Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość ok katarakta
czesc majel , chcialam zapytac czy pearl milksahke z richesse 9.02 wyjdzie tak samo jak z dialight 9.02 rowniez milkshake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomkowa
witam/ chcialam zapytac czy piaskowy blond jest podobny do bezowego blondu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreal exelence 8 13.
mam nadzieje ze nie sugerujesz sie tym co znajduje sie na zdjeciu na farbie, bo poziom 8 wyjdzie duzo ciemniej niz 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ok katarakta - tak to to samo dialigt to nowa formula diacoloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lacrimosev - odcienie milkshake nie rozjasniaja wlosow tylko je tonuja i wcale nie sa az tak jasne, dialight 9.03 ociepli lekko kolor to ladny odcien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do slomkowa - to zalezy jaką ma numeracje techniczna, bo sa bezowe cieple np 9.31 i bezowe chlodne np 9.13 piaskowy blond tez moze byc cieplym piaskiem i chlodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomkowa
dokladnie nie mam na mysli zadnej farby po prostu sie zastanawiam czy mozna pomylic kolory bo w galerii pokazuja piaskowy blond a dla mnie to bez..i na odwrot tak wiec czym rozni sie piasek od bezu? a ha i kiedys robilam bezem majiel 8.13 i wyszedl taki szarawy i sie rozczarowalam bo lubie beze a ten jakis taki wyszedl dziwny - nie bezowy a w sloncu wogole inaczej wygladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulgotana Grażka
No ale ja nie chcę mieć złocistego blondu - nie podoba mi się wcale a na dodatek jest to bardzo intensywnie złocisty, więc sama rozumiesz. Zimą ciemnieje i można już go nawet klasyfikować do jasnych rudych! Fe!!!!! Majrel, no ale ja wyczytałam, że popiele składają się z niebieskich cząsteczek/barwników, które są bardzo małe - najmniejsze spośród wszystkich innych, dlatego szybko się wypłukują a na włosach zostaje brzydki żółtawy / rudy odcień. A skoro ja mam ciepłą naturę i nałożę popiel, to już widzę, co będzie, gdy popiel się wypłucze. Widziałam też kolory typu 9.11, ale z kolei aż tak szare blondy nadają się - wg mnie - dla starszych babć a nie dla młodej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zbulgotana Grażka - i tak jest ze niebieski barwnik wyplukuje sie dosc szybko, mozna jeszcze uzyc odcieni z serii naturalnych , ktore w alfaparf są lekko chłodne np odcien 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka12345
ale mi by zalezało na farbie tej majiler z loreala , na ciemnym chlodnym blondzie, jaki to odcien z ich palety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granier nutrisse 10.1
Majrel czy orientujesz sie jaka wode ma ta farba ? dlaczego producenci nie pisza na opakowaniu jaka wode posiada dana farba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekista
Hej Majrel, może Ty mi doradzisz :) Od zawsze farbuję włosy na rózne odcienie brązów, czekolad itp. Różymi farbami. Dłużej farbowałam się chyba tylko Loreal richesse diacolor, zwykle kolor 5.25 (zmrożony kasztan), czasem hi richesse 5.15 (cappuccino). Ostatnio wybrałam się do hurtowni fryzjerskiej i prosiłam babkę by doradziła mi jakąś fajną farbę w kolorze niezbyt ciemnego brązu, ale takiego leciutko przełamanego, lubię takie kolory z głębią :). Zaznaczyłam jednak, żeby absolutnie nie wpadał kolor w czerwień czy rudość. Doradziła mi farbę Allwaves w kolorze karmel 7.34. Do tego woda 3%. Kolor wyszedł nawet ładny, ale w świetle dziennym podchodził lekko czerwienią właśnie :/. Dopiero w domu czytając ulotkę zobaczyłam w tabeli, że ten numer jest w kategorii 'złociste'. Teraz chciałabym mieć kolor włosów jakiś ciepły brąz, przełamany delikatnie w stronę czekolady np, ale właśnie, żeby nie wpadał w miedź ani nie spierał się na rudawo. Podobają mi się włosy Herbuś z tych zdjęć, coś pomiędzy jednym a drugim: http://ochyachy.pl/5543774432075594922/herbus-chciala-za-duzo-i-stracila-prace http://www.stylistka.pl/edyta-herbus-w-stylowej-malej-szarej/2/ Strasznie też podoba mi się taki kolor jak tu: http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=38002 ale to już chyba blond, prawda? Czy do takiego sama w warunkach domowych mogłabym rozjaśnić włosy z tego poziomu 7ego? Dodam tylko, że nastawiam się teraz na farbę Loreal Majirel :). Tak z palety to podoba mi się wiele odcieni np: 5.32, 7.13, 7.23, 6.3. Możesz coś doradzić? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela sloneczko
hej. chciala bym potwierdzic czy to kolorek alfaparf 11.30 a moze jakies inne propozycje? dziekuje http://teleshow.pl/gid,12560793,img,12560847,kat,1024837,title,Anita-Werner-Dzis-jest-powazna-pania-z-telewizji-Nowa-fryzura,galeria.html?ticaid=6eaa1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petaludka
Witaj Mariel, od niecałego roku maluję wlosy tonerami. Najpierw byl to casting, pozniej przerzucilam sie na matrix color sync. Z matrixa wybieralam kolory z poziomu 10, 10a 10v pomieszane.Ale ciagle uzyskiwalam cieply odcien.Teraz mam niewielki odrost,miedziany blond i roche jasniejsze koncowki(pozostalosc po pasemkach). Moj naturalny kolor to cos z poziomu 8 mysle ( mysi blond). Chcialabym powrocic do mojego naturalnego koloru i zalezy mi zeby nie niszczyc wlosow dlatego wybralam tego synca. Co proponujesz? Czy ta "farbka" wogole moge sie starac cos uzykac czy bardziej jest to zarezerwowane dla naturalnych wloskow? Powiem tylko ze synki nie maja poziomu 9 i ze zalezy mi na czyms w zimnych odcieniach. Przesylam zdjecie wloskow, chyba zblizonch do mojego naturalnego, moze poł tonu ciemniejszego.http://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=4485910&d=1328619122 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela sloneczko
do lekista - Herbusiowa ma balejaz, ladnie wychodzi majirel 5.32 , sliczny jest alfaparf 6.35 i 6.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do granier nutrisse 10.1 - z tego co sie orientuje to w Polsce nie ma odcienia 10.1 z nutrisse, koncern loreal kiedys pisal jakie stezenie wody a farba od paru lat tego nie robia , zadzwon na infolinie, inne firmy pisza stezenie np wella, londa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do petaludka - nie mam pojecia jak wychodzi sync nie znam i nigdy nierobilam, casting to nie toner a farba bezamoniaklana, moge ci jedynie polecic color wear z alfaparfu odcien 8.1 zblizony bedzie do tego z fotki lub dialight 8.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekista
Majrel, dzieki A powiedz mi, ten marijel 5.32 to nie wyjdzie mocno ciemny? Widzę, że Herbus ma balejaz, chodzilo mi o ten kolor bazowy :), balejaz taki wyglada slicznie, ale ja absolutnie nie chce balejazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekista
I jeszcze tak patrze na te farby alfaparf, nie znam ich zupełnie, ale mają bardzo ładne te kolory. Te podane przez ciebie z palety też mi się podobają. Jeśli wcześniej zwykle farbowałam się na poziomie 5tym, miałam kładziony kolor z 7ego poziomu z wodą 3%, to jaki do tych farb 6.32 i 6.35 wskazany byłby oksydant? 3 wystarczy czy lepiej 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petaludka
dia light z loreal? bo wlasnie szukam na allegro i nie ma w palcecie 8,02?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do petaludka - czyli go wycofali nie jestem az tak na biezaco bo juz nie pracuje na lorealu, polecam color wear alfaprfu jest bez amoniaku i ocien 8.1 najbardziej zblizony do naturalnych twoich wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petaludka
dziekuje Ci za odpowiedz, a powiedz mi jeszcze czy jezeli kolor mi sie nie spodoba lub po prostu mi sie odmieni i bede chciala farbowac ''normalnymi" farbami na poziomie 9 czy bede miala problem po tej farbce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekista
Wielkie dzieki raz jeszcze! :) Chyba zaryzykuję tą alfaparf. Waham się tylko, który z tych odcieni. Chyba bardziej się skłaniam ku 6.32, bo ten 6.35 troszkę bardziej czerwonawym odcieniem może być przełamany, dobrze myślę? Czy ten odcień 6.32 też jest z tych color wear bez amoniaku? Czy tylko ten 6.35? Bo nigdzie nie widze tego color wear 6.32, ale nie wiem czy go w ogole nie ma czy akurat dostepnego nie maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błąd w sztuce
Majrel jaką farbą uzyskamladny chlodny zlocisty brąz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I-I
Ostanio kupiłam na ebayu alfaparf 5.32 i cholera przysłali mi pół tubki, farba uzyta co za gnoje :-o uważejcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×