Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Dziewczynki nie martwcie sie ze macie nieregularna, mama mi tłumaczyła, ze na początku zazwyczaj tak jeest, zwłaszcza ze w dzisiejszym świecie jest tyyyyyyyle stresu...:) Monia: :)! Nareszcie możemy popisac:)! Co u cb?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia: ok:) Sorka musze kończyć- musze ćwiczyć na koncert. Napisze po powrocie:) to razem poodrabiamy prace domowa:) poczekaj na mnie:) bede około 19.15.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem. Koncert wyszedł? Dziewczyny, ja NIENAWIDZĘ OKRESU!. Już nigdy nie będę się martwić- im rzadziej, tym lepiej. Jest obfity, bolący i okropny i go NIENAWIDZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg94
Ooorbitka, ale lepiej żeby był, ja tu teraz dygam, że nie dostanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie "kobietki" . Czytam wasze wypowiedzi i czuję, że nie do końca jesteście uświadomione. OKRES to nic strasznego . Teraz tak czujecie bo to coś NOWEGO . Ale okres to oznaka kobiecości. Nie ma się czym przejmować. A to , że brzuchol boli, że nastroje się zmieniają, że odczuwacie pewien dyskomfort - to nic dziwnego. TAK MA KAŻDA KOBIETA. Ja dawniej odczuwałam okres bezboleśnie a od niedawna boli mnie brzuch za każdym razem. Ale to nic złego . To mija. Okres to rzecz naturalna i niezmienna. A chciałam powiedzieć jeszcze że pewnie bardzo NIEPRZYJEMNIE czujecie się gdy musicie nosić te cholerne podpaski. To nie przyjemnie, czuć wieczną wilgoć i dyskomfort . Ale jeżeli chcecie możecie używać tamponów. Ja zdecydowałam się na nie dopiero rok temu ; ) . Ale są znacznie wygodniejsze niż podpaski. MACIE PYTANIA CO DO TAMPONÓW ? Piszcie kochane. Ja tu zaglądam i chcę wam pomóc. Bo dla każdej to pewnie trudne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooorbitka: No udał sie:) a widzisz, są jednak plusy:):):) Metamorfoza: masz racje:) ale ja na razie nie musze używać podpasek- mojego "Ala" okresu mam tak mało ze wkładki wystarczają... W sumie nie wiem czy to dobrze, mam wątpliwości czy to na pewno okres... Ratuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeterię znam od bardzo dawna. Zaglądam z wielu powodów . Głownie ze względu na córcię. Jest wiele spraw o których lubię porozmawiać z "mamuśkami". A tematy najnowsze i najbardziej rozwinięte są na samym początku więc trafiłam na was kobity. A co do okresu, plamienia i baaardzo mało obfite plammienia są normalne ;) . Nie ma najmniejszych powodów do zmartwień ; P Chyba nie macie zbyt wielu pytań ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZetaGirl
Hey, hi hello! Miesiączka? Nie miałam jej jeszcze, ale mam upławy. Trochę mi to utrudnia życie bo naprawdę wycieka mi tego BARDZO dużo. Ale na razie się tym za bardzo nie przejmuję. (chociaż i tak nosze podpaski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metamorfoza: mam do cb dość dziwne i głupie pytanie.... Jak miałas 13 lat jaki miałas rozmiar stanika..? No bo ja mam 65A, a mam 13 lat...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla - hMM. Teraz mam 19 lat i wcale nie mam dużych piersi. Nawet nie mierzę . Mam małe piersi i sie tego nie wstydzę . Duże piersi to nie jest oznaka kobiecości ^^ . Można mieć małe piersii nic sie nie stanie ; ) . Nie trzeba mieć dużych piersi żeby się podobać mężczyzną . ; ) Jeśli chodzi o rozmiar -- NIE PRZEJMUJCIE SIĘ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg94
Ja miałam pół roku temu 75C potem schudłam 6 kg i 75B jest :) Ale nie narzekam , wolę mniejszy biust a lepiej się czuć w swoim ciele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metamorfoza: dzięki:) wiesz ja mam 2 koleżanki które maja C, jedna to na pewno, a druga nie wiem może push upy nosi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×