Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość kawka_
Czy excellence ma ladny ciemny blond? Co wyjdzie jak zmieszam 7 z 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka_
chce uzyskac taki kolor jak 7.1 na opakowaniu ale nie sprzedaja go w Polsce. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem juz po farbowaniu. Kolorek wyszedł mi ciepły, zlotawo-rudawy (ale bardziej złotawy ;]), odrost jest dosyć jasny, gorzej z dolnymi partiami wlosow, ktore tak latwo sie nie daly rozjasnic, tam sa takie troche ciemniejsze wloski. I mam dylemat. Chcialabym uzyskac zimny odcien i troszke te wloski jeszcze rozjasnic. Na razie sa zdrowe, w ogole nie wysuszone, jestem bardzo zadowolona z Excellenca, zapach nawet tak bardzo mi nie przeszkadza :). Jess, blagam, pomoz mi. Jak z takich wlosow moglabym uzyskac jasniejszy kolorek, w odcieniu zimnym, ale jak najszybciej, i nie niszczac wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obejrzalam wlosy w lustrze. Rudy odcien jest prawie w ogole nie widoczny, na poczatku, zaraz po farbowaniu bylo go widac, teraz juz prawie \"wygasl\". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyskaaa
witam;) przepraszam,ze dopiero teraz odpisuje.. wiec chce ufarbowac UE1 ultrarozjasniajacy naturalny kasztan.. tylko nie wiem ile mam trzymac,aby efekt byl raczej dlugotrwaly?,kolor wlosow mam raczej sredni blond. a w ogole jaki kolor wyjdzie po farbowaniu? bo kasztan kojarzy mi sie raczej z jakimis odcieniami rudosci,a tego bardzo bym nie chciala! dziekuje z gory za odpowiedz i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyskaaa
a mam jeszcze pytanko.. jaki jest kolor zapodobujacy jak na opakowaniu tej farby ktora podalam wyzej?? i czym rozni sie preference od excelence??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do specjalistek
na tym forum wymieniamy sie uwagami wylacznie farb Loreal excellence i recital preference

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fixa
Witam !!! Mam pytanko: zafarbowałam wczoraj włoski 03 preference tzn. naczytałam się tu wszystkich wypowiedzi i zdecydowałam sie na ten właśnie odcień. Trzymałam 50 min. na odroście i 10 min na reszcie. Włosy mam ciemny blond a raczej brąz i pasemka jasne robione 3 mies. temu. I tak odrosty są takie jak sie spodziewałam - jasne ale troszkę rudawe a pasemka złapały na biało. bardzo mi się podoba ale chciałabym rozjaśnić te odrosty troszkę tzn. zniwelować tę rudość. Co mogę w takim przypadku zrobić. I co robić później jak już będzie widać odrosty ciemne?? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Fixa, jestes w identycznej sytuacji "włosowej" jak ja. Jak sie pojawiły odrosty połozyłam na odrost i reszte excellences 03 (proporcja czasu 45/15min)pod folią. odrost wyszedł nareszcie nie żółty aleładny, popielaty jasny blond, na reszte włosów- tych między pasemkami-to było za krótko i utrzymuje sie taki ciepły opalizujący odcień.no a pasemka, jak mozna przypuszczać-bardzo jasne, na początku wręcz niebieskie.teraz kłade na to excellences 8.1 i wychodze z blonu, bo natura jednak wie co robi i chyba nie bede blondynką. Uważaj, bo po drugim 03 włosy są juz mocno osłabione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni ś
Magdalenka... a jak usunęłaś ten niebieskawy odcień ze swoich pasemek po farbowaniu? długo to trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni ś
Zafarbowałam włoski tylko odrost kolorem excellence loreal 03 no i miejscami wyszedl mi niebieski odcien na tych juz jasniutkich, jak sie tego pozbyc, może następnym razem użyc 01 excellence? czy ta farba da taki odcień niebieskawy równiez, chcialabym tego uniknąć? Jesss i Twoje niezastąpione porady GDZIE JESTEŚ:( Proszę odezwij się:(:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Niebieskie zabarwienie znika po kilku myciach, chociaż ja je potęgowałam jeszcze srebrna płukanką, bo moje włosy ogólnie miały żółty odcień i ta niebieskawość pasemek nieco to tłumiła. ale ten błękit powinien zniknąć. Ja dziś pofarbowałam 8.1 excellences-jasny popielaty blond. wyszedł super kolor-nareszcie nie żółty, tylko dość ciemny blond chłodny z przebijającymi spod spodu pasemkami.raczej taki jak na excellences 7.1 czyli tak jak mówi jesss-zawsze ciemniej wyjdzie.ale ja sie tego spodziewałam i jestem zadowolona. A propos jesss-nic dziwnego, że milczy.Tyle padło krytycznych i nieprzyjaznych uwag pod jej adresem, że aż się odechciewa komukolwiek pomagać. Roszczeniowa postawa niektórych użytkowniczek tego forum zraża każdą z nas, a co dopiero tę, w którą uwagi są wycelowane. jesss, myślimy o tobie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie! Mam pytanie od dłuzszego czasu farbuje włosy na czarno. mam brazowe oczy,czarne brwi,karnacja delikatnie opalna, jednak chciałabym na lato cos zmienić, jakiś ciemny braz wpadający w kasztan , albo sama nieweim co. Czy mozecie mi coś polecić?nie chce drastycznie zmienic koloru, bo ciemny mi odpowiada, ale uwazam, zw w czarnych wyglądam staro i smutno. Pomóżcie prosze, ja nie mogę nic wymyślić. Z góry bardzo dziękuję . Czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do specjalistek
magdalenka ja przypominam sobie ze tez kiedys podwazalas kompetencje jess i duzo bardziej cenilas sobie rady majrel (czy marjel - nie pamietam jak sie ja pisalo) ktora byla prawdziwa fryzjerka i jezdzila na szkolenia do Loreala do Francji jakos po jej poradach wszystkie dziewczyny byly b. zadowolone czego nie stetety nie mozna powiedziec o jess do ktorej porad wiele pan ma sporo zastrzezen pamietam ze tez sie balas ze ci wyjdzie zly kolor wiec nie dziw sie ze kazda pani chce miec w miare pewnosc ze kolor wyjdzie ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
do specjalistek obawy że wyjdzie zły kolor a podważanie kompetencji to dwie rożne sprawy. nawet mojej osobistej ulubionej fryzjerce nie ufam w 100%, bo w końcu włosy to włosy - żyją własnym życiem i mocno nas w życiu zaskakują, są nieprzewidywalne. kompetencji jesss nie podważałam, gdyż nie traktuje tego forum jako poradni prowadzonej przez jesss. O ile sobie przypominam, ciekawska bestia przeniosła dyskusję z Damskiej torebki na forum, żebyśmy mogły się tu powymieniać uwagami. jesss czy majrel są też użytkowniczkami tego forum w takim samym stopniu jak my. Tak samo ty mi możesz radzić, jak jesss czy inna kobitka. i nie mamy żadnych praw do tego, żeby krytykować uwagi jessss bardziej tylko dlatego, że jest fryzjerką. nie wiem, jaki masz zawód, ale wyobraź sobie krawcową, która na forum radzi, jak sobie uszyć spódnicę. czy jeśli po uszyciu na podstawie takich wirtualnych rad źle by na tobie leżała, tez miałbyś pretensje do tej, która radziła. no przecież jest krawcową i powinna wszystko świetnie wiedzieć!!!Zapominasz o indywidualnej strukturze włosa, wyjściowym kolorze, wpływie licznych farbowań na stan i zabarwienie włosa, a również technice farbowania, która - przykro to mówić - u niektórych dziewczyn leży totalnie. Nie jestem fryzjerką, jestem psychologiem,ale potrafię to wszystko sobie wyobrazić i zrozumieć. nie potrafię natomiast zrozumieć, jak można wciąż się czepiać dziewczyny, której jedyna intencja była chęć pomocy. dziewczyny, błagam, utnijmy już te bezsensowne dyskusje, pogadajmy o włosach i farbach, a może jesss do nas wróci 9zauważyłyście, że majrel tez ma dość takich absurdalnych, niemerytorycznych rozmów i tez nam zniknęła?) pozdrawiam wszystkie, które polubiły to forum i mają jeszcze chcęć tu coś zdziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
aha, teraz pewnie usłyszę, że jestem jesss, która się zamaskowała :/.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni ś
Magdalenko przyłaczam się do Twojej wypowiedzi Masz rację, że te dyskujsje sa bez sensu Chciałabym by te forum mialo tamten miły klimat:( Nie czepiajcie sie dziewczyny....pomagajmy sobie z dobrego serca, :* polubiłam to forum i smutno , ze jest tu ostatnio tak nieprzyjemnie Pozdrawiam Cię Magdalenko 79 i Jesss, buziaki dla WaS DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blon.dyna
Jaka jest roznica w kolorze excellence 7 a 8 ? Czy ktos kladł oba kolory? Polozylam 7, ale jest to bardzo ciemny kolor blondu, za nastepnym farbowaniem przymierzam sie do 8 - na testerze roznica miedzy oboma kolorkami jest niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blon.dyna
Przepraszam, zapomnialam dodac, ze naturalny moj kolor to wlasnie ciemny blond, 7 uzylam do zlikwidowania pasemek i powrotu do wlasnego koloru wlosow (wyszedl prawie wlasny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
blon.dyna To forum zmartwiało ostatnio, więc czuję się w obowiązku podtrzymać kontakt. Wspominając rady jesss mogę ci napisać tylko, że różnica między odcieniami jest o jeden ton i pewnie 8 wyszłoby ci jak to 7 na obrazku, a 7 wyszło ci pewnie jak kolejny numerek. ja użyłam 8.1 i mam włosy jak 7.1. Nie wiem natomiast jak się Twoje farbowane włosy zachowają pod wypływem 8, bo to już przekracza moją niefachowa wiedzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
ups, jakieś błędy wyskoczyły, sorki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
o, następna hrabina się znalazła. Blondyna, idź do fryzjera w takim razie, niech Ci za 150 zł doradzi, jeśli Ci się koleżeńskie rady nie podobają i nie potrafisz wyciągać z nich wniosków dla siebie. Pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Syrenka
Drogie Panie! Oto mój problem: od wielu lat upiększałam czuprynę za pomocą blond baleyage. Od listopada jednak jestem szczęśliwa posiadaczką koloru hymmm.. nazwijmy to ciemnego brązu. Przyciemnienie dokonano w zakładzie fryzjerskim za pomocą farb Farouk. Kolor był ok., choc moim zdaniem zbyt ciepły (nie podobam się sobie w rudawych odcieniach). Po ok. 2 mies., kiedy to kolor się wypukał (i bardziej zrudział!), położono kolejny, tym razem bardziej naturalny. Od lutego niestety nie mam możliwości korzystania z usług fryzjerskich (szukam szczęścia na wyspach brytyjskich - jest tu zbyt drogo!). I zaczęły się moje eksperymenty z farbami nie profesjonalnymi: L’oreal: preference: Palma, potem Garnier: 43 złoty kasztan, a ostatnio: Exelence: naturalny jasny brąz (podaje link, bo nie wiem, czy ten kolor w Polsce jest dostępny): http://www.boots.com/shop/product_enlarge.jsp?productid=1042383&classificationid=1022783&slmRefer=000&swatchid=10029958023&imageid=7. Mój problem polega na tym, ze obecny kolor jest za ciemny. Nie czuje się w nim dobrze. Po przeczytaniu całego wątku wiem, ze popełniłam błąd, wybierając za ciemne odcienie, z których nie mogę „zejść”. Excellence daje mi efekt, opisywany już wcześniej, czyli jasne odrosty i dół bez zmian (mam włosy długości do połowy pleców), choć po powtórnym jej położeniu, miałam wrażenie, ze się trochę zrównało. No i teraz pytanie: • Jakiej farby użyć, aby uzyskać mój wymarzony odcień (a jest on zbliżony do koloru z opakowania farby Excellene nr 7). Jeśli położę ten właśnie kolor to chwyci mi równomiernie? Po przeczytaniu całego wątku mam co do tego wątpliwości. • Rozważam również kolor Toscane z Preference (którego zakup graniczy z cudem, taki popularny, czy co?!), ale czy nie za ciemny? • Odpuścić sobie nieprofesjonalne farbowanie i uciułać na fryzjera? • A może ten: http://www.boots.com/shop/product_details.jsp?productid=1046071&classificationid=1022783 Chyba nie ma tych farb w Polsce. Kolor na zdjęciu jest uroczy, no i nazwa sugeruje raczej zimny odcień. Ale czy „złapie te moje ciemne końcówki? Nadmieniam również, iż moje naturalne włosy (dawno ich nie widziałam!), to ciemny blond do jasnego brązu. Jako dziewczynka miałam włosy blond- słomkowe. Cera raczej z różowym odcieniem, oczy zielono-piwne. Pozdrawiam i proszę o sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Wcale nie szukam roboty...bardzo smieszne poprostu wiecej tu juz nie bede sie udzielac Madziu radze ci to samo.Zaskakujace jest to ze dajac komus porady on cie obraza i ma pretensje ze mu kolor nie wyszedl przeciez ja nie widze jego wlosow ani tego co wczesniej bylo z nimi robione!!!.Zawsze pisze zeby robic na wlasna odpowiedzialnosc.Wystarczy okreslic jasny braz jako ciemny blond i juz wychodza innaczej.Ludzie co sie z wami dzieje??!!.Hamstwo goruje widze i niewdziecznosc.Pozdrawiam cie Madziu i Agas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
masz racje jesss,nie bede juz tu zagladac, tez tak postanowilam, ale kontakt z Toba chce jakos podtrzymac, bo twoje rady bardzo mi dotad pomagaly i bardzo je sobie cenie.co mozemy wymyslic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
zaloze nowy temat w dziale zdrowie i uroda (podpisze sie jesss)wejdz tam pogadamy dam ci namiary na siebie i potem go usune bo nie chce znow sie denerwowac ludzmi ktorzy nie doceniaja bezinteresownej pomocy.Buzki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni ś
Hej Dziewczyny tzn magdalenka 79 i Jess oczywiście:) dziekuje za to , że jeszcze są na tym forum takie kochane osóbki jak Wy pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszystkie twoje porady Jess - dzięki Tobie nareszcie mam włoski o jakich marzyłam i jestem Ci bardzo bardzo wdzieczna za wszystkie porady:):) i za twą cierpliwość, gdyż zawsze bez problemu wyczerpująco odpowiadalas za wszystkie moje nawet te głupie;) dość pytania! jess i magdalenka 79 z Wami dziewczyny i wielkie kisses:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni ś
Jesss ja rowniez chciałabym podtrzymac kontakt z Tobą;) Twoje porady są niezastapione i za wszystkie dziękuje:) spokojnego niedzielnego wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia
Dziewczyny,proszę o radę,ponieważ naczytałam się pozytywnych opini na temat farby excellence nr 9.1 bardzo jasny blond popielaty i mając dość żółci na swojej głowie kupiłam farbę i godzinę temu położyłam kolor. Efekt jest koszmarny!!! Włosy są koloru szaro-stalowego z taką fioletową poświatą! Wogóle nie przypominają koloru z opakowania!Katastrofa! Z typowej blondynki zrobiłam się szarą myszą!!! Za dwa dni wyjeżdżam na wczasy i nie wiem co zrobić? Poradźcie proszę bo chyba wezmę maszynkę i skrócę te mysie ogony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×