Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Marlena *
do gora96:myślę że możesz już zacząć . Najlepszy będzie dla ciebie rozmiar mini . do plmokn : jak wygląda śluz owulacyjny ? Mi się miesiączka spóźnia miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Śluz owulacyjny jest taki gęsty. Występuje do 14 dni przed miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 00
Czyli że nie mam się czym martwić? Ufffffffffffff Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anexis
Cześć dziewczyny ok 3 m-c temu miałam taki brązowy śluz był on przez dwa dni dowiedziałam się niby, że to mogła być pierwsza miesiączka i teraz mi się już 2 m-c spóźnia i cały czas mam ten śluz taki żółty czy coś jest ze mną nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Nie, wszystko z Tobą wporządku. To najprawdopodobniej była pierwsza miesiączka. Druga może pojawić się nawet za pół roku. Wyczekuj cierpliwie. Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anexis
sor ok 2 i przy tym strasznie bolała mnie głowa no i brzuch ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 999
Hej! W lutym 2010 będę miała 12 lat nie miałam jeszcze miesiączki ale mam śluz biały (po zaschnięciu jest taki kremowy),boli mnie pod prawym żebrem,mam owłosienie w okolicy łonowej a pod pachami taki meszek,ból głowy,podwyższoną trochę temperaturę,bolą mnie piersi i są większe,widać na nich żyły.Wymieniłam chyba wszystkie moje objawy:) Czy zwiastują one miesiączkę? Czekam na szybką odpowiedź POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Przecież wiesz że tak... Hm... No chociarz nie zgodziłabym się z tym bólem pod żebrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wiem po co zadawać ciągle takie same pytania, skoro można przeczytać choćby ostatnią stronę !!! Może kogoś denerwuje ciągłe odpowiadanie na te same pytania!!! Pozdrawiam :) PS. Sorry, mam huśtawkę nastrojów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
gora 96 myślę, że masz dużą racje... Ale w sumie to forum jest po to, żeby móc się czegoś dowiedzieć. Dziewczyny popełniają błąd, że nie przeglądają chociarz ostatniej strony, ale cóż - trudno. Jeżeli już tu jesteśmy, to lepiej cierpliwie odpowiadać niż się sprzeczać - bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncialolcia
Ja mam 12 lat, wszyscy u mnie w klasie już dostali miesiączke tylka ja nie :( Od pół roku rosną mi piersi i od 2 lat mam żółtawy śluz i niedawno tego śluzu się robi bardzo dużo (wkurzające). Noszę oczywiście w plecaku jakby co podpaski. I noszę wkładki. Od jakiegoś czasu brzuch mnie pobolewa, lecz są to takie bóle nagłe i krótkie. Występują tak 2 razy na dzień lub więcej. Czuję, że niedługo to się stanie i nawet się ciesze, bo teraz czuję się jakaś inna, bo jak wszyscy w mojej klasie mówią o miesiączce to ja nie mam co powiedzieć. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
A mnie teraz strasznie jest niedobrze.Mam takie mdłości że nie mogę wytrzymać.Jezu jak ja bym chciała już ją dostać :( Co idę do łazienki to oglądam dokładnie całe majtki wyszukując nawet najmniejszej plamki krwi:) I ciągle nic tylko pełno śluzu:( Dziś nawet przyśniło mi się jak kupowałam podpaski:) Może to coś zwiastuje:) Zaraz idę do łazienki i spojrzę jeszcze raz ;D HaHaHa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do donia01234 nie wyczekuj tak tej miesiączki!!. pamietam też taka byłam.... ale jak dostałam 1 raz fajnie było 2.. no niby tez dobrze 3 kurde wkurza mnie to 5 H****a!! kiedy to się skończy..?? zobaczysz tajk będzie kazdy wyczekuje a potem znowu .. o nie.. podpaski..tampony no i tak przez ok. 30 lat. Ja też wyczekiwąłam tak ok. 2 tyg po pojawieniu sie< 2 dniowych> brązowych plam.. cezkałam , czekałam i nic!! Aż w pewną sob. pojechałam do kol. poszałam na pizze i brzuch mnie bolał < myślałam że za dużo zjadłam> potem ok 22:30 poszłam do wc i OOOO.. okres Mysloe on nie i fajnie.. No i teraz juz jestem bardziej na nie ;) pozzdrawiam i zyczę ci żebyś się wreszcie doczekała .. ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ja 999 pod żebrem to jakiś nerwoból, natomiast nabrzmiałe piersi podwyższona temperatura tak oraz niepokój choć zwykle oczekuje sie jej w napieciu przychodzi nie wiadomo skąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 999
do last Czyli że podwyższona temperatura też jest normalna przy miesiączce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
Wiele razy słyszałam właśnie że jak się nie myśli to ona przychodzi ale ja tak nie potrafię.Ciągle gdy idę siku oglądam majtki a tam ani śladu krwi:( A mam takie pytanie:Czy to prawda że przed miesiączką śluzu jest więcej? Bo ja mam teraz całe majtki śluzu Czy jak mam śluz ale nie mam miesiączki mam już nosić podpaski? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
Odpiszcie proszę... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Nieno, moim zdaniem naprawdę nie powinnaś się tak przejmować.. Stres, może opuścic miesiączkę. Co do śluzu to tak, zazwyczaj występuje to jakiś czas przed miesiączką, chociarz i tak [ jak sama wiesz ] każdy organizm jest inny i może płatać figle. Niestety, musisz cierpliwie czekać.. ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Nie wyrzucaj choinki po świętach!!!!!! Podlej swoją choinkę w konkursie Listonic’a i czekaj spokojnie na Mikołaja z workiem prezentów. Na choince jest napisane co robić:) A nagrody to: Dwuosobowy wyjazd do SPA, I-pody touch, ekspresy do kawy , bilety na Opener Festiwal i wiele wiele innych! Sprawdź sam/a wystarczy zajrzeć na adres: http://listonic.pl/testerka3/choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakich 1.podpasek i 2.wkladek uzywacie.? I jakie wedlug `Was` sa najlepsze.? 1. Podpaski- always ultra & Freshelle (Normal). sa super.! 2. wkladki- always freshness. [maja ladny zapach] I jakby cos to mieszkam w Wielkiej Brytani. =) Pozdro.! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
Dziś założyłam pierwszy raz wkładkę bo wczoraj miałam dużo białego śluzu ,dziś jest go jeszcze więcej ale jest żółty i strasznie śmierdzi! Też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już kiedyś pisałam: "Jeśli śluz jest żółty lub zielonkawy o nieprzyjemnym kwaskowatym zapachu to może oznaczać że złapałaś jakieś bakterie i należy z tym się zgłosić do ginekologa. Różnego rodzaju nie leczone infekcje mogą nawet prowadzić do niepłodności, więc niestety ostrzegam dziewczyny!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do donia 01234 Jak już mówiłam, też tak miałam. Było to ok. rok przed pierwszą miesiączką. Mój śluz śmierdział jakimś spleśniałym serem. Po ok. miesiącu zapach śluzu ustąpiła. Ale jak mówiła opirel : UWAŻAJCIE !!! do natolcia Ja używam: 1. Podpaski - Always ultra sensitive (są super cienkie i można z łatwością zapomnieć o miesiączce) - Bella green z siateczką (nie są takie cieniutkie i można je "czuć", ale wspaniale wchłaniają) 2. Wkładki - Discreet każdego rodzaju, np. air, koronkowe ( są super cieniutkie, mają super zapach i ładnie się prezentują :) Wkładki mają taką zaletę, że można sobie je dobrać do każdego rodzaju bielizny :normal, tanga, string ) Pozdrawiam i życzę wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusiaczek96
mam 13 lat. sluz mam od okolo 2 lat wlosy lonowe rowniez mam. przez 5 dni mialam brązowa wydzieline ale krwi ani sladu.. czy to mozliwe ze to byl pierwszy okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Dusiaczek96 Taaa. To najprawdopodobniej była pierwsza miesiączka. Zapisz sobie kiedy to się stało ( dla kontroli ). Witam w świecie kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusiaczek96
dziekuje juz sobie zanotowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
góra96 Ale też miałaś taki mocno żółty śluz? U mnie jest go dość dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Dziewczynyy!! helpp!!! Dzisiaj jak poszłam do kibelka to zobaczyłam brazowy sluz i bylo go dosyc sporo!! pozniej poszlam drugi raz i on byl jasno czerwony;/!! a jak poszlam nastepny raz to byl znowu brazowy!!co to moze byc pomocyy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
a i zapomnialam dodac ze jeszcze nie mialam okresuu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×