Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Szalonylizak- nie potrafię odp. na Twoje pytanie... nie miałam takiego czegoś, teraz tak mam ale ja miesiączkuję 6 lat i coś złego zaczęło się bać, a takiego czegoś nie miałam przed 1 miesiączką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
dzieki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionameeega; (
pare dni temu dalej było tak mocno żółto ( pomarańczowo ) a miesiączki brak ! : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma pomarańczowego może ciemno żółty lub jasno brązowy . To jest objaw miesiączki ale akurat nie musi to ją oznaczać ;** zależy jak by był brązowy to może może już za niedługo ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam z dwa razy brązowy . Teraz mnustwo tego "dziwnego" sluzu i nie mam . Ale specjalnie już się tym nie interesuję . Trudno nie muszę mieć wogóle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
maleńka ciesz się że nie masz.... ja miałam akurat jak była ładna pogoda i nawet nie moglam iść popływać:/ pamiętam że jak nie miałam jeszcze to strasznie chciałam go już mieć, a teraz mój zapał już przygasł i chętnie bym się go pozbyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
hej kobietki moja kolezanka ma 11lat jest w moim wieku miała już okres i uzywa tamponów dobrze robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam już nie chce dostać . Pisałam powyżej ;] nom przyjaciółka mi mówiła jak to ciężko i nie chcę to rzecZ zbędna . Napoczątku chciałam , teraz mam to za przeproszeniem gdzieś ;* ! Z nią czy bez . . ;] tak wygodniej . Masz rację funix ;* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tampony są prawidłowo używane to ok :) Ale Wy marudzicie... dzięki temu będziecie mogly mieć dzieci i jesteście kobietkami. Przyzwyczaicie się, ja już mam od 6 lat okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! 24 lipca 2010r. zaczął mi lecieć z pochwy brązowy śluz (dobrze to pamiętam , bo na drugi dzień miałam zakończenie roku i spanikowałam) , miałam wtedy 14 lat. występował on u mnie na początku co miesiąc ,a potem co 3-2 tygodnie. pisałam do pani ginekolog na gg (4840433) , pisała mi,że mam się niczym nie martwić bo to normalne.. i miała rację. minęło pół roku i 25.12.2010r. dostałam swojej pierwszej (na dodatek obfitej) miesiączki. bardzo się ucieszyłam. teraz miesiączkuję od 8 msc. i czasem te miesiączki są obfite i bolesne ,a czasem skąpe ( brązowe) i w ogóle nie odczuwalne; ) Np. ostatnio moja miesiączka spóźniła mi się o tydzień. zaniepokoiłam się (niepotrzebnie). Była bardzo obfita i pierwszy dzień bolesny, akurat była ładna pogoda i nie mogłam się kąpać:( Ale to nic i tak się ciesze ,że miałam możliwość być przyjęta do ,,klubu kobiet" ;):* Nie martwcie się!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak macie możliwość to używajcie płynów do higieny intymnej lub chusteczek nawilżających do higieny intymnej ( mogą być tez zwykłe chusteczki nawilżające dla niemowląt - ja takich zaczęłam używać). Szczególnie gdy macie miesiączki! Poradziła mi to pani ginekolog gdy miałam podrażnione miejsce intymne;< Jest to bardzo dobre do odświeżenia tych ,,miejsc";P Wiem może głupoty napisałam , ale to jest taki mini apel abyśmy nie narażali naszych narządów na najmniejsze infekcje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he dostałam ;] napoczątku bolał mnie brzuch u dołu w nocy i dzisiaj . Mnialam brązowy ślad na bieliźnie. I dzisiaj dostałam . ;] nie jest tak narazie źlee tylko brzuch boli . W końcu jestem w świecie kobiet ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tak i tak źle : masz rację . Co się będzie narzekać , nie ma nad czym to oznaka bycia kobietą :* pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
proszę o więcej odpowiedzi na mój ostatni wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
do maleńka - zależy jaki masz okres jak skąpy i to bardzo to wystarczą ci wkładki polecam bella panty fresh niebieskie , a jak masz obfity okres to dobre będą podpaski always tak właściwie to chyba każde z tych bella tylko trzeba wybrać ilość kropelek na opakowaniu, jeżeli chodzi o inne podpaski to nie wiem bo nie próbowałam używać innych bo te zawsze były dla mnie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
oj sorki ja mam 12 lat miałam 3 miechy temu urodzinki 12 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
ej mam pytanie jest jeszcze na tym forum maatyla i fortuna22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka; Gratulacje!!; ** Ja używam podpasek ,,naturella",ale bella tez są ok; ) No właśnie czy ktoś wie co z Matylą i Fortuną??? Dawno ich tu nie było; ( Może na wakacjach są; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soczek : dziękuję ;** ! Będę pamiętać , że są dobre . Jak będę kupować na następny raz ;** ! Ps : rzeczywiście nie ma ich już długo . Albo poprostu nie wchodzą już , albo wakacje wszystko jest możliwe;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślicznotka;dd
mnie boli czesto brzuch dołem jest on dołem gorący i wypadaja mi duza iloscia włosy łonowe śluz mam juz od dawna i myśle ze nie dlugo dostanę miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama;*
Hej;* Mam 13 lat i nie dostałam jeszcze 1 miesiączki.Piersi zaczynają dopiero mi rosnąc, mam bezbarwny śluz (od jakiegoś roku). Czasami boli mnie podbrzusze. Czy to już niedługo bo już nie wiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionameeega; (
hej ! ; D 16 dostałam okres ! juhuuu ! ; ** jestem normalna mhmmm ! ; *** haha ;D byłam w kibelku wysiusiałam sie i sie podtarłam a tu caaaały papier czerwony ! ; * ale jestem hepii ! dzisiaj mi sie już skończył nie za krótko to trwało ? a i troche bolał mnie brzuch nie bardzo ale bolał ; )) ;D ej a gdzie podziewa się lol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×