Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Olulena : a ile masz ten śluz ? Pulka : to różowe to było plamienie :) za ok . Do max pół roku dostaniesz . Jak przed tem pisałam ja dostałam plamienie 3msc czy jakoś tak przed miesiączka gdzieś z dwa razem potem dalej w łazience jak z łazienki szłam do ubikacji to miałam murowany okres . Więc do max pol roku dostaniesz . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem Lusia ale chyba już z rok. Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia a mam pytanie powiesz jakie powinnam wkładki nosić lub podpaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olulena :Te różowe to plamienie :) wkładki polecam z bella opakowanie żółte i tam jest że mają 1mm bardzo je lubię . :) a z podpasek to always i naturella ;] i nie ma za co :) :) xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem .Mam 14 lat 156 cm wzrostu ważę 42 kilo owłosienie łonowe i pod pachami mam śluz już długi czas ze 2 lata ale nie mam okresu. boje się ze nigdy go nie dostane jestem bardzo szczupła i myślę że to przez to nie dostałam jeszcze mojej pierwszej miesiączki. Czy to normalne ? A może to przez to że jestem tak chuda ? Napiszcie szybko proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
dzięki Lusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia: Ja też mam to co ty i też mam sluz tylko że mi kapie od roku. Ale koleżanka mi powiedziała że za pół roku dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nmzc Pulka :) Olusia: jak masz już dwa lata to do max roku dostaniesz :) a ile masz lat bo masz czas do szesnastu lat :) i jeszcze mamy bardzo podobny nick :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię0kuję wam podniosłyście mnie na duchu . Tak bardzo się boje że nigdy nie dostane miesiączki bo mam już 14 lat a brzuch mnie nie boli ani nie mam żadnych objawów przedmiesiączkowych tyle tyko że mam ten okropny śluz który ciągle działa mi na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia:No to jak pisałam tak myślę że do max możesz mieć za rok :) a na śluz polecam wkładki z bella i diskrit tak się czyta nie pamiętam jak się pisze he he :) więc głowa do górY he he jak ci się on bardzo wzmocni będzie go fest dużo to będziesz mogła się go za niedługo spodziewać ale nie koniecznie he he tak było w moim przypadku u innych też napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już teraz mam go naprawdę dużo. Ciągle mi leci kiedy siedzę na lekcji . Idąc do łazienki myślę że to może moja pierwsza miesiączka się zjawiła jednak to nie ona to ten śluz.Fuuuuu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mówię tak jak Lusia tak za rok do roku możesz dostać Olusia. A wkładki noś sobie Bella albo Deescret są fajne mają 1mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle mi leci kiedy siedzę na lekcji. Idąc do łazienki myślę że to może moja pierwsza miesiączka się zjawiła jednak to nie ona to ten śluz. Na to noś sobie wkładki Olusia wtedy nie zaplami Ci bielizny. Mi też leci i też idąc to łazienki myślę że to moja pierwsza miesiączka się zjawiła, ale to tylko ten sluz podbarwiony lekko krwią. A ty Olusia jakiego koloru masz ten sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olulena :) : mam :) Olusia : pisałam już wcześniej jakie wkładki nosić ale nie koniecznie też mi się wydaje że to już za niedługo szczerz się a miałaś plamienia bo nie pamiętam co szybciej pisałas :) hyh i doskonale was rozumiem że chcecie ja już mieć ja też tak mnialam ale dostałam i jest git :) xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc śluz mam przezroczysty albo biały różnie to bywa czasem trochę żółtawy. Na mojej bieliźnie znalazłam mamą czerwoną kropeczkę było to ze dwa razy ze trzy lub dwa miesiące temu wyglądały jak strupki . Nie wiem co mogło to oznaczać . Jestem bardzo chuda dlatego myślę że dlatego nie mam jeszcze miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia: A więc tak jak pisałam wcześniej noś sobie wkładki Bella albo Deescret, ponieważ wtedy nie zaplami Ci bielizny. A te strupki oznaczają że za nie długo będziesz miała pierwszą Twoją miesiączkę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO to zarąbiście ;) ja już nie mogę się doczekać bo jak nie mam miesiączki to ciągle myślę że ze mną jest coś nie tak. Dziękuję za rady. xD Tylko że mnie wcale nie boli brzuch a jak już to nie na dole tylko wyżej.Kiedy mogę poczuć te bóle brzucha przed miesiączką ? I jakie są jeszcze objawy przed pierwszą miesiączką ? Bo dzisiaj przez cały dzień boli mnie brzuch i czuję jakby coś mi się przelewało ale to nie jest ból brzucha w dolnej części tylko trochę wyżej i mało miałam dziś śluzu .Czy to może być ból przedmiesiączkowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja.kociara
mam na imię Kaja i chcę się dowiedziec czy niedługo dostane okres. mam śluz ok.2 lata za parę dni skończę 12 lat mam okrągłe biodra mam małe piersi i od jakiegoś czasu biegunkę proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia: Bóle brzucha możesz poczuć 2 do 3 dni przed pierwszą miesiączką. Objawy miesiączki to: bóle piersi, bóle głowy, ból brzucha nie daleko pępka. A i te bóle brzucha co dzisiaj cały dzień miałaś mogą oznaczać że za nie długo będziesz miała pierwszą miesiączkę. A to że coś Ci się dzisiaj przelewało to śluz . I to nie ma znaczenia czy miałaś mało czy dużo śluzu. Tak to może być ból przed miesiączkowy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja.kociara
a mam owłosione pachy i to co terzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja: Jeżeli masz małe biodra a masz je szerokie?. A rosną Ci piersi? A i jeszcze jak masz śluz od 2 lat. Masz owłosienie łonowe? A jakiego koloru masz śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja.kociara
mam śluz biały ale czasem różowy mam szerokie biodra piersi rosną mi ale powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja.kociara
a mam owłosienie łonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to dobrze wiedzieć dziękuję ja mam te bóle pod pępkiem ale nie wiem czy to są bóle przedmiesiączkowe. Trochę jestem dziś spała i źle się czuję łabo mi było na lekcjach ale nie wiem z jakiego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja.kociara
aha a to ok. za ile moge dostac okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia: Te bóle pod pępkiem mogą być bólami przedmiesiączkowymi. A to że Ci było słabo i byłaś ospała to może znaczyć że za parę dni będziesz miała pierwszą miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×