Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość garnier nutrisse 10.1
Racja nie ma w PL bo ja kupiłam w IRL. A orientujesz się może czy ten odcień ma swój odpowiednik w PL ? może garnier 111 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do garnier nutrisse 10.1 - 111 to odcien superrozjasniajacy i nuie ma nic wspolnego z 10.1 , odpowiednik 10.1 nutriise bedzie z loreala preference Helsinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Błąd w sztuce - nie ma chlodnego brazu zlocistego , poniewaz refleks zlocisty jest cieply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Katherin heigl - naz djeciu dla mnie to juz poziom najjasniejszy 11, z alfaparfu 11.11 powinien tak wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomkowa
marjel no i co z tym piaskowym? jakimi tonami sie roznia sand i beige? nie irytuj sie po prostu nie wiem jakiego koloru moge sie spowiedziac po sandzie a ha i jak miec pewnosc ze nie bedzie chlodny? musi miec 1 po kropce to wtedy jest zimny? dysponujesz jakim linkiem do strony gdzie dobrze jest opisana numeracja kolorow? nie chcem Ciebie o to pytac gdyz wiem ze to sporo tlumaczenia i nie chcem czasu zabierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do slomkowa - oznaczenia refleksow : 1 - popielaty, 2 - opalizujący , irysowy, 3 - złocisty, 4 - miedziany, 5- mahoniowy, 6 - czerwony, 7- mataliczny ( zielony) , wszytko zalezy jaki nr tecniczny ma ten sand , bo w lorealu np 9. 31 czyli bardzo jasny blond złocisto - popielaty bedzie tzw cieplym beżem poniewaz dominuje refleks zloty a pochodny drugi jest popielaty , refleksy 1. 2 , 7 to chlodne pozostale cieple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomkowa
dziekuje,troche poczytalam i juz mam jakies znikome pojecie. a co z tym sandzikiem? jakisz to kolor? bardziej blad? czy bez? ale ze mnie natret ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
Witajcie, czytam od dłuższego czasu wątek również wczesniejszy dot. Marijel. Koleżanka ,arijel widzę jest tutaj specem , i chciałabym skorzystać z wiedzy i porady Twojej! poszukuje ratunku, bo straciłam już wiarę w to , że będę miała kolor taki jak chce:( Mianowicie , "fryzjerka" - która posiada swój blog - zresztą nie ważne , doradziła mi , widząc moje włosy użycie farb w tonacji ..... Najpierw zacznę od tego , żeby nie było litanii czytania na pół strony - bo szkoda czasu specjalistki:) Marzeniem moim od wielu lat jest osiągnięcie koloru rudego . Tylko dla mnie rudy, to jest rudy- rdzawy- wiewiórczy , a nie jak wiele osób mówi , miedziany. Ten kolor u mnie nie wchodzi w rachubę, ponieważ nie cierpię tego koloru a moje włosy go uwielbiają:(Doradziła mi farby WElla koleston super- 88/43 lub 8/43 i do tego mieszanka +0/43 w prop. 88/43- 30 ml i 0,43-20 ml + 9%oksy. Oczywiście włosy wyszły jak zawsze w miedzi , nic nie przypominającego koloru jaki chce, wiem że powinnam zgasić reflex miedzi , ale nie wiem dokładnie czym , mixy które mają to 0,81 - czy to miałby byc ten? bo sa też 0,28 i 0,11 bo reszta nie wchodzi w rachubę. Dodam że włosy rozjaśniane i jestem w posiadaniu farb na poź 8i7 a refleksy. ... firm Alfararf 8/4 i 7/4 , Vitalitys 6/4, 8/44, Chantal 8/4 i 7/4 oraz 1000/4...Maijerl 8/34 i mam Welli mix 0,33 , CE CE 8/44i 7/44. A kolor jaki chce uzyskac to 1. http://www.loveit.pl/love/573738/rude-wlosy-inspiracje-midnightsun-em89pingerpl 2. http://pomaderia.pl/news/925,rudo 3 http://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu?t=rude%20w%C5%82osy 4. http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria.html?galg_id=10005590 5 http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria.html?galg_id=10005590&ph_center_03_page_no=5 Bardzo prosze o pomoc , juz jestem zdeterminowana i nie wiem co robić . dziękuje i liczę na pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doslomkowa - sand to piaskowy czyli dla mnie moze byc cieplym bezem, nazwy sa nieadekwatne sugeruj sie nr technicznym odcienia a nie nazwa ktora czasem jest myląca , mozsz tez poczytac o blondach na świetnym blogu Blond Bunny , laska swietnie zna sie szczegolnie na farbach blond z alfaparfu i nietylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rudaaga4 - kolestony ktore ci doradzono maja przewage miedzi , wiem o co ci chodzi o wiewiorczy rudy ktory nie ejst wcale miedziany jak sadza inni a taki rudy ze zgaszona czerwienia, polecam zmieszac farby alfaparf 8.4 z 8.54 pol na pol odcien powinien byc taki jak sobie wymarzylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petaludka
dziekuje Ci za odpowiedz, a powiedz mi jeszcze czy jezeli kolor mi sie nie spodoba lub po prostu mi sie odmieni i bede chciala farbowac ''normalnymi" farbami na poziomie 9 czy bede miala problem po tej farbce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzę o blondzie
Cześć! Sądzę, że to forum jest bardzo kompetentne i chciałabym prosić o poradę. Z natury jestem szatynką. Zapragnęłam ostatnio mieć na włosach beżowy lub popielaty blond. Będę się chyba jednak skłaniać ku beżowi, bo w popielatych włosach mogę zbyt blado wyglądać, chociaż kto wie... Moja historia koloryzacji jest dość krótka, bo farbuję włosy od lutego. Chciałam małymi kroczkami dojść do jasnych włosów, ale doszłam do wniosku, że farby z drogerii mi nie pomogą. Poczętkowo wybrałam farbę L'Oreal Sublime Mousse 53 Słoneczny Złocisty Brąz, potem przyszedł czas na L'Oreal Excellence Creme 7. Blond, a trzy tygodnie temu nałożyłam farbę z tej samej serii tylko, że o ton jaśniejszą, a więc z numerem 8. Chyba nie muszę mówić, że moje włosy stały się nieznacznie jaśniejsze z rudawym połyskiem? Postanowiłam zastosować coś "porządniejszego", a mianowicie L'Oreal Luo Color. Mam w związku z tym pytanie: CZY JEST SZANSA, ŻE KOLOR 10.12 PRZYJMIE SIĘ NA MOICH WŁOSACH? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanalika
Majrel jak powinno się nakładać farbę (blond) - od góry, przez boki i na koniec tył głowy i dół czy odwrotnie? Byłam dzisiaj u fryzjera, oczywiście ze swoim zestawem farb poleconych przez Ciebie i efekt jest niestety taki że odrosty na górze i bokach (czyli te które widzę w lusterku) nie wyglądają ok, tylko od początku wpadają w żółty...:-( Zastanawiam się czy nie wynika to z tej dziwnej metody nakładania farby, z którą spotkałam się pierwszy raz, czy nie ma to znaczenia. Ale to Ty jesteś ekspertem, więc proszę wyjaśnij. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzę o blondzie
To jeszcze raz ja. Tak naprawdę moim wymarzonym kolorem jest blond, który ma pani z katalogu avon (nr 9) http://www.avonpolska.pl/ebrochure/ebrochure.html na stronie 166-167 (obok szamponu do włosów). Niestety tam nie pisze, co to za odcień... Czy da się jakoś sprytnie zmieszać farby, żeby uzyskać taki kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marzę o blondzie - luo color nie poradzi sobie z tym odcieniem, rozjasni troche ale odcien bedzie nadal raczej cieply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Vanalika - a przypomnij mi co co doradzilam i jakie mialas wlosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do petaludka - jesli ocien ci sie nie spodoba to po tygodniu mozesz je rozjasnic kazda farba blond z poizomu 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzę o blondzie
Dziękuję za odpowiedź, przynajmniej nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto. A w jaki sposób mogę dojść do blondu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do petaludka - cos z poziomu 11 nada jasny blond np mieszanka alfaparfun11.20 z 11.11 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
do majrel :) Dziękuję zerdecznie za odp. Uważasz że jak zmieszam refl 5 z 4 to bedzie ok? właśnie tego zawsze sie bałam , tych 5 bo to czerwień :) a masz racje chodzi o zgaszony - brudny rudy , jak kto woli, bez poświaty miedzi:) podpowiedz jeszcze czy mam na 6% robić? uściskam Cie jak wyjdzie to co chce:):) buziki, oby sie udało , bo bez włosów zostane:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
:):) kochana gdzie przyjmujesz swoje klientki - zadowolone z rezultatów :):) chetnie bym pojawiła się pod Twoją reką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
:) nie nastapiła pomyłka? alfy 8/54 nie ma !:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bura blondynka
kurczę, nie wyświeltla się :( trzba zejsc na dół i tam jest kepka włosów. Poszukam gdzies indziej i wkelje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzę o blondzie
Dołączam się do pytania Burej blondynki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bura blondynka
Oooo dokładnie coś takiego mi się marzy :) http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Uroda/527322,1,Pielegnacja-i-farby-do-wlosow-blond--wlosy-blond.html Będę bardzo wdzięczna za poradę. Ja mam teraz taki chłodny, a miejscami cieplejszy blond nierównomierny, torszkę poziom 9, a miejscami 10, tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marze o blondzie
skoro jesteś szatynką to musisz zastoswać wode 12% z kolorem docelowym i już. Nie szkoda Ci włosów ? natura najpiekniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rudaaga4 - sorki ma byc 8.64 najlepiej z woda 9% ale 6% tez moze byc , ladny jest tez sam odcien 8.45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wycięta jak jopek
Majrel, zrobiłam włosy alfaparfem 10.1 z 6% (zamawiałam na all i przysłali mi w jakiejś innej szacie graficznej? no nic, zafarbowałam jak zwykle i... wyszły mi mega stalowo-szarawe włosy - bardzo nienaturalnie, a poza tym różnice między stara evolution a tą cube są takie: - włosy mam bardziej wysuszone, - odcienie są bardziej napigemntowane barwnikami, tzn. popielaty jest naprawdę baaaardzo szarawo-metaliczny - lepiej rozjaśnia włosy niż evolution A miałam już swój ideał i co? znowu ulepszenia okazały się gorsze... Pisałaś tam komuś o odcieniach NI. Czy jest 10 NI? Czy nie wyjdzie mi żółto? Patrzyłam na ten blog Bunny czy jakoś tak i ona tak jak Ty pisze, ze te NI są jakieś ... oliwkowe??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×