Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość jesss
witajcie agusienka mozesz mieszac ale np.excellence z excellence ,preference z preference!.Wklej zdjecie o jaki kolor ci chodzi. z czarnulka zadne laczenie farb nieprofesjonalnych nie zrobi ci z brazowych wlosow farbowanych blondu .Musisz isc do fryzjera najlepiej nich ci zrobi pasemka blond na ten braz .Bo dekoryzacja calych wlosow moze ci je poniszczyc i bedzie drozsza niz pasemka. slodka opisz jaka masz cere,oczy ,naturalne wlosy, justysssss tej dziewczynie zle pada swiatlo na wlosy dajac efekt siwego nie ma takiego koloru w palecie loreala nieprofesjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
justyna tu masz podobny http://www.kosmetykionline.pl/product_info.php?manufacturers_id=102&products_id=2963 a tu jasnijszy http://www.kosmetykionline.pl/product_info.php?manufacturers_id=102&products_id=2965 Pamietaj ze farby nieprofesjonalne wychodza przewaznie ciemniej niz na ich opakowaniach radze ci wez sobie najpierw ten jasniejszy(ue3) jak bedzie za jasny dasz ciemniejszy a na odwrot z ciemnego na jasny bedzie ciezej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyskaaa
klorki super..wczesniej jeszcze zwrocilam uwage na ten ciemniejszy.. ale jesli zrobie najpierw jasniejszy to po jakim czasie moge zmienic na ten ciemniejszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
justyna najlepiej odczekac przynajmniej 2 tygodnie miedzy jednym a drugim farbowaniem ale ciemne kolory nie niszcza wlosow tak jak jasne wiec jesli masz mocne wlosy malo znisczone mozesz nawet po 2,3 dniach od wczesniejszego farbowania polozyc nowa:).znam dziewczyny ktore maja jasniutkie a jak wychodza im zolte robia na drugi dzien znow farba rozjasniajaca i maja wlosy w dobrej kondycji.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyskaaa
raczej mocne mam..;) dziekuje jesss za rade;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi11
witam ,jestem brunetką , mam pytanie ,chciałam rozjaśnić włosy , miesiąc temu użyłam dekoloryzatora i nałożyłam ciemny blond ,no i niestety włosy mają taki kolor jak przed zabiegiem poza tym są strasznie zniszczone , KIEDY MOGę ZNOWU UżYć DEKOLORYZATORA, chciałam jeszcze dodać .ze muszę farbować włosy co 2 tyg. z powodu siwizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizzza
Witam Nieststy moje ostatnie doświadczenia z włosami nie były zbyt pozytywne. Chciałam mieć jeden kolor tymczasem na głowie miałam jasne i brązowe pasemka + 2 cm odrost naturalny - udałam się do fryzjerki gdyż bałam się ze sama mogę tylko spowodować katastrofę na mojej głowie - I to był błąd bylam u fryzjerki wieczorem - chciałam jasny popielaty bląd farba którą mi zaaplikowano na glowe miala dziwny pomaranczowy kolor ale nic nie mowilam bo nie jestem fryzjerka i moze tak powinno byc nigdy popielatego bladu nie mialam- po zmyciu farby w sztucznym swetle nawet moze był popielaty ale następnego dnia rano doznalam szoku moje włosy byly RUDE wpadajace w pomarancz przy skorze :( poczekalam 2 tygodnie (co bylo niemalym wyswaniem gdyz w rudosciac wygladam niezdrowo ale mam cienkie i dosc slabe włosy wiec wolalam zeby odsapnely) nastepnie za namowa siostry zastosowalam Recital Preference Blondissimes 03 myślałam że będą trochę ciemniejsze ale obecny kolor mi się podoba - nie chciałabym jednak by przy malowaniu odrostów zrobił się jeszcze jasniejszy Co robić? Chciałabym zachować odcień który mam obecnie lub minimalnie ciemniejszy. Mój natualny kolor to cienny bląd ale nie bardzo ciemny raczej taki średni najbardziej pasowałby mi odcien jak na opakowaniu Viking ale jak go osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czarnulka
Witaj Jess, czy to napisalas, ze zadne nieprofesjonalne farby nie zrobia mi blond koloru z mojego brazu oznacza, ze nawet jesli poloze najjasniejszy excellene (np. 9) to sobie nie zmienie koloru, czy tez moze zmienie ale na troche jasniejszy? Czego moge sie spodziewac, gdy na moj braz poloze excellence 9? Bedzie cokolwiek sie dzialo? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusienka_
Ponawiam pytanie, bo nie dostalam na nie odpowiedzi:( Czy ktoras z was robila sobie samodzielnie pasemka przy pomocy farb Loreala i to pasemka na czepek? Wyjezdzam na 6 miesiecy do pracy zagranica i czeka mnie samodzielne upiekszanie wlosow, bo kumpela mowila, ze fryzjerzy sa nieciekawi i horrendalnie drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, prosze o pomoc. Kupilam farbe superrozjasniajaca 01 Excellence Creme, a mam wlosy jasno-brazowe z blond balejazem (tak naprawde to sa pasemka, nie wiem, na jakich podstawach fryzjerka nazwala je balejazem). Mozecie mi powiedziec, co mniej wiecej mi z tego wyjdzie, jak dlugo mam trzymac farbe na glowie? Marzy mi sie taki naturalny, jasny blond, ale nie jestem pewna, czy to sie uda osiagnac ta farba. Jest to moj pierwszy raz z excellencem. Prosze o pomoc, to bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellllwirraka
amandusiaczek ja nakładalam na pasemka połączenie bląd i brąz 03 preference bo chciałam miec jeden kolor i nie wszystko wyszło bląd ciemne pasemka zostały ciemniejsze (nie tak ciemne jak były ale mimo wszystko odrozniają sie) ale ogolnie wygląda ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Witajcie ,nie bylo mnie ostatnio ale juz odpowiadam... mimi11 miesiac czasu to za krotki okres na ponowne uzycie dekoloryzatora odradzam! daima identycznego w farbami sklepowymi nie zrobisz, ona ma robione profesjonalnie sprobuj,podobnie moga wyjsc feria brown p10,havane,madras,ue1 tylko pamietaj ze przewaznie wychodza ciemniej niz na opakowaniu. Eliza ale ja nie wiem jaki kolor masz teraz robilas 03 ale jaki wyszedl ci wyszedl opisz... ciemniejszy od 03 preference jest 03 excellence i wychodzi podobnie do opakowania. z czarulka 9 excellence wcale nie jest najjasniejszy tylko 01,02,03 sa najjasniejsze w tej palecie i palecie recitala.muszisz isc do fryzjera na sciagniecie tej farby albo na pasemka.Robiac sobie sama nawet tymi najjasniejszymi zyskach pomarancz na 200% .I potem idac z takimi wlosami skasuje cie 3 razy wiecej niz jak bys poszla teraz na pasemka bo bedzie miec duzo roboty z nadaniem im wlasciwego koloru.Dajac 9 moze nic nie wyjsc bo jest za slaba na takie wlosy ale jak masy odrost to on sie rozjasni .Nie polecam ci robic samej z ciemnymi wlosami farbowanymi nie ma innej rady jak fryzjer. agusienka pasemka na czepek robi sie jak juz na krotkie wlosy na dlugie nei polecam Amandusiaczek ty masz jasny braz naturalne czy farbowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czarnulka
czesc jesss, czy dobrze zrozumialam to, co napisalas: jesli poloze 9 excellence ma moje braz wlosy naturalne, to zoltego czy tez pomaranczowego nie bede miala, tylko uzyskam rozjasnienie do blondu, natomiast jesli poloze 9 excellence na calosc, to tam gdzie mam pasemka (w kolorze chyba zrudzialym/zloty blond) dziewiatka da mi ten pomarancz lub zolc, a na wlasnym kolorze blond? przyznam sie, ze nie rozumiem jak dzialaja farby, wydawalo mi sie, ze na pasemkach bedzie latwiej uzyskac blond a na odrostach trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
z czarnulka ja pisalam myslac ze masz jasne blond wlosy do sredniego blondu odrost to 9 by chwycil ale on jest za slaby na braz te superrozjaniajace 01,02,03 tez nie rozjasniaja brazu naturalnego .Takie wlosy wymagaja wczesniejszego rozjasniania i potem nalozenia np.9.ale najlepiej 9.1 lub 03.Jedyna rada isc do fryzjera.Przeciez na tyle opakowania sa kolory jakie sie uzyska na naturalnzch i na 9 pisze ze nie nadaje sie do ciemniejszych niz sredni blond.01,02,03 tez nie nadaja sie do ciemniejszych niz ciemny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira_k
Dziewczyny dajcie spokój! Jesss udziela sie tutaj z dobrej woli, wiadomo,że chce doradzić jak najlepiej a włosy każdej z nas są inne. Dziewczyny nie pisza tutaj tylko "mam ciemny blond - prosze podac nr farby " tylko najpierw opisują co czyniły ze swoimi włosami ostatnio za eksperymenty; niektóre ciemne blondy rozjasniają się łatwo ,inne średnie b. cieżko.. Tak bym tu mogła się rozpisywac ale po co. Poza tym najprościej kogoś ot tak skrytykować, nie zwracając uwagi na ilość porad oraz godziny czasu poświęcone na odpowiedzi. Prawda jest taka, że każda z nas również ja , sama coś schrzaniła z włosami a potem chce je ratować a nie takie to łatwe jak sie wydaje. Jesss jest fryzjerką, ale nawet najlepsza fryzjerka nie jest jasnowidzem i nie widząc koloru, stanu oraz rodzaju (!) włosów nie jest w stanie przewidzieć czy uzyskacie zamierzony efekt (zwłaszcza,mże wiele z nas ma problem z określeniem własnego i farbowanego koloru na własnej głowie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni ś
Hej:) czy ktoś może mi pomóc w doborze farby:) mam obecnie bardzo jasny blond ( odrost ciemny blond)ktory juz zacząl żółknąć niestety, chcialam użyc exellence creme 01 ale boje sie ze moje ciemny blond( taki mysi) odrosty odbarwi na zółty kolor, a tego nie zniose:/ myslalam zeby polozyc ta farbe na odrosty na 20 - 30 mniut a potem na 10 minut na te jasniutkie wlosy reszte farby, co radzicie dziewczyny, odrosty juz mnie doluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni ś
powyżej przepraszam ale jest błąd w mailu teraz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni ś
dodam, że mam jasna karnacje, niebieskie oczy, ale zle sie czuje w cieplych odcieniach, fryzjerzy zawsze polecali zimne odcienie i jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Nie było mnie przez prawie tydzień i kiedy wróciłam i przeczytałam, co działo się na forum, włosy ( w kolorze farbowanego blondu) zjeżyły mi się na głowie. Dziewczyny, opamietajcie się! Jesss pomaga za darmo, bezinteresowanie, opierając się na mętnych wyjaśnieniach i tłumaczeniach, traci swój czas, nic za to nie dostając w zamian- nawet często "dziekuję". Jestem psychologiem. Czasem ludzie zadają mi pytania typu "a co mam zrobić jesli moje dziecko nie chce jesć kaszki?". bardzo trudno jest odpowiedzieć, kiedy się nie wie nic poza tym! Jesss udzielając porad nie widzi waszych ( naszych) włosów, nie może ich dotknąć, sparwdzić struktury.Często też my same podajemy sprzeczne informacje - raz mamy ciemny blond naturalny innym razem stwierdzamy, że jednak jasny brąż i to kasztanowaty. Jestem jesss wdzięczna za jej nieocenioną cierpliwość, tłumaczenie jak zdarta płyta nam, laiczkom, tajników fryzjerstwa. Ja dowiedziałąm się już naprawdę sporo, ale trzeba czytać te porady całościowo, od początku, wszystko ułoży się w jedną caość. Jesss, nie zniechęcaj się paroma infantylnymi uwagami, jest nas wiele, które są wdzięczne za to, że poświęcasz nam swój czas. A do tych, które patrzą tylko na czubek własnego nosa - pamietajcie, że nie jesteście w gabinecie, gdzie płacicie za full servise tylko na koleżeńskim forum, którego nie prowadzi ani jesss, ani majrel. jak się nie podoba, może cie zmienić stronę. My w każdym razie znajomością z wami bynajmniej zaszczycone nie jesteśmy i lepiej będzie, jak sie pożegnacie. Trzymaj sie jesss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
magdalenka79 podpisuję się pod Twoją wypowiedzią!!! jesss pomogła mi doprowadzić do porządku moje zniszczone nieudanym farbowaniem włosy.Odpowiedziała wyczerpująco na każde z wielu moich pytań.I teraz mogę się szczycić pięknym blondem o jakim zawsze marzyłam.Nie udzialam się już na tym forum bo dzięki jesss znalazłam farbę, która jest dla mnie idealna i nie mam już problemu z kolorkiem, ale czasem tu zaglądam i widzę, że ostatnie wypowiedzi zakrawają nieco o bezczelność!!! Jesss masz rację że nie wdajesz się w bezsensowną dyskusję.I nie przejmuj sie.Pamiętaj że masz za sobą wieeeeeele zadowolonych forumowiczek, a dwie wyssane z palca opinie nie zmienią faktu, że znasz się na tym co robisz i udzialasz dobrych rad!!!!Trzymaj się-Buzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
magdalena789 po raz setny pisze ze 9 i 9.1 polecalam na wlosy po nieudanym rozjasnianiu ktore byly zotle albo z miedzianym polyskiem. Napisalam z czarnulka ze wyjda pomaranczowe jej jak uzyje 9 bo ona ma brazowe farbowane wlosy!!! przeczytaj dokladnie a potem mnie krytykuj .A wogole skad ty sie tu wzielas chyba to ta sama dziewcyna co z czarnulka. DZIEKUJE ZA MILE SLOWA MAGDALENIE79 I TIRURIRU!!!!Niestety sa ludzie ktorzy nie potrafia docenic pomocy innych nie czytaja dokladnie moich porad i krytykuja mnie ale sie tym nie przejmuje.Pozdrawiam was cieplutko!! Agni wez sobie 03 excellence nie bedze ci zolkl albo 111 belle color trzymaj 40/50 min na odroscie i przeciagnij na 5 do 10min na reszte.03 i 111 to zimne popielate blond polecam je z czystym sumieniem bo wychodza naprawde ladnie.01 i 02 to cieple blondy.Uzywaj plukanki srebrnej badz regeneralu i kolor bedzie zawsze ladny popielaty.Polecam ci trzymac na wlosach w trakcie rozjasniania folie aluminiowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
keira ci rowniez dziekuje za mile slowa Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
amandusiaczek czy masz wlosy naturalne koloru jasny braz czy to jest farba .01 jest farba superrozjasniajaca ale moze dac efekt zlocisty na wlosach ciemniejszych niz ciemny blond oczywiscie mowie o naturalnych bo to farbowanych nie nadaje sie .opisz dokladnie kolor moze jak znajdziesz podobne zdjecie to wklej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalne z jasnymi pasemkami, ale co do jasnego brazu, to nie jestem pewna. Jest to dosyc cieply odcien, ze zlotymi refleksami, wiec trudno mi jest okreslic dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Czyli rozumiem ,ze masz jasny braz z jasnymi pasemkami.Jaki chcesz miec teraz cieply odcien czy zimny?.Mozesz sprobowac polozyc 01 jak juz go kupilas .Jasny braz rozjasni sie na jakis cieply zloty blond ,pasemka beda widoczne ,jasniejsze od reszty.Trzymaj ok 50 minut na calosci.Masz juz odrost????Czy konce sa calkiem jasne czy tez jasny braz z blondem.Ile czasu robilas pasemka???To wtedy z trzymaniem farby bedzie innaczej .Napisz to ci doradze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasemka robiłam u fryzjera jakieś 4 miesiące temu, więc są widoczne odrosty. No cóż, wydaje mi sie, ze lepiej będę wyglądała w zimnych odcieniach blondu (mam jasną cerę, błękitne oczy, jasne brwi, piegi), ale nie znam sie na tym, wiec nie wiem... Mimo wszystko dzięki za radę. Mam jeszcze jedno pytanie: Jaki to będzie mniej więcej odcień? Jasny, średni, ciemny blond? Z gory dzięki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×