Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Maarta ; *
Dziewczyny pomocy ! Miesiączkuję już 1,5 roku. Ale od ponad miesiąca mi się spóźnia okres :(. Mama chce mnie zapisać do ginekologa :(. Jak to jest na pierwszej wizycie. PS. Mam pomarańczowy śluz i codziennie boli mnie podbrzusze od miesiąca już tak jest i okresu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wstrzymała się z póściem do ginekologa. może ten śluz był zamiast miesiączki wcześniej zdarzało ci sie żeby miesiączka się spóźniała ? a ja umieram ;< cały czas sie ze mnie leje, i od rana krew, taka czerwona lub bordowa ;( nie powiedziałam nic mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha97
Cześć dziewczyny/ kobietki ;P Widzę, że pomagacie innym. Jeśli możecie to odp też na moje pyt. plis. :* Więc tak: mam 13 lat ur. w marcu 1997 :D mam śluz od ponad 2 lat - jest taki przeźroczysty a jak zaschnie to żółty mam owłosienie łonowe... włosków jest dużo i robią się teraz coraz ciemniejsze... mam owłosienie pod pachami... włoski zauważyłam 2 m-c temu... jest ich dość trochę... ważę 39,5 kg. wzrost: 153,5 mam małe piersi ;/.... pod biustem 65 w biuście 75 (może mi ktoś pow. jak to miseczka.?) (noszę teraz biustonosze bez gąbki a chciałabym zacząć nosić te z gąbką wiecie może od jakiego rozmiaru się one zaczynają.?:D) prawie codziennie jestem nie wyspana miewam huśtawki nastrojów biodra zaokrąglone pocenie O.o mam też wągry i czasami(rzadko) pryszcze... dzisiaj jak poszłam rano do wc (oddać mocz;p) podcieram się i patrzę a tu taka plamka taka brązowa z czerwonym... podcieram się drugi a tu pomarańcz.... założyłam na wszelki wypadek wkładkę.. na niej teraz nie mam żadnej krwi ani nic... nie mam też sluzu.. sądzę że to nie była 1 miesiączka... ale w takim razie co to było.?:O Proszę o szybką odp. Jak coś to się pytajcie o to co jest wam"potrzebne" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha97
Zapomniałam dodać że pobolewa mnie brzuch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Przerażona: Mam to samo! Kurcze nie wiem co się dzieje, teraz mam żółty śluz... Ale ty chyba masz już okres jak masz krew...:) Mucha: To plamienie, nie przejmuj się i teraz już tylko czekaj na okres:) Marta ;* To dobra decyzja, idź do ginekologa on ci powie co i jak, nie martw się, będzie dobrze...:) Chociaż jak bym się bała iść pierwszy raz, no ale cóż... Kiedyś musi być ten pierwszy raz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha97
aha dzieki ale kiedy on może nastąpić.:D ide teraz do 1 gimn.... ciekawe czy tam też bedą o okresie też przez cały czas gadać.O.o Sylwia12 mogłabym prosić twój nr gg.? bo chciałabym porozmawiać na osobności bo mam pytania mój to 7065654... napisz do mnie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1996
Cześć ;* dziewczyny ;* Mam 14 lat (prawie, urodziłam się w listopadzie) Pod koniec lipca 28, 29,30 miałam brązowy śluz. Był tylko przez 3 dni, następnego znów był biały. Dotąd nic się nie wydarzyło, kiedy dostanę mięsiączkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
ewunia: to było plamienie przedmiesiaczkowe przygotuj sie bo w najblizszym czasie dostaniesz okres ale kiedy dokładnie to niewiatomo(ale mysle ze juz niedługo);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1996
dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krofka373
hej! dzisiaj strasznie mi śluz poleciał, na szczęście noszę wkładki ;) włoski mam ;) ale mi piersi nie rosną, tylko okropnie rwą jak się ich dotknie lub podskocze... biodra duże (troche nienaturalne do mojego wieku <12>) . dostanę okres?? mama mówi że tak, ale jak to było z wami?? boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha97
Do krofka373.:) Sugerować się raczej musisz tym co ci mama powie.:) one mają najczesciej racje.:D musisz się jej zapytać kiedy ona dostała swojego pierwszego okresu. Ty dostaniesz w tym samym czasie (coś koło tego).:) A jeśli piersi bolą to znaczy że rosną.:) Pomóżcie mi.! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 4 sierpnia zaczeło mi sie plamienie a nastepnego dnia miałam juz sama krew.Przez te dwa dni miałam normalnie ale dzisiaj praktycznie juz nic nie lecinie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja! ;) minęło już ponad pół miesiąca od mojego "plamienia" jestem ciekawa czy dostanę okres 16 sierpnia... Czytałam że 14 dnia cyklu jest owulacja, której może towarzyszyć ból lub dziwne uczucie. Właśnie miała takie niby pobolewanie, które mnie nie bolało, to było takie dziwne odczucie lekkie. Odezwę się 16. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny plamienie moze byc duze w postaci samej krwi i trwac 3 dni czy to okres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka98
No wic tak, pewne miejsce w ochwie strasznie mnie bolŁO WYSZUŁAM ZE TO JAKAŚ \\\"kulka\\\" wielkosci koralika zobaczyłam dzis i z tego leciała krew. Co to jes?? Bardzo prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola12
Ja mam owłosienie tu i tu mam śluz i czasem mnie boli brzuch na dole po prawej stronie.A śluz mam już 5 miesiecy.Czy to są objawy miesiączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Mucha, dobrze napiszę do Cb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha97
Ok. a kiedy tak wgl.?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunka12
Hej, zdobyłam nr gg do pani ginekolog, ona zajmuje się sprawami i problemami okresu dojrzewania, jej gg 4840433, możecie śmiało do niej pisać. Napisała mi kiedy mniej więcej mogę mieć pierwszą miesiączkę i to się sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha97
A co trzeba było napisać żeby to określiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Much, wydaje mi się, że ta pani ginekolog lepiej ci poradzi niż ja więc, weź do niej napisz, napisz jej wszystko o tym plamieniu, o objawach tj. śluz czy coś... i ona ci coś poradzi jak będziesz miała jakieś pytania to pisz do niej, ja sama od niej wiem, że powinnam dostać okres i tu niespodzianka, co miesiąc brązowy śluz na majtkach, podobno tak najpierw wyglądają miesiączki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha97
Aha no to dzieki. ona określiła, że okres dostanę do końca wakacji... zobaczymy czy ma rację.. Ale o tym plamieniu jej nie pow.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek13456789
Hej ! Nie miesiączkuje ! mam 12 lat waże 51 kg wzrost 166 cm śłuz od 1,5 roku biodra zaokrąglone porządnie mam bardzo dużo pryszczy i takih różnych miewam hustawki nastroju włosy łonowe i pod pachami od 1 roku piersi pod biustem 71 cm w biuście 79 cm , ciągle bolą pocenie ( masakra ) Moze mi powiecie kidy dosatane pierwszą miesiączkę ? PLIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha97
za nie długo... dokładnie nie da się tego określić. A jeżeli piersi cie bolą tzn. że rosną. Okresu powinnaś sie doczekać nawet jeszcze w te wakacje. max do końca tego roku.... to też zależy czy masz dużo tych włosków... jakiego koloru jest śluz i ile go masz. :) Wiesz nie da się tego dokładnie obliczyć czy powiedzieć.... dostaniesz miesiączkę w podobnym wieku co twoja mama/ starsza siostra... :) Poczytaj sobie trochę tych stron typu myob.pl lub always.pl - tam znajdziesz odpowiedzi na twoje pytania. :) Myślę, że trochę pomogłam.:) Pozdrawiam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha97
A miałaś już plamienie? czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tygrysek123456789 . Zapomniałąm hasła ! Ups... Dzięki :) Nie miałam nigdy żadnego plamienia ! Mój śluz czasmi jest biały , żółty albo przeźroczysty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×