Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość magart
Zdecydowanie popieram - ciąża powinna trwać 6 miesięcy:) Ja byłam dzisiaj na wizycie u dr Kozy i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ciąża to naprawdę cudowany okres? Osobiście bradzo kocham dzieci zawsze lubialam sie nimi zajmowac i chcialam miec swoje bardzo chcialam miec chlopca gdyz uwazalam ze znimi lepiej sie dogaduje i chłopca tez bede miec. Nigdy nie mialam problemow z waga figura itd zawsze rozm 38. ucieszylam sie ze jestem w ciazy i i juz w 2 miesiacu ciazy kupilam mebleki dla dziecka ,ubranka mimo ze nie znałam płci kupilam meble dla chłopczyka podswiaodmie czulam ze to bedzie chłoipec. pewnie wiele dziewczyn na mnie naskoczy ze jestem zla mama samolubna zapatrzona w siebie ale powiedzcie szczerze naprawde tak bardzo dobrze czujecie sie w ciazy? kocham swojego synka ale od 6 miesiaca kiedy to brzuch nagle zaczal przybierac ogromne rozmiary kiedy waga co miesiac byla coraz wieksza piersi ogromne artykuly typu kobieta pieknieje w ciazy wkurzaja mnie na maksa. co jest pięknego w grubej pelnej rozstepow kobiecie ektora ma problem z zawiazaniem buta nie umie sie wyspac w nocy jest senna i zmierzła. ciezko mi uwierzyc ze mezczyznom to nie przeszkadza moj maz tez uwaza ze w takich ksztaltach mu sie podobam choc wg mnie mezczyna patrzy na kobiete przez pryzmat matki swojego dziecka niz kobiety ktora poznał. osobisice boje sie tego co zobacze po ciazy ze nie wroce do formy z przed a wiem ze gdy ja jestem nieszczesliwa to i bliscy to odczuwaja co mnie martwi najbrdaziej. mam nadzieje ze znajdzie sie na forum choc jedna ososba ktora przyzna ze nie lubi swoich ud swojej figury bo czasmi mam wrazenie jak tak patrze te te zdjecia gwaz ktore sa w formie po mieisacu od porodu czytam te fora gdzie kobiety jakby mogly to by rodzily co miesiac ze jestem z innje planety. Mam jeszcze jedno pytanie czy widzialyscie moze gdzies w okolicach katowic sklep z bielizna gdzie mozna kupic normlany ładny stanik ktory sluzyl by do karmienia jak i podtrzymywal biustu?. te wszystkie staniki dla karmiacych mam sa beznadzieje bylam dzis juz nawet w triumphie i same szmaty biust lezy na brzuchu wogule go nie unosi pozadny stanik to na fiszbinach usztywniany ale takie sa z kolei odradzane dla kobiet w ciazy macie jakies roziwazanie? . noszenie takich szmacianek wcale nie jest wg mnie dobre dla biustu gdyz pod ciezarem zwisaja a bez usztywnianych misek stanik nie jest w stanie uniesc piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Do Tirian Nie ma co się tak przejmować, ja jestem w II ciązy, córka ma w tej chwili 6 lat skończone. Z nią czułam się cudownie i właśnie tak myślałam, co to ciąża, czemu te kobiety tak narzekają, fakt może i sporo przytyłam, ale dosyć szybko wróciłam do swojej wagi, mimo że piersią nie karmiłam zbyt długo bo pokarmu było mało i małej nie starczało... II ciąża - od początku mdłości, od 3 miesiąca okropne bóle krocza, że w nocy nawet nie mogłam się przewrócić z boku na bok, musiałam się złapać łózka, albo męża, a łzy same cisnęły się do oczu, wieczne zmęczenie, senność, teraz jestem już przy końcu termin na 7-go kwietnia i mimo, że brzuch i zmęczenie coraz większe to ja w końcu poczułam się jakoś lżej no i bóle krocza ustąpiły, ale za to znów nie bardzo można spać, zgaga, duszności... Nawet mąż twierdzi, że pierwsza ciąża była zupełnie inna, a teraz jestem maruda, zrzęda, nerwus i płaczek.... Jak więc widać każda ciąża inna i nie ma co narzekać trzeba niestety ten okres przetrwać jeśli chce się mieć dzieci.... Potem będziesz się z tego śmiać patrząc na swą kruszynkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Aha a co do staników to faktycznie mnie te worki też dobijają, polecam strony internetowe z bielizną dla mam, tyle że tam znów ceny przynajmniej jak dla mnie niezbyt ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia1111
fajne staniki widziałam w H&M w komplecie był biały i czarny za ok 80zł jak dobrze pamiętam i co ważne nie były bawełniane i przeszywane przez środek brodawki.. te bawełniane są ok ale do spania :) a i moge polecić też wkładki laktacyjne bo wypróbowałam kilka rodzaji; bella są w miarę ok takie na codzień i na każdą kieszeń, a takie super dopasowane i bardzo chłonne polecam penaten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , mam pytanie moze nie na temat Łubinowej alejuż tak się do Was przekonałam,ze piszę na tym forum... Jak to jest z tym twardnieniem brzucha.Dr ostatnio na wizycie mi powiedział,że do 10 razy na dobę jest normą. Ja ostatnio sobie pofolgowałam z pracami domowymi i od 2 dni popołudniami twardnieje mi brzuch jak wstaje czy chodze.Jak już siadam a tymbardziej lezę jest ok. Jestem w 30 t.c. obecnie. Mam fioła na punkcie porodu przedwczesnego i sie denerwuję a wizytę mam w środę. Momentami myślałam,że dziecko sie tak układa ale raczej to niest to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja już w sumie jestem na ostatniej prostej bo 35tc. Na wizyty chodzę do dr Wieczorka. Ostatnio niestety go nie było i przyjmował mnie dr Ślęczka. Noi razem z mężem mamy dylemat ponieważ wg dr Wieczorka termin mam na 2 kwietnia natomiast dr Ślęczka obstawiał 14 marzec... Jak to u was bywało z tym terminem? Niby to tylko 2 tyg ale to moja pierwsza ciąża i nie wiem czego mogę sie spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Wicie co ja pierwszy poród miałam prawie co do dnia bo wyliczony na16go a urodziłam 15go, a teraz w zasadzie co usg to jest inny raz 7 kwiecień raz 10/11 a raz nawet 16ty więc w zasadzie nie wiem kiedy urodzę obecnie jestem w OM w 36tyg. więc mam nadzieję że już góra 4tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x-ray girl mnie koło 26-28 tygodnia macica stawiala się z 20-30 razy dziennie, większości nawet nie czułam i to jest wszystko w granicach normy, niestety tak to jest z ciężarnymi, że cokolwiek się dzieje to dopatrują się jakiejś patologii. Oczywiście jeszcze mnie koleżanki straszyły, że za każdym razem jak się kurczy to się skraca szyjka i w ogóle. Później mi się coraz rzadziej się kurczyła, a przy końcu to już naprawdę się musiałam w domu nagimnastykować żeby był jakiś skurcz. W każdym razie w książce do ginekologii pisze, że do 30 dziennie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki marc_cain. Ja już dzisiaj nie robiłam nic tylko odpoczywałam.Normalnie miałam stresa żeby wstać dosłownie. Wiem ze stres jest niewskazany ale w ciązy to chyba nieuniknione...dobrej nocki i jeszcze raz dziekuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie mogę się doczekać chciałabym być po i mieć maleństwo przy sobie. Z drugiej str boję się że nie będę wiedzieć że to już się zacznie i przeczekam za długo i nie zdążę dojechać... ehhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny? Mam pytanie czy któraś z Was ma termin na 14 marca? I jeszcze jedno od wczoraj doskwiera mi ból pępka taki kłujący nasila się przy dotykaniu, czy któraś też go miała? Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuk
Podpaski belli i podkłady belli to dwie różne rzeczy - podpaski są z serii Mamma i są w różowym opakowaniu. Podkłady są z serii Happy, do przewijania maluchów, w opakowaniu jest ich 10 sztuk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti601
Witam chciałabym się przedstawić jestem w 35 tyg. i też mam podobny problem z terminem bo z okresu wynika na 22 kwietnia a z USG na 10 i nie mam pojęcia co mam o tym myśleć.Stanik można kupić na ul plebiscytowej w Katowicach jest tam duży wybór choć i ceny ok 100 zł i na osiedlu paderewskiego u dawnego Belga jest sklep z dziecięcymi akcesoriami i tam można kupić stanik za 40 zł Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Do beti 601 To może się spotkamy bo u mnie ten termin też taki ruchomy, już nie mogę się doczekać czwartkowej wizyty, może dowiem się czegoś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgatki
hej tym, co mnie kojarzą... Urodziłam córcię 1.03.2011 jako.... jedyna rodząca w tym dniu :) Zyczę wszystkim ciężarówkom takiego porodu jak ja miałam :) - expresss. Jednak ból przeokropny - tego nie życze, ale nie da się go uniknąć :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
mamaAgatki GRATULACJĘ!!!!!! NAPISZ coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgatki
cos wiecej :) pierwszy skurcz ok 3,15 w nocy.. skurcze regularne co 5 min od ok 5,30 o 6 w szpitalu , ktg i badania + odeszły wody :) 6,30 start na porodówce z wspaniałą Sabiną ! 7,05 Madzia na świecie :) Mała miała zrobione wszystkie badania tzn słuch, bioderka, pobraną krew na te 3 choroby , ale nie pamietam ich nazwy... Szpital jak zwykle super ! Jedzenie brrrr :) :). Może ja jestem jakaś wrażliwa ;), ale zupy dla mnie były niejadalne :), 2 dania znośne :). Jedyny minus szpitala to dla mnie :winda , która non stop wydaje z siebie sygnały dźwiękowe :), ciągłe wizyty kogoś tzn a to mierzymy temperaturę, a to bierzemy dziecko do badania, a to kąpiemy dziecko, a to ktoś z pytaniem czy mi nic nie potrzeba itp :) ja wiem że to wspaniale, że się tam tak opiekują i troszczą ( bo to naprawde robią i to można odczuć), ale uwierzcie mi, że zawsze ktoś "wpadał " do mnie z pytaniem jak właśnie udawało mi się zasnąć :). Po porodzie tak mi się wszystko rozregulowało że nie mogłam spać, a obiecywałam sobie że odpocznę w szpitalu hhihiih :) ( od 2 letniej Agatki np :) ). jakby co to pytajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo agatki jak bedziesz miała wiecej czasu to napisz coś wiecej najlepiej ze szczegułami !!! GRATULUJE oczywiście !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia1111
Konsultacja anestezjologiczna to wywiad: pytania i odpowiedzi.. blablabla jakie choroby itp, informacja o znieczuleniu i krótkie badanie kręgosłupa, mierzenie ciśnienia - to wszystko. Tens i ZZO - odpłatne. 200-500zł. Znieczulenie ZZO jest niepłatne pod warunkiem iż lekarz zadecyduje o jego podaniu, a nie pacjentka, wg nowych przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
czy teens się w ogóle opłaca brać?tak szczerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje mamoAgatki :) wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa... Jak Ty to zrobiłaś, że takim ekspresem urodziłaś :) tylko pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z Was ma termin porodu na 14 marca? Mam pytanie ile kosztuje tens na łubinowej? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAgatki, gratulacje !!! i życzę dużo zdrówka :) szkoda że się nie spotkałyśmy, ja wychodziłam 27.02 u mnie niestety nie udało się z badaniem bioderek ... bo pan doktor był chory wtedy i go nie było , a tylko on robi - tak powiedzieli ... szkoda pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti601
Do Gosiek_29 było by miło kogoś spotkać z forum bo to mój pierwszy poród i mam obawy jak to będzie. Mi lekarz powiedział że znieczulenie kosztuje 500 może nie chciał się rozdrabniać. A ty na kiedy masz termin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Do beti601 Wiesz co mi też lekarz powiedział, że znieczulenie 500zł, oczywiście pod warunkiem, że nie będzie to cesarka wtedy jest to raczej bezpłatne. U mnie to tak dziwnie z OM mam termin na 7 kwietnia a z usg 10/11, raz wyszło mi nawet 16 kwiecień, szczerze to mam nadzieję, że będzie to ten termin z OM. Ja znieczulenia nie chce, bardziej mnie przeraża całe to wkuwanie w plecy igieł niż ból porodowy, zresztą 6 lat temu nie było aż tak źle, poród trwał krótko, a ból był do zniesienia, zresztą jak położą Ci maleństwo na brzuch, zapominasz o wszystkim od razu... Mam nadzieję, że się zobaczymy... A czujesz już coś? Brzuszek twardnieje? Ja ostatnio jak sobie pofolgowałam ze sprzątaniem, chodzeniem itp, to miałam ból promieniujący do prawego uda, ale trwał około godzinki i przeszedł, może mały schodzi powoli do kanału rodnego... w czwartek mam wizytę to się dowiem czy coś się rusza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti601
Ja postanowiłam że pojade na konsultacje z anestezjologiem ale dopiero jak nie będe umiała wytrzymać z bólu to poproszę o znieczulenie wiesz 500 zł. JA mam wizyte dopiero 23 i dostane skierowanie choć nawet nie wiedziałam że takie potrzebuje . A w którym jesteś tyg i ile waży maluszek. Ja jak byłam w środe to ważył 2300 to chyba sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti601
Ogólnie to dobrze ale jak chodzę z pieskiem to czuję twardnienie w dole brzucha no i ta opuchlizna ja mam nadzieję że urodzę na początku kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×