Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do prosze o pomoc- tak za kazdym razem jesli chce sie miec taki chlodny blond nalezy rozjasnic wlosy do bardzo jasnego zoltego koloru , pomaranczowo - zoltego moze nie zneutralizowac , przy kolejnych farbowaniach nalezy rozjasniac tylko i wylacznie sam odrost, a pozniej kladzie sie chlodne odcienie farby majirel np 10.21 czy 9.11 lub 9.22 10.1 z woda 6% , dobre rozjasniacze ma firma alfa parf, goldwell, kuene, pasta platinium loreala,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedziq
Do majrel, jeszcze jedno pytanko mam do Ciebie, ponieważ zdecydowałam się na 9.02 chciałam wiedzieć czy najlepiej z wodą 6 % czy 9 %, ogólnie mam platynowo-popielate z tym, że odrosty robione były parę dni temu i odcień jest blond ze złotym połyskiem (naturalne mysi blond), chciałabym aby jak najdłużej trzymał się ten odcień 9.02. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaluczka
majrel, prosze Cie po raz kolejny o porade,pisalam juz wczesniej.. Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond-delikatnie złocisty, połozyłam na to farbe złocisty beż z loreal excellence, kolor zupełnie mi sie nie podoba,wyszedł bardzo ciemno i w dodatku rudo,postarza mnie i brzydko wyglądam,więc musze zmienic na coś jasniejszego,chciałabym mieć włosy w kolorze chłodnego beżu,jaką farbę powinnam zatem położyc??Chcę zlikwidować ten rudawy refleks:( Czy jest możliwe zrobienie tego jedną farbą,czy najpierw musze cos rozjaśniać,czy mieszać farby,bo musze przyznac ze zależy mi aby to w miare tanio,gdyz niestety nie mam w tej chwili na to pieniedzy:( Załączam zdjecia mojego obecnego koloru na glowie,na pewno nie wyglada to w 100% jak w rzeczywistosci,ale są ciemne i rude mocno-zwłaszcza w słoncu:O http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73c82a3ea7ea705a.html A na tym bardziej widac ten rudy odcien... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82da5c346af00e83.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jamaluczka- Twoje wlosy nie sa rude jeszcze daleko ci do rudego sa takie kasztanowate zlociste ale rozumiem ze zle sie czujesz w tym kolorze, najlepiej na takich wlosach zrobic blond balejaz ale jak nie to jedynie rozjasnic blondem w chlodnej tonacji ja ci polecam preference 03 bo jedynie on jest w stanie rozjasnic te cipelo rudawe refleksy nakladasz go na calosc na 45 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do szwedziq- majirel 9.02 nakladasz z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do prosze o pomoc... po majiblond 900s nie ma szans aby otzrymac ten kolor ze zdjecia otrzymasz bardzo jasna sloneczno zlotawa paltyne ten kolor ze zdjecia mozna uzyskac tylko po wczesniejszym rozjasnieniu wlosow lub ewentualnie farba welli koleston perfect z serii super jasnych blondow blond secjal nr 12/22 z woda 12% one bardziej rozjasniaja od farb loreala majiblond ale gwarancji ci nie dam ze u Ciebiei to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o pomoc majirel
dzieki majrel kupie jednak ta 10.21 i rozjasnie wczesniej sprobuje .zamowie odrazu tez 10.13 i zobacze ktory ladniej wyjdzie. dziekuje za pomoc i zycze wszystkiego dobrego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do Majrel: od roku farbuję włosy na czarno lorealem nieprofesjonalym i teraz chciałam przejść na taki kolor http://facet.wp.pl/gid,9454957,img,9454977,kat,1007873,galeriazdjecie.html domyślam się, że muszę zdjąć kolor. Jaki prepareat byłby wskazany do tego zabiegu. I jaki kolor z majirel odpowiadałby zdjęciu zamieszczonemu powyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania230303
Droga majrel czy sama farba majirel na 9% bez użycia rozjaśniacza rozjaśni mi odrost (naturalny mysi blind) stosowałam 01 preference i ładnie chwyciło nie wiem, która z nich ma silniejsze działanie preference czy majirel, a chciałabym użyć koloru 10.13 lub 10.21 a i jeszcze jedno jak długo trzymać farbę na odroście a potem na całości włosów farbowanych pozdrawiam i z góry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ania ...- farba preference 01 silniej rozjasnia wlosy niz majirel bo jest z serii superrozjasniajcej , jesli juz chcesz nalozyc majirel odcienie ktore wymienilas to z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lokoko- odcien edyty herbus to majirel 5.15 lub 4.15 lub 5.25 wszystkie oscyluja w tej tonacji ewentualnie bardziej czekoladowy ciut chlodniejszy 5.12 ale oczywiscie z czarnych wlosow ten kolor nie wyjdzie nalezy zdjac kolor np efasorem a pozniej nalozyc wybrany kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania230303
a jak długo trzymać na odrostach i na reszcie włosów z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękiję za odpowiedź jeszcze chciałam się zapytać czy są jakieś drogeryjne odpowiedniki kolorów z majirel 5.15 4.15 5.25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię ponownie Majrel...kilka dni temu pisałam że chce użyć Londa naturals 12/9 perłowy blond na nierówno bialo-żółto-miedziane włosy(balejaż) ...Ty poparłaś mój pomysł i dziś zafarbowałam...no i tam gdzie miałam bielsze pasemka mam niebieskawo-stalowe włosy;( czy ten odcień wypłucze się szybko:(????? prosze o szybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lokoko- tak drogeryjne odpowiedniki 4.15 to preference M1- Caracas lub excellence creme 4.15 odpowiednik 5.25 to preference Aniqua M2 , odpowiednik 5.15 jest tez w farbach excellence creme 5.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel proszę odp mi:( a powiedz czy za jakiś czas mogę użyć Loreal preference 9 lub excellence 9 aby mieć jasny naturalny blond??? ale czy chwyci mi na tych siwo stalowych pasmach??? czy ociepli mi je troszkę ale też nie wyjdzie żółto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majer!!! Jak mogę uzyskać taki kolorek (po lewej) http://skrzypovita.com.pl/image/144/default/Jaki_kolor_wlosow_wybrac_2678187.jpg mając na głowie coś takiego http://img.bazarek.pl/43770/6412/234208/187577261648c3f1cee5456.jpg ??? Bardziej interesują mnie farby drogeryjne ale profesjonalnymi też nie pogardzę :) Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie! Mam goraco proźbę do pani majrel czy uda mi się samej rozjaśnić włoski np loreal 9.1 lub 03 .Z natury mam mysiaty ciemny blond zawsze mialam robione pasemka ale z racji ze od pewnego czasu jestem za granicą i nie mam możliwości iść tu do fryzjera zafarbowałam sobie całość na średni blond loreal exellence 7. Wyszło fajnie byłam bardzo zaskoczona że tak fajnie równo pokrył i jasne pasemka i rozjasnil ciemniejszy odrost. Ale nie czuje sie za dobrze w takim ciemniejszym kolorze. Mam wrazenie ze pod swiatlo wlosy sa jakby rudawe. Wydaje mi się, że moje włoski rozjaśniają się dość łatwo, więc czy jest nadzieja na blond?? Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
droga specjalistko mam na włosach odcień artego 6.33 to b, ciemny blond złocisty ale wygląda jak jasny brąz złoty,jaka farbą loreal mogę je jeszcze bardziej rozjaśnic?co polecasz?nie wiem tez co mogłabym otrzymac....jakis jeszcze janiejszy braz czy karmel.?....masz jakiś pomysł? zakupic jakis blond?czekam na odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
wczesniej mialam dekoloryzacje pasemkami ale artego6,33 ladnie mi wyrownał i chcialabym otrzymac jakis jasniejszy jednak kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
chcialabym jakis ciemniejszy blond ,pasuja do mnie raczej kolory cieple....co moglabym polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
zastanawiam się nad 9.31 ,9 z majirel ........ale mówię włosy są raczej brązowe jasne ze zlotym odcieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca aśka
majrel ostatnio robiłam włosy ta mieszanka z loreal preference 03 ze stockholmem i przed tem wyszły nawet spoko dałam poł na poł i całą wodęta z 03 i wczoraj zrobiłam resztą ale z wodą fryzjerską 09% i wyszły mi jakies inne bardziej żółte ;/ dlaczego to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pytajaca aska, bo nalezy zawsze uzywac wody tej samej firmy co farba, a jesli chcesz uzyc innej wody to musisz zminic proporcje tzn na calyodcien 03 dac pol stockholm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do forumowiczka- jesli chcesz rozjasnic wlosy to z majirela 9.03 powinien nadac jasniejszy odcien podchodzacy pod karmel , albo preference X kory rozjasni wlosy a odcien bedzie zlocisto- karmelowy , poniewaz mialas wlosy robione ocieniem ciemniejszym wiec za pierwszym farbowaniem kolorek moze wyjsc ciemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moniczka- twoje wlosy powiny sie rozjasnic odcieniem excellence 03 , 9.1 wyjdzie na takich wlosach zbyt ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do myszun5a- modelka na zdjeciu po lewej ma odcien czekolady ze szczypta mahoniu, z preference M1Caracas lub M2 Antigua , z profesjonalnych majirel 5.15 lub 4.35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×