Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Witam, mam pytanko techniczne do Jess :) pisałaś że można podczas farbowania dla wzmocnienia efektu położyć folię aluminiową i tu sztynk:> jak to zrobić żeby ta folia nie spadła? sorry może to głupie ale ja jakoś nie wiem hihi pozdrawiam i proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalllia
Hey:) Tez mam pytanko ktora farba z loreal najsilniej rozjasnia tzn.chodzi mi o farbe superrozjasniajaca popielatą. Wreszcie znalazlam sposob na rozjasnianie ciemnobrazowych prawie czarnych wlosow na ładny jasny blond mianowicie nałozyłam na włoski profesjonalny rozjasniacz z 12% woda potem zmylam wysuszylam i nałozyłam garniera superrozjasniajacego 111 b.b.j.popielaty blond kolorek sliczny naturalny i wlasnie chce w ten sposob nadal farbowac wlosy tylko superrozjaniajacym lorealem z powodu swietnej odzywki wiec prosz podpowiedzcie mi ktory loreal jast superrozjaniajacy-odpowiednik garnier 111 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa787
Witam, Jeśli chodzi o farby Loreal to najbardziej rozjaśniające są podobno Recital Preference 03 superrozjaśniający popielaty blond, ewentualnie z exellence też jest odcień superrozjaśniający popielaty blond ale podobno exellence mniej rozjaśniają, za to moim zdaniem mają to świetne serum na końcówki, włosy są super nie zniszczone i miękkie, ja robiłam niedawno kolor 01 z recital-naturalny superrozjaśniający blond, miałam odrost naturalny w kolorze jasny brąz, ciemny blond i balejaż ciemny brąz + blond, na odroście wyszły mi takie jasno złotawe, na pasemkach brąz prawie zero rozjaśnienia, ale ogólnie jestem zadowolona, nie niszczy włosów ta farba. Aha i przestrzegam przed farbowaniem odcieniami popielatymi włosy rozjaśnione dziewczyny narzekały na szaro bure odcienie ale może akurat wyjdzie ładnie, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalina1983
Cześć dziewczyny. Mam do Was takie małe pytanko..może głupie ale nie jestem pewna, więc wolę zapytać. Kupiłam sobie Garnier Nutrissse Cream, ale ponieważ jestem obecnie w Norwegii i farba jest norweska, nie wiem czy mam ją nakładać na zwilżone włosy czy suche. Napewno któraś z Was jej kiedyś używała więc może wie (to mój pierwszy raz z Garnierem)... Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi13
do nataliny: garniera nakłada się na suche włosy(najlepiej trochęprzetłuszczone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi13
miesiąc temu pofarbowałam włosy vikingiem loreala,wyszło bardzo naturalnie,chociaż kolor sie spiera.Włosy są miejscami prawie białe,ale to pewnie przez słońce. Chciałabym je przyciemnić. Nawet kupiłam szampon loreala casting perłowy blond 810,ale troszeczkę boję się,że wyjdzie rudawy kolor. Może ktoś już eksperymentował ten kolor.Proszę o radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basskaaa
Dziewczyny mam bardzo ważne pytanie, zwłaszcza dla osob które się troszkę na tym znają ...;-) Chciałabym wymieszać BLOND POPIELATY oraz JASNY BRĄZ z serii Loreal excellence, w celu uzyskania jaśniejszego i bardziej chłodnego jasnego brazu ;) Martwie sie tylko, że kolor może wyjśc zołty , zielony lub jkiś inny nieciekawy. Co o tym myslicie..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japanese92
siema dziewczyny! chcialam prosić o radę: chciałabym pofarbować włosy na słoneczny,jasny blond (tylko nie żółty!). mój naturalny kolor włosów to ciemny blond/jasny brąz. od 3 lat robilam u fryca ). nasblond baleyage (jasny ze złocistym)następnie pofarbowałam włosy farbą loreal creme gloss bez amoniaku odcieniem "świetlisty blond". wyszedl mi odcień starego złota, a niektóre pasemka nie złapały koloru, i muszę powiedzieć że nadało to nawet fajny efekt wielotonowego koloru;) chcialabym rozjasnić włosy do wymienionego wyżej koloru,ale boję się że wyjdzie mi jakiś żółty kolor. nie chciałabym farby mocno rozjaśniającej, gdyż od baleyage'u mam już zniszczone włosy. czy ktoś zechciałby mi pomóc? P.S - wolałabym loreal preference czy recital bo nie lubię garniera;) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka109
Witam. Ostatnio zrobiłam bardzo głupia rzecz i pofarbowałam się na czarno. Kolor coprawda troszke się spłukuje ale wciąż jest za ciemny. Czy jakbym chciała się pofarbować kolorem recital preference UE3 to on faktycznie rozjasni mi włosy? chociaż troche zebym potem mogla nałożyć brąz zamiast czarnego. bo wątpie żeby na czarnym wyszedł mi jakiś brąz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiajoanna
HALLO!!! HALLO!!! Dziewczyny z włoskami jasny szatyn i na to pasemka blond!!!! Jakim odcieniem uzyskać ŁADNY, CIEPŁY RUDY (ale nie zbyt krzykliwy)????? Może któraś z Was próbowała już uzyskać taki kolor????? Bardzo proszę o pomoc:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiajoanna
Mniej więcej taki odcień jak ma Zena Grey:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka -D
Witam !!!! Chciałam zwrócić waszą uwagę na nową farbę do włosów firmy Loreal excell 10' ,która "niby" miała pokryć wszystkie siwe włosy w 100 % i to w 10 minut .Absolutnie nieprawda,farbowałam włosy w miniony weekend i nie jestem zadowolona.arba jest droga i nie spełnia wymogów,teraz muszę wydac jeszcze raz pieniadze na fryzjera i pokryć SIWE włosy !!!!!!!! NIE POLECAM !!!!!Pozdrawiam,WESOŁYCH ŚWIĄT ;-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do jakiejś specjalistki otóż mam taki problem: mam pasemka zrobione rozjaśniaczem i odrosty moje naturalne powiedzmy średniego brązu.Bardzo lubię mieć bardzo jasny blond moich włosów dlatego robiłam je rozjaśniaczem ale za bardzo niszczy mi włosy więc postanowiłam przerzucić się na farby tylko boję się że jak wybiorę sobie jasny blond to nie pokryje mi odrostów i będę miała żółte albo rudawe. jaka farbą mam uzyskać jasny blond jednolity kolor i na odrostach i na błagam nie wiem co robić?? myślałam albo o L\\\'OREAL RECITAL PREFERENCE HOLLYWOOD 9/Y - BARDZO JASNY BLOND albo VIKING BARDZO JASNY BLOND POPIELATY. Czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka -D
Witaj VICKY ;-) Jeśli mogę poradzić to polecam farbę o nazwie VIOLA nr.11.00 - bardzo jasny blond.Stosuję ją od dawna a poleciła mi ją koleżanka fryzjerka.Farba co prawda może nie jest najtańsza ( razem z wodą utlenioną - a trzeba na jedno opakowanie dwie 12%-owe wody - koszt ok.40,-zł ),ale dla mnie starcza na 3-krotne robienie odrostów ,a mam włoasy długie (do zapięcia biuustonosza ;-D) i gęste,więc sie opłaca.Bardzo polecam i pozdrawiam. WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka_ya
DO Vicky- nie jestem fryzjerką ale od lat rozjaśniam włosy sama oraz w różnych profesjonalnych salonach.. Zaczynałam od pasemek blond następnie postanowiłam mieć blond na całości, mam ten saM kolor włosów czyli "średni brąz". Mogę tylko doradzić tyle,że nie spotkałam się jeszcze z sytuacją żeby możliwe było rozjaśnienie odrostu w tym kolorze samą farbą. Nawet w salonie najpierw nałożą rozjaśniacz na odrosty, a potem dopiero farbę na całość, w przeciwnym wypadku odrost zawsze będzie się różnił od reszty. Masz pasemka więc włosy w tym miejscu są jaśniejsze i po nałożeniu farby będą jaśniejsze jeszcze bardziej, a wiem co mówię bo próbowałam już wszystkiego. Niestety nie ma takiej cudownej farby! średni brąz zawsze wychodzi na żółtawo/rudawo..... odn Mariolki-D Kobiecie z posiwiałymi włosami łatwiej rozjaśnić włosy, nawet zwykłym rozjaśniaczem, niż komuś kto jeszcze nie ma sladów siwizny. To nie kwestia rozjaśniacza tylko koloru wyjściowego..... no ale to chyba dziecko wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokojona
raczej brązową..... blondynką jestes????????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi
mam pytanie czy z farb L'oreala dostępny jest kolor czekoladowy brąz? Farbowałam jakiś czas temu włosy u fryzjera na taki właśnie kolor, wydaje mi się, iż była to farba L'oreal. Teraz chciałabym zafarbowac sobie sama włosy jednak nie moge znaleźć w sklepach tego koloru, natomiast do fryzjerki nie moge sie zwrocic, gdyż zlikwidowano zakład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia232
Moje włosy są w kolorze ciemnego brązu, nigdy wcześniej ich nie farbowałam. Czy płukanie ich w piwie mogłoby nadać im połysk i złote refleksy? szukalam tutaj ale nic nie znalazłam http://www.handsomemen.pl/Tag_porady,Ciemny%20br%C4%85z,0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinko
Vicky zrob sobie ta farba co daili to bedziesz miala ladne jasne wloski. Pasemek niestety nie pozbedziesz sie...musisz czekac az wlosy Ci odrosna. My farbowalysmy sobie tylko odrosty i po jakims czasie mamy jednolite wlosy a pasemek prawie nie widac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka74
poradzcie mi dziewczyny.......nałozyłam sobie z loreala orzechowy bez ale ten kolor okazal sie za bardzo rudy.....co nalozyc aby przejsc do ladnych blondow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yagoda1
Hej dziewczyny, widze ze znacie sie na rzeczy wiec prosze was o porade, tylko ze pewnie zabije wam klina bo w tym momencie mam na glowie uuu pare kolorow :) mam dlugie wlosy, najpierw polozylam sobie braz, po jakims czasie capucino - efekt taki,ze odrosty jasniejsze, koncowki ciemne :P pozniej zachcialo mi sie blondu ale nie chcialam sama ryzykowac wiec udalam sie do salon - zostalam potraktowana gestym balejazem z rozjasniacza,efekt - bardzo fajnie wloski wyszly jakby byly cale blond oprocz tych cholernych koncowek ktore nadal pozostaly ciemniejsze od reszty :/ mam grube wlosy ale nie sadze zeby mialo to jakies znaczenie... teraz mam juz porzadne odrosty (naturalny ciemny blond), nadal marzy mi sie jasny blond, ale mam na glowie taka mieszanke kolorow ze juz sama nie wiem jak sobie z tym poradzic,chcialabym to zrobic w domu, macie jakies pomysly ? pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaa
witam;)mam maly problem...wczeaniej mialam robione caly czas pasemka bardzo jasny blad,wczoraj kupilam farbe coloriste 10min 800 Middenblon bo chcialm mic jednolity kolor ale nie taki;(a mianowicie mam ciemny blad;(prawie jasny braz;(rozumiem ze teraz napewno musze poczekac aby farba sie wyplukala...ale potem chcialabym spowrotem wrocic do jasnego koloru a dokladnie takiego http://www.youtube.com/watch?v=PZuSM2rSUyw&feature=channel_page co mam zrobic???czy lepiej isc do fryzjera???czy dam rade sobie sama zrobic???i jak tak to jakimi farbami????i co mam zrobic dokladnie:)bylabym wdzieczna za odpowiedz od profesjonalistki;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dasz rady sama
popalisz kudły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinko
jesli znasz dobrego fryzjera to sprobuj...mi kiedys fryzjer zrobil straszne zoltko na glowie i od tamtej pory mam uraz...robie sobie sama wloski farba loreal 01 bardzo jasny naturalny blond. Mam podobne wloski co w linku ktory podalas..a moze troche nawet jasniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella767
witam. miałam bardzo jasny blond,platynowy,po jakimś czasie położono mi na to belajaż teraz bardzo chciałam mieć jeden kolor włosów,fryzjerka poradziła mi przefarbować je na ciepły bronz i o zgrozo zgodziłam się,kolor kompletnie do mnie nie pasuje podobno szybko się spłuczę ale mam już uraz do fryzjerów i chciałabym sama pofarbować włosy w domu,z natury mam myszowaty blond więc myśle ze gdy bronz sie będzie wypłukiwał to nie powinno być widać odrostów. Również podoba mi się kolor na zdjęciu jaaaaaaa,chętnie dowiem się jaką farbę radzicie kupić, jeszcze podoba mi się kolor izy miko http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/Kochaj_tancz_Iza_Miko_2670214.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia15523
Hej :-) Czy ciemne włosy w pasemka platynowe ,pokryje farba Loreal ciemny blond????? Bardzo proszę o odpowiedzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinko
czesc mi sie wydaje ze farba ciemny blond nie pokryje brazowych wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×