Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Kiziacz
no jesli zafarbujesz pozostale to pewnie złapie. Mi łapało, ale odrost byl fatalny dlatego na ciemny blond tylko garnier mi przynanmniej wreszcie nie wyszła miedz ani złoto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiziacz
Aha tylko zapomniałam dodac ze ja farbowałam exellence 03 nie preference bo preferenc wychodzi ciepło więc lepiej zebyś kupiła exellence jesli chcesz raczenej popielate no ale pewne juz zbyt pozno skoro dzis mialas farbowac;P oby bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc ruda
Hej, a może ktoś wie, jak UZYSKAĆ ładny rudy (nie czerwony, tylko pomarańczowy, ale naturalny) kolorek włosów na włosy wcześniej farbowane na miodowy blond? :) Naturalnie są mysie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carryher
NIE OTRZYMAłAM ODPOWIEDZI TO ZAPYTAM RAZ JESZCZE:) ostatnio bylam u fryzjera i nalozyl mi duuuuuuuzo pasemek blond na wlosy(wczesniej byly czarne lub ciemno brazowe)i o dziwo wyszlo mi nawet niezle, wlosy przy glowie sa taki hmmm platynowy blond? a reszta rudawe, czy moge teraz polozyc juz farbe na calosc sama w domu? np jakis blond loreala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia223
dobzie mówisz !!! ten blądzik taki bardziej jest w ciepłej tonacji :) ale cio tam odczekam i ponownie ruszam do akcji :) tylko,że tym razem chyba zrezygnuje z popieli bo w tych tonacjach prześwity to chyba przeznaczenie (zmora) :) może ktoś polecic jakiś fajny kolorek ?? Loreal RECITAL PREFERENCE 9/Y HOLLYWOOD cio myślicie o tym odcieniu ???? wariuje już :) bo do końca nie jestem zadowolona :) ale cio tam takie życie szukajcie a znajdziecie :) buziaki i dzięki za podpowiedzi i uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia223
carryher to jest ryzyko ja tez miałam pasemka brązowe, i licho mnie podkusiło zafarbowac całośc na bląd i wyszło źle!!!! gdzie były jaśniutkie było pięknie a na pasemkach istna rudź !!! dlatego ostrzegam !!! ja już farbuje po raz 4 włoski ,,,,,, i prawie wyplewiłam te rude chwasty :) ale nie do końca zgroza !!!! taniej iśc do fryzjera !!! ale to twoja decyzja buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka__
bardzo prosze o porade bo zupelnie nie wiem co robic... :(( moje naturalne wlosy sa koloru bardzo jasny braz. w wakacje chcialam je sobie przyciemnic troche ale przypadniem wyszedl mi praiwe czarny. farbujac odrosty ktore wygladaja okropnie zuzywalam resztke farby na reszte wloskow. mam wlosy dlugie, mniwj wiecej do lopatek. od okolo 3 miesiecy wlosow wogole nie farbowalam bo bardzo chcialam odzyskac wlasny kolor ale niestety juz dluzej nie moge wytrzymac. bylam u fryyzjera pytac sie o dekoloryzacje+farbowanie na jasny braz i kosztuje to 200 zl na co mnie nie stac..:( dostalam kiedys farbe loreal couleur experte w odcieniu 8.4. wydaje mi sie e to dobra farba wiec czy moge nia rozjasnic wlosy a po tym pofarbowac je farba loreal preference w odcieniu jakiegos sredniego brazu?? dodaje ze moje wlosy sa bardzo zadbane, mocne i grube. tylko mam sprany czarny kolor z poswiata bordowego czasem i ok 3 cm odrostow ktore wygladaja na siwe! bardzo prosze o porade... bede wdzieczna za jakakolwiek probe pomocy.. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktoś mógłby mi doradzić jaką farbą potraktować włosy blond (farbowane excellence 03) aby otrzymać kolor jak aktorka Urszula Grabowska - Patrycja z serialu Na dobre i złe? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewucha_
Czesc dziewczyny :) Mam pytanko!:) Mój kolor teraz po farbowaniu to ciemny rubinowy. Bardzo chciałabym mieć brązowy ale nie ciemny tylko jaśniejszy. Czy mysliscie ze jak kupie sobie farbe to mi chwyci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziacz
Hej ja mam pyt. co do tego Vikinga.Na jaki kolor on się spiera?.Mam na głowie rózne odcienie blondu, rudośći i żółtego.Trochę odrostu mysiego blondu.Czy ten wiking nadal bedzie w tonacji blond?Pytam bo dlugo dązyłam do blondu i nie cche zeby mi wyszedl jakis odcien brązowy czy jakiś...jak on się spiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewapl
hej majrel! prosze o pomoc.wczoraj zafarbowałam odrosty 3cm bell color 11(jasny popielaty blond) i wyszło trochę rdzawo. czytałam cośna temat dużej ilości pigmentu czerwonego we włosach i chyba ja to mam,bo nawet po nałożeniu farby włosy robiły sie czerwonawo-brązowe(moje naturalne to ciemny blond/jasny szatyn). Zastanawiam sie,czy za dwa dni znów nie nałożyc tej samej farby,a może lepiej kupić vikinga loreala? jaśniejszych nie chcę.miałam już na głowie 111nutriss i wyszłymi prawie siwe(jak babcia).poza tym żle miw aż tak jasnych włosach.proszę o radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewapl
CO JA NAPISAŁAM? PRZECIEZ MAJREL JUŻ TU NIE ZAGLĄDA ;] Dziewczyny proszęo rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziacz
hmm...nikt nie odpowiedził to musialam zaryzykowac i kupilam viking;) superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! w sumie kolor nie wyszedl na moich farbowanych wlosach jak kopenhgen ale własnie w większości jak u pani z opakowania taki hmm...beżowo-sprebry jasny bloondzik!:D odrost jak zawsze gorzej, ale i tak ladnie;)teraz innej farby już nie kupie bo z tego co jest napisane na pudełku to viking zawiera składniki ktore minimalizuja pomarańczowe wlosy a moje trudno się rozjaśniają wiec tofarba dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merii
mam pytanko ..jak uzyskać identyczny odcień blondy jak na opakowaniu loreal casting miodowy blond...straaaaaaasznie mi sie podoba ... ale wiemże nie wyjdzie tk na włosach ja mam ciemny mysi blond,a właściwie sprany brąz i moje włosy są bardzo grybe i sięgają mi za łokcie i źle wyglądał by jakiś jasny platynowy odcień i efekt byłby sztuczny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passion4eva
sluchajcie mam pytanko a wlasciwie prosze o rade mialam calkiem czarne wlosy, postanowilam je rozjasnic do jasnego blondu 2 razy bylam u fryzjera na pasemkach i to takich ze ostro rozjasnil mi wlosy, malo je niszczac, bo nie uzywal dekoloryzatora, w miedzy czasie sama w domu farbowalam raz farba garniera jakis superrozjasniajacy blond chyba ale efekt wyszedl malo zadowalajacy, bo malo sie wlosy rozjasnily, teraz mam kolor taki hmmm sloneczny blond z lekka rudoscia i oczywiscie lekkimi pasemkami czarnymi i chcialabym uzyc palette uil1 ten mocny rozjasniacz, myslicie ze wyjdzie blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki już kilka razy farbowałam włosy Vikingiem i jestem bardzo zadowolona z tej farby. Ostatnio korci mnie aby spróbować kopenchagen. Czy jeśli nie spodoba mi się jej odcień będę mogła wrócić bez problemu do vikinga?????? Może ktoś ma zdięcie włosów farbowanych kopenchagen i mógłby je wkleić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzka
Mam pytanie odnośnie kolorku JASNY BRAZ (5) excellence . Czy kolor wychodzi chłodny czy ciepły..? Zmywa się na rudo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa787
Witam, Proszę o radę, miałam balejaż blond + czekolada tylko był spłukany i był w tonacji złotej czego nie lubię i zrobiłam włosy farbą natural&easy srebrzysty średni popielaty blond ale włosy są za ciemne, czym mogę je trochę rozjaśnić w tonacji chłodnej? Myślałam o vikingu. Czy może lepiej iść do fryzjera? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa787
Proszę też o wklejenie fotek koloru viking i copenhage, jestem ciekawa jak te kolory wychodzą na włosach. Proszę!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jasny blond zrobiłam kopenhagen......... Porażka szaro bury kolor,gdzieniegdzie nawet wydaje się zielonkawy. Kiedy to sie wymyje????? myłam już kilka razy głowę i nic. Pomocy jutro trzeba iść do pracy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_s_84
witam , mam kolor farbowany taki średni miodowy blond.Ale planuję troszkę go rozjaśnic i waham się między ferią loreal ice blond a indescent blond. Który wybrać? nie chce żeby przypadkowo przyciemniły mi się włosy_ wiem że to się zdarza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merii
Do asia_s_84 masz może fotki z twoim kolorkiem ?? właśnie czegoś podobnego szukam ...bardzo mi się podoba miodowy blond z opakowania loreal casting jest przepiękny i jestem ciekawa czego ty używałaś do farbowania?? pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_s_84
Mam zdjęcia wkleję później już jestem po farbowaniu Lorealem FERIĄ kolor nr 102 wcześniej nazywała się ICE BLOND w tej chwili jest chyba bardzo jasny blond popielaty ale popielaty nie wychodzi. wyszedł jaśniejszy o ok 2 tony ale żeby go troszkę zgasić wypłukałam płukanką srebrną i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka32
Hej dziewczyny! Ja też mam pytanie odnośnie farby exellence nr 5 jasny brąz. Jak ciemny wychodzi na włosach i czy ma rudy połysk czy bardziej wychodzi chłodny. Chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru włosów (średnio - ciemny brąz) i zastanawiam się czy ta farba będzie odpowiednia. Proszę o radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna 2006
mam pytanko - ktora farba jest lepsza z loreala exellence czy preference - chodzi mi o blony która lepiej rozajsnia. kupiłam exellence 0,3 moze lepsza jest 0,3 preference (na odcieniu popielu mi nie zależy i tak się zmyje, ale żeby kolor był ładnie rozjasniony i nie było żółtka na głowie. mam też pytanie czy te naturlane odcienie 0,1 wychodzą nie za żóło przy włosach ciemny blond - jasny brąz. I ostatnie pytanko -Czy zagląda tu jeszcze ich rady były nieocenione. Brakuje tu osób któe posiadają dużą wiedzę w tym zakresie. Moze pojawił się ktoś nowy ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna 2006
Czy zagląda tu jeszcze MAJIREL lub JESS ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! pofarbowalam wlosy kolorem hollywood preference.wyszedl mi brzydki odcien zoltego siana.mam pytanie,jaki kolor moge teraz polozyc na to ,zeby uzyskac ladny,naturalny odcien blondu,bez zoltego odcienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkabis
POlecam isć do dobrego fryzjera, farby sklepowe nie porównują się z profesjonalnymi np. majirel, matrix, alfapar, wella koleston. Z blondami tak jest, czasami bardzo trudno, żeby osiagnąc ładny blond samemu zwyczajną farba, trzeba byc naturalną blondynką, ewentualnie jasną szatynka i mieć włosy które łądnie się rozjaśniają, nie wpadają w rudosć. ja z blondu zrezygnowałam, miałam dość palenia włosów, farb, i ciagle koloru który nie dokońca był jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkabis
Teoretycznie odcień żółty neutralizuje fiolet czyli w majrel 2, wg niektórych fryzjerów popielem nie da się zneutralizować żółci, u mnie jednak nie dało się niczym, a jesli już efekt był nieco lepszy to też się zmywał, a z nastepnym farbowaniem włosy znowu się niszczyły...a im bardziej zniszczone tym kolor szybciej się wypłukuje. Mimo wszystko nie radzę experymentować dalej samemu, tylko udać się do fryzjera. Swój wymarzony kolor uda się uzyskać zawsze, tylko czasem wysokim kosztem...dlatego fryzjer niech dobierze kolor odpowiedni do typu urody a też i taki który bedzie łatwiej uzyskać...np ciut ciemniejszy...cieplejszy itp.... Fryzjer ma tez większą gamę kolorów i wiedzę na temat mieszania farb-mało który ich nie miksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkabis
Farba excellence chwyta dość ciemno, układa się dopiero po kilku myciach, wygląda w miare naturalnie, jednak może to niektórym przeszkadzać, ponieważ pod światło ma ciepłe refleksy w miare tego jak się zmywa, robi się cieplejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×