Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość ciemny blond
Nie znam sie za bardzo na farbowaniu ale chcialabym nieco wlosy rozjasnic tak do ciemnego blondu ze zlotawym refleksem a obecnie mam kasztan. Czy da rade to zrobic bez dekoloryzacji? Jesli tak to jaki odcien loreala bym musiala nalozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyskaaa
witam;) mam zamiar jednak zrobic ten kolorek..http://www.kosmetykionline.pl/product_info.php ?manufacturers_id=102&products_id=2963 i ile mam go trzymac zeby dobrze mi zlapal?? bo ostatnio trzymalam islande 35 min i po ok tygodniu mi zszedl..ale wtedy zwilzylam wlosy,bo na instrukcjii tak pisalo,wiec prosze o porade;) i jeszcze jedno...czy on bedzie mial jekies "miedziane " refleksy?? mam nadzieje ze nie... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyskaaa
to jest ciemny kasztam..tyle ze nie pamietam dokladnie..a link niestety nie dziala..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Lepiej isc do fryzjera .Niestety ciezko jest farbami sklepowymi rozjasnic ciemne wlosy zarowno farbowane jak i naturalne.Fryzjerzy maja lepsze farby wiec bez problemu osiagniesz ciemny blond lub nawet blond. Justyskaa poszukaj mi tez ten link nie wchodzi napisz jaki ta farba ma numer.Jesli mialas wczesniej mocno rozjasniane wlosy wiekszosc farb bedzie splywac po jakims czasie bo takie wlosy sa za bardzo wytrawione i nie chca przyjac nowego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizzza
Hej sorki że dopiero teraz ale nie miałam dostepu do netu Teraz po tej 03 preference wyszedl mi jasny blad cos podobnego jak na opakowaniu VIKING + kilka prawie białych pasemek (pozostałosc po blad pasemkach) tylko troszeczke jakby zołtawy jak patrze w lustrze (albo ja już widze zoławe odcienie tam gdzie ich nie ma :) przez ten wczesniejszy rudy :) bo na zdjęciach jak sie ogladam to ładny popielaty tylko widze :) ) W kazdym razie chcialabym zachowac ten kolorek nie chce jasniejszego kupilam juz kolejna preference 03 tylko zastanawiam sie czy mimo ze bede nakladala glownie na odrost to nie beda sie jednak jeszcze dalej rozjasniac. Czy kupic moze jakis troche ciemniejszy odcien? tylko z kolei pisalas ze viking wychodzi ciemniej niz na opakowaniu to pewnie wyszedlby moj naturalny :) Hmmm i kurcze nie wiem co zrobic Panikuje z powodu tego ze zrobi sie jeszcze jasniejszy bo kiedys farbowalam (pare lat temu) weela 10/0 i na poczatku byl nawet ok kolor ale po 2 latach mialam juz na glowie biale wlosy :) a teraz chce troche ciemniejsze Troche zakrecilam ale ogolnie chodzi mi zeby zachowac to co mi wyszlo czyli popielaty blad jak na opakowaniu VIKINGa Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
kolor masz super nie zmieniaj jestes mloda i w takich opalizujacych wygladac bedziesz lepiej niz w zimnych popielach ! nastepny raz daj na odrost tylko dziel sobie farbe na polowy i trzymac mozesz ale nie zmieszane skladniki! dajac na calosc rozjasnisz je bardziej wiec tylko odrosik ale naprawde kolor jest superrr!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
jednak jak bys chciala to wez 03 excellence wyjdzie podobnie jak na jego opakowaniu zimny popiel bo 03 preference wychodzi jako cieply bez ale naprawde nie zmieniaj bo jest ladny papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizzza
dziekuje za rade skorzystam z niej i zostaje przy tym co mam :) czyli bede robiła tylko odrost preference 03 jeszcze raz wielkie dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
mam pytanie dotyczące tego dzielenia farby- w jaki sposób przechowywać to, co zostało, żeby nie straciło właściwości. Wiadomo, że końcówke aplikatora trzeba odłamać. jak ją dalej trzymać? Czy tę część, którą używamy jako pierwszą, wyjmujemy do miseczki? jak to potem nakładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
trzeba wycisnac po polowie a reszte zakrecic .jesli juz zmieszkasz 2 czesci nie wolno ich w tym stanie przechowywac!.w farbach sklepowych utleniacz jest w butelce gdzie koncowke trzeba odlamac wiec znajdz moze inne opakowanie albo jakas nakretke zeby go ponownie zamknac nie znam pomyslu czym by to mozna bylo zamknac jak ktos zna napiszcie madzi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
polowe zamknij w orginalnych opakowaniach niezmieszane a druga polowe wycisnij do miseczki rozmieszaj i nakladaj na odrost tylko mozesz raz na 2,3 miesiace odswiezyc kolor nakladajac znow na calosc .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugueee
DO Jesss!!!! 4 miesiace temu farbowalam moje pasemka szamponem Casting jasny braz L'oreala. Pare dni temu bylam u fryzjera i wlasnie schodzil z moich jasniutkich w sumie wlosow do blond robiac gesty balejaz (przeplatal moje i jasniutki blond) powiedzial ze nastepnym razem mozna klasc caly kolor. Wyjezdzam na 2 miesiace i kupilam farbe L'oreala SCANDYNAVI-O Preference MOJE PYTANIE BRZMI:) : co mi wyjdzie na glowie i ile mam trzymac odrost a ile pasemka. Moj naturalny kolor to sredni blond taki mysi i moje wlosy sa bardzo predyspozycyjne do farbowania. PROSZE O ODP i pozzzdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugueee
a no i chcialabym otrzymac taki jasniutki ladny blond nie bialy cos takiego wlasnie jak na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
czesc taki jasniutki blond uzyskasz robiac superrozjasniajacymi farbami .W preference 01,02,03 wyjda ci jako cieple blondy a w excellence 03 wyjdzie jako zimny cos jak na jego opakowaniu.111 i 112 belle color daje tez jasnutki kolor,111 ,101 i 98 nutrisse.Wszystkie maja 9% wode wiec rozjasniaja wlosy nawet ciemny blond,jasny braz.scanynawie nie nalezy do farb superrozjasniajacych ma tylko 6% wode wyjdzie ci jasno ale napewno nie az tak jak na ostatnim zdjeciu.Trzymaj ten kolor 40 minut na calosci .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
jak weszlam na twoje foto wyswietlilas mi sie w brazowych wlosach ale obok jestes w srednim blondzie z pasemkami i ten kolor bralam pod uwage .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugueee
dziekuje Ci slicznie:) z tym ze chcialabym zafarbowac wloski dopiero za okolo miesiac czyli nawet odrost trzymac 40min? Ze zmiana farby nie ma problemu moge kupic inna tylko prosze powiedz jaka dokladnie zeby wyszla mniej wiecej tak http://www.fotka.pl/profil/Daisy2408/. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugueee
czytalam ze 03 excellence wychodzi tako jako popielowato nie wiem czy bedzie mi pasowal:( co myslisz o 01?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
no wlasnie 03 excellence raczej ci nie bedzie pasowac totez polecam 03 preference albo 111 belle color lub112 albo 101 ,102 garnier100% color .01 preference wychodzi jasniutki taki naturalny blond raczej cieply odcien.najbardziej jasno z palety loreala wychodzi 03 preference u gory eliza dala foto jak jej wyszlo 03 preference

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
odrost jak masz sredni blond trzymaj 30/40 min sama zobaczysz jak sie rozjasnia .bardzo jasno wychodzi tez 111 nutrisse taki prawie bialawy ale oczywiscie nie za 1 razem wiec wez albo 03 preference albo 111nutrisse najjasniej wychodza potem 111 belle color,112 belle color itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugueee
ufff dziekuje:* dobrze sa sa tacy ludzie jak Ty bo fryzjerzy to motaja strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa16546
moje naturalne wlosy to jasny brąz, rozjasnialam je kilka razy i potem chcialąm powrócic do swojego koloru po wielu nieudanych akcjach teraz mam żołto pomorańczowo brązowe wlosy (brąz jest dosyć jasny taki cieply). Jakiego odcieniu farby powinnam użyć? bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugueee
do Ewa1654... ja mialam podobny problem zrobilam sobiepasemka beznadziejne i chcialam wrocic do naturalnego kolorku i idealnie trafilam kupujac L'oreala CASTING szampon(!) koloryzacyjny nr 34 chyba ale nie jestem pewna, nazwa JASNY BRAZ... po prostu cudo trzymal sie lepiej niz faarba kup najlepiej 2 opakowania bo po pierwszym moze Ci wyjsc "panterka" gdzie niegdzie:) i wloski mi odzyly a odrostow zerooo :D jak mi nie wyjdzie z blondem napewno wroce wlasnie do castinga. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa16546
kupie i mam andzieje ze tym razem juz mi sie uda z normalnym kolorem. Bardzo dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni ś
magdalena 900 no bez przesady!!!!! Nikt Ci nie kazal korzystac z porad jesss, pytałaś to doradziła...sama tego chciałaś, więc nie rozumiem skąd te pretensje, ona doradza z dobrej woli i tylko dzięki uzyskanym od nas informacjom, nawet nie widzi naszych wlosow a co dopiero nie może stweirdzić nic o ich kondycji!!! pretensje powinnas mieć do siebie, to Ty zadecydowałaś czy zrealizować to co doradziła Ci jesss, ona sama nie farbowala Ci włosów, wiec skończ z tymi glupimi tekstami, że Ty przez jesss musialas iść do fryzjera!!!!!!! Najlepiej zrzucać odpowiedzialnośc na innych i nie mieć pretensji do siebie:/ Jesss pozdrowionka i buziaki dla Ciebie:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni ś
Widze że komentarz magdaleny 900 zostal usunięty, no i bardzo dobrze:) tak wiec spokojnej nocy dziewczyny:-) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciak1234
Ja tez jestem niezadowolona z porad jesss, i popieram dziewczyny, ktore wyrazaja tu swoje negatywne opinie, gdyz od tego jest to forum, a wolnosc slowa na szczescie istnie. przesylalam jej zdjecie, korespondowalam, rozmawialam, a ona mi doradzila, zebym uzyla farby, po ktorej wyszly mi szare wlosy!!!! to swiadczy o tym, ze nie jest zadna fryzjerka, a jedynie podaje sie za fryzjerke, zupelnie nie wiem zreszta, po co, a zaden fryzjer nie pozwolilby sobie na takie bledy, mieszkam w anglii od roku i pierwszy raz w zyciu widze, by jakas jedna osoba udzielajaca sie na forum wplywala na administratora zeby usuwal czyjes opinie. ciekawe jakie koneksje lacza jesss z administratorem, bo zgodzicie sie panie, ze jest to nienormalna sytuacja. poza tym odnosze wrazenie, ze pozytywne opinie na temat farbowania wlosow generuje wlasnie jesss, co widac po stylu zdania. tego sie nie da ukryc. stanowczo protestuje przeciwko takiemu uprawianiu prywaty przez jesss. informuje, ze wyslalam maila do wlascicieli portalu o2 i mam nadzieje, ze ta prywata zostanie ukrocona. dodam jeszcze, ze z czarnulka zalozyla watek o paniach, ktorym jesss niekompetentnie doradzila, i umiescila tam wykasowane przez jesss wiadomosci. dla mnie jest duza roznica, czy mam blond wlosy, jak chcialam, czy tez ciemno szare, czego nie chcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciak1234
agni s czy ty nie jestes jesss, prezentujesz ten sam wrzaskliwy ton bycia, ktory wylapalam juz z maili jesss, naprawde stylu sie nie da ukryc!!! nie wiem, po co ci to, czy jestes az tak samotna, ze nie masz innego zajecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×