Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość nowa

hej 🙂 
Czy któraś z Was korzystała z pakietu prestige lub VIP ? Jeśli tak to bardzo proszę o informację czy taka usługa jest warta swojej ceny i czy bardzo różni się od porodu na NFZ. Kiedy należy zgłosić się do tego szpitala z zamiarem prywatnego porodu ? 
Będę bardzo wdzięczna za instrukcje 
pozdrawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 88

Witam. Mam pytanie. Czy któraś z Was wie jak wygląda cc ze wskazaniem od psychiatry? Nie robią problemu z wykonaniem cc? Czy jest to wtedy płatne czy na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Cześć ! Dziewczyny, która położna z Łubinowej polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funkkkaka88

prenatalne mozesz zrobić gdzie indziej jesli masz gdzies tańsze albo masz skierowanie to wtedy już za darmo na nfz.

a z kremow to linomag, na odparzenia octenicare, powinno wystarczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauulakka

Na bolące lub popękane brodawki jak i na odparzenia polecam bephanten, na odparzenia 

octenicare, te dwa powinny wogole wystarczyc no plus moze linomag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu jakas przyszla albo teraźniejsza mama ktora miala prowadzona ciaze u lekarza współpracującego z łubinową? Jestem w 33 tc, Mam wskazania zdrowotne do cesarskiego cięcia, zdecydowałam się na porod na Łubinowej, wiem ze przed ustaleniem terminu cc, trzeba udac sie na płatna konsultacje do dr wieczorka lub dr ślęczka.. nie wiem ktorego lekarza wybrac, czy moze ktos cos doradzic? Do tego chcialabym poznac opinie dotycząca przebiegu porodu osoby  ktora nie uczęszczała do lekarza z Lubinowej, czy czulyscie sie jakos gorzej? Odczuwalyscie ze personel zle odebral to ze rodzilyscie akurat tam a ciaza byla prowadzona gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawiam pierwsze pytanie 🙂 mialo dotyczyć prowadzenia ciazy u lekarza NIE współpracującego z łubinowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2020 o 16:46, Wiki7770 napisał:

Czy jest tu jakas przyszla albo teraźniejsza mama ktora miala prowadzona ciaze u lekarza współpracującego z łubinową? Jestem w 33 tc, Mam wskazania zdrowotne do cesarskiego cięcia, zdecydowałam się na porod na Łubinowej, wiem ze przed ustaleniem terminu cc, trzeba udac sie na płatna konsultacje do dr wieczorka lub dr ślęczka.. nie wiem ktorego lekarza wybrac, czy moze ktos cos doradzic? Do tego chcialabym poznac opinie dotycząca przebiegu porodu osoby  ktora nie uczęszczała do lekarza z Lubinowej, czy czulyscie sie jakos gorzej? Odczuwalyscie ze personel zle odebral to ze rodzilyscie akurat tam a ciaza byla prowadzona gdzie indziej?

 Czy skorzystałaś z łubinowej, i możesz powiedziec jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam rodzić na Łubinowej do wody. Wiem już, że taki poród jest płatny, niestety po wizycie już konsultacyjnej i tylko dlatego, że któryś raz zapytałam się czy jest płatny. Mam wrażenie, że jak wymieniam maile z sekretariatem to jakby Pani robiła kopiuj wklej albo pisała z robotem bo nie dostaje konkretnej informacji co do płatności i co jest objęte NFZ a co nie. Moja opinia na razie taka, że sekretariat nie posiada konkretnych informacji. Dzwoniłam dziś do kierowniczki położnych bo miałam wiele pytań, niestety strasznie przerywało, mówię, że może zadzwonię pózniej bo słabo słyszę a ona, że nie, teraz jest na sali porodowej :o i może rozmawiać a potem będzie gorzej, bo ma szkołę rodzenia, a potem coś i jeszcze coś. No i dowiedziałam się, że poród do wody kosztuje 1200 zł, bo należy wykupić położną, która będzie cały czas ze mną. Jak próbowałam się dowiedzieć o szczepionki to ponoć firmy EUVAX B, i pani pielęgniarka (tu już musiałam wykonać kolejny tel) powiedziała mi, że chyba mają szczepionki tylko jednej firmy. No informacje strasznie skąpe, a przecież tu chodzi o nasze dzieci. Kazano mi się zapisać do anestezjologa, ale już jak byłam na miejscu a jechałam 100 km. Tutaj fajnie widzę, że jest napisane, że nie jest to przymusowe. Przecież i tak zamierzam rodzić naturalnie i nie ma przeciwko temu przeciwskazań. Mam nadzieję, że udzieliłam trochę konkretnych informacji. Moje pytanie do Was jest takie, czy są w tym szpitalu jeszcze jakieś dodatkowe opłaty, których nie pokryje NFZ? Nie chce się zdziwić jak przy wypisie wystawią mi za coś jeszcze rachunek. Ja chcę się pisać na poród w wodzie i za to chętnie zapłacę, ale jak jest z opieką po porodzie, co jest sponsorowane przez NFZ? Czy w tym mam już opłaconego pediatrę i neonatologa i pozostałych specjalistów. Czy dziecko jest badane przy mnie, czy mąż może być przy mnie? Czy ktoś rodził w taki sposób w pandemii? Możecie powiedzieć jak to wynika z Waszego doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobietki, czy któraś wie, czy Łubinowa przyjmuje do porodu gdy bierze się insuline z uwagi na cukrzyce ciążową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×