Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość M.D.
Please LOreal jest do bani:/ Czemu nie proponujecie farb z zakladow fryz??? Farb ktore kosztuja tyle samo albo i mniej a sa profesjonalne????? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa osobkaaa
Witaj Majrel szukalam 02 preference ale nie umialam znalezc jestem za granica i znalazlam 02 excellence i kupilam teraz mam jasny blond farbowany 111 belle color i ostatnio jakims jasnym cieplym odcieniem wiec ogolnie wlosy sa jasne a naturalne mam ciemny blond .Napisz mi czy 02 excellece rozjasni je ladnie .Dziekiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonka84
będziecie mieć za kilka lat raka od tych waszych farb ładujcie sobie jeszce więcej chemmi na głowy nie mówiąc już o zniszczonuch włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kaśka*
Pisałam już troszkę wyżej... proszę, jak ktoś ma podobny problem albo się orientuję w tych farbach to niech coś poradzi... Będę bardzooooo wdzięczna! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kaśka*
Do leonki84: skoro jesteś takim wrogiem farbowania to co robisz w tym wątku? Raczej takie strony nie powinny cię intresować. Zresztą nie słyszałam żeby ktoś od farbowania włosów raka dostał! heh Równie dobrze mogłabyś powiedzieć że nie będziesz nic jadła bo w tych czasach nawet w warzywach i owocach jest trochę chemii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kaśka*
Do leonki84: Oto cytaty z tego linka: "Na raka pęcherza narażone są tylko te kobiety, których organizm zbyt wolno usuwa znajdujące się w farbach akryloaminy, wykazujące rakotwórcze działanie" - uspokaja prof. Manuela Gago-Dominguez ///Tak więc nie sądzę że wszystkie kobiety stosujące farby są od razu narażone na raka... W tym reportażu jest mowa tylko o konkretnych przypadkach. A jak byś nie zauważyła to nawet w powietrzu znajduje się pełno szkodliwych substanicji, które zwiększają ryzyko zachorowań na wiele różnych chorób, więc z tego co nam tu piszesz można by wywnioskować: Nie oddychajmy! :-p Ps. a teraz do innych dziewczyn: moje pytanko co do moich włosków i excellence nadal aktualne:-) Z góry dzięki za pomoc! Buźka;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonka84
Tylko że oddychać musimy, a farbować włosów nie. A skąd wiesz czy Ty nie jesteś tą kobietą, której organizm zbyt wolno usuwa znajdujące się w farbach akryloaminy?? Skoro wolisz się pocieszać zdaniem drugiego prof. to już Twoja sprawa: . Wyniki badań prof. Manueli Gago-Dominguez z University of Southern California w Los Angeles sugerują, że u kobiet stosujących je przynajmniej raz w miesiącu (chodzi zwłaszcza o farby koloru czarnego i ciemnobrązowego) już po roku dwukrotnie zwiększa się ryzyko zachorowania na raka pęcherza (po 15 latach wzrasta ono co najmniej trzykrotnie). "Na raka pęcherza narażone są tylko te kobiety, których organizm zbyt wolno usuwa znajdujące się w farbach akryloaminy, wykazujące rakotwórcze działanie" - uspokaja prof. Manuela Gago-Dominguez. Te substancje podczas farbowania włosów są wchłaniane przez skórę i przenikają do krwiobiegu. Podejrzewa się też, że niezmywalne farby zwiększają ryzyko reumatoidalnego zapalenia stawów. Ponadto mogą powodować wady wrodzone u dzieci, jeśli ich matki używały tego typu preparatów, będąc w ciąży - wykazały badania prof. Larsa Rylandera z Lund w Szwecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MNO
Kaska, widac ze glupia nastolata jestes:D Twoje wypowiedzi są żenujące i ja bym sie wstydzila na Twoim miejscu wypisywac takie pierdoly . Masz problem ze sobą dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczne lato
o ja pieprze to nie jest temat na klotnie leonka84 , Kaśka i MNO!!! jak juz chcece cokolwiek pisac to piszcie juz cos z sensem ,cos na konkretny temat. A mowa o raku to NIE SA ZADNE PORADY NA TEMAT FARBOWANIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kaśka*
Po pierwsze nie jestem głupią nastolatką(!), a po drugie to nie ja zaczęłam pierwsze pisać na temat chorób związanych z farbowaniem!!! Przeczytajcie dobrze. Zresztą mocna mi się wydaję że mno i leonka to te same osoby. Temat zakończony. Pozdrowionka dla innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kaśka*
Jak myślicie dziewczyny. Ten Loreal jest rzeczywiście taki dobry i nie niszczy włosów?? To prawda że jasny brąz wychodzi bardzo ciemny? Generalnie to nie jestem taką ekspertką jak niektóre tutaj osoby (np.marjel czy jess),dlatego się pytam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Kaska zawsze wychodza o ton ciemniejsze niz na opakowaniu tak wiec braz wyjdzie jako ciemny braz a ciemny braz jak czarny neistety wez jasny braz to bedziesz miec brazowe wlosy .farby loreala sa najlepsze z tych dostepnych w drogeriach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kaśka*
Dzięki jesss! Zdecyduję się wtedy na tego Loreala. Zastanawiam się czy lepsza jest excellennce czy casting?? Tylko że pewnie casting nie pokryje mi równo włosów (dół mam ciemny a górę jasną,wchodzącą w rudy-pozostałości po tej beznadziejenej safirze,której nikomu nie polecam!). Myślisz jesss że excellennce jasny brąz wyrówna mi to??? Bioję się strasznie rozczarowania i zniszczonych włosów-tak jak do tej pory bywało po innych farbach:-/ Z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonka84
Do Kaśki To źle Ci się wydaje. Jak zauważyłaś ja zawszę pisze kulturalnie i nikogo nie oceniam. Nie widzę powodu dla którego miałabym pisać posty pod innym nikiem. Po to jest forum i kazdy ma prawo wyrazać swoje poglądy. Ja przedstawiłam tylko swoje odmienne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kaśka*
Do leonki: Ok ty masz swoje zdanie a ja swoje. I niech tak zostanie. Z resztą gdyby wszyscy myśleli tak samo to byłoby nudno ;-)Pozdrawiam. Moje pytanko do jesss nadal podtrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
casting to szampon koloryzujacy a excellence lub preference to farby jak ciemny masz ten dol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kaśka*
Tak więc: moje odrosty są w kolorze średniego (może nawet bardziej jasnego) chłodnego brązu, potem mam z 3 cm rudego koloru, po środku jakiś ciemno- rudawy brąz a końcówki bardzo ciemny brąz... Tak więc widzisz że mam dość duży problem. Nie mam pojęcia jak to wyrównać bo im więcej farbuję tym włosy mam coraz kolorowsze i coraz mocniej zniszczone.... Co ja bym dała by powrócić do mich naturalnych-jasnego brązu.Szkoda że nie stać mnie na fryzjera. Myślisz że excellence da radę uratować moje włosy?? Bo casting to chyba nic tu nie zdziała?? Jak myślisz jesss???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kaśka*
Issima: wydaje mi się że excellence Loreala będzie tu najlepszy. Odcień:BRĄZ. Oczywiście wiem z doświadczenia że bardzo duże znaczenia ma kolor wyjściowy,więć może się minimalnie różnić od tego co ma teodorska. Napewno nie rób safirą ani joanną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJ210
Witam! Bardzo proszę o odpowiedz.....czy warto farbowac farbami profesjonalnymi majirel?Czy naprawdę są lepsze od farb Loreal sklepowych? Pytam poniewaz wszystkie farby sklepowe bardzo szybko się zmywaj a z moich włosów i nie wiem czy jest sensy ryzykowac z majirel, a zależy mi na farbach z Loreala ponieważ mam zaufanie do tej firmy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez................
jestem ciekawa jak taki kolor zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martm
Farbowalam juz wlosy odcieniem Havane- na wlosach farbowanych na sredni kasztan z rudym polyskiem( farbami l'oreal u fryzjera)wyszedl mocno 'bursztynowo' tzn. rudo czerwono. Pozniej skusilam sie na Toscane ( na wlosach karmelowa czekolada tj mocno rudych)- kolor bardzo ladny lecz przy mojej sklonnosc mocno wpadajacy w rudo-miedziany. teraz mam wlosy w kolorze burgund ( farbowne l'orealem u fryzjera) i zastanawiam sie nad powrotem do toscane. tylko boje sie znow mocno rudych refleksow (poniewaz farbuje na odcienie 'rudawe' dosc dlugo). czy jest moze w gamie preferance lub excelance farba ktora lekko zneutralizuje takie refleksy ale pozostanie cieplym ciemnym blondem lub jasny brazem ( cos w rodzaju sarniego brazu) czy zaryzykowac jednak z toscane ( wiem, ze jest to naprawde swietny kolor tylko moje wlosy przyjmowaly juz duuuzo 'cieplych' refleksow). dodam tylko ze z natury jestem srednia blondynka- mysim kolorkiem bardzo dlugo farbowanym na jasno. teraz szukam czegos wyrazniejszego- tylko nie za ciemnego bo w ciemnych i zimnych odcieniach wygladam smutno. jestem typowa wiosna z niebieskimi oczami. dziekuje za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilham
witam. mam małe pytanko:) z natury mam bardzo ciemne włosy,wręcz kruczo czarne. próbowałam 2 razy farbować na brąz,ale niestety kolor mi nie złapał ( tylko błyszczały się na inny kolor)... zastanawiam się nad kolejną próbą farbowania... idąc w ślady bardziej doświadczonych internautek zastanawiam się nad dekoloryzacją i później koloryzacją którąś z farb Loreala... więc mam dwa pytania: czy farba loreala (jakiś odcień brązu) chwyci mi moje włosy,czy muszę najpierw je zdekoloryzować? jeżeli już zdekoloryzuję włosy,czy farba chwyci mi normalnie,czy może być nierównomiernie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1983cierra198319831983
Hej:) Może ktoś mi doradzi jaką kupić farbę? Otóż miałam na moich gęstych i długich włosach przez 7 lat pasemka które miesiąc temu zafarbowałam u fryzjera na czekoladowy brąz, jak wiadomo kolor w takim wypadku szybko schodzi więc po 2 tyodniach odświeżyłam kolor szamponetką Marion czekoladowy brąz 4-8 myć no i ponowie kolor się spiera i chciałam teraz sama sobie zafarbować włoski na czekoladowy choć bardziej pod ciemniejszy brąz. Słyszałam że farba ciemny brąz wychodzi czarna. Zastanawiam sie nad zmieszaniem dwóch farb np. brąz (który prawdopodbnie i tak przeważnie wychodzi ciemniejszy) no i jeszcze jakis kolorek ale nie wiem jaki, może ze średnim brązem? - tylko ze nie chce miec rudych refleksów. Jaką polecilibyście farbę i dwa kolorki które mogłabym nanieść. To byłoby moje pierwsze samodzielne farbowanie na całej długośći włosów dlatego tak sie rozwinęłam Pozdrawiam i liczę na wasze podpowiedzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość formuła_norweska
DZIEWCZYNY PROSZĘ doradźcie mi co mam zrobić! Mój naturalny kolor to ciemny blond.Wiele razy zmieniałam kolor u fryzjera i było super:) odkąd wyjechałam jestem zdana na siebie bo nie mogę pozwolić sobie na wizytę u profesjonalisty:( Ostatnio spaprałam zafarbowałam włosy kremem excellence ciemny brąz i wyszły prawie czarne. Minął już ponad miesiąc i nic... Wcześniej użyłam feerii odcień kasztana i to było super! Proszę pomóżcie mi zmienić ten ciemny brąz na jaśniejszy:)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×