Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość plmokn
na mydziewczyny.pl ale inna laska napisala ze to chyba okres lol2. To ja juz niew wiem . 3 na 4 os stwierdzily ze miesiaczka lo2. A tej co mi powiedziala ze to plamienie tlumaczylam ze to nie jest taka kropeczka tylko jest tego duzo ale nie zmienila zdania . hahah. Natura to chyba lubi mnie trzymac w niepeności ; ] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkanatalka
moje siostry i mama miały 13 lat jak dostaly wiec pewnie i ja bede miala 12 lub 13 PS dzieki plmkon ze mi powiedzialas co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
natalkanatalka pewnie tak ale być może nwet wcześniej bo w dzisiejszym jedzeniu zawarte sa rowniez hormony ktore przyspieszają ten proces 1 miesiaczki. Ale nie zdziwilo by mnie to ze mozesz dostac pozniej. Natura lubi płatać figle [ sama cos o tym wiem ; D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny równo 3 tyg. temu pisałam żę miałam na majtkach brązowe plamy.. i wczoraj wieczorem jak ZNOWU byłam u sis to wchodze to łazienki nie już plamy tylko CAŁE ZAKRWAWIONE MAJTKI!!! niewiem jak mam to powiedzieć mame pomocy!! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
gratuluje ci! Chcialabym by na twoim miejscu... Może jestem? Niewiadomo. W kazdym razie nuie o mnie tu mowa tylko o tobe. Wiem ze latwo sie mowi ze sie powie a jak przyjszie co do czego to tak nie jest. Jezeli baaardzo sie wstydzisz naps jej sms z prosba o kupienie podpasek. Jezeli wolisz na zywo zawolaj ja lu podejdz i powiedz jej np na ucho ze jestes kobieta Powodzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Znowu pomecze was ptytaniem. A więc: Jak wygląda śluz 1 dzien po 1 mesiączce? [jezel to wgle byla ona] bo mam go malo i jest taki zoltawy po zaschnieciu [ taki normalny, jaki zawsze byl ] Z góry baaardzo dziękuję za odp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkanatalka
wiecie co mialam dzis na majtkach ? nic! mialam tylko jakies zielonkawe kropki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkanatalka
ten sluz jest na pczatku bialy albo przezroczysty a potem zolty. ktos chyba pisal ze tez glowa boli mnie w kosciele tak bolala ze szwiety boze nie pomoze! PS ostatnio higienistka wziela nas na rozmowe o dojrzewaniu i dala ksiazeczki o tym a ja naprawde chcialbym miec miesiaczke (potem mi sie pewnie jej odechce)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkanatalka
te kropki to mialam o 13(zeby nie bulo z tym sluzem ze gadam w nieporzadku0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmkn
natalkanatalka. Ja tez bym chciala ; ] A co do tych twoich plamek to nie rozumiem co mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyek12
a to juz nie wiem co z tym sluzem caly czas mam albo bardzo duzo albo nic. nie wiem co to znaczy:( chcialabym dostac juz miesiaczke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Nie przejmuj skię. Cierpliwie czekaj i przestan sie tym zadreczac. mowie ci ona przyjdzie wtedy kiedy nie bedziesz sie jej spodziewala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was mlode jeszcze nie albo juz kobietki. mam 15 lat. Moja mama dostala okres jak miala 11 lat a ja jak mialam 14 wiec to tez roznie bywa. Bylam ostatnia z klasy. Radze wam uzywac wkladek higienicznych, a mamie powiedziec ze to dla higieny bo wszystkie dziewczyny ich uzywaja lub ze macie uplawy (czyli ten sluz) . Wasza mama to zrozumie , bo sama jest kobieta. A wy bedziecie miec pewnosc , ze nie przemokna wam majtki. Wracajac do mamy. Ja tez sie bardzooo balam to powiedziec i wstydzilam sie. Bylam cala czerwona no ale w koncu mama by sie dowiedziala. Wiec to bylo cos okropnego . dostalam pod koniec wakacji , rano. I wtedy podeszlam do mamy i powiedzialam ''mamo dostalam pierwsza miesiaczke'. Bardzo balam sie jej reakcji. Ale mama pocalowala mnie i powiedziala ,ze mi gratuluje i cieszy sie , ze wszystko jest ze mna dobrze. Dala mi taka wieeeelka podpaske i sama poszla do sklepu po nowe dla mnie. Do tej pory mam juz prawie 16 lat mama kupuje mi podpaski, bo ja sie wstydze ;) Radze wam uzywac wkladek i nic sie nie martwcie, bo objawow tak naprawde nie ma . Tego sie nie czuje . Przynajmniej nie ja . Aha i niestety liczcie sie z tym , ze wiekszosc z was bedzie bolal brzuch. ja zawsze zwijam sie z bolu, ale nie bede was straszyc. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i zapomnialam dodac , ze sluz tak naprawde nic nie oznacza. Poprostu hormony sie wam reguluja i dostosowuje sie ilosc sluzu, a dlaczego to dowiedzie sie jak bedziecie starsze. ja mialam sluz ponad 2 lata przed 1 miesiaczka takze na to nie patrzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciorrr
Jedno pytanie:czy owulacja może nastąpić bez widocznego śluzu płodnego? Domyślam się oczywiście, ze miała ona miejsce, ponieważ temperatura znacznie wzrosła. Aktualnie jestem w 17 dniu cyklu. A długość moich cykli waha się w granicach 26-27 dni. proszę o sensowną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
czy to już niedługo? dziewczyny siedze przy kompie iiiiiii.............. mam całą mokrą piżamę od śluzu na 100sie nie spociłam bo mi nie jest gorąco co to znaczy (śluz jest ociupinkę ciemniejszy, niż zwykle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heey wczoraj pisalam że jak byłam u cioci to majtki miałam we krwi .. i tyrwało to 2 dni ii..KONIEC!! czy zemną coś nie tak?? chociaż skończy ło mnie się to wieczorem , a potem bardzo bolał mnie brzuch < bo wcześniej nie bolał> ?? Coś nie tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkanatalka
mozecie mi powiedziec dokladnie jakie sa objawy zebym mogla w razie czego byc przygotowana??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hay: myliłam si e ! wczoraj nke miałam a dzisiaj mam ! do natalkanatalka słuchaj każdy może mieć inne np. ból głowy,brzucha lub kręgosłupa a niektórzy mogą wogókle nie mieć objawów < ja np. nie miałam i nie mam nadal.. fiuuu> wię nie można tego przewidzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkanatalka
bardzo czesto boli mnie brzuch i jest mi slabo jestem okropnie klotliwa i bolala mnie ostatnio strasznie glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
ja po jutrze mam dostać 2 miesiączkę i szis rano tak mnie brzuch bolał że normalnie z bólu temp. mi lekko wzrosla ; / boje sie bo 18 na ten mój termin jade na wycieczke doraćcie mi co zrobić plisss !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Marlena ssluchaj. jezeli to sa bole miesiaczkowe to zrelaksuj sie nie mysl o nich i zrob ciply oklad na brzuch. staraj tez sie weykonywac proste cwiczenia na miesnie macicy, wtedy jak bedzie sie skurczala nie bedzie tak bolalo. Jezeli nadal zawszre bóle beda tak mocne to lekarz by nie zaszkodzil. On podal by konkretne cwiczenia i leki.. Nie boj sie tego ze na wycieczce dostaniesz okres ; ] To nic strasznego. Zaopatrz sie w podpaski ; ] Trzymaj się ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulufka
Do plmkon czy jakoś tak ja swoją miesiączke dostałam we wakacja rano w dniu 25.07.09r. tzn. ja miałam tak że dzień przed pierwszą miesiączką miałam lekko brązowawy sluź . moja pierwsza miesiączka nie była obfita raczej była skąpa. Ja przed miesączką nie myslałam wog. o niej tylko wyczułam że coś się ze mną dzieje bolał nie strasznie brzuch i to tyle. Jak dostałam 3 miesiączke to lało się ze mnie że hej. Jak się śmiałam to jeszcze bardziej sę ze mnie lało. i tak mnie bolał brzuch az do końca miesiączki. Napoczątku jest fajnie super cieszysz się że dostałaś pierwszą miesiączke a później myślisz że to zenujące i wog. Dla mnie miesiączka to jest koszmar bo zawsze jak chce iśc na basen to nie moge bo dostałam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
a twoja 1 miesiączka jaki miala kolor? I przez ile dni ją miałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claire_
Pomocy! Niewiem czy mam jakas infekcje, czy chorobe, ale bardzo sie martwie. Zwykle ( od jakis 2 lat ) mialam ialy sluz na majtkach, ale teraz mam brazowy i biegunke w dodatku. Dziwnie sie czuje... Czy to sa objawy miesiaczki czy jakas choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
slucyaj to nie zadna choroba! Jest to albo plamienie przedmiesiaczkowe, albo miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
dzisiaj caly dzien mnie bolal brzuch i mialam taki dziwny gęsty i ciemny sluz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Ciemny? Dokładniej jaki miał kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×