Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość gość
tak ja miałam cc w 10/2014 i wychodzac ze szpitala dostalam recepte na clexane 10 szt ( zastrzyki ). myślałam ze nie dam rady sama sobie wbic ale jakos poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutowa mama111
Monique1983 to się chyba spotkamy. Ja mam mieć cesarkę 10 lub 11 lutego. Dowiem się wszystkiego dokładnie pod koniec stycznia. A z tymi zastrzykami po cc to też właśnie słyszałam, że się ileś dni podaje się je w brzuch. Ciekawa jestem natomiast czy po cc dostaję się profilaktycznie jakieś antybiotyki przeciw ew. zakażeniom czy nie? Może któraś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co pamietam to podawano tylko zastrzyki clexanu przeciwzakrzepowe ( w reke lub brzuch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość patka
Po cc na lubinowej dostaniecie receptę na clexane. 10 razy w brzuch lub ramię. Antybiotyk. Ja dostawałam przed planowana cc jak i klientów kilka dni po. Nie uchronilo mnie to jednak przed zakażeniem układu moczowego zatem potem kolejny antybiotyk, już doustnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Po cc trzeba wykupić 10 zastrzyków clexane na które dostaniecie recepte. I jeszcze doustnie biofar to jest żelazo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z was się orientuje czy na łubinowej można zrobić usg bioderek na NFZ?? i czy znacie jakaś poradnie laktacyjną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na łubinowej usg bioderek robi sie tylko prywatnie w Specjalistyczna Praktyka Pediatryczna i Neonatologiczna – Gabinet Prywatny-Lek. med. Iwona Krupowies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama grudzień
karomy. na łubinowej 100zł. szukaj poradni preluksacyjnej. w katowicach jest kilka takich. tam na nfz zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satelitarna
Prywatnie. Znajoma była 100 zł płaciła. Ja jednak robię na NFZ w szpitalu w moim mieście. Trochę daleko mam na Łubinowa aby jechać tam z bioderkami jak można bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź. ja jestem z będzina i zapisałam się do czeladzi na usg tylko że tam mają odległe terminy i szukam czegoś wcześniej na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy pierwszym dziecku z bioderkami byliśmy w "EPIONE" na Piotrowickiej i były aż 3 albo 4 wizyty na nfz, a z bioderkami było wszystko ok. myśleliśmy, że wystarczy jedna. teraz szukamy bliżej, bo w naszym przypadku oznacza to przejechanie całych Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to w ogóle wygląda? Termin porodu, coś się dzieje, ubierasz się i jedziesz na Łubinową, mówisz że chcesz tu rodzić i już?? Czy trzeba się wcześniej jakoś zapisać? Ja mam termin na kwiecień, mój gin polecał mi żeby tam rodzić, bo tam też pracuje, ale nie wiem jak to wygląda... chce rodzic a łubinowej to jadę tam i już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie łatwiej poczytać parę stron wczesniej? było o tym naprawdę trylion razy. wszystko jest opisane od deski do deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam 5 ostatnich stron i nic nie ma, a na czytanie 670 stron w poszukiwaniu odpowiedzi nie mam czasu. a skoro nie masz ochoty pomóc to po co w ogóle komentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj swojego lekarza to ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Witam! Mam termin na 8 luty. Powiedzcie mi czy warto zapłacić za dodatkową położną?? To 1000 zł ale nie wiem czy warto. Może któraś z rodzących się wypowiedzieć czy rzeczywiście brać osobistą położną czy można w 100% liczyć na panie na dyżurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
gerappa0510- Jeżeli zdecydujesz się na Łubinową to twój gin pewnie Ci wyjaśni jakie warunki musisz spełnić żeby tam rodzić. Jeżeli on tam pracuje to może wystarczy wizyta u anestezjologa jeśli chcesz korzystać zzo i on Ci już wystawi tam skierowanie na poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elza04
Ja mam termin na 12 lutego:-) przed nami wizyta u anastezjologa. Jutro idziemy na ktg. Chciałabym rodzić naturalnie ale od czerwca mam zapalenie dróg rodnych i nie wiadomo jak to będzie. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo28cia
Nie warto brać prywatnej położnej,1000 zł to dużo .te które są na dyżurze to nikt na nie nie narzeka,są kompetentne i miłe,jak nie spodoba ci sie położna ze zmiany można to opisać w karcie satysfakcji pacjenta przy wypisie i wtedy dostają opieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Eliza, to może się zobaczymy? :)))) margo28cia - właśnie się cały czas waham. Nie wiem tylko czy zainwestować w balonik EPINO czy w położną? A może to i to? Boje się, że zostanę sama na sali, maż mi zemdleje i kaplica... Wiem, że 1000 zł to dużo. Czy któraś z dziewczyn już rodzących wykupiła dodatkową opcję z położną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elza04
Marta całkiem możliwe:-) a u Ciebie dziewczynka czy chłopczyk? U nas chłopczyk:-) strasznie się wierci ale niech sobie jeszcze siedzi trochę:-) zobaczymy co dzisiaj Pani Dr powie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elza04 - ja będę mieć ustalany termin cc miedzy 10 -15.02, to możliwe, że się spotkamy :) A powiedz mi czy badania na konsultację anastozjologiczną robisz przed sama wizytą? Bo kurcze nie wiem jak długo są one ważne? Umawiałaś się już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elza04
monique1983 my juz po wizycie u Pani Dr następna mam za tydzień i wtedy mam się umówić do anastezjologa. Coś mi się obiło o uszy, że niby 2 tyg są ważne badania ale będę dopiero wiedziała za tydzień to napisze dokładnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
Dziewczyny ja byłam na wizycie u anestezjologa 5 stycznia , a termin mam na 20 stycznia tylko sn i ta wizyta wystarczy. Chyba, że przy cc jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Śledzę wątek od grudnia i przyznam, że dużo dały mi Wasze podpowiedzi, szczególnie opis Satelitarnej, co i jak wygląda, jak z pokojami i całą resztą - dziękuję :) Ja mam pytanie, czy któraś z Was jechała tam PO TERMINIE? Bo ja miałam termin na 9.01, dzwoniłam tam i Panie z recepcji kazały się na KTG umówić tydzień po terminie, jeśli nic się nie wydarzy. I nie wiem, czy jak przyjadę, to mnie zostawią na wywołanie, czy po prostu zrobią to ktg i zadecydują... Jeśli któraś z Was miała doswiadczenia z przeterminowaniem będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja żałuje że nie zapłaciłam 1000 zł za opiekę położnej, bo trafiłam na panią Ewe i średnio byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Niny, to dziwnie Ci powiedziały, bo na KTG zaczyna się jeździć 2 dni po terminie, a czasem dziewczyny umawiają się w dniu terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
MamaNiny2015- Dziwne że Ci panie z recepcji kazały jechać dopiero tydzień po terminie...Ja mam termin na 20 stycznia i jak do tej pory nie urodzę to mam się zgłosić w dniu terminu i tam mnie ma pan doktor zbadać przepływy itd czy wszystko w porządku i kiedy zostanę przyjęta na oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×