Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość kasienkaaaa
To jeszcze ja :-) To co zrobic, by miec blond kolor i najlepiej nie dekoloryzowac, a byc o 2-3 tony jasniejsza? Tak sie przyjrzalam moim wlosom i raczej nie widze na nich odcienia brazowego, raczej jest to bardzo,bardzo ciemny blond. Jak czytalam to forum od poczatku to duzo osob zachwycalo sie 9 excellence. To tez nie wyjdzie? Czekam na pomysly :-) Dobranoc Kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agna_25
Do wszystkich:)! Mam naturalny kolor wlosow ciemny blond. Juz do polowy glowy mam swoje naturalne wlsoki:), dalej jest troche gorzej :/ bo mam taki jakis wsciekly-pozostalosc po blednie przeprowadzonym przez zawodowa fryzjerke zabiegu dekoloryzacji (ponad rok temu). Po probie reanimacji w innym salonie fryzjerskim-fryzjerka zastosowala szampon koloryzujacy w moim naturalnym kolorze i polozyla kilka jasnych blond pasemek na gornej warswie wlosow. Koncowy efekt reanimacji byl sliczny, do czasu....-3iego mycia wlosow:/, wszystko zaczelo sie wyplupikwac i schodzic:(. Teraz wlasnie pozostaly mi po tym takie dosc spore konce wsciekle-i chce je wyrownac farba koloryzujaca, ale tylko same te kosmyki i konce w "nienaturalnym" odcieniu. Najchetniej poszlabym podciac wlosy, problem w tym ze pozbycie sie tych farbowanych wlosow kosztowalo by mnie pozbyciem sie zbyt sporej dlugosci wlosow-a nie mam ich za bardzodlugich. Sciecie ich oznacazalo by bardzo krotka fryzure-w ktorych mi nie jest twarzowo:(.Pytanie: jakim odcieniem mam przyfarbowac te nieforne, kolrou slomkowego konce, zeby wyrownac je z naturalnym kolorem wlosow ciemny blond. Chcialabym zeby te somkowe konce staly sie popielate, koloru mysiego futerka:). Moze ktos mi podpowiedziec?Czekam na odp.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
kasienkaaa sprobuj odcien hollywood ,champagne albo scandynawie z recitala to cieple tonacje mozesz zaryzykowac viking ale trzymaj z 40min.ale nie daje ci gwaracji ze dobrze sie rozjasni ten bardzo ciemny blond mozesz tez sprobowac farb z wiekszym stezeniem wody(9%) np.01 preference taki bardzo jasny naturalny blond albo 03 wtedy wydaje mi sie ze lepiej rozjasni sie ten odrost.dobrze rozjania tez 811 scandynawski blond z briliance schwarzkopf wyjdzie oczywiscie o ton ciemniej niz na jego opakowaniu ,89 zloto bezowy blond z nutrisse,101 bezowy blond w tonacji zimnej i orzeczowy blond z natura%easy .musisz zaryzykowac i zobaczyc jak rozjasni ci wlosy farba bo rozjaniacz na pasemka ma wieksze stezenie wody utlenionej i dluzej sie go trzyma. wiec podsumowujac wez scandynawie lub hollywod jak nie wyjda to naloz viking.trzymaj na odroscie z 40 minut a na reszcie 20-30 wez sobie ubierz na glowe folie to przyspiesza rozjasnianie. co to 9 excellence to odpowiednimiem jego jest hollywod z recitala naprewno lepiej rozjani niz excellence:) Agna25 zrownasz sobie nakladajac 8.1 z excellence potem jak bedzoiesz chciala jasniejsze daj viking a jak jeszcze jasniejsze w zimnej tonacji to 03 excellence:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskazlondynu
witajcie kochane, Czy koloryzujac sobie wlosy kladziec farbe takze na skore glowy czy jakos udaje sie wam farba nie dotykac skory; pytam sie, gdyz mieszkam w Londynie i w tutejsyzch magazynach ukazaly sie jeden po drugim artykuly, ze wszystkie farby koloryzujace zawieraja phenylenediamine (po pol. fenylenodiamina), ktora jest silnym srodkiem chemicznym odpowiedzialnym za powstawanie raka. A ja sie raka boje, a zakladajac, zebym samodzielnie farbowala, to musialabym odrosty pokrywac co 4 tygodnie. Pozdrawiam Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qma
Jaka jest róznica pomiędzy farbą L'Oreal Recital Preference, a Excellence Creme?? Chciałabym uzyć koloru 8.1 i nie wiem, której farby użyć. Mam rozjaśniane włosy, lekko żółtawe a chciałabym uzyskać kolor podobny do naturanego, lekko mysiego blondu. Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
tak nakladajac farbe nie idzie uniknac jej kontaktu ze skora glowy . do qma recital lepiej rozjasnia wlosy niz excellence ,te same odcienie w recitalu wyjda jasniejsze niz z excellence.uzyj viking wyjdzie jak na opakowaniu copenhagen albo copenhagen wyjdzie jak na opakowaniu islande.farby excellence maja specjalna odzywke ktora sie naklada na konce podczas farbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa
To znowu ja :-) dziekuje jesss, no wiec sprawdzalam, tu 01,02,03 excellence w ogole nie sprzedaja, sprzedaja za to 7, 7.1, 8 i 8.1, 9, 9.1, 9.3 Ale teraz tego rakowego skladnika w farbie Loreal to sie przestraszylam. Moj wujek uzywa Re-nature Schwarzkopfa i nie ma tego skladnika, chyba sie bede musiala zastanowic nad malowaniem calych wlosow. A moze panikuje? :-) Pozdrawiam Kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
kasienkaaa a nie ma recitala tylko jest excellence?bo naperwno recital by lepiej ci rozjasnil poszukaj kolorow 9 i 10 z recitala nazwy to hollywood i scandynavie.ladny odcien daje tez 811 skandynawski blond i 111 belle color ale to sa superrozjasniajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qma
Dzieki Jesss:) A która farba jest trwalsza? Chciałabym żeby mi się jak najdłużej utrzymała bez "spierania sie" na żółto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
qma wez sobie viking z loreala wyjdzie ci na wlosach jak na opakowaniu copenhagen albo copehagen wyjdzie jak islande bedziesz zadowolona trzymaj 30min pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keura k
Jesss daj znac czy robiłaś włoski już kolorkiem Ferii tym złotym :) Ja przymierzam się do p01 jak zrobię napisze o efektach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina79
Dziewczyny czy któraś może mi pomóc. Mam 4 cm odrost w kolorze ciemny blond reszta jest w rozjaśnionych na jasny blond pasemkach.Chciałabym w kocu sama zacząć farbować włosy i zastanawiam się nad odcieniem 03 excellence bardzo jasny popielaty blond.Zastanawiam się tylko czy równo pokryje całe włosy ( dodam że bardzo są cieniutkie) i czy wyjdzie mi jasny blondzik bo w takim mi do twarzy.Jesteście za popielatymi odcieniami blond czy za perłowymi? P.S a jak zdecyduję się to czy najpierw nałożyć na odrost czy od razu na całe włosy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InkaMaj
Mam pytanko do Jess albo do dziewczyn które mają doświadczenie w farbowaniu włosów. Co jest odpowiednikiem odcienia hollywood z recitala w kolorach excelence , która mniej niszczy włosy i która z nich lepiej pokryje pozostałości blond baleage. Pomóżcie!!!!!! Dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Witajcie dziewczynki juz odpisuje... karolina79 mozesz polozyc excellence 03 bedzie super jasny popielaty blond podobny do jego opakowania,albo 03 preference wyjdzie jako cieply odcien bezu tez ladny i preference lepiej ci rozjani niz excellence.trzymaj 40-50min na odroscie w tym na 10 min na reszcie .jak masz jansiutkie wloski trzymanie na calosci zriobi ci je szare ..trzymaj tak do 10 min jesli pasemka beda mialy lekko blekitny kolor nie martw sie to sie zmyje po kilku myciach.mozesz tez sprobowac 01 preference naturalny superjasny blond rowniez ladnie wychodzi . Inkamaj odpowiednikiem hollywod jest nr 9 excellence ale wychodzi on nieco ciemniej niz hollywod .obie farby sa b.dobre wiec obie ci polecam.teraz tylko musisz mi powiedziec jaki masz naturalny kolor jakie kolory sa tego balejazu i jaki bys chciala miec kolor teraz . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InkaMaj
Jesss Wielkie Dzięki, że się odezwałaś, jesteś kochana!!! Ja jednak nie mogąc już na siebie patrzeć zdecydowałam się na odcień hollywood.Muszę powiedzieć że DOSKONALE pokrył mój bardzo jasny blond balejage i wyrównał kolor tu 5+,ale na odroście( kolor jasno mysi) wyszedł pod światło lekko złoto-rudawo ( zobaczę jak będą wyglądać w dziennym świetle). Ogólnie jestem zadowolona bo włosy cienkie i suche na codzień po prostu lśnią i wyglądają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InkaMaj
Jesss jakiego koloru musiałabym użyć gdybym w przyszłości chciała mieć włosy w kolorze włosów Anny Kurnikowej albo Paris Hilton? Dzięki jesteś Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
jaki masz naturalny kolor hollywod wychodzi ladnie na wlosach do sredniego blondu na ciemnym moze wyjsc zloty albo rudawy poniewaz ma tylko 6% wody a ciemny blond wymaga rozsniacza 9 lub 12% .Wklej mi zdjecie bo paris ma bardzo jasne wlosy ale robi w roznych tonacjach bez,zloty ,platyna nie orientuje sie jakie ma teraz:).ile trzymalas hollywod ?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
jesss,uzyłam jednak tej excellences 03, bo bałam się, że nutrisse za bardzo znisczzy moje wlosy poprzednio potraktowane preferences 03.Efekt jest lepszy od poprzedniego.Włosy ogólnie sprawiają wrażenie bardziej popielu niż-jak poprzednio -starego słota. pieknie chwycilo pasemka, które są jasniutkie, nienajgorzej odrost, natomiast najsłabiej włosy między pasemkami, bo zgodnie z ogólnymi zaleceniami na włosach powyżej odrostu trzymałam tylko 10 czy 15 minut. Więc pasemka ładnie chwyciło, a pozostałe włosy (w kolorze wczesniej karmelowym i bursztynowym) zostały w tonacji złotawej. następnym razem to juz chyba zrobie Copenhagen, tylko nie wiem,czy mi mój odrost chwyci. Ogólnie excellences polecam.przyjemniejszy w użyciu niż recital, ładniej pachnie.Ciekawe,czy to serum coś daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InkaMaj
Do Jesss Holywood trzymałam jakieś 50min na odroście na reszcie 30 min. W dziennym świetle widzę że nie pokryła mi farbka włosów równomiernie i teraz nie wiem co zrobić żeby otrzymać jednolity kolor.Odrost jest jasno złoto rudawy a reszta ładny blond jak na opakowaniu , czym teraz wyrównać kolor? Dodam że ładnie mi w jasnych pszenicznych blondach bo mam jasną karnacje i jasną oprawe oczu. Nie myślałam że odrost tak trudno będzie się rozjaśniał( nie mam ciemnego raczej średni popielaty blond) Może teraz użyć bardzo bardzo jasnego blond perłowego 10.21 z Excelence Crem Już sama nie wiem ....HELP ME!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
inkamaj taki zloto rudawy neuralizuje sie odcieniami popielatymi lub opalizujace np. viking ,9.1 excellence,10.21 excellence lub preferece, 03 excellence,101 nutrisse,albo 811 z briliance ,ale to sa zimne blondy a ty jak pisalas wolisz cieple .Musislabys brac te z 9% woda czyli superrozjasniajace bo jak hollywod zrobil ci rude to jest za slaby(6%).Cieple blondy z 9% to 02 preference lub 02 excellence(ten wyjdzie nieco ciemniej)b.jasny zloty blond albo 112 z belle color to samo b.jasny zloty, 98 nutrisse bezowo-zloty b.jasny blond.Moze pokryj sobie teraz 9 excellence to odpowiednik hollywod ale ciemniejszy troszke taki naturalny blond ..POtem jak bedziesz miala juz odrost naturalny wez 02 excellence lub 98 nutrisse b.jasne zlote blodny lub 01preference badz 01excellence naturalne bardzo jasne blondy .Teraz biorac te superrozjasniajace nie wiadomo co wyszlo by na odroscie mogl by sie jeszcze bardziej rozjasnic a nam zalezy na pokryciu go.Wiec 9 excellence trzymaj 30 min na calosci chyba ze skusisz sie na viking ale on wyjdzie ciemniej niz na opakowaniu (tzn przewaznie wychodzi ciemniej ale moze tobie wyjdzie podobny do opakowania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) do tej pory farbowałam włosy na bardzo jasny platynowym blond ale pora na zmiane:)) czy ktos mi doradzi jaką farbą otrzymam blond jaki nosi Jenifer Aniston??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InkaMAj
Jess wielkie dzięki ,jeszcze nie wiem jaką opcje wybiorę .Jak się zdecyduję i kupię którąś farbke to napiszę jaki rezultat. Buziaki i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusienka_
A ja mam pytanie odnosnie mieszania kolorow: ktore kolory laczyc z jakimi w excellence, zeby uzyskac ladny blond taka jasna kawe z mlekiem? Wiem, ze fryzjerzy czesto robia pasemka z dwoch czy trzech kolorow i jak sie patrzy na takie wlosy, to widac jakis jeden + wlasny. Dodam, ze naturalny kolor wlosow mam bardzo ciemny blond o tonacji szarej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusienka_
Czy ktoras z was robila sobie samodzielnie pasemka przy pomocy farb Loreala i to pasemka na czepek? Wyjezdzam na 6 miesiecy do pracy zagranica i czeka mnie samodzielne upiekszanie wlosow, bo kumpela mowila, ze fryzjerzy sa nieciekawi i horrendalnie drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czarnulka
Tez poprosze o informacje na temat laczenia kolorkow. Mam brazowe wlosy (kiedys byl to ciemny blond) tyle ze z poswiata szarosci i chetnie bym zafundowala sobie rozjasnienie ich do sredniego blondu.Panicznie boje sie, ze wyjda mi zolte badz rude wlosy. Czy da rade zmienic moj kolor kolorkami z excellene creme, skoro mniej niszcza wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloodka
a mnie intersuje jak ocenic, czy bedzie mi lepiej w odcieniu chlodnym czy cieplym (oczywiscie na glowie, bo ubrania nosze w odcieniach zimnych), fryzjer na pewno nie nakladal mi perlowego czy tez platynowego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysssssss
witam:) mam pytanko....jak uzyskac taki kolorek(jak na 1 fotce) naturalny mam raczej jasny blond...z refleksami rudosci(ale niewiele:P ) bardzo bede wdzieczna za pomoc!! pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysssssss
witam:) mam pytanko....jak uzyskac taki kolorek(jak na 1 fotce)http://www.fotka.pl/profil/oxoxoxoxoxo/ naturalny mam raczej jasny blond...z refleksami rudosci(ale niewiele:P ) bardzo bede wdzieczna za pomoc!! pozdrawiam wszystkich:) ten jest z linkiem,bo zapomnialam wstawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×