Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do monika- majirel 6.34 mieszasz z wodą 6% na 50 ml farby dajesz 75 ml wody zestaw z woda mozesz kupic na allegro mysle ze jedna tubka ci wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hi richese- 8.13 w twoim przyapdku nic nie zmieni nie rozjasni ci wlosow nawet o cwierć tonu nada tylko refleks raczej cieplego beżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blondi- na twoje super jasne blond losy najlepiej polozyc farbe majirel z odcieni naturalnych głębokich 9.0 z woda 6% lub ewentualnie luo color 9.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selima
Witam ! mam pytanie do majrel . Mój naturalny kolor jest na poziomie między 7 a 8 raczej w zimnym odcieniu. Do tej pory zawsze robiłam balejage czyli rozjaśniacz plus czasem jakiś brąz. Niestety moja fryzjerka przesadziła i za długo trzymała rozjaśniacz i mam teraz białe pasma i jest to dość duży kontrast z moimi naturalnymi.Kiedyś byłam robić balejage w akademii Berendowicza i tam po rozjaśnieniu pasm nałożyli mi na 7-8 min jakąś farbe na całość ( mówili że ta farba neutralizuje żółty odcień i rozjaśni troche moje naturalne) i wyszło pięknie . Teraz moje pytanie czy jak nałożę na całość farbę majirel 9.0 to uzyskam taki efekt jak w akademii?? to znaczy czy moje naturalne 7-8 się rozjaśnią chociaż o 1-2 tony ?? i czy nie wyjdą żółte?? bardzo mi zależy na chłodnym odcieniu.. Sorki za rozpisanie i czekam na Twoją pomoc majrel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Majrel...mam nadzieje że uda mi się osiągnąć ładny, średni blond:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannarz
Witam! Chcę na początku podziękować Majrel za profesjonalną poradę. Miałam włosy przetrawione po balejażach, a na czubku żółć, po zastosowaniu Majirel 9.0 - bardzo jasny blond naturalny głęboki wszystko się wyrównało i najważniejsze - pokryło "siwe" pozostałości balejażu. Także jestem z efektu bardzo zadowolona. Teraz mam takie pytanie, ponieważ moje naturalne włosy (odrosty) to ciemny blond, czy dalsze stosowanie odcienia 9.0 Majirel "od góry" nie da zbyt ciemnego efektu? Bo na odrostach włosy są ciemniejsze niż na długościach, teraz tak to się nie rzuca w oczy, bo odrosty były ok. 1 cm, ale jeśli dalej będę stosować odcień 9.0, to czy włosy od nasady nie będą coraz ciemniejsze? Chciałabym utrzymać włosy w kolorze bardzo jasnego blondu beżu o chłodnym refleksie. Tak myślałam, czy nie zastosować Majirel 10.31 na górnej części, a od połowy długości 9.31. I znów pytanko do Majrel - czy to dobry pomysł? Pozdrawiam serdecznie i proszę o radę, w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniika 1982
Bardzo dziekuję za odpowiedz:)) Jeszcze mam tylko jedno pytanko czy to jest jakaś róznica co do czego się dodaje ??? będąc w zakładzie fryzjerskim cos mówiono o kolejności dodawania do siebie produktów, ale nie wiem czy dobrze uslyszłam:)) Z góry dziękuję Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniika 1982
Bardzo dziekuję za odpowiedz:)) Jeszcze mam tylko jedno pytanko czy to jest jakaś róznica co do czego się dodaje ??? będąc w zakładzie fryzjerskim cos mówiono o kolejności dodawania do siebie produktów, ale nie wiem czy dobrze uslyszłam:)) Z góry dziękuję Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannarz
Mam jeszcze pytanie - do Majrel. Co sądzisz o farbach Elgon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel :) Czy odcienie Luo 9.12 i 9.1 wychodzą tak jak w palecie poniżej? http://www.lorealcosmetics.ru/luocolor.php I ponawiam pytanko o farbę, która dałaby taki, lub delikatnie jaśniejszy odcień blondu: http://www.wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/fryzury/galeria-fryzur/wlosy-dlugie/prosta-grzywka/mc-cartney/22660-1-pol-PL/Mc-Cartney_large.jpg Z góry serdeczne dzięki! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt 150 1
Majrel wyczytałam gdzies ze po farbie 7.1 z majirela wychodza siwe włosy ;/ ;/ ;/ czy to prawda ? swoje mam teraz dosyc złote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik11111
dziekuje marjel za odpowiedz,interesuje mnie jeszcze mieszanie farb majirel a mianowicie jaki kolor uzyskam z mieszania 8.34 z 7.45,lub 7.46 i mixu 0.400?szukam nietypowego rudego,pasujacego do niebieskich oczu i raczej chlodnego typu urody,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko2102
do majrel....mam pytanie a raczej potrzebuje twoiej rady mam odrost ok.2cm kolor naturalny ciemny braz a reszta włosów blond(troche zółte troche wybarwione) dotychczas robione mieszane welatonem 12/0 z rozjasniaczem chciałabym uzyskac po farbie ze sklepowych półek wkoncu kolor biały popielaty lub srebrzysty całych włosów a nie zeby były troche zółte troche wybarwione no i zeby była mocna rozjasniła dobrze muj odrost zebym niemiała zółtka a jak bedzie zółtko czy połozyc rozjasniacz?niechce kłasc rozjasniacza na całych włosach bo sa bardzo zniszczone siano a wtedy chyba wyszedł by najładniej biały odcień co zrobic prosze o pomoc!!!dziewczyna proponuje mi połozenie 12/0 plus 12/1 welaton i muwi ze wyjdzie piekny jasny popielaty ale czy biały i czy po tych farbach odrost niebedzie zółtkiem albo rudy przypomne ze mam bardzo ciemny braz prosze o porade co ty o tym myslisz i jakich farb uzyc?i czy potem jak odrost niewyjdzie pociagnac rozjasniaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selima
Witam !! to znowu ja. Mam jeszcze jedno pytanie: jak się okaże,że mam położyć farbę 9.0 z majirel to jakiej firmy mam użyć wody ,żeby wyszedł ładny kolor i jaki procent?? bo gdzieś czytałam ,że najlepiej używać oxydantu tej samej firmy co farba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt 150 1
Selima Tak,Najlepiej używac wody takiej jak farba.Na allegro sa wody z majirela 9 i 6 %, bodajże 50 ml więc spokojnie możesz zamówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt 150 1
Selima Raczej powinno sie używac tej samej wody co farba. Na allegro sa wody z majirela 9 i 6 %, bodajże 50 ml, wiec spokojnie możesz zamówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt 150 1
Selima Raczej powinno sie używac tej samej wody co farba. Na allegro sa wody z majirela 9 i 6 %, bodajże 50 ml, wiec spokojnie możesz zamówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do serduszko- nie da sie uzyskac mieszanka wellatonu 12/0 i 12/1 na twoich z natury ciemnych odrostach bialego blondu, bialy odcien blondu mozna uzyskac rozjasniajac rozjasnieczem np pasta platinium cale wlosy a no to mozna polozyc majirel 10.21 lub koleston perfect 10.16 , wowczas kolor bedzie bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do selima - oczywiscie ze najlepiej jest klasc oxydant tej samej firmy w przyapdku ocienia 9.0 woda ma byc 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kejt150- nigdy po majirel 7.1 nie wychodza siwe wlosy , wychodzi ciemny blond o chlodnej poswiacie ale nie siwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do angie stone- luo color wychodza ciut jasniej niz na pokazanej na zdjeciu palecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA^%^%^%^%
Witajcie jedna z moich poprzedniczek napisała, że kolor 9.22 majrel wyszedł jej miedzialny. Ja mam ten sam problem po Diacolor richesse odcień 8.02 wyszła mi miedz na włosach wczesniej potraktowanych efasorem loreal. Po efasorze wlosy były żółtawe, jak to po srodku usuwającym kolor, natomiast po nałożeniu Diacolor Richesse 8.02 przyciemniły sie i zrobiły się bardziej miedziane. Też uważam, że jest to dziwne gdyż żółc powinno neutralizować się fioletami. Jednak kolor fiolet uzyskuje się poprzez mieszanie czerwieni i niebieskiego i być może na niektórych włosach, fiolet zmienia się w miedź, włosy tak reagują na fiolet. Będę również próbować 8.1 czy 8.11 plus natura 8.0 Pytanie do majirel czy na wlosy po efasorze lepiej nałożeyć naturę 8.0 z 8.1 czy z 8.11 chcę uzyskać naturalnie jasny blond, bardzo dziekuję za radę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina muchaaaaa
Majrel mam pytanie : Czym moge osiagnac kolor taki jak ma Pani Ania Mucha gdyż to jest mój naturalny kolor i przypusczam to są również jej naturalne włosy. Mam już odrost w tym odcieniu więc chciałabym zrobić całośc taka. Pozdrawiam http://idolo.pl/i/galeria/240/29/s2_15088.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina muchaaaaa
Majrel mam pytanie : Czym moge osiagnac kolor taki jak ma Pani Ania Mucha gdyż to jest mój naturalny kolor i przypusczam to są również jej naturalne włosy. Mam już odrost w tym odcieniu więc chciałabym zrobić całośc taka. Pozdrawiam http://idolo.pl/i/galeria/240/29/s2_15088.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko2102
do majrel/////dziekuje serdecznie za porade a do pasty platinium dodac jaki oxydant 6.9.12% pasta ma byc z l'oreala?z zadnych tańszysz produktów nieda sie białego koloru uzyskac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko2102
do majrel/////dziekuje serdecznie za porade a do pasty platinium dodac jaki oxydant 6.9.12% pasta ma byc z l'oreala?z zadnych tańszysz produktów nieda sie białego koloru uzyskac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko2102
do majrel////dziekuje serdecznie za porade mam jeszcze jedno malenkie pytanko jakiego oxydantu dodac do pasty platinium 6.9.12 % pasta ma byc z firmy l'oreala?a czy aby uzyskac biały kolor niema tanszysz produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko2102
do majrel////dziekuje serdecznie za porade mam jeszcze jedno malenkie pytanko jakiego oxydantu dodac do pasty platinium 6.9.12 % pasta ma byc z firmy l'oreala?a czy aby uzyskac biały kolor niema tanszysz produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko2102
do majrel dziekuje serdecznie za porade mam jeszcze jedno pytanie jakiego oxydanty uzyc do pasty platinium w mojm przypadku pasta platinium ma byc z l'oreala? a czy niema tanszych produktów do uzyskania koloru białego w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×