Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość jesss
domcia ta szarosc powinna zejsc po kilku myciach farby popielate czesto tak wychodza na rozjsnionych wlosach nastepnym razem sprobuj viking z loreal ile trzymalas 9.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia
trzymałam 30 min, tyle było napisane, bardzo dziękuję za informację:),już mi trochę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia
jesss, jak myślisz, kiedy mogę zmienić kolor na viking?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
w przypadku mocno rozjasnionych wlosow 30min to za duzo dlatego wyszyl mocno popielate ale to sie zmyje z czasem jesli nie chcesz juz odcieni popielatych uzyj hollywod lub 9 z excellence najlepiej na wlosy do sredniego blondu .viking wyjdzie ci tak jak na opakowaniu copenhagen (przewaznei tak wychodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soft
Farbował ktoś Mairel 9,3 (piaskowy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia
jesss, czy jak zrobię płukanakę np. z soku z cytryny to włosy się rozjaśnią? kiedy mogę położyć inny kolor np. viking żeby cokolwiek złapało i żeby włosy nie były żółte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbowalam zawsze wlosy kolorem nieprofesjonalnym 5.3 jasny braz zlocisty a teraz kupilam profesjonalna farbe majirel 5.31 czy bedzie to podobny kolor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiaro
Ojej jakie fajne forum:) zapytam i tu: mialyscie stycznosc z odcieniem 7.43, miedziany blond L'o Excellence? zastanawiam sie czy farba ta zlapie na moich wlosach bo ostatnio nacielam sie na niemieckiej bodajze firmie Goldwell - OSTRZEGAM - do pierwszych 2 myc kolor byl naprawde super ale potem - miedziany blask gdzies zniknal i pozostal blond.. a farba do tanich nie nalezy) od roku farbuje wlosy na jasny blond, Ale po pierwsze mam juz dosyc tej barwy (ktora pozostawiala u mnie zazwyczaj zółtawy odcien) a po drugie zaczelam stawiac kondycje wlosow ponad ich kolor - a jasny blond to chyba najgorsze co mozna wlosom robic:) pytanie, czy ten odcien wychodzi tak ciemny jak na opakowaniu? dodam ze moj naturalny kolor to sredni/jasny blond o mysim odcieniu przy glowie. farbuje wlosy od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolll
Czy ktoś próbował kłaść Viking na ciemny blond? Jestem ciekawa efektu, bo użyłam odpowiednika z Excellence i nie jest źle, taka minimalna rudość gdzie niegdzie, ale czasem połyskuje na zielonkawo, co mi się nie podoba. Ciekawa jestem czy Viking wychodzi naturalnie czy raczej pod rudy i jak się ma sprawa zieleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
sluchajcie ja z tego forum zniknelam i nie udzielam porad wiec sie nie pytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
witam dawno nie bylam na tym forum widze ze jakies klotnie sie pojawily itp po co nie ma to sensu. czytajac niektore pytania chcialam sie podzielic wskaowkami na temat farb excellence creme i prefrence a profesjonalnymi majirel luo color i richess diacolor zasadniczo numeracja np w farbach excellence creme jest tka jak w farbach profesjonalnych majirel ale w technologii farb profesjonalnych dodane sa troszke inne barwniki bardziej wyraziste i trwale w farbach nieprofesjonalnych sa one juz mieszane z odcieniami podstwowymi aby mogly pokrywac siwe wloski. Numeracja w lorealu zaczyna sie od numeru 10- bardzo bardzo jasny blond do 1-czarny. kolejny numerek to refleks ktory nadaje ton a gdy jest jeszcze trzeci nr to refleks drugorzedny bardziej cieply lub zimny a wiec 1to popielaty 2-opalizujacy 3-zlocisty 4-miedziany 5-mahoniowy 6-czerwony i 7-metaliczny np 10.21 bardzo bardzojasny blond opalizujaco popielaty tzn ze dominuje tu chlodny refleks opalu z popielem albo9.32to bardzo jasny blond ale zlocisty z opalem ale jest to juz refleks raczej cieply i wlasnie tym nalezy sugerowac sie przy doborze koloru czyli dominacja refleksu odcienie czyste np 3,6,8,9 to odcienie neutralne naturalne ktore sa bez dominacji refleksu i zawsze wychodza dosc ciemno . Obecnie wyjezdzam na urlop za dwa tyg wracam wiec spokojnie moge udzielac nowych porad pozdrawiam forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
odcien viking nr techniczny 9.1 wychodzi na ciemno blond raczejjako jasny bezowy blond choc zdarza sie ze jest jasno popielaty wszystko tak naprawde zalezy od struktury naszych wlosow i zawartego w nim pigmentu tzn w naturalnych wlosach melanina moze miec tzw przewage barwy czerwonej-niewidoczna golym okiem i wowczas efektem jest to ze wloski wychodza zoltawe dlatego pomimo tego ze polki czesto z natury maja tzw szary mysi blond tak trudno jest uzyskac odcien chlodnego blondu a wracajac do odcieni preference to tylko viking daje tak naprawde poswiate chlodnawa odcien kophague czyli 8.1 jej nie da a odcien 03 preference z nim bywa roznie lepszy jest jego odpowiednik 03 excellence creme ma wiecej pigmentu niebieskiego i jest bardziej chlodny natomiast odcien popielaty island czyli 7.1 to odcien dosc ciemny ale za to szaro popielaty ladnie niweluje jesli nam wyjdzie kurczak na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa osobkaaa
a jak wychodzi odcien metaliczny zloty blond z feri booster superrozjasniajacej na ciemnym blondzie (ten jeden z tych 3 odcieni ferii metaliczyny blond ,miedziany blond i zloty ) i jak wychodzi 02 preference .szukam superjasnego zlotego blond i podoba mi sie wlasnie ta feria i preference nei wiem ktory wybrac .naturalne mam ciemny blond a ostatnio robie 111 belle color .Pozdrawiam fajnie ze wrocilas!! tutaj zdjecie http://images.google.de/imgres?imgurl=http://www.perfectfresh.com/paimg/2091m.jpg&imgrefurl=http://www.perfectfresh.com/%3Fproducent%3DLoreal%26seria%3DFeria%2520Color%2520Booster%2520Metallic%2520Blonde%26ex%3Dpa&h=97&w=85&sz=4&hl=de&start=1&um=1&tbnid=qtt4LwSq6HY9KM:&tbnh=81&tbnw=71&prev=/images%3Fq%3Dferia%2Bbooster%2Bmetallic%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dde%26sa%3DG chodzi mi o ten o prawej stonie na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppp
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
witam serdecznie odcien ferii booster metaliczny zloty blond wychodzi raczej jak bardzo jasny zloty blondzik na twoje ciemno blond wlosy lepszy jest preference nr 02 ale on wlasnie zostal wycofany ale jeszcze go znajdziesz w drogeriach baleska odcien DG3 czyli zlocisto popieltay jest odcieniem z serii zlote blondy i wychodzi na wlosach od jasny blond do sredni blond tak jak na testerku na wlosach ciemny blond nedzie ciemno zloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majirel pomóz
a jak osiągne taki kolor jak na opakowanie farby stockholm Z2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilaa
jak nakladam vikinga to kolor na moich ciemno blond wloskach wychodzi niby ladny,ale jest zupelnie inny niz na opakowaniu viking... w takim razie czym uzyskac taki kolor? na innym forum dziewczyna pisala zeby wymieszac vikinga z stocholmem...myslicie ze to dobre rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Majrel
Niedawno nalozylam sobie kolor ciemny blond nr 7 Loreal Excellence, ale jest dla mnie troche za ciemny. Moj naturalny kolor jest jeszcze o ton ciemniejszy (mysi braz identyczny jak probka Loral Excellence nr 6 popielaty ciemny braz). Zawsze mialam balejaz i nie wiem, co to ciemny kolor wlosow, ale obecnie zmuszona jestem robic kolor w domu. CZy jak teraz poloze nr 8 Loreal Excellence to uda mi sie uzyskac jasniejszy blond niz ten co mam (a mam nr 7 Excellence z 2 cm odrostem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluuuuu
Sluchajcie, mam problem, bo zafarbowalam sobie wlosy Islande popielaty blond z serji preference, ale zamiast popielatego blondu mam mysio siwe wlosy.... powiedzcie co mam teraz zrobic, zeby miec ladny blond?? POMOCY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel -blagam pomóż
wczoraj nałożyłam na włosy farbe garniera EO SUPERBLOND wyszły na czubku zólte ,na całej dlugości pomaranczowe !!! dzisiaj muszę coś z tym zrobic !!! o18 masz szkolenie ! błagam o pomoc ! czy mogę nałozyc na to champagne loreala ? chcę miec ładny ,jasny blond ,naturalny ,bez żółci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Witam zolty odcien wlosow mozna pokryc odcieniem viking z preference champagne to zloty odcien i zolci nie pokryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
farba nr 8.1 excellence nie pokryje wczesniej nalozony odcien nr 7 chyba ze jest juz troche wyplukany nalozeniu nr 8.1 uzyskasz sredni blond w popielatym odcieniu choc czesto wychodzi on jak ceimny chlodny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do bluu odcien island ma tak wyjsc czyli jest to ciemny blond chlodny i taki szary natomiast aby uzyskac jasniejszy odcien blondu polecam kolor o nazwie viking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1313
Majrel, pomocy. Mam prawie same siwe włosy, dotąd farbowałam Wella Decore 10 (jasny blond), nie była to rewelacja ale sie przyzwyczaiłam, od jakiegoś czasu nie mogę jej dostać i zastosowałam jasny popielaty, teraz mam straszne szare włosy. U fryzjera panie powiedziały, by czekać, aż się ten popiel spłucze. Co robić? Czy do moich włosów będzie sie nadawał Preference? Jak dotąd, chciałabym mieć jasny blond (mam 45 lat i chyba dobrze mi byłoby w ciepłym odcieniu). Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję. Serdecznie pozdrawiam. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariel może i mi doradzisz
chciałabym poznać opinię ekspertki🌻 Jestem dość ciemną szatynka z blond pasemkami odrost okolo 2 cm.Chciałabym powrocić do naturalnego koloru wlosow ,ewentualnie je przyciemniać czy tez o ton rozjasniac.Teraz mam bardzo zniszczone wlosy i chciałabym nalożyć kolor z Loreala ten bez amoniaku ale nigdy nie farbowalam w domu i nie wiem jak kolory wychodza i jaki wybrać. Proszę o opinie doswiadczone kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marjel
witam! dziękuję za odpowiedz jaki odcien blondu mogę połozyc na włosy rozjaśnione EO SUPER BLOND GARNIERA ,wyszly strasznie rudo -pomaranczowe ,a na czubku,gdzie były siwawe wyszły zolte nie wiem co robic ,bo zadzwonilam do garniera i loreala i mi powiedziano że mam wlaśnie nałozyc champagne ,a po vikingu wyjdą zielone !nie wiem co robic ,proszę o pomoc! pozdrawiam kozlowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kaśka*
Mam pytanko. Może wy mi doradzicie bo nie mam pojęcia co robić... :-( Kiedyś farbowałam włosy na ciemny brąz, a teraz bardzo chciałabym powrócić do koloru zbliżonego do mojego naturalnego->jasnego brązu. Farbowałam w tym celu włosy garnierem, safirą i henną. W efekcie moje włosy są wielobarwne (od rudości po bardzo ciemny brąz!) i w dodatku bardzo zniszczone. Nie mam pojęcie jak je rozjaśnić do jasnego lub średniego brązu, tak by w końcu moje włosy miały równy odcień. Nie chcę stosować rozjaśniacza a na to farby, bo boję się, że moje włosy tego nie wytrzymają. I tak są wyszuszone i zniszczone ;-( A niestety nie stać mnie w tej chwili na frzyjera... Pomyślałam że może excellence Loreala byłby w stanie "pomóc" moim włosom? Słyszłam że niby ich nie niszczy a kolorki są fajne. A może znacie jakieś inne farby/szampony które wyrównują kolor włosów (na jaśniejszy) a nie niszczą ich??? Proszę pomóżcie!!! Może ty marjel bo widzę że obeznana jesteś? Z góry serdeczne dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja farbuje wlosy na kolor jasny braz zlocisty i na moich wlosach wychodzi ciemny kolor ktory bardzo bardzo jest fajny ale nie trwaly juz po 2 myciach kolor blaknie. Wiec postanowilam uzyc profesjonalnej farby goldwell topchic kolor brazil 5b http://sklepfryzjerski.pl/sklep/popup_image.php?pID=871&osCsid=58ff85d5f0ce3d6a30531f24339d1e3d tak wyglada co o nim sadzicie czy bedzie zblizony do loreal pytanie skierowane jest glownie do majrel ale inne rade tez beda mile widziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×