Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Sandy.
plmokn---->To pytanie powyżej jest do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy.
O, a teraz znowu jest.Co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Do Plmokn proszę odpisz me na moje pyt. !!! to ważne !!! nie mam juz śluzu !!!!! i miesiączka mi się spóźniaa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Do Marlena* Przepraszam że wcześniej Ci nie odpisywałam, ale nie widziałam twojego komentarza. Hm.. No trudno powiedzieć. A mialalaś moze jakies objawy przed tym? I czy to trwało cały dzien, czy moze tylko ten raz? A, i ile dni trwa? Z tego co opisujesz to wygląda na miesiączkę, ale lepiej sie upewnić czy nie pękło Ci naczynko krwionośne ; ] Do Sandy Oh ten śluz.. lol2. Ile on problemow stwarza... Wiesz, u każdego inaczej wygląda. Dam Ci prosty przykład: np. mojej koleżance śluz zatrzymywał się kilka razy przed miesiączką, a mi tylko raz. To wszystko takie nieprzewidywalne jest. Trudno udzielić odpowiedzi na to pytanie.. ; [ Pozdrawiam serdecznie i cieszę się że mogę pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy.
Ten śluz po prostu zaczyna mnie już powoli wku*****.Raz jest raz go nie ma, jeszcze jakieś 3-4 godz temu śluzu nie było w ogóle ,a teraz jest i to nawet w dużej ilości. Byłam niedawno w toalecie i na papierze zobaczyłam 1-2 czerwone kropeczki ale one były dosłownie milimetrowych rozmiarów 1mm-1mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
juz przez 3 dni okropnie boli mnie brzuch. w szkole to sie dzisiaj z bolu skrecalam:( sluz ze mnie leci jak z kranu i w ogole jestem cała rozdrazniona:( kiedy ta miesiaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek 8
Do Sandy. Ja tez tak miałam jakeis 2 -3 dni przed miesiczka (1) tez miłam taka kropeczke dziewczyny powiedziały ze to nic nie znaczy za dwa dni dostałam okres Ej dziewczyny czy wszystko jest ok 2 pierwsze moje miesiaczki trwały 3 dni ciesze sie ze krótko ale czy wszystko jest ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
Joł ludzie, mam pytanie. Jestem w I gimnazjum- mam 13 lat i nie mam okresu. Mam śluz od jakiś 2 lat, piersi zaczęły mi rosnąć w 3 klasie (rozmiar 75A), owłosienie pod pachami i łonowe, dość często wybucham lub mam nie za dobry nastrój. Ostatnio kilka razy pobolewał mnie brzuch, śluz ma kolor przezroczysto-żółtawy i teraz leci tak średnio, kiedyś przesiąkał i o bardzo. Czytałam na wielu stronach, że po takich objawach można mieć okres, ale ja jestem niecierpliwa ;] Nie wiem kiedy będzie, ale czy możliwe, że niedługo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
Do Mia96 Tak to Bardzo mozliwe ale jakis 1 miesiac przed okresem jest wiecej sluzu niz zawsze ale ni u kazdego u mojej kuzynki i koleznki tak niebyło > Pozdrawiam Czekam na odpowiedz na moje pytanie troszke wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
Z tego co mi wiadomo to wszystko u cb jest w porządku. Pierwsze miesiączki mogą trwać od 1-10 dni, ponieważ są nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeetii12
śluz ma już ok.2 lat a jeszcze nie miesiączkuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
Cześć Pisałam już na wcześniejszej stronie ale do tych objawów, stałam sie jeszcze okropnie nerwowa wsztstko mnie drażni. Ostatio wydzieram sie na mame, potem płaczę a potem jestem obrażona na całyświat. Nadal nie mam miesiączki, i zastanawiam się rozdrażnienie może mieć z nią coś wspólnego. Prosze o szybką radę. Proooooooooooooszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
W dodatku ostanio zrobiły mi sie okropne pryszcze których nie umiem usunąć. Błągam doradźcie mi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Tak, jezeli masz juz wszystkie objawy twoje zdenerwowanie moze mieć coś wspolnego z miesiączką, ale nie koniecznie ;] Tak naprawde nik tego nie wiem ; [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
O! Chcę dodać, że często przetłuszczają mi się włosy i mam trądzik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
Dzięki. plmokn. Tak szczerze mówiąc to wolałabym już dostać miesiączke, ziż mieć tą niepewność i w szkole stale sie obawiać czy nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
Nienawidzę czekać, jestem strasznie niecierpliwa. Mam taką książeczkę "Między nami kobietkami" dostałam ją w szkole. Tam jest podane co zmienia się w naszym ciele o organizmie kiedy dojrzewamy. Te wszystkie cechy już mam, ale nie mam okresu- najgorsze jest czekanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Dziękuję Plmokn bardzo mi pomogłaś . Nie raczej mi nie pękło . Teraz śluz mam normallny . To trwało przez 1 dzień . I to tylko ten 1 raz potem już nic . normalnie następnego dnia miałam normalny śluz ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kasiulek 8 Tak wszystko jest ok miesiaczki trwaja od 3 do 7 dni tak jak u mnie zawsze amm 7 dniowa raz mial m tylko 3 dniowa i myslam ze tak bedzie juz zawsze a tu dupa zawsze mam bite 7 dni ale to normalne nie denerwuj sie wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Widze że forum się rozkręca. Fajnie ; ] Niestety teraz nie mam tak duzo czasu żeby tu siedzieć ; [ Ciągle nauka, nauka... ; / Ale jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to śmiało pisać - zawsze postaram się odpowiedzieć ; > Pozdrawiam Was serdecznie! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
Nienawidzę czekać, jestem strasznie niecierpliwa. Mam taką książeczkę "Między nami kobietkami" dostałam ją w szkole. Tam jest podane co zmienia się w naszym ciele o organizmie kiedy dojrzewamy. Te wszystkie cechy już mam, ale nie mam okresu- najgorsze jest czekanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Też dostawałam taką książeczkę i tam pisało o dojżewaniu. Tak jak ty denerwowałam się tym, że wszystkie objawy już mam a miesiączki nie widać. Byłam strasznie niecierpliwa... Jakoś [ dziwnym trafem ] stało się tak, że przez jakiś czas nie myślałam o tej miesiączce. Nie czytałam o niej na internecie itp. Noi proszę jaka niespodzianka! Wieczorem kukam do łazienki i.. PUF! Radocha była na całego. ;] Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Ja też dostałam między nami kobietkami fajna nawet ;] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Dziewczyny, które nie miały jeszcze pierwszej miesiączki . Jeśli : -szybciej rośniesz -Twoja sylwetka nabrała kobiecych kształtów -rosną Ci piersi -wzmaga się u Ciebie pocenie -przetłuszczają się skóra i włosy -pojawia się trądzik lub łupież na wzgórku łonowym pod pachami i na nogach rosną włoski -masz wydzielinę z pochwy (białawą lub lekko żółtawą) już ok. 1-2 lat możecie się spodziewać pierwszej miesiączki!!! A teraz do miesiączkujących kobiet.Jeżeli: -Twoje piersi Cię bolą -wieczorami i nie tylko pobolewa brzuch w dole -śluz jest raz mniejszy raz większy za ok 3-8 dni powinny dostać kolejnej miesiączki!!! Nie bójcie się dziewczyny które jeszcze jej nie miały ona jest normalna . Jeżeli dostaniesz w szkole pierwszego okresu i nie masz podpaski poproś o nią pielęgniarkę lub nauczycielkę, koleżankę. Nie odmówią Ci pomocy ! A jeśli boli Cię mocno brzuch gdy już masz pierwszą miesiączkę (w szkole ) zwolnij się z lekcji a w domu poproś mamę lub dorosłą kobietę w Twoim domu (mieszkaniu) o leki przeciw bólowe. Jeśli jednak one nie pomogą po ok.12 godzinach od zarzycia skontaktuj się z ginekologiem . Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
Popieram Mia96 to czekanie jest okropne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
Najgorsze jest, że przy moich kumpelach czuję się niedojrzała. Czekam i chcę mieć już okres, one mówią mi, że to nie jest coś fajnego i wolałyby nie mieć, ale po prostu chce normalnie funkcjonować, jak prawdziwa kobieta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
mia96 mam podobnie wszyscy mi mówią że jeszcze będe narzekać i niech mi sie do tego nie spieszy. Ja to wiem ale i tak nie moge sie doczekać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
dokładnie Paulla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy.
Kurde ja też już bym chciała dostać, ten śluz leci ze mnie i co chwila latam do toalety żeby przypału nie było to jest takie (nie wiem) można nawet powiedziec że męczące. (dobra postanowienie) od dzis nie wchodze na to forum przez najbliższy tydzień i nie czytam o tych wszystkich śluzach i miesiączkach, moze wtedy przyjdzie. (Na forum jestem tylko dziś do godz 00:00 (dopiero wtedy zasypiam)Jak coś potrzebujecie to pisać dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Oj tak dziewczyny! Każdy tak mówił, ale ja postanowiłam że nie będę taka. Teraz, w czasie meisiączki robie z siebie "księżniczke" lol2 Więc nie znudziła mi się ona... Droga Sandy, jezeli na przymus bd próbowała zapomnieć o miesiączce to to naprawde nic nie da ; [. Sama siebie bd oszukiwac, że o niej nie pamiętasz i przez to że zakazałaś sobie myślenia o niej, to bedziesz myslala dość czesto. Uwierz, mialam identyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×