Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do serduszko- mozna kupic tanszy rozjasniacz np w saszetkach elgon do dostania na stronie skepu firmoweogo Elgonu mieszasz go z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ola- po efassorze stosuje sie mieszanke odcieni popielatych i opalizujacych jesli chcesz miec taki blond jak na zdjeciu- modelka ta ma odcien na poziomie 9 a nie 8 , ponadto 8.11 wychodzi ciemniejszy, faktem rowniez jest to ze ocienie opalizujace u niktorych osob daja odcien rudosci, jesli chcesz miec chlodny kolor naloz majirel 9.11 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA%&^%^%^%
Do majirel dziekuje za odpowiedzi :-) Patrzac po tej palecie wydaje mi sie ze faktycznie poziom 9 nie jest az tak jasny a 8 wydaje sie ciemny http://www.directcoiffure.com/catalogue/images/Image/mechiermajirel.jpg czy kolory wychodza jak na palecie do ktrej link podalam? Czy moge dodac ko koloru 9.1 1/2 koloru 9 czyli czystej natury, zeby uzyskac efekt lepszego pokrycia po efasorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA%&^%^%^%
Jeli chodzi o odcienie filetowe nie sa dla mnie, odcien Diacolor Richesse 8.02 dal piekna jasna miedz, moja fryzjerka nie wierzyla ze to jest po tym odcieniu, wrecz zarzucala mi ze moze cos zle zrobilam, ze zla woda itp, a woda byla oryginalna Diacolor 2.7%. Ciekawe dlaczego tak sie dzieje, czemu wlos tak reaguje, pewnie to zalezy od pigmentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA%&^%^%^%
Majirel czy moge nalozyc sam odcien 9.11 bez mieszania z natura? I to pokryje rudosc po efasorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLU, napisz jak zafarbujesz 9.11:) i jak Ci wyszło:) bo jestem ciekawa,też szukam chłodnego blondu jasnego:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ola- tak najlepiej jak nalozysz sam odcien 9.11 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel :) Czy odcień 9.11 majirel wyjdzie podobnie do tego poniżej? http://www.wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/fryzury/galeria-fryzur/wlosy-dlugie/prosta-grzywka/mc-cartney/22660-1-pol-PL/Mc-Cartney_large.jpg Ewentualnie jakim odcieniem udałoby się uzyskać podobny efekt? Z góry dziękuję za odpowiedź i cierpliwość do mnie :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA^%^$%^
Podpisuje sie pod pytaniem Angie stone, czy tak wyjdzie 9.11 (moim zdaniem 9 bedzie ciu ciemniejsza, na tym zdjęciu jest trochę balejażu jasniejszego chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marjel-bardzo prosze o informacje-obecnie mam zrobione wlosy farba wella viva cynamonowy jasny braz,teraz chcialabym pofarbowac wlosy farba Marjel-mahoniowy ciemny blond opalizujacy,jak mozesz to napisz jaki mniej wiecej kolor wlosow uzyskam-z gory dziekuje za odp bo jutro ide do fryzjera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marjel-bardzo prosze o informacje-obecnie mam zrobione wlosy farba wella viva cynamonowy jasny braz,teraz chcialabym pofarbowac wlosy farba Marjel-mahoniowy ciemny blond opalizujacy,jak mozesz to napisz jaki mniej wiecej kolor wlosow uzyskam-z gory dziekuje za odp bo jutro ide do fryzjera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonoga110
Witaj majrel! Chciałabym się dowiedzieć jak wychodzi odcień majirel 9.1 - tak jak na testerze? Bo podobno wszystkie głębokie czyli np. 9.11 wychodzą ciemniej? Nie chciałabym, żeby kolor wyszedł mi za ciemno, w tej chwili mam na włosach Vikinga, a chciałabym go trochę przyciemnić. Czy 9.1 to dobry wybór? Proszę, pomóż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100noga
Witaj majrel! Chciałabym się dowiedzieć jak wychodzi odcień majirel 9.1 - tak jak na testerze? Bo podobno wszystkie głębokie czyli np. 9.11 wychodzą ciemniej? Nie chciałabym, żeby kolor wyszedł mi za ciemno, w tej chwili mam na włosach Vikinga, a chciałabym go trochę przyciemnić. Czy 9.1 to dobry wybór? Proszę, pomóż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurołapka
Do Marjiel Mam włosy z pasemkami i spranym brązem pomiędzy ok2 cm odrost, troszkę siwaków. Chciałabym osiągnąś jasny brąz ciemny blond zimny popielaty bez złotych czy kasztanowych refleksów. Ogólnie włosy są w odcieniach złota i może lekkiej rudości. Zamówiłam Marjiel 7.22 i 7.11 i nie wiem czy wymieszać je w proporcjach 1;1 z wodą 6% Mam długie gęste włosy więc z 1,5 tubki raczej pójdzie Z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurołapka
Do Marjiel Mam włosy z pasemkami i spranym brązem pomiędzy ok2 cm odrost, troszkę siwaków. Chciałabym osiągnąś jasny brąz ciemny blond zimny popielaty bez złotych czy kasztanowych refleksów. Ogólnie włosy są w odcieniach złota i może lekkiej rudości. Zamówiłam Marjiel 7.22 i 7.11 i nie wiem czy wymieszać je w proporcjach 1;1 z wodą 6% Mam długie gęste włosy więc z 1,5 tubki raczej pójdzie Z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurołapka
Do Marjel Mam włosy z pasemkami i spranym brązem pomiędzy ok2 cm odrost, troszkę siwaków. Chciałabym osiągnąś jasny brąz ciemny blond zimny popielaty bez złotych czy kasztanowych refleksów. Ogólnie włosy są w odcieniach złota i może lekkiej rudości. Zamówiłam Marjiel 7.22 i 7.11 i nie wiem czy wymieszać je w proporcjach 1;1 z wodą 6% Mam długie gęste włosy więc z 1,5 tubki raczej pójdzie Z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, proszę o pomoc, obecnie mam włosy jasny brąz zafarbowane przez fryzjera farbą CC i niestety strasznie wyblakł ten kolor, chciałabym go trochę przyciemnić żeby wyszedł taki chłodniejszy brąz, ewentualnie odpowiadałby mi taki jak na zdjęciu poniżej http://www.kozaczek.pl/img/an/an621.jpg http://bi.gazeta.pl/im/8/5436/z5436108X.jpg jaką farbą uzyskam taki kolorek?? Ważne by nie wpadał w rudy. No i jeszcze jakbym z mojego brązu chciała uzyskać taki kolor jak ma Ania Mucha to jaką najlepiej farbą?? Nie jestem zdecydowana czy brąz ala Włodarczyk czy taki wpadający w grafit ala Mucha. http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/w/6/mucha2_Mucha_You_Can_3724283.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do szczurołapka- na całą tubkę odcienia 7.11 dajesz polowę tubki 7.22 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do stonoga- odcien majirel 9.1 wychodzi ciemniej niz viking preference, ciut ciemniej niz na testerku ale jest to chlodny odcien blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mala- nic mi nie mowi nazwa cynamonowy braz z vivy podaj numer farby, majirel opalizujacy blond mahoniowy tzn czy chodzi o numer 7.25??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do angie stone- farba majirel 9.11 nie wyjdzie tak jak na zdjeciu u modelki poniewaz ona ma balejaz z dosc jasnym podkladem rozjasniajacym , jesli Twoje wlosy z natury sa jasny blond szary to z farb luo color wyjdzie 9.1 natomiast aby miec taki odcien blondu jak na zdjeciu nalezy wstepnie rozjasnic wloski a na to polozyc majirel 10.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania muchaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Majrel mam pytanie : Czym moge osiagnac kolor taki jak ma Pani Ania Mucha gdyż to jest mój naturalny kolor i przypusczam to są również jej naturalne włosy. Mam już odrost w tym odcieniu więc chciałabym zrobić całośc taka. Pozdrawiam http://idolo.pl/i/galeria/240/29/s2_15088.jp g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola6789
Witajcie! Połozyłam 9.11 z 6% oryginalnym oxydantem na włosy po efasorze, kolor jakto po efasorze rudawe. Po farbie 9.11 efekt nie zaciekawy, farba nie przyciemniła odcienia, wyszło ton w ton. Niestety odcień lekko zielonkawy, nie sa już miedziane i żółte ale mają poświatę khaki. Na moich włosach 9.11 wyszedł bardzo jasno, nic nie przyciemnił....mniej więcej poziom koloru jak na zdjęciu angie stone. Będę próbować 8 lub 7 i chyba jednak za radą mojej zaprzyjaznionej fryzjerki zmieszam odcień popielu z naturą, ponoć natura ma lepsze krycie. Choć sama nie wiem, bo pojawiają się różne opinie odnośnie tego co kłaść po easorze i czy dodawać natury czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia332
Majrel, ile tubek farby Majirel potrzebuję na włosy za łopatki mocno wycieniowane średnio gęste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×