Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość Lubinowa
Satelitarna ja z lewa piersia tez mialam tragedie juz chcialam przestać karmic ale corcia nie pila z butelki i przez nakładki.nie mialam stanu zapalnego i gorączk ale kazde karmienie bylo tak bolesne ze myslalam ze nie wytrzymam z bolu.sutki mialam do krwi poranione.w moim przypadku pomogl prysznic i maltan na zmiane z bepanthenem.po miesiacu.karmienie bez bolul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaesiowa
A mnie wody odeszły i nie trzeba było wywoływać. Poród 4,5 h. Skurcze i rozwarcie po 3 h od odejścia wód. Pierwszy poród. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 4 opcje smoczek nakładka żywy cyca oraz butelka z czego butelkę daje w krytycznym momencie i nie modyfikowane a zawsze odciągNe te. Maltan mam ale nie działa jeszcze. Na Lubinowej dali mi Mustele wiec smaruje ile popadnie. Póki co lewa z nakładka a prawa nago. Widzę po dziecku ze zdecydowanie woli cyCusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakich nakładek używacie i jak to jest z tymi rozmiarami? Warto je zabrać od razu do szpitala czy dopiero kupić jak coś się będzie działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- mi lekarz z Łubinowej do którego chodzę polecił p Sabinę, ale z racji że termin wypada mi na 13 stycznia a ona ma już na styczeń 5 pań to zajmie się mną p Ewa również z Łubinowej, którą widzę się jutro wieczorem w szpitalu. Jeśli chcesz położną to raczej musisz wybierać te z tego szpitala gdzie będziesz rodzić. Koszt to 1tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 6 styczeń
A to Wy się specjalnie na położne jakoś zapisywalyscie? Myślałam, że to wychodzi tak jak się akurat trafi, która akurat będzie hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama grudzien
hej! A ja jednak jestem już po. wody odeszły. :) jutro wychodze.. postaram sie odezwac w tygodniu. nie warto placic za połozna wszystkie one sa tu fantastyczne. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama grudzien
hej! A ja jednak jestem już po. wody odeszły. :) jutro wychodze.. postaram sie odezwac w tygodniu. nie warto placic za połozna wszystkie one sa tu fantastyczne. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 6 styczeń
Mama grudzień gratulacje!!!! Poród naturalny rozumiem? Czekamy na szczegóły :) co jak j ile trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama grudzień, gratuluję :) a na kiedy miałaś termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama grudzien daj znać co i jak. Nakładki na sutki ja mam avanta. Są dobre tylko trzeba je trzymać bo np mam dużo mleka leci bokami i się ślizga. Minusem mała kładę jest to ze to trochę inna technika ssania niż z samej piersi i dziecko zanim chwyci a lubi się wyginac nalyka się powietrza. Ja juz miałam problem w szpitalu z piersiami wiec zależy ale można kupić jak się coś będzie działo. Ja rodziłam z położna p. Sabina. Nie dałabym 1000 zł za położna mię rozumiem po co ludzie na takie coś się piszą. Kobieta fantastyczna skróciła mi męki. Innych nie znam ale jak piszą ze każda dobra to tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 6 styczeń
Satelitarna- z p. Sabina bo rozumiem jej dyżur Ci się akurat trafił? nie umawialas się na nią wcześniej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama grudzień- jednak nie ma co się za bardzo sugerować badaniem...z twojego doświadczania bo niby nic na to nie wskazywało. Gratuluję i czekamy na relację już po. Mi też by było szkoda pieniędzy żeby płacić za położną. Ciekawe jak tam Grudzień1 nadal 2 w1 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny robiłyście badania prenatalne nsa Lubinowej ? Ja mam zaplanowana wizytę pod koniec stycznia , pierwsze badanie robiłam w innym miejscu, ale nie byłam zadowolona, chce wiec spróbować tam. Napiszecie cos na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwiec 14
Ja robiłam pierwsze badania prenatalne właśnie na Łubinowej i jestem zadowolona. Dr Nowosielski wszystko nam wyjaśnił (byłam z mężem), nie odczułam, że mu sie śpieszy bo czeka kolejna pacjentka. Bardzo symaptyczny, miły. Zaproponował badanie z krwi (profilaktycznie), gdyż przez 5 lat staraliśmy sie o maleństwo. Na usg wszystko wyszło jak najbardziej prawidłowo, z badań krwi też (koszt badania z krwi 150zł). Wybieram się tam też na II badanie prenatalne pod koniec stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowka 2014
Mama grudzien serdeczne gratulacje :) dużo zdrówka dla Ciebie i malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest tu zwyczaj dawania prezentów położnym przy wychodzeniu ze szpitala? Czy to raczej źle jest odbierane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest tu zwyczaj dawania prezentów położnym przy wychodzeniu ze szpitala? Czy to raczej źle jest odbierane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest tu zwyczaj dawania prezentów położnym przy wychodzeniu ze szpitala? Czy to raczej źle jest odbierane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest tu zwyczaj dawania prezentów położnym przy wychodzeniu ze szpitala? Czy to raczej źle jest odbierane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaesiowa
Ja badania prenatalne robiłam w gyncentrum w Katowicach. Dr. Marek dawid super. Bez pośpiechu i rzeczowo. Na łubinowej wychodząc z maleństwem do domu dałam poloznym porządna kawę i czekoladki. Niby nic a mąkę ze ucieszył gest. Nie zostało źle odebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaesiowa
Niby nic a myślę że ucieszył gest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Ja jeszcze 2w1 :d jutro na ktg jeszcze i 1 do przyjęcia na oddział :)) w niedzielę też byliśmy na ktg i lekarz też badał i dalej wszystko pozamykane... Powiedzcie jak to mniej więcej wygląda jak wywołują poród? Cały czas jest się na sali przedporodowej czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
Grudzień1 ale nie płaciłaś już za to badanie po ktg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Mama styczeń nie już nic nie płaciłam. Jutro jadę na drugie ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o p. Sabine to ja w ogóle nie zwracałam na to uwagi kto będzie i jaka położna. Po prostu nie znałam zdanej z nich i miałam to gdzieś... stwierdziłam, że jakoś to będzie. Myślę że na Lubinowej nie ma tradycji dawania prezentów ani w łapę. Żadna z moich 4 rodzących koleżanek tego nie robiła. Takie standardy panują chyba w szpitalach miejskich. Albo mi się wydaje. Ja badania prenatalne robiłam w Centrum Sodowski na Piotrkowskiej. Mają genialny i jeden z najlepszych sprzętów. Ja akurat miałam na NFZ ale wiem ze koszt tego badania tam wynosi 280 zł. Robiłam u dr Agaty Włoch. Ponoć najwybitniejsza w tej dziedzinie. Co do wywołania to wygląda to tak ze jak się ma już skurcze to u mnie położna rozepchala mnie ze dostałam wytrzeszcza z bólu.... usunęła resztę czopu a już na sali porodowej usunęła wody płodowe...na sali przedporodowej jest się zanim dostanie się skurcze regularne i co chwilę robią KTG i co godzinę badają na koziołku. Na tej sali jest TV łazienka i piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Satelitarna dzięki za informację :) myślę że jakoś to będzie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jak Satelitarna trzy badania prenatalne robiłam w Centrum Sodowski u dr Włoch. Polecam z całego serca, bardzo fajna lekarka, wszystko fajnie tłumaczy i pokazuje, no i dobry fachowiec z tego co wiem, kardiolog i pediatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
Grudzień1 dzięki za odpowiedz chociaż tyle bo już się bałam, że za każdym razem będę musiała płacić. Ja też robiłam badania prenatalna w Centrum Sodowski u dr Agaty Włoch. Byłam bardzo zadowolona bardzo fajna pani doktor tak dokładnie sprawdza musiałam się trochę na różne boki poobracać żeby mogła małego dokładnie zmonitorować i mówi do rzeczy i wyraźnie.Jedyny minus, że nikt mnie nie poinformował żeby dostać filmik z badania muszę wcześniej powiedzieć i nie mam pamiątki :(. Płaciłam 280 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×