Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość saleminka8
odpowiedź do ostatniej dziewczyny która się wypowiedziała: Miałam tak samo,hormonki jeszcze nie pracuję tak jak np mnie a mam 23 lata, cykl musi się wyreguować ;) Brązowe plamienie przed krwawieniem moze oznaczać z aniski poziom hormonu- progesteronu. Jak powiedziałaś mamie o pierwszej miesiączce to i powiedz o tym też,ona przez to samo przechodziła ;) zrozumie i doradzi.Powiedz jej że przed krwawieniem masz brudzenie i powiedz ze czytałaś na necie że tak nie powinno być i powiedz,ze chcesz się jej poradzić ;) ta biała wydzielina to tak zwany śluz niepłodny, pojawia się u niektórych w duzej ilości a u niektórych prawie wogóle niezauważalny jest ;) ale nie każda wydzielina jest prawidłowa,czasami może świadczyć o stanie zapalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
odpowiedź do ostatniej dziewczyny która się wypowiedziała: Miałam tak samo,hormonki jeszcze nie pracuję tak jak np mnie a mam 23 lata, cykl musi się wyreguować ;) Brązowe plamienie przed krwawieniem moze oznaczać z aniski poziom hormonu- progesteronu. Jak powiedziałaś mamie o pierwszej miesiączce to i powiedz o tym też,ona przez to samo przechodziła ;) zrozumie i doradzi.Powiedz jej że przed krwawieniem masz brudzenie i powiedz ze czytałaś na necie że tak nie powinno być i powiedz,ze chcesz się jej poradzić ;) ta biała wydzielina to tak zwany śluz niepłodny, pojawia się u niektórych w duzej ilości a u niektórych prawie wogóle niezauważalny jest ;) ale nie każda wydzielina jest prawidłowa,czasami może świadczyć o stanie zapalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguusia
Odpiszcie Proooszee ! Czy juz mogę dostać miesiąączki? Przeczytajcie powyższy post ode mnie i odpiszcie ! Pozdroo Waam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę was o szybkie odpisanie Mam 12 lat.Urodziłam się w grudniu dokładniej 30.12.Chodzę do 6 klasy.Dużo dziewczyn ma w mojej klasie okres.Mam czasem takie przeczucie że nie dostane go .Mam owłosienie łonowe nie dużo ale mam.Mam owłosienie pod pachami(goliłam se).Bardzo szybko się poce.Mam wydzieline z pochwy ciemno żółtawą.(jak mam białe majtki jest ona jasna biało-żółta).Mam nie duże piersi.I szybko przetłuszczają mi się włosy.I pojawiają się odczasu do czasu bóle brzucha(często boli mnie głowa) Czy to są 1 objawy miesiączki ? Czekam na odpowiedźi ! Jak chcecie to piszcie na Gy Gy 13156102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę was o szybkie odpisanie Mam 12 lat.Urodziłam się w grudniu dokładniej 30.12.Chodzę do 6 klasy.Dużo dziewczyn ma w mojej klasie okres.Mam czasem takie przeczucie że nie dostane go .Mam owłosienie łonowe nie dużo ale mam.Mam owłosienie pod pachami(goliłam se).Bardzo szybko się poce.Mam wydzieline z pochwy ciemno żółtawą.(jak mam białe majtki jest ona jasna biało-żółta).Mam nie duże piersi.I szybko przetłuszczają mi się włosy.I pojawiają się odczasu do czasu bóle brzucha(często boli mnie głowa) Czy to są 1 objawy miesiączki ? Czekam na odpowiedźi ! Jak chcecie to piszcie na Gy Gy 13156102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydzielina i takie rzeczy jak odpisujecie to są objawy dojrzewania, że wszystko jest z wami w porządku. Okresu nie da się przewidzieć. Ja na niego długo czekałam a dostałam go w najbardziej nie spodziewanym momencie. Więc nie przejmujcie się, zaczniecie się przejmować jak do 14 roku nie będziecie mieć żadnych oznak dorastania albo do 16 okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydzielina i takie rzeczy jak odpisujecie to są objawy dojrzewania, że wszystko jest z wami w porządku. Okresu nie da się przewidzieć. Ja na niego długo czekałam a dostałam go w najbardziej nie spodziewanym momencie. Więc nie przejmujcie się, zaczniecie się przejmować jak do 14 roku nie będziecie mieć żadnych oznak dorastania albo do 16 okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydzielina i takie rzeczy jak odpisujecie to są objawy dojrzewania, że wszystko jest z wami w porządku. Okresu nie da się przewidzieć. Ja na niego długo czekałam a dostałam go w najbardziej nie spodziewanym momencie. Więc nie przejmujcie się, zaczniecie się przejmować jak do 14 roku nie będziecie mieć żadnych oznak dorastania albo do 16 okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona95
Hej mam 13 lat w sierpniu bede miala 14 juz od 1.5 mam wydzieline i nic mnie nie boli tlyko czasmi podbrzusze i glowa al;e to rzadko... Biodra mam juz takie dosc zaokraglone wlosy na nogach i na rekach tez wlosy lonowe mam juz od 4 klasy a juz jestem w 1 gim ... Pod pachami tez ale nie duzo..Piersi to miseczka AA75 i za kazdym razem mnie ktos uderzy przez przypadek w brzuch i piersi to mnie strasznie to boli... Pomozcie bo nie wiem za ile dostanie miesiaczke...Czy moze to byc niedlugo ??..Bo boje sie ze wogule nie dostane tej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTINA112
hej szybka odp potrzebna dziesiaj poszlam siku i na papierze toaledowym dostrzeglam plamki od krwi czy to moga byc objawy pierwszej miesiaczki piersi mi rosna okolo 1,5 roku a wydzieline tez mam okolo 1,5roku prosze o szybka odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTINA112
hejka dzisiaj poszlam do fazienki sie wysiusiac hehe na papierze toal.. zobaczylam plamki krwi czy to moga byc objaey pierwszej miesiaczki ????????? piersi rosna mi od 1,5 roku i widzieline mam tez 1,5 roku czekam na szybka odp plissss jakby co pisac na poczte martynalick@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTINA112
hejka dzisiaj poszlam do fazienki sie wysiusiac hehe na papierze toal.. zobaczylam plamki krwi czy to moga byc objaey pierwszej miesiaczki ????????? piersi rosna mi od 1,5 roku i widzieline mam tez 1,5 roku czekam na szybka odp plissss jakby co pisac na poczte martynalick@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTINA112
hejka dzisiaj poszlam do fazienki sie wysiusiac hehe na papierze toal.. zobaczylam plamki krwi czy to moga byc objaey pierwszej miesiaczki ????????? piersi rosna mi od 1,5 roku i widzieline mam tez 1,5 roku czekam na szybka odp plissss jakby co pisac na poczte martynalick@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTINA112
hejka dzisiaj poszlam do fazienki sie wysiusiac hehe na papierze toal.. zobaczylam plamki krwi czy to moga byc objaey pierwszej miesiaczki ????????? piersi rosna mi od 1,5 roku i widzieline mam tez 1,5 roku czekam na szybka odp plissss jakby co pisac na poczte martynalick@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona95
Hej mam 13 lat w sierpniu bede miala 14 juz od 1.5 mam wydzieline i nic mnie nie boli tlyko czasmi podbrzusze i glowa al;e to rzadko... Biodra mam juz takie dosc zaokraglone wlosy na nogach i na rekach tez wlosy lonowe mam juz od 4 klasy a juz jestem w 1 gim ... Pod pachami tez ale nie duzo..Piersi to miseczka AA75 i za kazdym razem mnie ktos uderzy przez przypadek w brzuch i piersi to mnie strasznie to boli... Pomozcie bo nie wiem za ile dostanie miesiaczke...Czy moze to byc niedlugo ??..Bo boje sie ze wogule nie dostane tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1415
hey ... mam prawie 15 lat .. niskiego wzrostu..piersi małe .. juz od 1.5 roku mi rosną ... ;) i sie boje pierwszej miesiączki.. a gdy siedze w szkole to sie boje że coś sie wydarzy bo był taki przypadek ... Ojj ale mnie on nie spotkał na szczeście ... ;/ co ja mam zrobić ... odpiszcie ;* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola1415
mam prawie 15 lat ... i nie mam miesiączki . Waże 40 kg, a zwrost 153 słaby. Lubie sport i boje sie żr to jest moją przeczyną że nie mam okresu. w szkole zawsze sie boje że dostane i nie bede mogła w tym zapobieć . co mam robić ? Jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
co do wydzieliny,to ja miałam na jakieś pół roku przed okresem ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
Tola1415 ja dostałam pierwszą miesiączkę w wieku 16 lat-to jednak jest ta granica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
Tola1415 ja dostałam pierwszą miesiączkę w wieku 16 lat-to jednak jest ta granica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
Tola1415 ja dostałam okres w wieku 16 lat-ale to już ta granica jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia3377
hej. od roku mam białą wydzielinę,piersi mi rosną,owłosienie łonowe mam,pod pachami włosy mi dopiero rosną,czytałam wcześniej że pierwszą miesiączkę można miec dopiero po 2 latach lub1,5 od czasu kiedy pojawi się wydzielina proszę tych którzy 1 miesiączkę mają już za sobą żeby pisali jak powiedzieli swojej mamie o okresie,boo nie każda mama może od razu załapac o co chodzi dzięki z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo P
Hejka. W maju kończe 14 lat i jeszcze nie miałam okresu. Wydzieline mam od ok 1,5 roku, piersi mi rosną, i włosy też. Ostatnio duzo przybrałam na wadze i widocznie zaokrągliły mi się biodra Czy to sa jakies oznaki. Bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo P
Hej. W maju kończe 14 lat. I jestem zaniepokojona bo nie mam jeszcze okresu. Wudzieline mam od ok 1,5 roku. Piersi mi rosną. Włoski też są. Ostatnio troche przybrałam na wadze (mam 163 cm wzrostu i waże 47 kg). A jeszcze niedawno ważyłam niecałe 40 kg. Ostatnio zauważyłam ze widocznie zaokrągliły mi sie biodra. Czy to są jakieś oznaki nadejśćia okresu? Proszę o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona95
No odpiszcie i wlasnie jak powiedizec o tym mamie jak sie dostanie okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiina
A więc ja dostałam miesiączke w IIG. CHodze teraz do IIIG i właścwie mam już "normalną" tzn. regularną. Pierwszy raz dostałam 4 września ( IIG) akurat to byl pierwszy dzień szkoły. Boże jak ja się cieszyłam. Skąpa, krótka, ale była :) po 3 mieisiącach znowu ( skąpa itp.) i kolejny raz, ale w te wakacje (2008 r.) dostała porządnego okresu. 14 sierpnia w nocy budzę się, a tu plaaama ( prze.rąbane) no to szybko w podpaskę. I już właściwie miałam regularnie, najgorzej jest w nocy, bo może przecieknąc, ale się nie martwcie to nic nienormalnego. Gorzej było w szkole. Wzięłam jedna podpaskę i czułam, że się ze mnie leje ( skrzepy ;/ fuuj) wstaje z lawki a tu farba.... ( nikt się właściwie nie skapnął heh) poszłam do kibla a tu-> maskara.. szybko papier toaletowy i te sprawy i na lekcje. Po lekcji do faci i jest ok. Zwolniłam sie i do domu. Wiec ostrzegam zawsze do szkoly bierzczie min. 3 podpaski. Zalezy ktory dzien miesiaczki....:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello kity
Ja mam juz niby taki bialy sluz i zaczynaja mi juz rosnac piersi i mam owlosienie w miejscach plciowych i pod pachami. PS.chodze do 5 klasy i mam 12 lat Pils pomozcie mi moje gg 79833789 pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana100
jakie sa objawy przed pierwsza miesiaczka czy ci cos boli itp.prosze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aili
Siemka . Dawno mnie tu nie było. Wczoraj bardzo mnie bolał brzuch a wieczorem podczas mycia się dostrzegłam coś brązowego. Okazało się że to śluz. Na wszelki wpadek włożyłam sobie wkładkę i mi przesiąknęła. Dalej mam tą brązową wydzieline. Gdzieś czytałam że to może być krew ze śluzem. Moja mama powiedziala mi że mogę mieć pierwszą miesiączkę. Czy ktoś się orientuję czy to jest miesiączka czy jakaś choroba czy coś ? Czekam na odp. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aili
Siemka . Dawno mnie tu nie było. Wczoraj bardzo mnie bolał brzuch a wieczorem podczas mycia się dostrzegłam coś brązowego. Okazało się że to śluz. Na wszelki wpadek włożyłam sobie wkładkę i mi przesiąknęła. Dalej mam tą brązową wydzieline. Gdzieś czytałam że to może być krew ze śluzem. Moja mama powiedziala mi że mogę mieć pierwszą miesiączkę. Czy ktoś się orientuję czy to jest miesiączka czy jakaś choroba czy coś ? Czekam na odp. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×