Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do mamaolki- pani Cielecka z natury ma bardzo jasne wlosy , jej natura jest na poziomie 10 wiec kazdy blond o chlodnej tonacji wyjdzie na jej wlosach , mozesz za jakies daw tyg nalozyc majiblond 911 z woda 6% z tym ze jest to farba rozjasniajaca wiec troszke mocniejsza od majirela, w sumie to mozesz sprobowac juz teraz nalozyc luo color nr 9.1 z tym ze nie dam ci gwarancji ze napewno przygasi ten zloty odcien tzn na pewno go ochlodzi ale nie wiem jaka jest struktura twoich wlosow i jak reaguja na farby , z tego co napisalas to na pewno trudno jest na nich uzyskac chlodny blond poniewaz maja one duzo czerwonego barwnika w naturalnych wlosach i nawet tach chlodny odcien jak koleston 10.16 wybija na zloty , dosc dobrze i chlodno wychodza odcienie blondu loreala farby Inoa np 9.1 zawsze wychodzi ładnie i chlodno i jest to farba bardzo deliokatna bez amoniaku, a dos dobrze rozjasnia wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zuzza- pani na zdjeciu ma bardzo gesty balejaz na glowie ktory daje wrazenie ze cale wlosy sa mocno rozjasnione, podobny efekt jesli masz jasna baze swoich naturalnych wlosow da evolution alfaparf 11.21 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuza
Inna opcja http://www.google.ie/imgres?imgurl=http://wahsegavalleyfarm.typepad.com/photos/uncategorized/2008/03/27/hairshake.j laska farbuje mieszanka majirela cala tuba 10 + 1/4 tuby 10.01 + 1/4 tuby 9.3 z 6% woda . Czy po zastosowaniu takich farb moge spodziewac sie podobnego efektu? Po tym majiblondzie 902 przy odroscie i od spodu wlosow mam taka poswiate pomaranczowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Bozia- hmm czy zmyje sie po 3 myciach, fakt chlodne beże czy popiele dosc szybko sie wyplukuja, wszytko zalezy jaka masz strukture wlosa, przewaznie miesznka tych dwoch odcieni trzyma sie ok 2 tyg dajac chlodny bez na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modnyjozef- jedna tubka wystarczy poniewaz koleston perfect z serii special blond 12/89 miesza sie 2:1 czyli na cala tubke 60 ml dajesz 120 ml wody, pamietaj aby przy tym odcieniu co 10 minut sprawdzac na pasemku kolor blond bo im dluzej sie go trzyma ty bardziej moze sie zrobic szary ale z doswiadczenia wiem ze ten kolor najlepiej gasi zolte odcienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mamKuby 3 latka- miodowy i chlodnawy to sie raczej wyklucza poniewaz miodowy jest odcieniem cieplym, jaki masz naturalny klor wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lewatywomanka- jesli chcesz bardziej naturalny blond to z loreal preference odcien kopenhague dosc fajnie niweluje zolty a przy tym nie jest jasnym blondem tylko takim srednim miedzy 7 i 8 lub luo color 8.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuza
a opdowiednik evolution alfaparf 11.21 w marjielu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKuby3latka
Naturlny mam taki sredni blond nawet bardzo podobny do tego na zdjeciu ktore lewatywomanka wstawiła , ale teraz tak jak wiekszosc widze tutaj, zółte po rozjasnianiu :/ chce to pokryc ale nie wiem czym bo nie chce szarego odcienia aby włosy były siwe a tez nie chce ciepłego chciałabym zrównac z tym moim odrostem który juz sie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna23
A czy można powieszać loreal 8.1 z 10.21 co z teo wyjdzie ? :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlki
Dzięki serdeczne Majrel za udzielone porady. Zdecydowałam sie na Majiblond 911 z 6% . Bo choć Inoa kusi to obawiam sie że jest poza możliwościami manualnymi mojego męża:) A Luo pewnie sie wypłucze szybko ( choć może sie mylę). Dzięki raz jeszcze , dam znać jak wyszło za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lewatywomanka- odcien kopenhague preference czesto daje efekt zblizony do tego ze zdjecia ale calkowitej gwarancji nie jestem ci w stanie udzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mamkuby 3latka- odcien farby preference loreala kopenhague ma zblizony odcien , mozna tez uzyc luo color 9.21 jest ciut jasniejszy lub luo color 8.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do takajedna23- mozesz pomieszac excellence creeme 10.21 z 8.1 - ocein edzie wowczac ciemniejszy taki srednio jasny bezowy blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zuzza- nie maodpowiedniak alfaparf 11.21 w farbach mairel, alfaparf evolution dostepny jest na allegro , alfaparf ma wiecej superjasnych chlodnych blondow niz majirel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koma 123
Droga Majirelko- do tej pory moje włosy były farbowane farbami profesjonalnymi w salonie fryzjerskim, farbami L'oreal, jednak chciałabym rozpocząć farbować włosy samodzielnie-w związku z czym mam dylemat mam nadzieję, że mi pomożesz- jakie farby powinnam wybrać- loreal casting gloss -drogeryjne czy profesjonalna serię loreala luo color? i czy ewentualnie mogę przechowywać otwarte fabry luo do "następnego razu" czyli czy mogę ponownie użyć na wpół otwartego opakowania np. po miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Koma123- tak mozesz uzyc polowe farby luo, zamknac tubke i kolejna polowke uzyc nastepnym razem, nie przechowuje sie tylko farby pomiesznej z utleniaczem , luo sa delikatne , castingi tez z tym ze wszytko zalezy jaki kolor chcesz uzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralina
witam serdecznie majerl i proszę o pomoc. jakieś 3 miesiące temu miałam robioną dekoloryzację z czarnych włosów (farbowałam prawie 10 lat). naturalny miałam ciemny blond. nie doszłam do niego, miałam jasny brąz ale strasznie przebijała ruda poświata, dlatego zafarbowałam włosy czymś ciemniejszym (pralina loreal casting) i kolorek super ale mimo to w słońcu mam ryże włosy. błagam pomóż mi co mam zrobić, żeby pozbyć się tych rudości? z góry wieelkie dzięki pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralina
aha i jeszcze jedno pytanko jak można, czy wiesz jaka farba trwała ma podobny odcień do praliny z castinga? ona nie ma rudości, moim zdaniem bardziej złote refleksy co jeszcze zniosę ale ta rudość mnie dobija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziaaaa
Mjarel jesteś boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinkasia
mam pytanie do majrel chce zafarbowac włosy na 8.3 jasny blond złocisty http://allegro.pl/loreal-majirel-farba-oxydant-rekawiczki-zestaw-i1620570402.html?source=oo takjak na tej palecie widac. mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz i takiego koloru mam 7cm odrosty a pozostała czesc włosów jest koloru brąz miedziany i moje pytanie jest takie z jakim oxydantem zmieszac farbe 8.3 zeby wyszedł podobny kolor moze byc troszke ciemniejszy jak nałozyc ta farbe aby kolor wyszedł jednolity? z góry dziękuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel a jak bym położyła naturlany blond 8 california to jaki bym uzyskała kolor na tych zółtych włosach ? wiem że marudzę ale nie mogę się zdecydować :( Piękny jest kolor na opakowaniu http://www.okme.com.au/l-oreal-preference-8-california-natural-blonde.html?utm_source=myshopping&utm_medium=cpc&utm_campaign=Hair+Care&utm_term=L+Oreal+Preference+8+California+Natural+Blonde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koma 123
No właśnie chciałabym uzyskać kolor taki jak na opakowaniu casting gloss- ciemny blond nr 600- wcześniej miałam farbowane l'orealem w salonie ciemnym blondem nr 6, odcień jest nieco inny niż na opakowaniu casting'a a zależałoby mi na takim odcieniu. Czy mogłabyś mi coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koma 123
Dodam jeszcze , że mój naturalny kolor włosów to chłodny blond na poziomie 8- przy odrostach bardziej popielaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lewatywomanka - california nr 8 ma tylko ladne zdjecie, nie patrz nigdy na zdjecia bo to nie ma nic wspolnego z danym odcieniem, california wyjdzie jako zloty cieply blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do koma 123- podobny do cating 600 , jest preference loreala H - Ombrie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do balbinkasia- nie ma szans aby odcien 8.3 wyszedl na wlosach braz - ciemny braz, aj uz na pewno nie wyjdzie na tych farbowanych na miedziany braz, trzeba zrobic demakijaż wlosa efassorem - dostepny na allegro, a pozniej nalozyc odcien zlocisty ale rozjasniajacy np. 02 excellence creme lub preference Riga- na tak ciemne wlosy aby kolor byl zblizony do 8.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pralina- jaki nr ma casting pralina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×