Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
Do herka- mozesz pomieszac te dwa odcienie 7.43 ale z cwiartka 5.31 choc 7.43 sam w sobie jest ladnym kolorem miedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę o takich włosach
majirel powaznie to jest bardzo jasny blond???jestem w szoku bo dla mnie to jest ciemny blond...ni to blond ni braz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostela
a MaIREL preference 01?? nie chce mieszac dwóch farb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka333
wklejam od nowa, bo chyba tylko ja nie dostałam odpowiedzi:-( pomocy! farbowałam moje brązowe włosy na kolor ciemny brąz z lorealu(włosy wyszły ciemne, nawet troszke za bardzo). potem po jakimś czasie oczywiscie pojawiły się odrosty, a chciałam już jakoś rozjaśnić ten kolor, więc zafarbowałam na miodowy kasztan z Lorealu ale niestety moje odrosty chwyciły i połyskują na taki ładny kasztanowy kolor, lecz reszta włosów jest ciemniejsza. od tego farbowania minęły jakieś 3 miesiące, gdyż postanowiłam odczekać, aż ta poprzednia farba troche mi zejdzie. włosy mam długie i gdzieś tak na 1/4 mam odrosty. co teraz z tym fantem zrobić? na jaki kolor teraz zafarbować, żeby wszystkie włosy chwyciły? dodam, że różnica między odrostami a resztą włosów nie jest jakaś strasznie widoczna, tylko patrząc pod światło można ją dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel ;] Tyyy sie już nie martw o moje odrosty! poradze sobie bez Twojej pomocy ;] ! p.s to raczej Ty sie frustrujesz bo Twoja rada okazała się nie trafna ;] ok wybaczam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do zuzanna- kochana mi frustrcaja nie grozi na szzcescie jestem pogodzona ze saba i z tym ze kazda klientka ma inne wlosy a doradzanie przez internet jak sie nie widzi wlsow jest czasem trudne i zdaje sobie z tego sprawe ze u niektorych efekt moze byc inny od oczekiwanego.Wiec zachowaj te szczeniackie uwagi dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ostella- po 01 taki odcien ci nie wyjdzie podobny odcien wychodzi z farby majirel majiblnd 921 lu farby luo color loreala 10.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do mrgeritka- jesli chcesz otrzymac odcien brazu w chlodnym odcieniu i nie za ciemne to spróbuj z majirela odcien 6.0 lub 6.1 ladny braz daje tez majirel 5.12 z tym ze ten kolor jest juz ciemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie Majrel co sądzisz o farbie Schwarzkopf Natural & easy kolor 530 szampański jasny blond lub 532 perłowy jasny popielaty blond? czy one wyjdą ładnie na rozjaśnionych włosach z odrostem 1cm średniego blondu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Droga Zuzanno- wiesz ja ma tyle stalych klientow w moim salonie i wiekszosci zadowolonych i powracających ponownie ze mam duza satysfakcję ze swojej pracy , ponadto cieszy mnie to ze w koncu trafilas w swoj wymarzony blond i jestes szcześliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Marlenka - nie wiem jak wychodza te farby natural & esy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała prawie połowe zycia maluje włosy na czerwono. Juz mi zbrzydło i najchetniej bym chodziła siwa, mam juz cała głowe siwą, tak biało-staruszkowata siwa. No ale chetnie bym malneła by farba pokrywała sie z tym siwym, az potem wskocze na siwy sam w sobie. Jaka farbę możecie polecić? Kiedyś jako dziecko miałam czarne, niestey , około 14 roku zycia zaczeły jasniec i brązowieć. Wkrótce po 25 roku zycia zdrowo siwieć. Takze sama nie wiem jaki aktualnie kolor bym miała gdybym nie zesiwiała. Karnacja jest blada jak u nieboszczyka , taka niezdrowo blada . szarawa. To jaki kolor malnąć z palety białych odcieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój brat przeciwnie był jasniuteńkim blondynem , potem włosy zrobił mu sie czarne, by w końcu zsiwieć. jak to jest że włosy tak sie zmieniają. Juz nie mówie o blondzie. Kiedy mówie męzowi ze kiedys miałam czarne jako mała dziewczynka wcale mi nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emina
Pomalowałam włosy farbą wellaton złoty blond nr 9/3 i wyszły jasniejsze i lepiej to wygląda nie tak jak chcialam ale lepiej niż wczesniej :) umyłam włosy już ze dwa razy i rzeczywiście zniknął kolor siwy :) narazie zostawiam taki kolor i już nic nie nakładam odczekam jakiś czas żeby nie zniszczyć zabardzo włosów. Pytanie moje jedynie ile mniej wiecej odczekac by nie zniszczyć za bardzo włosów jak będę chciała znowu na blond farbować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emina
na początku przy samej glowie tak pomaranczowe ale po dwoch myciach wlosów zeszła ta pomarancza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie odwazyc i przeskoczycn na blond, bo juz mam dośc czerwonego kudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emina
Gazia, może najpierw zrób sobie jakieś pasemka blond :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czerwono wychodza nierówno, a fryzjerka wcale nie robi tego lepiej, raz malowałam w zakładzie i wcale nie byłam zachwycona. Zima jest dobrym okresem dla eksperymantów fryzjerskich . Popróbuje na włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic do stracenia, włosy mam suche , brzydkie , okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emina
a właśnie jak odzywić zniszczone włosy? Czy sa gotowe i łatwo dostępne odżywki w przystępnych cenach i żeby nie były ciężkie dla włosów a żeby były błyszczące i gładkie. Może też jakies witaminy.. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel, a jaką farbę odcienia jak najbardziej naturalnego blond tzn. takiego bardziej beżowego-nie za żóltego i nie za bardzo białego, poleciłabyś mi na rozjaśnione niestety gdzie niegdzie miedziane włosy? a do tego która w miare naturalnie rozjaśniłaby moje niewielkie odrosty średniego blondu? coś z garniera może bo słyszałam że te farby nie niszczą strasznie włosów a nie są drogie i wychodzą dość ładnie ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryża małpa
Ekhmm, zwracam się do Majrel z prośbą o poradę. Otóż swoje jasne włosy (neutralny blond) potraktowałam farbą Farouka o odcieniu 8AA (średni popielaty blond) wymieszany z oksydantem 6%. Wodę i farbę dobierała mi pani w sklepie z artykułami fryzjerskimi. Jak się łatwo domyślić włosy zyskały zapierający dech w piersiach ogniście ryży kolor. No i stąd moje pytanie: czym to zakryć? Chodzi mi o farby drogeryjne, bo do fryzjerskich wolę się już nie dotykać. I jeszcze jedno pytanie: czy ryży kolor włosów to efekt źle dobranego oksydanta? Powinnam zastosować wodę 9%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do ryza małpa- taki odcien wlosow jaki uzyskalas to problem twojego naturalnego koloru wlosow i zawarej w niej melaninie prawdopodobnie masz duzo naturalnego czerwonego pigmentu wowczas blondy popielate na poziomie 8 lub 9 wychodza zolte lub rudawe i teraz taki ryzy kolor da sie zneutralizowac najlepiej farba profesjonalna polecam majirel 9.11 lub 9.22 z farb sklepowych moze byc excellence creme 9.1 ale nie dam ci calkowitej gwarancji ze excellence wyjdzie tak jak na testerku choc ten kolorek powinien pokryc ten rudawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryża małpa
Dzięki Majrel za szybką odpowiedź!!! Teraz dam włosom dzień odpoczynku i pofarbuję je wskazanym przez ciebie odcieniem. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Marlenka- na miedziane gdzieniegdzie wlosy trudno bedzie dobrac blond z garniera poniewaz takie slowki najlepiej potrktowac jest odcieniem oplizujaco- popielatyma takich tam nie ma, ewentualnie mozna nalozyc odcien nr 90 ale moze on wyjsc troche zlocisty, mozesz tez pomieszac z nutrisse odcien 101 z 91 aby wlasnie zneutralizowac te miedziane przeblyski a pozniej przy nastepnym farbowaniu nakladac ten 90 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×