Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Marzę o blondzie
Jeśli chodzi o kolor - to nie, nie szkoda mi włosów. Jak dla mnie mój naturalny kolor jest nijaki. Teraz mam co prawda jakiś jasny brąz na pograniczu ze średnim blondem (może to jedno i to samo, ale co tam ;p) i czuję się dosłownie NIJAKO. Na czarno nie chcę się farbować, bo mi się ten kolor na włosach nie podoba, a i cerę mam za jasną do takich ciemnych włosów. Jedyne co mnie martwi, to kondycja włosów po tak ekstremalnym rozjaśnianiu. Myślałam, że farba Luo Color ochroni w jakimś stopniu moje włosy, ale skoro ona ma się nie przyjąć, to muszę przyznać, że trochę mnie to zmartwiło. Sporo czytałam na temat Majiblond. Podobno to szatańska farba, która piecze w głowę i włosy nie są po niej najpiękniejsze. To może uzyskam jakąś poradę odnośnie pielęgnacji włosów, po malowaniu lub może mam czegoś użyć przed nałożeniem farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Wilicka
Cześć Majrel, mam takie pytanie: czy można zrobić pasemka na foliach, kilka na samej górze głowy tak tylko dla rozświetlenia- ale nie rozjaśniaczem tylko farbą w kolorze blond? Np. alafaparfem o którym się tak tu dużo pisze, jeśli tak to z jaką wodą i ile czasu trzymać w foliach? Ania, pozdrawiam Aha moje włosy ufarbowane są na blond na poziomie 10-tym i ogólnie jest ok, tylko ja nie lubię jak wszystkie mają równy kolor bo wygląda to nienaturalnie i dlatego chcę kilka pasemek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
:( no i jest problem , zamówiłam 7/45 ponieważ myslam że pomyliłaś poziom farby , 8/45 jest juz wycofane ( większości hurtownie nie mają) a teraz jest nowa palteta kol. i nie ma 8/64 i nie bedzie . co mam zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzę blondzie
Czyli ja uzyskam kolor z tej o to mieszanki http://dziecko.onet.pl/424506291,swiat-swiadomej-blondynki.blog.onet.pl,blog.html , gdy użyję oksydantu 12%? Tam został użyty oksydant 9%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Wilicka
Zapomniałam napisać dlaczego - otóż dlatego, że kiedyś miałam robione pasemka balejażem i po pierwsze: strasznie zniszczyły mi włosy, po drugie: nie wyglądąły naturalnie tylko tak biało i matowo. pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanalika
Ty mi doradziłaś bardzo dobrze - 10.21+10.1 z 9% ponieważ już raz farbowalam tym zestawem i było fajnie, tyle że ja nie potrafię sama nałożyć farby więc chodzę po to do fryzjera. Zawsze maiłam nakładaną farbę od przodu poprzez boki i na końcu tył, a teraz odwrotnie i dlatego może kolor nie wyszedł ładnie. Stąd moje pytanie, jak się powinno nakładać tę farbę? Pozdrawiam Vanalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marze o blondzie
skoro twierdzisz ze jeste szatytnka to nie wiem czy 9 starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzę o blondzie
Ok, dzięki, Majrel. Poradź mi, proszę, jak mam zapobiec przesuszeniu włosów. Nie chciałabym ich zniszczyć, bo mam je do połowy pleców i szkoda by było obcinać. Jak na razie moje włosy po farbowaniu wyglądają bardzo dobrze, może nawet lepiej niż przed. Wolę jednak dmuchać na zimne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marze o blondzie
ale przcież majrel odpowieda z czarnego nicka :) ja nie jestem majrel. wejdz sobie na blog bunny tam znajdziesz wiele cennych info na temat farbowania włosów. Pzdr 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzę o blondzie
Sorki, ja jestem tu nowa. Jakoś automatycznie zakodowałam, że zazwyczaj ona udziela porad. ;) W każdym razie dziękuję Tobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wycięta jak jopek
;-((((pi pi pi pi pi pi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wycięta jak jopek - nowa formula rzeczywiscie wychodzi chlodniej , ale wiekszosc zawsze chce chlodny blond, NI na takie wlosy moga wyjsc oliwkowe, ten metaliczny polysk wymyje sie po paru dniach, mozesz polozyc evolution 10 wychodz jasno i ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ania Wilicka - tak mozesz wybrany przez ciebie blond zrobic jako balejz na folii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bura blondynka - kolor ze zdjecia mozna uzyskac mieszajac alfaparf 10 z 10.21 pol na pol z woda 9% z tym ze 9% na odrost a druga czesc mieszanki z woda 6% na reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomkowa
dzieki. ps a blond bunny to nie Ty przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rudaaga4 - 7.45 tez poiwniwn dac fajny rudy po drugi pochodny refleks jest mahoniowy a nie miedziany lub zloty jak w tamtych farbach , daj go z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Vanalika - farbujac odrosty farba blond ja nakladam najpierw z przodu i pozniej srodek i tyl a na koncu boki, moze ten fryzjesr uzyl innej wody utlenionej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do slomkowa - blond Bunny to nie ja ale ta laska jest fajna i widze ze zna sie na kolorystyce blond i farbowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marzę o blondzie - jesli jestes szatynka to odrost zrob na wodzie 12% a reszte na wodzie 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marzę blondzie - no ja bym radzila iny zestaw evolution niz na blogu bunny , bo masz ciemna nature i 9.1 z 9NB nie rozjasni ci tak wlsoow, raczej mieszanka z poizomu 11.20 z 11.11 i woda 12% na odrost albo sam odcien 11.21 , do pielegnacji dobre nawilzajace maski np ultra doux garniera z oliwa z oliwek i cytryna, lub arginina resist elseve, lub profesjonalne z alfaparfu do suchych wlsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomkowa
dzieki Marjel za porady,cierpliwosc i wytrwalosc;) napawde Twoja pomoc jest bezcenna :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzę o blondzie
Majrel! Bardzo Ci dziękuję. :) Jak wypróbuję, to zdam relacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suche kłaczki
Najlepsze dla zniszczonych włsów jest olejowanie, rewelacja. Polecam mieszanke olej kokosowy z rycynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejowanie jest fajne z tym ze nalezy pamietac ze przy rudosciach szybciej olejek rycynowy wyplukuje kolor, ja polecam oleje ajurewdyjskie 100% naturalne ze sklepu internetowego helfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok katarakta
witaj Majrel. jakis czas temu mi polecilas 10WB alfa. i mialam ja kupic -wiem ze one sa rozjasniace wiec mialam na odrost nalozyc na 12 reszta 6 lub 3. ale jak to kobieta-zmienna jestem i kupilam 10wb ale z paul mitchell. wiem ze sa to swietne kosmetyki do wlosow. ale tu sie problem moj zaczyna. farba ma byc jutro i pewnie jutro bede ja klasc ale problem w tym ze nie wiem czy ona jest rozjasniaca. pytalam sprzedawce-gada ze nie wie a ja za cholere nie moge sie tego dowiedziec- wiem ze oni maja jakies hi lift farby ale one maja takie oznaczenie . czy to znaczy ze moja 10 jak nie ma oznaczenia tzn nie jest? nie mam ulotki by przeczytac. mam odorst 1.5 cm kolor braz taki poziom 6 pote mam 1 cm takich rudawych i reszta takie blond poziom8 chyba-zmyty 8.3 bez. i teraz gdy sie okaze ze nie juest rozjasniaca to mo na 12 tce nie chwyci odrostu prawda? co byc polecila mi zrobic? nie wiem juz sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do -nie znam tych farb ale jesli to sa farby amoniakalne to poziom 10 powinien z woda 12% rozjasnic twoj odrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok katarakta
no to sa farby z bardzo niskim poziomem amoni no powiniem a jak nie? a co z koncowkami wlosow ? czym je potraktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Wilicka
Jeśli wybiorę np. farbę 10.1 do balejażu to jaką wodę do tego użyć żeby te pofarbowane wlosy nie wykruszyły się a odrosty zafarbowały się ładnie? I jak długo to trzymać w tych foliach? Wlosy mam naturalne jasny brąż i pofarbowane na blond na poziomie 10 z 9% wodą. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ania Wilicka - 10.1 robisz na takiej bazie jak masz teraz z woda 6% trzymasz 25 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×