Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość jesss
kupilas juz ten 01excellence ? trzymaj najpierw 30 min na odroscie potem przeciagnij farbe na calosc na 20 minut .trzymaj pod folia aluminiowa .w sumie zeby na odroscie farba byla ok 50minut.lepiej by ci rozjasnila 01 preference ale jak juz kupilas...jesli ci nie wyjdzie bo z jasnym brazem roznie bywa naloz na to za kilka dni 03 excellence wyjdzie zimny popielaty blond albo 03 preference wjdzie w cieplej tonacji bez.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
moze ci odrost rozjasnic sie do odcienia starego zlota moze byc rudawy ale to w najgorszym przypadku jak masz ciezko rozjasniajace sie.powinny byc po tych 50min taki jasny blond naturalny w cieplej tonacji ale nie superjasny.napewno nie beda rownomiernie pokryte bo beda przebijac jasniejsze pasemka ale to powinno ladnie wygladac.pisz jak zrobisz tym 01 jak nie wyjdzie daj 03 excellence albo 111 belle color beda jasniutkie w zimnej tonacji /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agna_25
"z czarnulka " jestes upirdliwa! w dodatku pogrywasz nie fair! Wczytaj sie lepiej uwaznie co sama napisalas, a potem dawaj upust swoim flustracjom, ale najlepiej nie na tej stronie! Twoj cytat: "Mam brazowe wlosy (kiedys byl to ciemny blond) tyle ze z poswiata szarosci i chetnie bym zafundowala sobie rozjasnienie ich do sredniego blondu." Skoro masz brazowe a kiedys byl to ciemny blond, to jakim cudem zrobily sie brozowe?!Kazdy odczytalby twoja informacje dwuznacznie. Zwracaj uwage na precyzje w udzielaniu informacji o wlosach jesli chcesz uzyskac porady, a jesli masz zamiar krytykowac i sie droczyc-to po co w ogole zwracasz sie z prosba o pomoc? Rada na przyszlosc: sprecyzuj konkretniej to co masz do przekazania innym, a potem wyklocaj sie o swoje racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
jakie dziewczyny mnie krytykuja tylko ty pod 2 nikami!!!!!!!!!!!!!! opanuj sie juz idz do fryzjera bo chyba to cie wkurzylo ze ci napisalam ze brazowe wlosy sama nie rozjasnisz do blondu. ja ci napisalam ze na farbowanych 9 wogole by nie wyszla a na naturalny moze byc zolc albo pomarancz bo jest za slaba ty chyba tego ciagle nie rozumiesz! .Jest zalecana do sredniego blondu ale jak dziewcyzny maja dobrze rozjasniajace sie to tez biora na ciemny blond.Ja tu polecalam 9 i 9.1 dla osob po nieudanych zabiegac.Bo one slicznie pokrywaja wszelkiego rodzaju zolcie i rudosci.9 wogole tez moze nie przyjac to jest sprawa indywidualna na jaki kolor przyjmie ale 9 nie nadaje sie do wlosow brazowych zarowno naturalnych jak i farbowanych.Prosze cie jak reszta osob opusc ten topik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1\ Agna25 DZIEKI I POZDRAWIAM!!!!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni ś
jesss Dzięki bardzo!!! Ale boje sie że na odroście wyjdzie żółtko bo moje naturalne włosy to ciemny blond, więc jak myślisz wyjdzie żółtko po 03 excellence creme, tez boje sie że na reszcie moze wyjsc jakis niebieskawy odcień bo reszta włosów jest bardzo jasciuntka, regenal welli na pewno będę stosować:) dzieki za rady chciałabym mieć w końcu spokoj z włosami , móc potem farbować tylko odrosty by nie obciążać reszty włosów, a nie martwić się, że nie mam pieniążków na fryzjera:( Ludzie co wy się czepiacie jesss - ona dobrowolnie chce nam pomóc, to chyba dobrze więc doceńcie to!!!!! Pozdrowienia cieplutkie dla jesss:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
agnis ciemny blond powinien ladnie sie rozjasnic mozesz wziac 03 excellence,111 belle color lub 111 nutrisse wszystkie to super jasny popielaty zimny blond.Trzymaj 50min na odroscie pod folia aluminiowa ogrzewaj suszarka.Potem naj na 10min na reszte wlosow.Moze te jasniutkie zrobia sie popielate ,szare jak potrzymasz dluzej niz 10min.Jak sa bardzo jasne daj na 5 minut ale w sumie ten szary sie zmyje i bedize ladny kolor.Czyli 50min na odroscie i potem do 10 min na reszte wszsytko pod folia i szuszarka co jakis czas i powinno byc ok.Pozdrawiam do czarnulka,magdalena789,kaaaasia czyli do tej samej osoby problem zostal zgloszony do admina strony!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni ś
Dzięki bardzo jesss - Twoja odpowiedz mnie uspokoiła:) poczekam jeszcze troche z tym farbowaniem - jak juz calkiem nie bede mogla na siebie patrzec( nie chce meczyć tak zesto wlosów) na pewno wezme 03 excellence creme, tylko max 5min na reszte i bedzie ok, a jak zrobie sobie wloski to na pewno napisze:) jeszcze raz dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agna_25
Kaaaaasia, ile sobie tych "a" w niku nie dopiszesz i jak róznych nick'ów uzyjesz - i tak bezczelny sposób w jaki się na tym forum wypowiadasz (zwłaszcza pod adresem jesss), świadczy że jesteś jedną i tą samą osobą. Kobieto, powiedz jaki masz w tym interes, że odwiedzasz tą stronę- przecież nikt Cię siłą do tego nie zmusza!Skoro nie jesteś zadowolona z udzielonej Ci rady, to nie wchodz tu tylko po to by psuć atmosferę tego forum:(.Lepiej zrobisz jak pójdziesz skorzystać z usługi fryzjera "profesjonalisty", a nie sama zabierała się za farbowanie włosów skoro nie jesteś przekonana do propozycji jesss. Skoro inne uczestniczki forum są zadowolone z porad jesss, a ty jesteś jedyna która wszczyna niepotrzebną dyskusję, to o czym my tu w ogóle rozmawiamy.Zachowaj te uszczypliwe uwagi dla siebie, bo i tak nie sprawisz nimi, że jesss straci rzesze swoich sympatyczek. Odpuść już sobie...i nam przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Agnis mozesz tez wziac 03 preference lepiej by rozjasnil ten ciemny blond ale on wychodzi jako cieply odcien bezu.03 excellence jest b.dobra farba potem belle color 111 i nutrisse 111 wszystkie to ten sam kolor tylko ze 03 jest najlepszej jakosci potem belle color i nutrisse na koncu.Garnier to tansza marka Loreala.Trzymaj najwazniejsze to 50 minut na odroscie sprawdzaj kolor pod folia .Jesli bedzie lekko zloty zrobisz plukanke najpierw zrob wlosy a dalej ja cie pokieruje .Nastenym jeszcze raz za miesiac znow dasz na calosc *50 mi odrost i 10 na reszcie potem juz tylko odrost.Farbe mozesz rowniez dzielic na 2 czesci ale w niezmieszanej formie!Pozdrawiam Agna25 dzieki!!ja juz zglosilam sprawe do admina o obrazanie i zasmiecanie forum .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
DZIEWCZYNKI ADMINISTRATOR STRONKI PO MOIM ZGLOSZENIU USUNAL POSTY WIECIE KOGO...!!! Pozdrawiam goraco i ide sie opalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanettta
zle to swiadczy o tym forum skoro jest sterowane nie znalazlam tam zadnych obrazliwych informacji wiec nie rozumiem jakim prawem jesss wplywa na tresc forum, przeciez to nie twoja wlasnosc jessss ja stanowczo protestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
aneta nie czytalas wczesniejszych postow to nie wiesz jaka byla ich zawartosc! a jesli jest ona obrazliwa mozna to zglosic do administratora stony nic nie jest sterowane ,ale nie chcemy tu niemilych postow! przeciwko czemu protesujesz ?zeby to forum bylo zasmiecane postami obrazajacymi inne osoby ? nie po to one powstalo zeby komus sprawic przykrosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w kropce
mam takie pytanie Jesss Z natury jestem ciemna blondynka, kilka razy mialam robione pasemka, nigdy nie wyszly biales.Zawsze sa jakies zolte, pdobno mam taka strukture wlosa??Czy to prawda.Teraz mama ciene i chce wrocic do jasnych ale nie swojego naturalnego koloru, bo mi w nim okropnie.Jest jakis sposob(ciemne farbowane szamponami koloryzujacymi, ktore nie schodza:(.I dlaczego na henne nie mozna nalozyc farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Skoro nasza dyskusja została przywrócona na właściwe tory to mam pytanie merytoryczne: czy viking na włosach ciemny blond lub bardzo ciemny blond w ogóle da jakikolwiek efekt (może byc nawet żółty), czy pozostawi je w stanie nienaruszonym? moje włosy są teraz w dość ładnym odcieniu blondu, ale za jakieś 3 tygodnie pojawi sie dorost i nie chcę ich traktować znów rozjaśniającymi odcieniami, a obawiam się, że na tych jasnych copenhagen lub isklande wyjda zbyt ciemno. tylko nie wiem, czy viking w ogóle złapie odrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
do jestem w kropce sklepowymi farbami nie radze ci samemu dochodzic z ciemnym do blondu bo wyjdzie pomarancz.Pewnie masz palette a one sa tak trwale jak farby .Polecam ci zrobic na to pasemka bo calkowite sciagniecie ciemnego koloru i polozenie jasnego jest dosc drogie. magda viking moze nie rozjasnic bardzo ciemnego blondu.Zalezy jakie masz wlosy dobrze rozjasniajace sie?to wyjada jasniejsze napewno a jak masz ciezko rozjasniajace sie to moze wogole nie chwycic Ja bym zmieszala na twoim miejscu 9.1 excellence(odpowiednik vikinga )z 03 excellence bedzie jasniejszy niz viking a nie taki jasny jak 03 i powinien rozjasnic tez odrost.mozesz tez zmieszac 11 belle color i 111 belle color ten sam efekt.farbowanie tylko odrostu nie poniszczy ci wlosow tylko przeciagnij raz na calosc a potem dawaj tylko na odrost to sa nowe niezniszczone wlosy.03 excellence albo 111 belle color albo 111 nutrisse zimny popielaty blond powienien ladnie chwycic odrost .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w kropce
ale Jess chodzi mi wlasnie o te pasemka, one wychodza pomaranczowe u fryzjera/Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
musisz znalezc dobrego fryzjera nie powinny nigdy wyjsc pomaranczowe!!! ja sama mialam czarne wlosy a teraz mam jasniutkie i schodzilam z koloru wlasnie przez pasemka jest to znacznie lepsze dla wlosow niz calkowita dekoloryzacja.POlecam ci loreala i welle tam napewno nie zrobia ci pomaranczu!.Pytaj sie poprostu jaki uzyskasz wczesniej fryzjerow wszedzie.Jesli nie bedziesz zadowolona musza zrobic ci tak jak powiedzieli.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosiulka11
mam pytanie do Ciebie jesss, co sądzisz o farbie belle color nr 11 chyba sie nazywa jasny popielaty blond???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
11 z belle color to jak sie nie myle bo dokladnie nie znam farb z belle color odpowiednik vikinga z loreala .jesli masz ciemny blond wlosy polecam ci 111 belle color jest superrrrrrrr!!!!!!!!! bo 11 moze nie przyjac na wlosy ciemny blond ale to tez jest roznie jak masz latwo rozjasniajace sie to mozesz sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosiulka11
no właśnie 111 to nie dla mnie za jasny, takiego blondu jasnego nie oczekuję. ten 11 mi sie podoba ale myślalam że więcej mi o tym kolorze powiesz. chciała bym uzyskac kolor włosów jak w lorealu profesjonalnym nr 8 ale nie te sklepowe bo za ciemne (już sprawdzałam) ale dzięki za odp może się jeszcze mojej fryzjerki poradze, tylko wiadomo w salonie dużo drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
troche boje sie rozjasniać tylko odrosty bo włosy mam w tak róznych kolorach, że mogą mi się w końcu wartsowo ułozyc pasemka a nie pionowo. myślałam, żeby dać sobie jakiś średni blond a pod koniec wakacji na to pasemka. Czy copenhagen chwyci odrost w kolorze ciemny ciemny blond (przypomne, że recital 03 mi rozjaśnił odrost na żółto, dopiero excellence 03 pod folia sobie z tym poradził)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosiulka11
aha i jeszcze jedno, a co myślisz o pomieszaniu belle color 111 i 11. może wtedy jest większe prawdopodobieństwo że kolor wyjdzie bo samo 11 może nie chwycić. bo mam kolor jasny szatyn taki mysi wpadający w ciemny blond, czekam na odp jesss ;) i sorki za moje upierdliwe pytanka hihih pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
gosiu ja sie tak dobrze nie znam na farbach garniera ale 11 to to samo co viking z loreala .pomieszanie 11 i 111 garnier belle color da ci odcien jasniejszy od 11 a ciemniejszy od 111 kolor ten powinien ladnie rozjasnic ciemny blond ale bardzo ciemny moze wyjsc zloto na odroscie .nie przejmuj sie jak beda podczas farbowania wygladac na rude lub siwe po zmyciu farby beda ok nie myj potem wlosow 2,3 dni zeby kolor sie ladnie ulezal.albo sprobuj samo 11 lub viking z loreala albo copenhhaben moze bedzie ok na odroscie to wszystko zalezy od struktury wlosow.ale jak masz o ton ciemniejsze od 11 to on powinno wyjsc spoko. magda mozesz sprobowac copenhagen powinna ci wyjsc na ciemnym blondzie bo ona wychodzi ciemniej niz na opakowaniu jest zblizona na koloru islande .islande wyjdzie jako popielaty ciemy blond. agas slyszalam ze jest dobra tak jak celia ale ja polecam ci dolanie plukanki do szamponu sama sprawdzisz intensywnosc srednio daje sie 1-2 male lyzki zobacz najpierw z 1/2 lyzeczki a potem dolewaj wiecej jak bedzie maly efekt .taka mieszanka super sobie radzi z zoltym odrostem . albo na 3 litry wody 1 nakretke jak dasz za duzo wloski beda fioletowe ale to sie zmyje .polewaj wlosy lepiej niz wkladac je cale do umywalki z plukanka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosiulka11
dzięki za szybką odp. copenhagen z loreal robiłam to wyszedł ale dość ciemny, nie tak jak na opakowaniu tylko jak island. chyba sproboje pomieszac te belle color 11 i 111. a wode taka jaka jest w opakowaniu czy kupić inny procent??? aha od połowu włosów mam farbowane, właściwie nie widać różnicy między naturalnym a farbowanym, bo to ton nr 7 z welli taki szatyn, czy to ma jakieś znaczenie na farbowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
uzyj moze najpierw samego 11 zeby ci wszystko wyrownal potem rob mieszanke 11 i 111 zeby byly jasniejsze ,ale na 1 raz daj 11 lub viking.zawsze farbki sklepowe wychodza ciemniej wiec viking wyjdzie ci tak jak na opakowaniu copenhagen a copenhagen jak na zdjeciu islande .11 belle color to odpowiednik vikingu z loreala.mozesz tez mieszac viking i 03 excellence wyjdzie jak 11 plus 111 ale loreal ma lepsza jakosc.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agna_25
jesss a co daje taka płukanka, októrej napisała Agniś? Ja mam też podobną srebrną płukankę, ale taką http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=3496 , kupiłam ją bo myślałam, że przyciemni mi 5 cm zółtawych końców włosów, ale po dodaniu do szamponu nie widziałam żadnej różnicy, a po zastosowaniu do wody-zabarwiły mi się włosy miejscami na fioletowo i zaprzestałam używania. Do czego to jest i czy można to zastosować na te 5cio cm rozjaśnione kiedyś końcóki?:)reszta włosów to odrost.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Plukanka niweluje zolty odcien wlosow powstaly po nieudanym rozjasnianiu albo nadaje kolor wlosom siwym sa po jej uzyciu platynowe,popielate jesli damy wiecej beda fioletowe,niebieskie ,rozowe itd zalezy od koloru plukanki .Plukanka nie niszczy wlosow chociaz czasami mamy wrazenie ze je wysusza.najlepszy roztwor to 1 nakretka na 3 litry jesli zrobisz wiecej wlosy beda fioletowe.Tak jak pisalam wczesjiej dodaj 1/2 nakretki albo cala do szamponu myj nim tylko ten nieszczesny odrost zostaw na 2-3 minutki jak masz jasniutkie wlosy to konce zlapia szybko na fioletowe.ja polecam tylko nakladac na zotly odrost chyba jesli wlosy sa brzydkie na odroscie a ladne na koncach jak sa cale zolte to wtedy na calosc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×