jesienna depresja. na szczescie za tydzien zakladaja nam sky tv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
hej wszystkim, co tu takie pustki??? kupilam dzis steper i pilke gimnastyczna tak wiec biore sie za siebie, mam 13kg do zrzucenia :( pewnie troche to potrwa, nie macie moze jakis fajnych linkow do cwiczen z pilka? bo ja nie moge nic znalezc :( czuje sie jak pulpet ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Gosia a jaka mialas wage wyjsciowa ile przytylas do konca ciazy i ile teraz wazysz??? Ja zawsze bylam szczupla teraz raczej tez jestem ale juz sporo kg mi przybylo i zastanawiam sie ile jeszcze przybedzie do konca, no i tez juz mysle o powrocie do formy mimo ze jeszcze 3 miesiace z brzuszkiem ;) Faktycznie straszna cisza u nas.... Ja jutro ide na usg do rotundy :) juz sie nie moge doczekac jak zobacze mojego skarba :) A ostatnio to tak bryka ze moj P. sie boi ze cos tam sobie zrobi bo caly brzuch podskakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane 🖐️ Kitek ja juz przy koncowce i przytylam ok.15kg ( zeszlym miesiacu sie wazylam :P ) A teraz pewnie jeszcze troche przybylo kilogramow 😭 No,ale ja tez mam nadzieje,ze uda mi sie zrzucic :) Gosiu ja ci poszukam jakis linkow ale nie obiecuje,bo ja kiedys bardzo duzo cwiczylam i nawet mialam w planie isc do szkoly isnstuktorskiej Fitnesu :),ale plany sie pozmienialay :O Musze poszukac w moich notatnikach jakic cennych informacji :)pamietaj,ze najwazniejsze jest przy cwiczeniach systematycznosc i stopniowosc :D Nic na sile tym bardziej jak ma sie slabe miesnie trzeba stopniowo wzmacnic.Jak twoj skarb :D Pewnie grzeczny jak zawsze to dobrze,ze nie masz za duzo problemow z Filipkiem ;)Ciekawa jestem jaka bedzie moja dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia A na kiedy ty masz dokladnie termin??? Ja jak na razie przytylam ok 5-6 kg dokladnie to nie wiem bo nie pamietam ile wazylam na poczatku tylko ze ten moj brzuch taki maly ze pewnie jeszcze mnie sporo kg czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
przytylam z 53 na 76 masakra totalna :( najgorsze byly durne komentarze niektorych typu czy na pewno nie mam blizniakow bla bla bla w kurza mnie juz to bycie pulpetem, pewnie zejdzie mi jeszcze sporo czasu ale nie chce tak wygladac jak teraz, zle sie czuje z nogami sobie szybko poradze bo ma ten sterper ale najgorszy jest brzuch bo mam strasznie porozciagana skore :( ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek nieprzejmuj sie kilogramami kazda kobieta ma inaczej Dzis np.suslyszalam od tesciowki,ze ona tyle nie prztyla co ja ze byla szczupla itd...az mnie sie smutno zrobilo,bo przecierz nie zawsze to od ciebie zalezy ile tyjesz 😭 a ona mi tak dowalila :( Za to moj misiek jej powiedzial,ze moja zabcia schudnie,bo lubi sport :P A ty mam niepowinnas tak mowic az mi sie milo zrobilo :D Nie czuje sie zle mimo,ze przytylo mi sie duzo :O Mysle caly czas o dziecku :D O mojej kruszynce ktora chec juz nie bawem zoabczyc :) i dla niej moge tyc!!!! termin mam na 11 lipca :O J uz niebawem :) A ty dokladnie na kiedy :) ?jak sie czujesz wogole :),bo mnie strasznie nogi puchnom 😭 i wogole strasznie puchne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu Moja rada postaraj sie znalezc czas na polgodzinki zeby pobiegac :D WTEDY NAJWIECEJ MIESNI PARCUJE .Skora staje sie bardziej napieta miesnie brzucha pracuja :)Wybieraj lekkie cwiczenia nie przemeczaj sie na pocztku bo najwazniejsze jest zeby przygotowac miesnie do wysilku a nie meczyc je :) PAMIETAJ o orzgrzewce i na zakonczenie o naciaganiu miesni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sie przejmuje w druga strone i tez mnie ludzie wkurzaja bo komu nie powiem ze to juz 7 miesiac to robi zmartwiona mine i mowi o to male dziecko bedzie....grrrrr!!!! a lekarze mowia ze jest normalnych rozmiarow, wiec staram sie nie przejmowac... Ja termin mialam najpierw na 6.10 potem mi troche sie przesunal na 9.10 zobaczymy co jutro powiedza :) U mnie poza tym ze zaczynam odczuwac ciezar, o dziwo malego brzucha, objawow brak na razie :) A ostatnio zauwazylam cos dziwnego: podobno w ciazy moga stopy urosnac nawet o jeden rozmiar a mi zaczely buty spadac i to wszystkie....i to tak ze je na chodniku za soba zostawiam :) czy to nie dziwne???? chyba jestem jakims ewenementem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek ja za to musialm kupic o rozmiar wieksze :0 Wiesz powiem Ci szczerze ze na poczatku mialam dolinke wszczegolnosci,ze musialm pochowac rzeczy,ktore uwielbialm nosic :) Wiem,ze szybko je nie zaloze,ale co zrobic :O Dam rade :) Gosiu mam cos dla ciebie :D :D :D Mam cwiczenia z pilak :) ze zdjeciami i opisem jak wykonywac cwiczenia :)Skseruje Ci we wtorek,bo dopiero we wtorek bede miala gdzie i Ci wysle jesli chcesz :)Poszukam jeszcze jakis innych cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia podobno czasem bardzo szybko sie chudnie po urodzeniu, bo i karmienie i sporo zajec i zarwane nocki wiec jak dobrze pojdzie to ledwo sie obejrzysz i bedzie wyciagac znow ulubione ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tez o dietach to tez ci moge wyslac jesli bys chciala :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kitek bardzo bym chciala :),bo wygladam jak paczek :P Czasem mi smutno,ale nie chce sie tym za specjalnie przejmowac zastosuje kilka zasad moze jakas diete zastosuje :) choc nigdy w zyciu nie stosowalam no ale bede musiala.Jak tam kupilas sukienusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sukieneczki jeszcze nie mam ani jednej ale podobno moja babcia juz kupila :) moja mama i mama P. tez szaleja wiec sie nie martwie, a moj P. dalej mowi do corki synu i kazal mi siusiaka jutro szukac i przez niego to ja juz sama glupieje i raz mowie jak do dziewczynki a raz jak do chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
ale super zabcia dzieki wielki daj mi twojego maila to wysle ci moj adres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze,zeby ZDROWE bylo :) ja sama jestem ciekawa czy faktycznie dziewuszka bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu bardzo dobre cwiczenia :D Troszke inne sa te cwiczenia,wiec ci i tak i tak Ci wysle ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
no to super :P dzieki wielkie moje gg: 10051899 jak bedziecie chcialy to piszcie na gg :D filipka troszke brzuch boli, dobrze ze mam zapas herbatek, podobno kolka przechodzi w 4 miesiacy, nie jest az tak zle ale ciezko patrzec jak takie malenstwo sie meczy. filipek coraz dluzej spi i broi :P czasem nie spi juz ponad 2 godziny i wierzcie mi ze az milo patrzec ale to meczace szczegolnie ze mu sie chce broic jak mi sie oczy zamykaja no i sie zawsze budzi na sniadanie obiad kolacje kiedy ja juz sobie naszykuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌼 U mnie po staremu jak na razie.Dostałam dziś @:( ale jest jakas dziwna :( jak mi sie skonczy to ide do gina zobaczymy co dalej.Mam starsznego doła dlatego do Was nie zaglądam.Pozdrawiam Was wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaIrlandia
violaa moze jakos Ci mozemy pomoc??? w prawdzie nas nie znasz ale mozesz sie wygadac, wyzalic, wykrzyczec czy cokolwiek co moze Ci pomoc :P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Gdzie podziewa sie reszta naszych kolezanek :P Gosiu wiesz ja sie troszke nie dziwie Wioli,bo tez nie wiem czy chcialabym czytac o dzieciach i brzuszkach i o tym jakie sa szczesliwe przyszle mamusie.Nam tak naprawde trudno zrozumiec co one czuja jedynie mozemy sie domyslac :O Wiolu pozdrawiam Cie i moge ci jedynie napisac,ze trzymam kciuki,ze wszystko sie uda.Wiara i checi to polowa sukcesu :D Licze na to,ze tutaj dzis troszke sie ruszy :)Dzis w nocy dokuczaly mi jakies skurcze :O Ciekwae czy to przepowiadajace:) Tak bym chciala juz urodzic.Wczoraj sie spakowalam jak nigdy :P Cos mi podpowiadalo,ze mam sie spakowac :P No i jestem juz spakowana :)Uszykowlam nawet wyprawke na odebranie naszej zabki :D Mam becik od tesciowki i taka sliczna czapunie :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA ! kobitki - pewnie myslicie ,ze umarłam hehe?:) Jestem,żyje - moj mezulek pobył ze mna( z nami) przez kilka dni i smutkiposzły precz !:) narazie wklejam cos dla Gosienki ( nie wiemmoze sie przyda?) a do pozostałej amii uzbrojonych w cierpliwocs ciezarnych napisze pod wieczór - czeka mnie za pare godz. Rotunda .....o mam pietra.Papaski. GOSIEŃKA ,nadchodzi wsparcie: * Ćwiczenia na mięśnie brzucha: \"Spinanie brzucha w leżeniu\" Kładziemy się na plecach z wyprostowanymi nogami. Wykonujemy skłony tułowia nie odrywając bioder od podłoża. Brodę dociągamy do mostka. W czasie wykonywania tego ćwiczenia, staramy się, by mięśnie brzucha były jak najbardziej napięte. * \"Podciąganie nóg do klatki piersiowej\" To ćwiczenie na podpępkową część brzucha. Kładziemy się na plecach, nogi uginamy w kolanach i blokujemy stopy (wsuwamy je na przykład pod kaloryfer lub pod niski stół). Następnie wykonujemy skłony, dociągając kolana do klatki piersiowej. Przy tym ćwiczeniu można odrywać biodra od podłoża. * \"Dociąganie barku do kolana\" To ćwiczenie na mięśnie skośne brzucha. Kładziemy się na plecach. Jedną nogę zginamy w kolanie. Stopę zaś drugiej, opieramy o ugięte kolano i staramy się dociągnąć do niej bark. * \"Unoszenie nóg\" Kładziemy się na podłodze. Wyprostowane nogi unosimy do góry tak, by tworzyły kąt 45 stopni z tułowiem. Następnie opuszczamy nogi, ale tak by nie dotknąć ziemi. * \"Siad równoważny\" Siadamy na podłodze. Wyprostowane nogi unosimy do góry, a tułów nieco odchylamy do tyłu. Ręce wyciągamy w bok lub przed siebie. W tej pozycji wykonujemy poziome nożyce. Aby pośladki były jędrne i zdrowe: Klękamy na kolanach i siadamy raz z jednej strony, raz z drugiej strony złożonych nóg. Przynajmniej raz dziennie wykonajmy ok. 10 skłonów, nogi stawiamy w lekkim rozkroku i starajmy się dłońmi dotknąć podłogi, to świetne ćwiczenie dla mięśni pośladków. Stań w lekkim rozkroku, ręce rozłóż na boki i wykonaj skręty tułowiem, raz w jedną, raz w drugą stronę. Oprzyj się plecami o ścianę w lekkim przyklęku, ręce wyciągamy przed siebie i liczymy do dziesięciu; wstajemy i powtarzamy ćwiczenia ok. 5-10 razy; ćwiczenie to doskonałe jest na mięśnie pośladków i brzucha. Jak bede miala chwilke to jeszcze \"poszperam\" dla Ciebie,napisz tylko czy jeszcze potrzebujesz ,czy moze takie juz masz? Pozdrawiam. Drzyj Rotundo-nadchodze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×